1

Tema: pas mane depresija

Sveiki gyvi pas mane dipresija nezinou kodel bet sako kad buna kai pavasaris

2

Re: pas mane depresija

pas mane irgi ir ka?) manai kad tai kam nors labai rupi?) man taip atrodo kad pusei gyventoju depresija visi susirauke vaiksto

3

Re: pas mane depresija

1) pradek sportuoti. fizine veikla labai nuima stresa
2) uzsiimk ekstrimu. adrenalinas irgi isvaro depresija
3) nueik pas psichiatra . gal antidepresantu israsys
4) emigruok i pietu salis ten kur silta ir daugiau saules.
5) nusizudyk

4

Re: pas mane depresija

big_smile apgailėtinas, kad 5 punktą pasakei, turbūt pats ne kartą bandei big_smile

5 (redagavo Kipšas 2015-03-26 11:22)

Re: pas mane depresija

Nesižudyk. Nusipirk c ir b grupės vitaminų, jei negeri. Ir kalio miltelių, jei irgi negeri. Ir gerk. Tada parašyk ar jau gerai. Ir žiūrėk, kad valgytum ne per daug riebalų.

6

Re: pas mane depresija

Depresija, tai praradimo jausmas. Praradimas gali būti įvairus. Pvz. prarasta antra pusė, žmona, mergina, prarastas kažkoks darbas, kažkokia pozicija, kažkokios funkcijos, kurias atlikinėjote, padėtis, kurią turėjote ar prarasta energija, kažkokios pastangos, kurios nieko nedavė. Tame nieko blogo nėra ir šis jausmas yra žmogaus asmeninės evoliucijos dalis. Mes visi gyvename ir augame, tobulėjame, keičiamės. Seniau buvę aktualūs mums dalykai, kažkada tampa neaktualūs. Praeityje atliktos funkcijos ar kažkas.

Žmogus po to tiesiog nesuvokia, kad jam jau atėjo laikas paleisti šią praeitį ir dar vis laikosi jos įsikibęs, tai ir yra tas pagrindinis depresijos neigiamas efektas. Jums reikia tiesiog tai paleisti! Paleiskite tai kas buvo! Paleiskite savo praeitį! Ji jums jau daugiau yra nereikalinga! Kai paleisite, suprasite koks jūs esate laisvas ir laimingas ir tada apims euforija!

Taip pat reikia daugiau durniuoti. Kaip čia vienas pasakoja, sako jaučiau depresiją ir kadangi mano mama psichologė, sako paskambinu jai, kad pasiguosti, bet ragelį pastvėrė jo mažasis brolis ir pradėjo nesąmones daryti. Sako, davai pakalbame kita kalba, sąko sakyk kažką tokio kaip "dzin din din", sako dabar tu kartok. Tas ant jo pradėjo pykti, sako leisk su mama pašnekėti, išsiverkti jai ant peties. Anas sako ne, sako kartok "dzin din din" ir anas nesusilaikęs pradėjo juoktis ir visas stresas nusiėmė... Tiesiog suaugę žmonės, ypač vyrai yra priversti vaidinti labai rimtus. Reikia laikas nuo laiko padurniuoti, kad nenučiuožtų stogas ir neprasidėtų depresija!

Pačiam teko tai patirti. Nors tai senokai žinojau, tačiau įsisąmoninti šią tiesą buvo sunku. Vieną dieną atėjau ir draugams pasakojau, koks laisvas jaučiuosi viską paleidęs, buvo rimtai euforija apėmusi.

Nors šią visą informaciją ne pats sugalvojau, ėmiau iš kelių video filmų. Jeigu kam įdomu, prašom (informacija rusų kalba):

Семинар "Прямой Путь к Предназначению." (Андрей Анисимов) - kaip atrasti savo pašaukimą, paliečia ir depresijos temą.
https://www.youtube.com/watch?v=mQpWKhnvOLk


Александр Палиенко - Человек путь к себе - kelias į save. Labai naudingas, moko kaip pakeisti visą savo mąstyseną į teigiamą. Metodika dar efektyvesnė už "The Secret".
https://www.youtube.com/watch?v=ykQbPIkFcvg

7

Re: pas mane depresija

aleks parašė:

Sveiki gyvi pas mane dipresija nezinou kodel bet sako kad buna kai pavasaris

O dabar pradėk aiškinti, per kuria vieta tu esi vyras? Šiam momentui tu esi panasus i apsizliumbusia boba, atėjusia i forumą pasiguost ir paverkslent (te neįsižeidžia moterys, as ji pavadinau 'boba', o ne moterim).

8

Re: pas mane depresija

Uga parašė:

big_smile apgailėtinas, kad 5 punktą pasakei, turbūt pats ne kartą bandei big_smile

o ka gero parasei tu?

