1

Tema: Ar verta pasikalbėti? O gal pamiršti...

Sveikos smile
Turbūt nemaža merginų dalis yra patyrusios tai, ką patyriau ir aš, pirmąją-tikrąją meilę ir išsiskyrimą...
Nuo "pampersų laikų" Jį pažinojau. Mūsų tėvai labai gerai sutardavo, todėl Jis buvo dažnas svečias mūsų namuose. Važinėdavom dviračiais kartu maži, darydavom visokias išdaigas, bet niekada nebūčiau pagalvojus, kad kada nors mes galėtume tapti daugiau nei draugais. Metams bėgant mūsų tėvai mažiau pradėjo bendraut, bet aš vis dar ir iki šiol vaidinu pas Jo tėtį, teatre. Taigi susitikdavom visvien, bet nebelabai bendraudavom. Užpernai po rugsėjo pirmosios Jis man pradėjo rašyti į tel. Bet aš vis maniau "Ai čia kulturkės draugas, tai normalu, kad rašo". Be to man patiko visai kitas vaikinas. Bet laikui bėgant mūsų bendravimas persirutuliojo į kažką daugiau nei draugų bendravimą. Būdavo žinutės su bučkiais, meiliais žodeliais ir pnš.. Aš ir pati pradėjau Jam justi kažką daugiau nei draugiškumą, tai buvo stipriau. Jis pats teigė jog aš Jam patinku. Galiausiai lapkričio 18-ąją dieną mes tapome pora, dar šiandien pamenu tą dieną... Pamenu "drugelius pilve"... Jis man buvo tikrai svarbus. Draugavom, viskas buvo kaip pasakoj... Kadangi mokėmės toje pačioje mokykloje, kiekvieną pertrauką praleisdavom kartu, negalėjom vienas be kito, net ir po pamokų žinojom ką veiksim, o gi eisim į repeticiją, na, o jeigu Jam reikėdavo į muzikos mokyklą, tai trečiadieniais ir pirmadieniais kai praeidavo pusę pamokos aš išlėkdavau atsisveikint su juo (jis išeidavo anksčiau iš pamokos, kad spėtų grįžti namo). Nuėje į kulturkę lakstydavom kaip maži vaikai, vie as kitą vaikydami, Jis mokindavo mne groti gitara, būgnais, tai buvo nuostabu...Buvimas šalia Jo, buvo kažkas neįtikėtino... Jis nešdavo ant kupros mane ant scenos, visi matydavo ir sakydavo "Būkit amžinai kartu", mes buvom tokie laimingi, Jo tėtis labai džiaugėsi mūsų draugystę, nes Jam esu kaip dukra. Viena draugė sako dar dabar "Kai eidavau per mokyklą be nuotaikos ir pamatydavau jus, man taip ji pakildavo! Jūs esat kaip saulės spindulys!" Ji taip pasakė kai mes jau buvom išsiskyrę, tai privertė mane apsiverkt... Buvau laiminga su Juo, Jis su manim, bent jau taip atrodė iš jo poelgių, kiekvieną penktadienį pagroję su draugais jie gerdavo cocą-colą (kažko stipresnio negalėjo big_smile ) ir tuo tarpu Jis pasakydavo "tostą" už mane ir už tai, kad esam kartu, tai taip miela... Kiekvieną rytą rašydavo žinutes, bet ne šiaip su "Labas rytas", Jis dar ten prirašydavo visokių gražių žodžių kurie buvo užtaisas visai dienai... Svajodavom, planuodavom.. Tiek nuostabių akimirkų būdavo... Kad dabar prisiminus rodos, kad Jis tebėra šalia... Tik deja-Jo nėra. Likus savaitei iki keturių mėnesių kartu, mes išsiskyrėm, paskutini mėnesi daug pradėjom pyktis... (Patariu visoms! Niekada nedovanokit mylimam žmogui laikrodžio, Valentino dienos proga Jam padovanojau laikrodį, sakoma, kad laikrodis skaičiuoja paskutini laiką kartu. Kažką panašaus, štai po mėneio ir išsiskyrėm...) Nesakau, kad būtent tas laikrodis tai nulemė, bet galbūt kažkiek prisidėjo, nes niekada nesipykdavom taip, kaip susipykom tą mėnesį. Taigi rasidėjo mano kančios, kai nusprendėm išsiskirt. Ta didžiausia intrigantė buvau pati. Todėl Jo nekaltinu. Begalo buvo skaudu matyt Jį ir negalėt prieit, apkabint, kai širdis veržte verždavosi... Nemeluosiu ir dabar taip jaučiuosi... Gyliai širdį tikiu, kad Jį tebemyliu.Po mėnesio kai išsiskyrėm kulturkėj netikėtai vaikėmės vienas kitą ir staiga Jis mane pabučiavo... Stipriai suspaudė... Tai vykdavo tik mano sapnuose, todėl iš laimės ašaros riedėjo, pasakiau, kad Jo pasiilgau, Jis atsakė tuo pačiu ir dar stipriau apkabino... Tą akimirką pasijaučiau lyg danguj, nes Jo glėbys man prilygo tam. Nusprendėm poTurbūt nemaža merginų dalis yra patyrusios tai, ką patyriau ir aš, pirmąją-tikrąją meilę ir išsiskyrimą...
