41 (redagavo Arvydas 2015-03-19 20:03)

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

Faktas, kad ne.

profesoriux parašė:

vyrai tokiu bajeriu neatleidzia..  taip jau gamtos uzkoduota...

Tigrai net svetimo tigro vaikus suvalgo.  Aišku DNR ekspertizę, manau verta daryti kiekvienam vyrui ir kiekvieną kartą. Kokie dar čia klausimai, pasitiki ar nepasitiki. Pati santuoka, bent aš ją suvokiu, kaip sutartį tarp dviejų šalių, kuri yra sudaroma iš nepasitikėjimo vienas kitu. Tai iš esmės, pati santuokos koncepcija yra nepasitikėjimas...  Kitaip kam jos iš viso reikia? Gali ir taip gyventi... Savo laiką atgyvenę programos ir tiek...

O ar gyvent ar ne, čia jau kiekvieno reikalas. Vyras irgi dėl to gali būti kaltas netiesiogiai. Pvz. ištisai darbe, neskiria moterei dėmesio, jausmai atšalę ir t.t... Tik tai signalas, kad laikas skirtis. Tai jeigu to rezultate ji nueina į kairę, tai tik dar vienas signalas, kad laikas skirtis... Nebent kažkam patinka mazochizmas ir kankintis dviese, kai jau viskas baigta... 

Kaip sako, jeigu vieną dieną pamatai savo moterį labai laimingą, nors pats nieko dėl to nedarei, tai jau žinok, kad ji ne tavo...  Nors moteris visada vyrai įtakoja, kaip ir bet kokie kiti žmonės. Bet kokį naują ryšį eina justi ant jos. Pvz. pakitusių manierų, kalbos, prisigaudymo naujų žodelių, išsireiškimų, emocijų, veido minos, meilės metu kažkokių naujų triukų ir t.t.. ir pan... Nors jeigu gera nuojauta/empatija, tai tai pajust eina dar ankščiau, kai tik su kazkuo pradeda bendrauti, kai dar per toli nebūna nueita...  Bet tai jau prieš tai ji bus greičiausiai rodžiusi ar tai priekaištus ar kėlusi scenas, dėl dėmesio trūkumo ar davusi suprasti, kad ji yra nepatenkinta einamaisiais jūsų santykiais. Vyras aišku kaltas, jeigu į tai nereaguoja ir likimas gali po to paimti ir nubausti...

42

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

Velnias - visi vyrai, i viska reaguaja vienodai. Gamtos yra uzkoduota kiek kitaip, negu sake profesoriux. Bet is esmes, uzkodavimo principui, nei vienas gyvas organizmas neatsispiria, jeigu jis funcionuoja teisingai (neserga). Vyras yra su moters vaikais, tol kol myli moteri. Meile baigiasi, vyras iseina (jo ten vaikai, ar ne jo, nesigilindamas). Tai yra negincytinas faktas. Galbut, kas nors kur nors atkrapstys dabar isimciu is sios taisykles, bet priminsiu kolegos, kad minejau teisingai funkcionuojancius individus. Jeigu vyras istiesu myli moteri visa sirdim, jis priims ir svetima vaika (nepriims isdavystes fakto) ir savu greiciausiai dziaugsis (tai moters meiles irodymas). Jeigu moteris myli viena vyra o gimdo nuo kito, gaunasi konfliktas meiles labirintuose. Vyras tai priima kaip moters nemeile (taip ir yra manyciau), todel ja meta lauk (nepasitikejimas, nemeile, nepagarba, ko isvis su ja but, kokia prasme atleist?).

43

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

"Meile negali atleisti tik vieno - nusikaltimo meilei..." Kaip kazkam gali kilti tokie idiotiski klausimai..? Net elementarios neisitikimybes moteriai atleisti negalima. Ir tai net nediskutuotina. Bent jau as tikrai i jokias diskusijas nesivelsiu.

44

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

Breinas parašė:

"Meile negali atleisti tik vieno - nusikaltimo meilei..." Kaip kazkam gali kilti tokie idiotiski klausimai..? Net elementarios neisitikimybes moteriai atleisti negalima. Ir tai net nediskutuotina. Bent jau as tikrai i jokias diskusijas nesivelsiu.

tik moteriai? Ar ir vyrui irgi negalima to atleist?