9

Re: pas mane depresija

Šiaip depresija yra rimta liga. Jūs čia taip juokaujat lyg tai būtų koks uodo įkandimas. Depresija dėl daug ko gali būti. Dėl daug smulkių dalykų arba dėl vieno didelio. Kaip kad nutiko Šapranauskui. Bent jau mano paskutinėmis žiniomis, jis nusižudė dėl moters?
O tos pavasarinės, rudeninės, žieminės ir vasarinės depresijos tai juokas, tiesiog organizmui trūksta vitaminų arba fizinės veiklos. Arba trūksta aiškaus tikslo gyvenime.

10 (redagavo Kipšas 2015-03-26 18:51)

Re: pas mane depresija

Nusižudyti gali jei smegenys veikia blogai, dėl ko jos pasirenka ne kokį kitą variantą, o mirti. Nesvarbu ar tuo metu bendrauji su kokia moterim, ar kažką dirbi, kas patinka ar nepatinka (vėlgi kaip veikia smegenys, kad žmogus renkasi dirbti tai, kas nepatinka, tai, nuo ko jo savijauta bloga, moterį, su kuria bloga savijauta) ar dar kažką veiki, ar patyrei stresą, netektį, skyrybas - beleką. Kokia jo tokios smegenų veiklos priežastis? Aš tai viską paaiškinu genų veikimu. Yra įgimti defektai. Jų rezultatas yra žalingas sau elgesys. Įvairiose srityse. Taip vyksta palaipsnė degradacija dėl defektuotų genų veikimo. Padaryti nėra ką, nes kitų genų nėra, ir ne mes juos išjungiam ir įjungiam - kada kokius. Ir jie veikia. Ir vyksta žmogaus degradacija. Ir tada savižudybė. Gali būti, kad savižudybė yra kažkoks konkretus genetinis defektas. Nesu tikras, bet manau tai logiška.

11

Re: pas mane depresija

na tau depresija be rimtos priezasties, o pvz man yra tam rimta priezastis, bet....butent del jos as negaliu jai ir pasiduoti....vat kokia dilema....

12

Re: pas mane depresija

Kipšas parašė:

Nusižudyti gali jei smegenys veikia blogai, dėl ko jos pasirenka ne kokį kitą variantą, o mirti. Nesvarbu ar tuo metu bendrauji su kokia moterim, ar kažką dirbi, kas patinka ar nepatinka (vėlgi kaip veikia smegenys, kad žmogus renkasi dirbti tai, kas nepatinka, tai, nuo ko jo savijauta bloga, moterį, su kuria bloga savijauta) ar dar kažką veiki, ar patyrei stresą, netektį, skyrybas - beleką. Kokia jo tokios smegenų veiklos priežastis? Aš tai viską paaiškinu genų veikimu. Yra įgimti defektai. Jų rezultatas yra žalingas sau elgesys. Įvairiose srityse. Taip vyksta palaipsnė degradacija dėl defektuotų genų veikimo. Padaryti nėra ką, nes kitų genų nėra, ir ne mes juos išjungiam ir įjungiam - kada kokius. Ir jie veikia. Ir vyksta žmogaus degradacija. Ir tada savižudybė. Gali būti, kad savižudybė yra kažkoks konkretus genetinis defektas. Nesu tikras, bet manau tai logiška.

O siaube kokia nesąmonė. Paskaičius tokį komentarą tik eik ir pasikark big_smile Genai blogi, vadinasi tavo gyvenimas nulemtas degradacijai. Iš kur tokių nesąmonių prisiskaitei? O gal priešingai, informacijos trūkumas. Taip genai lemia kai kuriuos dalykus, kai kurie dalykai sekasi sunkiau, bet tai nereiškia, kad tavo gyvenimas bus sumautas, jei kažkur sekasi sunkiau, tame tarpe ir pozityvumo išlaikyme. Tinginių pomėgis kaltinti genus, jei ne genus, tai tėvus, jei ne tėvus, tai aplinką ar debesis ar dar biesai žino ką. Į šikną norisi tokiems įspirti.

13 (redagavo Arvydas 2015-03-26 20:34)

Re: pas mane depresija

Kipšas parašė:

Nusižudyti gali jei smegenys veikia blogai, dėl ko jos pasirenka ne kokį kitą variantą, o mirti. Nesvarbu ar tuo metu bendrauji su kokia moterim, ar kažką dirbi, kas patinka ar nepatinka (vėlgi kaip veikia smegenys, kad žmogus renkasi dirbti tai, kas nepatinka, tai, nuo ko jo savijauta bloga, moterį, su kuria bloga savijauta) ar dar kažką veiki, ar patyrei stresą, netektį, skyrybas - beleką. Kokia jo tokios smegenų veiklos priežastis? Aš tai viską paaiškinu genų veikimu. Yra įgimti defektai. Jų rezultatas yra žalingas sau elgesys. Įvairiose srityse. Taip vyksta palaipsnė degradacija dėl defektuotų genų veikimo. Padaryti nėra ką, nes kitų genų nėra, ir ne mes juos išjungiam ir įjungiam - kada kokius. Ir jie veikia. Ir vyksta žmogaus degradacija. Ir tada savižudybė. Gali būti, kad savižudybė yra kažkoks konkretus genetinis defektas. Nesu tikras, bet manau tai logiška.