Nuo "pampersų laikų" Jį pažinojau. Mūsų tėvai labai gerai sutardavo, todėl Jis buvo dažnas svečias mūsų namuose. Važinėdavom dviračiais kartu maži, darydavom visokias išdaigas, bet niekada nebūčiau pagalvojus, kad kada nors mes galėtume tapti daugiau nei draugais. Metams bėgant mūsų tėvai mažiau pradėjo bendraut, bet aš vis dar ir iki šiol vaidinu pas Jo tėtį, teatre. Taigi susitikdavom visvien, bet nebelabai bendraudavom. Užpernai po rugsėjo pirmosios Jis man pradėjo rašyti į tel. Bet aš vis maniau "Ai čia kulturkės draugas, tai normalu, kad rašo". Be to man patiko visai kitas vaikinas. Bet laikui bėgant mūsų bendravimas persirutuliojo į kažką daugiau nei draugų bendravimą. Būdavo žinutės su bučkiais, meiliais žodeliais ir pnš.. Aš ir pati pradėjau Jam justi kažką daugiau nei draugiškumą, tai buvo stipriau. Jis pats teigė jog aš Jam patinku. Galiausiai lapkričio 18-ąją dieną mes tapome pora, dar šiandien pamenu tą dieną... Pamenu "drugelius pilve"... Jis man buvo tikrai svarbus. Draugavom, viskas buvo kaip pasakoj... Kadangi mokėmės toje pačioje mokykloje, kiekvieną pertrauką praleisdavom kartu, negalėjom vienas be kito, net ir po pamokų žinojom ką veiksim, o gi eisim į repeticiją, na, o jeigu Jam reikėdavo į muzikos mokyklą, tai trečiadieniais ir pirmadieniais kai praeidavo pusę pamokos aš išlėkdavau atsisveikint su juo (jis išeidavo anksčiau iš pamokos, kad spėtų grįžti namo). Nuėje į kulturkę lakstydavom kaip maži vaikai, vie as kitą vaikydami, Jis mokindavo mne groti gitara, būgnais, tai buvo nuostabu...Buvimas šalia Jo, buvo kažkas neįtikėtino... Jis nešdavo ant kupros mane ant scenos, visi matydavo ir sakydavo "Būkit amžinai kartu", mes buvom tokie laimingi, Jo tėtis labai džiaugėsi mūsų draugystę, nes Jam esu kaip dukra. Viena draugė sako dar dabar "Kai eidavau per mokyklą be nuotaikos ir pamatydavau jus, man taip ji pakildavo! Jūs esat kaip saulės spindulys!" Ji taip pasakė kai mes jau buvom išsiskyrę, tai privertė mane apsiverkt... Buvau laiminga su Juo, Jis su manim, bent jau taip atrodė iš jo poelgių, kiekvieną penktadienį pagroję su draugais jie gerdavo cocą-colą (kažko stipresnio negalėjo big_smile ) ir tuo tarpu Jis pasakydavo "tostą" už mane ir už tai, kad esam kartu, tai taip miela... Kiekvieną rytą rašydavo žinutes, bet ne šiaip su "Labas rytas", Jis dar ten prirašydavo visokių gražių žodžių kurie buvo užtaisas visai dienai... Svajodavom, planuodavom.. Tiek nuostabių akimirkų būdavo... Kad dabar prisiminus rodos, kad Jis tebėra šalia... Tik deja-Jo nėra. Likus savaitei iki keturių mėnesių kartu, mes išsiskyrėm, paskutini mėnesi daug pradėjom pyktis... (Patariu visoms! Niekada nedovanokit mylimam žmogui laikrodžio, Valentino dienos proga Jam padovanojau laikrodį, sakoma, kad laikrodis skaičiuoja paskutini laiką kartu. Kažką panašaus, štai po mėneio ir išsiskyrėm...) Nesakau, kad būtent tas laikrodis tai nulemė, bet galbūt kažkiek prisidėjo.  Po mėnesio kai buvom išsiskyrę, mes bandėm taikytis, lakstėm kulturkėj lyg maži vaikai, gaudėmės lyg tada... ir staig Jis mane pabučiavo... Aš ištirpau.. Iš laimės apsiverkiau, Jis begalo stipriai apkabino, jaučiaus kaip tada kai dar buvom neatskiriami... Susitarėm susirašyt po savaitės, per tą savaitę turėjom nuspręst ar norim būt kartu. Deja po tos savaitės nesusirašėm... Man buvo skaudu.. Bet ištvėriau. Aš išvykau pas krikštomamą į UK atostogų. Grįžau ir turėjom važiuot rengtis su teatru vienai miesto šventėje, ten su Juo praleidau tris dienas iš viso. Nebuvo taip, kad visai artimai, bet tiesiog arčiau. Man batai nutrynė koja, vos galėjau paeiti, Jis rūpinosi, kas buvo man labai keista... Viena draugė kai lipom laiptais sako Jam "Nunešk Moniką laiptais" Jis pasiruošė nešt, bet aš atsakiau "Nereikia" iš principo, dabar laiką atsukus leisčiaus Jo nešama... Dar ten buvo tokių akimirkų, per kurias Jis tiesiog kvėpavo man į pkaukus, buvo taip šalia... Kad... krausčiaus iš proto... Galiausiai praėjo ts dienos ir vėl nieko. Jis rašė tris dienas iš eilės, ištisai vasaros pabaigoje, bet po to dingo. Mokykloje vienas kito būdavom gana arti, nes mūsų draugai tie patys, Jis išėjo į kitą  mokyklą (dėl asm. Priežasčių) susitinkam tik kulturkėj, Jis dar dabar šypsosi, bendrauja... Kaip man elgtis? Esu pasimetusi... Jaučiu Jam dar daug ką...  Ar pasikalbėt su Juo? Ar tiesiog pamiršt...