45

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

jeigu moteris pastotu nuo kito vyro, tai galetu susirinkt daiktus ir ciuozti pas ji. jokiu atleidimu. vaikas turi augti su biologiniu savo tevu.

46 (redagavo ValdaS 2015-03-20 17:46)

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

Pritariu, Kultūringas, išskyrus tam, kad tai (pirmiausia) apie meilę (nors ir apie ją). Manau (pirmiausia) tai įgimta reakcija atmesti ne savus vaikus (su logika - ne man rūpintis tuo, kas ne mano, kas ne aš) ir priimti savus. Moteris ir vyras iš skirtingų giminių nėra jokia šeima, kaip tai suprantama, ir vadinama. Šeima, arba tąsa, yra tik vyro vaikai vyrui ir moters vaikai moteriai, o vyras ir moteris vienas kitam yra  - 'niekas', nes nėra bendrų genų. Todėl ir yra prioritetas tik savo tęstinumui, o moters nuo kito vyro vaike nėra to vyro (genų), dėl ko jis ne jo - jis ne jis, kadangi dalis genų vaike yra paveldėta iš tėvo, kas reiškia, kad dalis vaiko yra tėvas. Na, aišku, tai galima vadinti ir meile, nes vyras ir myli tą moterį, kuri jam tinka daugintis, ir tai yra meilė, nors pirmiausia tai tinkamumas daugintis, o tie jausmai atsiranda tam žinoti.

Iš esmės manau, tėvas, rūpindamasis savo vaiku, dėl jame esančių paveldėtų jo genų dalies, rūpinasi savimi, nes tame vaike yra (reali) tėvo dalis.

47

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

ValdaS parašė:

Pritariu, Kultūringas, išskyrus tam, kad tai (pirmiausia) apie meilę (nors ir apie ją). Manau (pirmiausia) tai įgimta reakcija atmesti ne savus vaikus (su logika - ne man rūpintis tuo, kas ne mano, kas ne aš) ir priimti savus. Moteris ir vyras iš skirtingų giminių nėra jokia šeima, kaip tai suprantama, ir vadinama. Šeima, arba tąsa, yra tik vyro vaikai vyrui ir moters vaikai moteriai, o vyras ir moteris vienas kitam yra  - 'niekas', nes nėra bendrų genų. Todėl ir yra prioritetas tik savo tęstinumui, o moters nuo kito vyro vaike nėra to vyro (genų), dėl ko jis ne jo - jis ne jis, kadangi dalis genų vaike yra paveldėta iš tėvo, kas reiškia, kad dalis vaiko yra tėvas. Na, aišku, tai galima vadinti ir meile, nes vyras ir myli tą moterį, kuri jam tinka daugintis, ir tai yra meilė, nors pirmiausia tai tinkamumas daugintis, o tie jausmai atsiranda tam žinoti.

Iš esmės manau, tėvas, rūpindamasis savo vaiku, dėl jame esančių paveldėtų jo genų dalies, rūpinasi savimi, nes tame vaike yra (reali) tėvo dalis.


Labai jau cia viska supaprastinai. Siaip Kulturingas sioj vietoj teisesnis: vyras labiau myles tuos vaikus, kuriu mama myles tuo metu ir su kuriais gyvens. Nes jis juos matys kasdien, su jais bendraus, bendrai spres problemas, tarp ju bus rysys. Nors ne biologinis. Ir nebutinai myles savo biologini vaika, su kurio mama nesutars, kuri galbut matys karta per menesi ar net reciau. Nors genetiskai tas vaikas bus jo, bet neliks to artimo rysio, o tik (galbut) pareiga savo vaikui.

48 (redagavo ValdaS 2015-03-20 18:10)

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

O kokią moterį vyras myli? Šiaip kokią ar tą, kuri jam (genetiškai) tinkama poruotis ir daugintis?

Aš mylėjau tokią smile

Su vaikais kitas dalykas. Būna tėvų, kurie yra poroje su skirtinga genetika. Galva pjovė grybą, ar tuo metu taip reikėjo, ir jie dauginosi. Tada tėvas mato savo vaike (tarkim tėvas grynatautis lietuvis, o motina - grynatautė lenkė) lenkiškus bruožus, lenkiškus genus, ir jie jam netinka - ir jis atmeta vaiką, nes jis yra grynagenetinis lietuvis, o vaikas - ne.

