381

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

lektuvu

382

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Marius parašė:

oi ne grysiu lektuvu

eik issiblaivyk big_smile

383

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

taip, jeigu tavo smegenys tik evulicija pasiekusios iki klyno, tai tada negali but draugais.

384

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

visada is pradziu vyras ir moteris buna tik draugai, poto... draugyste baigiasi arba perauga i kita lygmeni smile

385

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

o po to baigiasi ir draugyste ir meile lieka pykciai ir nuoskaudos.. santykiu ciklas baigias big_smile

386

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Paklauskit savo tevu,kiek metu ju draugyste trunka smile ir nereiks pletkint nesamoniu

387

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

bet geriau neklauskit kiek jie meiliu dar turejo... big_smile

388

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

profesoriux parašė:

o po to baigiasi ir draugyste ir meile lieka pykciai ir nuoskaudos.. santykiu ciklas baigias big_smile

Po nenusisekusios "draugystes" lieka tik dar vienas bjaurus prisiminimas:::001

389

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

gali,jei vienas kitam nejaucia nieko,isskyrus draugiskuma

390

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

negali nes taip gamta surede kad vienas kita traukia,nors isimciu buna

391

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Ot ir gali.
Kaip pavyzdį galiu duoti save ir mano geriausią draugą. Mes jau apie 5 metus vienas kitą pažįstam ir apie 4 metus esame geriausi draugai. Aišku esam kalbėję apie visas draugystes,bet kadangi mūsų skoniai apie antrą pusę nesutampą mes sutarėm,kad būsim geriausiais draugais. Taip kad,mergina ir vaikinas gali būt draugais,nors aišku viskas priklauso nuo žmonių.

392

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

gali tik tuo atveju kai moteris ir vyras labai baisus ir vienas kito seksualiai visiskai netraukia) visais kitais atvejais draugyste nelabai imanoma

393

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Mantė parašė:

Ot ir gali.
Kaip pavyzdį galiu duoti save ir mano geriausią draugą. Mes jau apie 5 metus vienas kitą pažįstam ir apie 4 metus esame geriausi draugai. Aišku esam kalbėję apie visas draugystes,bet kadangi mūsų skoniai apie antrą pusę nesutampą mes sutarėm,kad būsim geriausiais draugais. Taip kad,mergina ir vaikinas gali būt draugais,nors aišku viskas priklauso nuo žmonių.

tai čia mokyklinė draugystė nesiskaito big_smile

394

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

nors aišku gali būti draugais.. ant kiekvienos pažįstamos gi nelipsi.. big_smile

395

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

profesoriux parašė:
Mantė parašė:

Ot ir gali.
Kaip pavyzdį galiu duoti save ir mano geriausią draugą. Mes jau apie 5 metus vienas kitą pažįstam ir apie 4 metus esame geriausi draugai. Aišku esam kalbėję apie visas draugystes,bet kadangi mūsų skoniai apie antrą pusę nesutampą mes sutarėm,kad būsim geriausiais draugais. Taip kad,mergina ir vaikinas gali būt draugais,nors aišku viskas priklauso nuo žmonių.

tai čia mokyklinė draugystė nesiskaito big_smile

Kokia dar mokyklinė draugystė?! Nei mes mokykloje susipažinome nei ką,
Kiekviena normali draugystė skaitosi. Žodžiu,neketinu aš čia tau dabar įrodinėti kažką ar pnš. Tavo požiūris į šitus dalykus vienoks,o mano dar kitoks ir nemanau,kad mes vienas kitam savo nuomonę įkišim.

396

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Manau, priklauso nuo aplinkybių... Jeigu jūs esate nuo vaikystės draugai, kodėl gi ne? :::001 Na, o jeigu esate neseniai susipažinę ir pan., neapsimoka būti super draugais. Juk tu nežinai kas to kito žmogučio galvytėje sukasi, gal jis nenori tavo "friendzone" būti, gal jis nori rimčiau... O tu net apie kažką rimto su juo tai nemąstai... Padarius išvadas 50/50. Verta visada apgalvoti kas ir kaip. wink

397

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Negali, vienas ar kitas, anksciau ar veliau isimyli

398

Re: Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais?

Gali. Aš draugių neturiu, tik vyrus  - draugus. Ką tos mergos. Aš neturiu apie ką su jomis kalbėti. Apie manikiūrą ? NO.