Jeigu remtis kai kurioms ezoterikos šakomis, kalbant apie mirtį, sielas ar karmą ir pan. Nors nežinau ar tai bus jums įdomu, bet galiu apšviesti (skaityti niekas to neverčia, bet gal bus įdomu).

Tai kiekvienas prieš gimdamas pasirenka kažkokią ar net kelias užduotis, įvykdyti gyvenime, kurį nugyvens. Jeigu nusižudyti, tai po to sekančiame gyvenime viskas vėl kartosis. Bus tos pačios lygiai problemos ir tą užduotį vistiek teks įvykdyti. Tik kiek rašo, kiekvieną kartą bus vis sunkiau tai padaryti. Vis prastesnės sąlygos bus duodamos. Blogesnė šeimos padėtis, finansai, galia ir t.t.. O jeigu ir po to, siela su tuo nesusitvarko, tai jai aplamai uždraudžiama rinktis, kadangi ji pridarė pakankamai daug klaidingų pasirinkimų. Tada sekantis gyvenimas eina tiesiog pasroviui, kuriame pats žmogus negali nieko spręsti ar rinktis. Jam toks šansas nesuteikiamas.

Skaitosi, jeigu vieną kartą priėmei sprendimą, tai eik iki galo ir nebandyk be reikalo mirtį. Nes po to viskas kartosis vėl, sekančiame gyvenime, kurių mums yra duodama tiek, kiek mums jų reikia, kad išmoktume visas pamokas. Žemė ir gyvenimas joje skaitosi kaip mokykla. Tiksliau, tam tikra mokyklos klasė, o mokyklų yra daug ir ne vien šioje teks mokytis. Mums bus leista rinktis į kurias iš jų eiti. Kaip čia vieną filmą apie Tibetą žiūrėjau, priėjo prie žurnalisto, kuris tą filmą filmavo Tibeto vienuolis ir gera anglų kalba jam pašnibždėjo į ausį - Neskubėk! Prieš tave amžinybė!

Dar, kaip sako, daugelis iš visų čia esančių sielų yra gerai pažįstamos ir geri draugai, nematerialiame lygmenyje. Tik mes to nepamename. Skriausti vieni kitus yra skriausti gerus pažįstamus.

Aišku yra toks dalykas, kaip karmos balansavimas. Sanscrito kilmės žodyje "Mėsa" (sans. "mamsa", analogiškai su rusišku "Мясо" - jų abiejų kilmė yra ta pati) yra užkoduota visa to esmė. Mėsa yra kilęs iš dviejų sanscrito žodžių "Mam" (mane) "Sa" (tave). Pirmiau tu žudai mane, po to aš tave... Dėl to jeigu kažką žmogus nužudo, įvyksta karminė skola ir po to teks aukai nužudyti žudiką, kad šią skolą atiduoti. Taip sakant atstatyti, balansuoti karmos balansą (ang. Karma balancing). Kaip sako, siela dar prieš gimimą pasirenka žudiką. Nes skola galioja abiems, vienam ją reikia atiduoti, kitam ją reikia atsiimti ir po to po mirties, tiek žudikas, tiek ir auka džiaugiasi, kad vienas kitam skolą atidavė... Tai kai kurių likimas būna sumokėti šias skolas.

14

Re: pas mane depresija

man šiandien depresija kuria patyriau Vilniuje

15

Re: pas mane depresija

Arturas parašė:

man šiandien depresija kuria patyriau Vilniuje

o as rytoj vaziuoju i vilniu tai kaip cia dabar? nevaziuoti? nes ten depresijos daug

16

Re: pas mane depresija

važiuok aš darbe patyriau

17

Re: pas mane depresija

vargsas sad nu paverk ant peties, koks tavo darbas sunkus, o pas kitus lengvas. Pasiskusk kaip gyvenimas tave skriaudzia, o kitus lepina. O gal ir kitu nelepina, tik jie nezliumbia kaip bobos? Susimastyk, uzsiaugink kiausius, gyvenk isdidziai.

18

Re: pas mane depresija

ikalk stikline samanes uzrukyk zoles praeis

19

Re: pas mane depresija

Kultūringas parašė:

vargsas sad nu paverk ant peties, koks tavo darbas sunkus, o pas kitus lengvas. Pasiskusk kaip gyvenimas tave skriaudzia, o kitus lepina. O gal ir kitu nelepina, tik jie nezliumbia kaip bobos? Susimastyk, uzsiaugink kiausius, gyvenk isdidziai.

kartais ir vyrams norisi paverkti. ne taip daznai kaip moterims bet kartais irgi norisi. vyrai irgi turi savo silpnybiu

20

Re: pas mane depresija

ворюга parašė:

ikalk stikline samanes uzrukyk zoles praeis

ka tik pasinaudojau tavo patarimu) tuoj ikalsiu dar daugiau ir pradesiu svesti savaitgali)