Tai galima vadinti tėvo 'klaida' pasirenkant moterį daugintis su dalinai netinkamais genais. Moters taip pat.


Vyras priima ir 'myli' ne savo vaikus, jeigu jie (genetiškai) panašūs į jį, manau.

49

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

taip.

50

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

ValdaS parašė:

O kokią moterį vyras myli? Šiaip kokią ar tą, kuri jam (genetiškai) tinkama poruotis ir daugintis?

Aš mylėjau tokią smile

Su vaikais kitas dalykas. Būna tėvų, kurie yra poroje su skirtinga genetika. Galva pjovė grybą, ar tuo metu taip reikėjo, ir jie dauginosi. Tada tėvas mato savo vaike (tarkim tėvas grynatautis lietuvis, o motina - grynatautė lenkė) lenkiškus bruožus, lenkiškus genus, ir jie jam netinka - ir jis atmeta vaiką, nes jis yra grynagenetinis lietuvis, o vaikas - ne.

Vyras priima ir 'myli' ne savo vaikus, jeigu jie (genetiškai) panašūs į jį. Aš sakau taip smile

jei mes kiekvienas myletume tik tuos zmones, kurie mums genetiskai yra tinkami daugintis - nebutu nevaisingu poru ir apsigimusiu vaiku, nes tiesiog nevaisingu ar genetiskai "nekokybisku" zmoniu niekas nemyletu ir negyventu su jais poroje wink

51 (redagavo ValdaS 2015-03-20 18:32)

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

Čia ne apie genetinę kokybę, brangioji Vilma, o apie genų rūšis, ir jų atitikimą.

Genetinę kokybę labiausiai iš labiausiai vartojamų dalykų pažeidžia alkoholis, nes jis praeina pro lytinių ląstelių apsauginę sienelę ir jas pažeidžia, dėl ko jei apvaisinama alkoholio pažeista lytinė ląstelė, išsivysto žmonės su įvairiais pažeidimais (defektais) - tiek veido, tiek smegenų, tiek širdies ir kitų vietų. Tas pats būna nuo įvairių radioaktyvių medžiagų ir kitų medžiagų, kurios gali daryti tokią žalą.

Kodėl niekas? Juk yra įvairiausių žmonių, su įvairiausiais genais, ir (turbūt) kiekvienam pagal skirtingą genetiką, yra tinkamų žmonių į porą ir dauginimuisi, kad ir kokia ji būtų.

Nors galima pastebėti, kad būna labai neįprastos genų kombinacijos žmonių, ir toje aplinkoje esantys kiti, su visai kitomis genų kombinacijomis, nesiporuoja su tuo žmogum ir jam gali būti labai sunku ar (gal) net neįmanoma susirasti žmogų į porą dėl didelio genetinio skirtingumo.

Ne vien mylime tuos žmones, kurie genetiškai tinkami daugintis. Mylime ir tuos, kurie genetiškai panašūs į mus ir tapatūs. Brolių meilė. Tėčių ir vaikų meilė. Mamų ir vaikų meilė. Senelių ir anūkų meilė. Draugų meilė. Porų meilė.

Pavyzdžiui, pas mane yra tokių genų, kokių nėra pas mano senelį, ir yra tokių, kokių yra pas mano močiutę. tas pats ir su mano tėčiu ir mama. Pas mane yra genų, kurių yra pas mano mamą, o pas tėtį nėra. Tėtis ir senelis su manim bendrauja nenoriai, o mama su močiute su manim bendrauja artimai ir noriai. Tai realus pavyzdys apie mane.

52

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

ValdaS parašė:

Čia ne apie genetinę kokybę, brangioji Vilma, o apie genų rūšis, ir jų atitikimą.

Genetinę kokybę labiausiai iš labiausiai vartojamų dalykų pažeidžia alkoholis, nes jis praeina pro lytinių ląstelių apsauginę sienelę ir jas pažeidžia, dėl ko jei apvaisinama alkoholio pažeista lytinė ląstelė, išsivysto žmonės su įvairiais pažeidimais (defektais) - tiek veido, tiek smegenų, tiek širdies ir kitų vietų. Tas pats būna nuo įvairių radioaktyvių medžiagų ir kitų medžiagų, kurios gali daryti tokią žalą.