2

Re: Ar verta pasikalbėti? O gal pamiršti...

siaubas..

3

Re: Ar verta pasikalbėti? O gal pamiršti...

dar viena istojo i kluba, sveikinu

4

Re: Ar verta pasikalbėti? O gal pamiršti...

kalbėk

5

Re: Ar verta pasikalbėti? O gal pamiršti...

nekalbek, duok kalbeti jam, gal daugiau suprasi smile

6

Re: Ar verta pasikalbėti? O gal pamiršti...

`

eugenijus parašė:

kodel mane uzblokavo automatiskai.ir neleidzia rasyti zinuciau?

uz bloga elgesi`, taip iseina big_smile ...

7

Re: Ar verta pasikalbėti? O gal pamiršti...

man tai panasiau, kad pana isimylejus iki ausu, o bachurui neypac..  bet ka as zinau, juk dar mokinukai..

8

Re: Ar verta pasikalbėti? O gal pamiršti...

profesoriux parašė:

man tai panasiau, kad pana isimylejus iki ausu, o bachurui neypac..  bet ka as zinau, juk dar mokinukai..

`

kogera tokiame amziuje vaikinams rupi labiau vienokie dalykai susije su santykiais, o merginoms- kitokie smile ...

9

Re: Ar verta pasikalbėti? O gal pamiršti...

Rasa parašė:

nekalbek, duok kalbeti jam, gal daugiau suprasi smile

"taip nekalbek nes merginos nedaro pirmo zingsnio" pabandyk laime pakalbek gi per galva nieks neduos. beto noreciau paklausti kiek tau metu?

10

Re: Ar verta pasikalbėti? O gal pamiršti...

Pasikalbėk  blogiau nebus manau  :::001

11 (redagavo Darius 2015-03-25 19:45)

Re: Ar verta pasikalbėti? O gal pamiršti...

Likus savaitei iki keturių mėnesių kartu, mes išsiskyrėm,

big_smile

taip skaitau skaitau, galvoju cia rimta kazkas, nu faina kad zmones gali but tokie laimingi. Ir sitas sakinys big_smile 4 menesiai smile are you fucking kidding me. Uzkniso bahura gal kurti tuos grazius zodelius per tuos 4 menesius, taip ir issisemt galima smile dingo ir laime ane smile

ai klausimas ar verta pasikalbeti ar pamirsti? tai jei esi kalta pati, tai jo, pripazink kalte, manau verta, jei nores tai gal tes draugyste smile jei jis kaltas, na tada nzn, jau sudetingiau, kaip ir jis turetu rodyt atsiprasyma. Nebent jis kaltas , bet jam neatrodo, kad jis kaltas, nu tai galima pasakyt tai ka manai, kulturingai tik. Jei isvadinsi visaip tai nepakels jam noro pripazint kaltes turbut, galvot gali kad nieko verta ta pana. Reik taip kalbet nepazeidziant vyrisko ego.

12 (redagavo Eivydas 2015-03-25 20:04)

Re: Ar verta pasikalbėti? O gal pamiršti...

Darius parašė:

Likus savaitei iki keturių mėnesių kartu, mes išsiskyrėm,

big_smile

taip skaitau skaitau, galvoju cia rimta kazkas, nu faina kad zmones gali but tokie laimingi. Ir sitas sakinys big_smile 4 menesiai smile are you fucking kidding me. Uzkniso bahura gal kurti tuos grazius zodelius per tuos 4 menesius, taip ir issisemt galima smile dingo ir laime ane smile.

viskas skamba lyg cia butu 12-14 metu vaiku meiles romanai big_smile

13

Re: Ar verta pasikalbėti? O gal pamiršti...

siuo atveju kalbetis neverta. kalbetis reikia tada,kai abu partneriai nori issaugoti santykius. cia galima suprasti,kad tik viena puse nelaimingai isimylejusi,o kita naudojasi patogia padetimi.