1

Tema: sokas?

Sveiki smile ! Na, tiesiog idomu, ar jus sokiruotu ar ne, jei paciame meiles akto ikarstyje suskambetu jusu partnerio telefonas, o tas... imtu atsilieptu ir kaip niekur nieko pasikalbetu su skambinanciuoju, na... kokias tarkim geras dvi- tris minutes smile ?..
O gal jums atsitinka dar idomesniu dalyku, kurie lyg ir turetu sukelti sypsena, bet lyg ir kazkiek uzgauna viena is partneriu smile ?.. Kaip reaguotumet ta minute?

2

Re: sokas?

cia butu ne sokas, cia viena is sekso fantaziju..  myletis kai moteris kalba telefonu..  net nesvarbu su kuo big_smile

3

Re: sokas?

As ijungciau speakerphone ir testume toliau.... big_smile

4

Re: sokas?

Padovanok savo biznismen'ui laisvu ranku iranga

5

Re: sokas?

Rasa parašė:

Sveiki smile ! Na, tiesiog idomu, ar jus sokiruotu ar ne, jei paciame meiles akto ikarstyje suskambetu jusu partnerio telefonas, o tas... imtu atsilieptu ir kaip niekur nieko pasikalbetu su skambinanciuoju, na... kokias tarkim geras dvi- tris minutes smile ?..
O gal jums atsitinka dar idomesniu dalyku, kurie lyg ir turetu sukelti sypsena, bet lyg ir kazkiek uzgauna viena is partneriu smile ?.. Kaip reaguotumet ta minute?

na, sekso metu visas demesys tik partneriui ir procesui. telefonus rekomenduojama isjungti, o netiketumams uzkirsti kelia is anksto.

6

Re: sokas?

Ziurint kurio sex metu. Jei atsiklaupus buvai tai nieko tokio. Nemaiso juk.:*)

7

Re: sokas?

Yra buve ir ne karta smile Mano mama turbut turi sest jausma siuo klausimu big_smile Neatsiliepti pavojinga, nes ji ima isivaizduoti, kad mane kas nors nuzude/apvoge/isprievartavo ir pan...
Bet visada su draugu is to tik pasijuokdavom smile

8

Re: sokas?

Auto atsakiklį palikit su realia informacija big_smile

9

Re: sokas?

shokas,  kai burnoj artishokas smile

10

Re: sokas?

visiskai nesokiruotu nes visi dabar uzimti ir visi turi reikalu. tiesiog leidi zmogui pasikalbeti telefonu ir toliau su juo myliesi) as savo telefono isvis niekada neisjungiu

11

Re: sokas?

nesokiruotu

12

Re: sokas?

Saulius parašė:

Auto atsakiklį palikit su realia informacija big_smile

Aha smile siuo metu uzsiimineju seksu, po signalo palikite zinute big_smile

13

Re: sokas?

Ugnė parašė:
Saulius parašė:

Auto atsakiklį palikit su realia informacija big_smile

Aha smile siuo metu uzsiimineju seksu, po signalo palikite zinute big_smile

Can we communciate and become friends, after you are free from your current activity? Find me and write there please.. wink smile

14

Re: sokas?

Rasa parašė:

Sveiki smile ! Na, tiesiog idomu, ar jus sokiruotu ar ne, jei paciame meiles akto ikarstyje suskambetu jusu partnerio telefonas, o tas... imtu atsilieptu ir kaip niekur nieko pasikalbetu su skambinanciuoju, na... kokias tarkim geras dvi- tris minutes smile ?..
O gal jums atsitinka dar idomesniu dalyku, kurie lyg ir turetu sukelti sypsena, bet lyg ir kazkiek uzgauna viena is partneriu smile ?.. Kaip reaguotumet ta minute?

Tai parodo, kad esi prasta meiluze, nesugebi iaudrinti vyro iki tokio lygio, kad jis viska pasauli pamirses butu, jis net nepasivargino bent jau apsimesti, ant kiek jis taves kaip moters negerbia. As to ne esu patyrus bet manau tau kaip moteriai tai ne seip sokas o riebus atausis turejo but.:::001

15

Re: sokas?

Aš siūlyčiau, kol brangusis "darbuosis viršuje", kokį nors žaidimą išmaniuoju sužaist smile) Ir visiškai nekreipti dėmesio į savo partnerį. Paskui visiškai šaltai paklausti, "bragusis, jau baigei"? Manau "jo pasididžiavimas" vargiai tai atlaikytų smile) Ir atsiliepinėti sekso viduryje noras praeitų. Šiuo atveju aš sutinku su Ola, tai tikrai gali būti šaltas dušas moteriai wink

16

Re: sokas?

Saltas dusas tokiom kaip Rasa yra visai ne prosali, sale prastos meiluzes net ir karstas vyras atsala.:::001

17

Re: sokas?

OLA parašė:

Saltas dusas tokiom kaip Rasa yra visai ne prosali, sale prastos meiluzes net ir karstas vyras atsala.:::001


jezau...

18

Re: sokas?

man yra panasiai buve... big_smile tik aisku skambutis buvo lauktas ir svarbus..

19

Re: sokas?

Bet jau OLA grieztumas... Speju dirba armijoj arba kalejimo priziuretoja.