Kodėl niekas? Juk yra įvairiausių žmonių, su įvairiausiais genais, ir (turbūt) kiekvienam pagal skirtingą genetiką, yra tinkamų žmonių į porą ir dauginimuisi, kad ir kokia ji būtų.

Nors galima pastebėti, kad būna labai neįprastos genų kombinacijos žmonių, ir toje aplinkoje esantys kiti, su visai kitomis genų kombinacijomis, nesiporuoja su tuo žmogum ir jam gali būti labai sunku ar (gal) net neįmanoma susirasti žmogaus į porą dėl didelio genetinio skirtingumo.

Gerai, apie genu rusis. Tuomet nebutu meiles romanu tarp tamsiaodziu ir lietuvaiciu, nebutu vaiku mulatu. Nes kaip norit kalbekite, o lenkas mums vis tiek genetiskai artimesnis nei koks nigerietis ar egiptietis smile Todel ir sakau - viska jus supaprastinate iki vienintelio kriterijaus - genetinio tinkamumo. Manau yra daug daugiau ivairiu veiksniu, del ko mylime arba nemylime konkretu zmogu.

53 (redagavo ValdaS 2015-03-20 18:37)

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

Kokie tie veiksniai?

Dėl genetinio panašumo į rudaodžius, mulatus ir kitus. Pirma reiktų žinoti, kokie genai yra pas tuos, kurie renkasi tuos žmones. Gal yra panašių į jų.

Antra, į Braziliją emigravo nemažai lietuvių. Galima teigti, kad dalies lietuvių genetika gana artima brazilų (tamsiaodžių) genetikai smile Aš taip teigiu iš tokio elgesio fakto.

Kitas dalykas yra kaip veikia galva. Ar ji veikia sveikai ar ne visai, ar yra įgimtų ar įgytų defektų, dėl kurių gali būti tokie pasirinkimai.

54

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

ValdaS parašė:

Kokie tie veiksniai?

Dėl genetinio panašumo į rudaodžius, mulatus ir kitus. Pirma reiktų žinoti, kokie genai yra pas tuos, kurie renkasi tuos žmones. Gal yra panašių į jų.

Antra, į Braziliją emigravo daug lietuvių. Galima teigti, kad dalies lietuvių genetika gana artima brazilų (tamsiaodžių) genetikai smile Aš taip teigiu iš tokio elgesio fakto.

Kitas dalykas galbūt yra kaip veikia galva. Ar ji veikia sveikai ar ne visai, ar yra įgimtų ar įgytų defektų, dėl kurių gali būti tokie pasirinkimai.

Poziuriai, kultura, panasus pasaulio suvokimas, netgi aplinkybes. Ir si tema gyvas to pavyzdys: vakar moteris tau buvo "genetiskai tinkama" ir tu su ja gyvenai, mylejai, vaikus auginai, o siandien ji jau tau "nebetinkama", nes permiegojo su kitu. Ir tu jau jos ne tik nemyli, o imi ja netgi slykstetis. Bet juk genetika nepasikeite - pasikeite tik aplinkybes smile

55 (redagavo ValdaS 2015-03-20 18:55)

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

Tai žinoma, kad yra ne vien reakcija į genetiką, ir ne vien genetika, o ir kitos įgimtos reakcijos į kitus dalykus ir kad yra jų visuma smile

Ar aš kur nors rašiau, kad yra tik genetika ir nieko daugiau, kad yra tik instinktas į genus ir jokių kitų instinktų nėra, ar tu tai sugalvojai ir man pritaikei, tada 'parodydama', kad aš tariamai neteisus dėl to, ko nerašiau? smile

Be to. Yra kiti dalykai. Pavyzdžiui, mano žiniomis maždaug iki 15 metų pas vaiką reiškiasi motinos genai, nuo 15 iki 30 - tėvo, o nuo maždaug 30 - savi - nauji. Gal amžius ir ne visai atitinka, bet mano žiniomis maždaug taip yra. Pagal tai, tarkim tuo metu, kai reiškėsi mano tėvo genai, kurie yra tokie ir tokie, man patiko ta ir ana, o ėmus reikštis naujiems, kurie gali būti ir bus dalinai kitokie, nes bus miksas su motinos, man jau ta gali nebetikti ir tikti kitokios.

