1

Tema: Ką manote apie porų suvedinėtojus?

Yra tokia žmonių grupė, kurie savo "namiokais" realiame gyvenime pastūmėja užkalbinti galimą partnerį... Draugų rate ar "būrelyje". Pavadinčiau tuos asmenis ir kitaip - krikštatėvis arba krikštamotė. Pasvarstai: "Gal jie kažką žino, gal toji pasiguodė, kad va vieniša, kad galbūt patinku, bet jos neužkalbinu, nieko nepasiūlau". Po tokio signalo susimąstai ir darai išvadas. Bandai užmegzti pokalbį, pradedi rutulioti galimus santykius, tačiau gauni gerai skuduru per ausį. Kas kaltas? Naujai pradžiai nepasiruošusi partnerė ar ne į savo reikalus besikišantys "tėvai"?

2

Re: Ką manote apie porų suvedinėtojus?

Tokie žmonės tikrai ne geriau žino, ko kitam reik big_smile Tai užsiima tuo mano nuomone, patys norėdami "pasijuokt", arba kartais gal tikrai nori padėt, bet iš tos pagalbos.. gi ne jam/jai kartu būt..

3

Re: Ką manote apie porų suvedinėtojus?

Nerijus parašė:

Yra tokia žmonių grupė, kurie savo "namiokais" realiame gyvenime pastūmėja užkalbinti galimą partnerį... Draugų rate ar "būrelyje". Pavadinčiau tuos asmenis ir kitaip - krikštatėvis arba krikštamotė. Pasvarstai: "Gal jie kažką žino, gal toji pasiguodė, kad va vieniša, kad galbūt patinku, bet jos neužkalbinu, nieko nepasiūlau". Po tokio signalo susimąstai ir darai išvadas. Bandai užmegzti pokalbį, pradedi rutulioti galimus santykius, tačiau gauni gerai skuduru per ausį. Kas kaltas? Naujai pradžiai nepasiruošusi partnerė ar ne į savo reikalus besikišantys "tėvai"?

Neįžvalgūs tavo "tėvai" smile Mūsų "vaikai" 18 metų gyvena smile Bet nuopelnas ne mūsų, o "berniuko" smile Labai vertina, saugo savo žmoną.

4

Re: Ką manote apie porų suvedinėtojus?

gal ir gerai kad jie padeda zmonems susipazinti, bet jei pora kaip pora nesiklijuoja, tikrai nera ju kaltes. Jie tik gero norejo suvesdami dvi vienisas sirdeles wink , o toliau- tu sirdeliu reikalas smile

5

Re: Ką manote apie porų suvedinėtojus?

Nerijau, tu sedi tikiame portale, tik tave nestumia i sikna, o duoda pasirinkima. Tu kasdien matai nuotraukas ir skaitai zinutes. Tai ka manai apie sios portalo kurejus?

6 (redagavo Velnias 2015-03-06 12:08)

Re: Ką manote apie porų suvedinėtojus?

Suvedinėtojas - tas pats, kas bet kuris kitas žmogus, kuris mano, kad jis (pats) sukurs.

Kūryba Vyksta

Žmogus, per kurį, kaip per suvedinėtoją, suvedimas įvyks - štai šitas žmogus ir yra tas (suvedinėjamas) suvedinėtojas.

O visi kiti - tai suvedžiotojai smile

7

Re: Ką manote apie porų suvedinėtojus?

is sio portalo naudos tiek pat kiek ir is tokiu suvedinetoju big_smile

8 (redagavo Gediminas 2015-03-08 16:26)

Re: Ką manote apie porų suvedinėtojus?

Kiek aš nestandartinių antrosios pusės paieškos būdų jau bandęs, kad ohoho. Kad ir tas pats suvedinejimas - žmonėms, kurie gali man surasti antrąją pusę, siūlau piniginį atlygį. Deja, niekas neapsiėmė šio "questo".

9

Re: Ką manote apie porų suvedinėtojus?

reik turbut aktyviau ieskot, rasyt kiekvienai, eit i pasimatymus, sutikt su viskuo, galbut 100 nepatiksi, o tada vienai imsi ir patiksi.. arba spjaut i tas pazintis, nores pati atsiras, ir megautis viengungio laisvemis.. smile