Toliau. Mano žiniomis yra du poravimosi ir dauginimosi 'metai'. Pirmas yra nuo lytinio subrendimo iki maždaug 30. Tada nuo 30 iki maždaug 35-36, yra nesiporavimo (nesidauginimo metas). Tada nuo maždaug 35-36 iki vaisingumo pabaigos (vėl) vyksta antras poravimosi ir dauginimosi metas, teisingai vadinamas antru moters žydėjimu. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad susiporavus pirmo poravimosi metu man ta moteris tiko ir mes gyvenam kartu. Ateina antras poravimosi metas ir mano žiniomis antram poravimuisi reikalingi kiti partneriai (ką galima ir logiškai paaiškinti palikuonių įvairovės būtinybe) - ir viskas. Nebetinka.

Ar tai pasikeitusios aplinkybės ar įgimta programa?

Atrašysiu arba vėliau vakare arba rytoj, nes turiu eiti, taip kad kolkas gero vakaro smile

Malonu ir įdomu buvo pabendrauti smile

56

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

Ne, jus nerasete, kad near nieko daugiau isskyrus genetika, visgi genetika yra pagrindine kiekvieno jusu posto asis smile Todel ir bandau priestarauti tokiai nuomonei.
Nezinau, is kur jus traukiate tas zinias apie metus ir besireiskiancius skirtingus genus arba kad kiekvienam naujam poravimosi metui reikalingas naujas partneris... arba kad moteriai 30-35 apskritai "nesiporavimo" laikotarpis.... Man tokios "zinios" neatrodo labai patikimos ar pagristos, kaip ir "zinnia", kad meile trunka 3 metus. Manau tai irgi tik aplinkybiu sukurti stereotipai, o ne igimtos programos kaip tvirtinate. Jei gyventume kitoje kulturoje arba kitu laiku, galbut tvirtintumete visiskai priesingus dalykus smile

57

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

Lazda turi du galus....Jei jus isspirdosit moteri su svetimu vaiku lauk, ka darysite toliau ? O ka darysit, jei po kazkiek metu isimylesit kita moteri su vaiku, kuris tikrai ne jusu ? As irgi neatleisciau neistikimybes, bet gyvenime pasidaro taip, kad vistiek buni su moterimi ir svetimais vaikais. O gal but su "sava" moterim ir vienu ne savo vaiku ?.

58

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

Tai čia visai skirtingos situacijos, kur įsimylėt moterį, turinčią vaikų, ir kur esant santuokoje, ar esant kažkokiai ilgesniai bendravimo stadijai ji pagimdo ne jūsų vaiką.. wink Pirmu atveju jokiomis išdavystėmis gi nekvepia.

59 (redagavo Arvydas 2015-03-21 05:05)

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

Draugas parašė:

Lazda turi du galus....Jei jus isspirdosit moteri su svetimu vaiku lauk, ka darysite toliau ? O ka darysit, jei po kazkiek metu isimylesit kita moteri su vaiku, kuris tikrai ne jusu ? As irgi neatleisciau neistikimybes, bet gyvenime pasidaro taip, kad vistiek buni su moterimi ir svetimais vaikais. O gal but su "sava" moterim ir vienu ne savo vaiku ?.

Na viena yra moteris su vaiku, visai kita yra moteris, pasidarius nuo kito vaiką, vedybų su kitu vyru metu. Jeigu tai praeitis, pvz. buvo ištekėjusi ir ji turi vaiką ir su ja tokia susipažįsti, tai tai nemanau, kad problema. Tada ir matai ką imi ir ar verta imti, ar paneši tokį kryžių ir t.t... Nors tada vaikas turi tėvą, kad ir jo tėvai išsiskyrę... Bet jeigu apgaudinėja, su kitu miega ir įsitaiso nuo jo vaiką, kai jau kartu su žmogumi, tai tai tiesiog yra išdavystė...

60

Re: Ar gyventumete su moterimi kuri santuokoje pagimdytu ne jusu vaika?

Baikit pezet kad i ka bedarysi,bet kraujo ir gamtos sauksmas vistiek savo darytu,ir nebutu 100proc.tos meiles vaikam.