21

Re: pas mane depresija

Konstantinas parašė:
Kultūringas parašė:

vargsas sad nu paverk ant peties, koks tavo darbas sunkus, o pas kitus lengvas. Pasiskusk kaip gyvenimas tave skriaudzia, o kitus lepina. O gal ir kitu nelepina, tik jie nezliumbia kaip bobos? Susimastyk, uzsiaugink kiausius, gyvenk isdidziai.

kartais ir vyrams norisi paverkti. ne taip daznai kaip moterims bet kartais irgi norisi. vyrai irgi turi savo silpnybiu

tai jeigu jau labai norisi, tai vienam ir tyliai reiktu. Kad kuo maziau zmoniu matytu tai. O ne viesai, atsistojus ir laukiant, kas paguos ir pasisnargliuos salia.

22

Re: pas mane depresija

o man labai patinka kai "vyrai" verkia, tai taip juokinga labai pragiedrina nuotaika tokie lepsiai, dar papasakoju pazistamom, draugem tai jas irgi pralinksmina, kai kurios net temu prikurdavo atseit kaip tai seksualu verkiantys vyras:::745

23

Re: pas mane depresija

OLA parašė:

o man labai patinka kai "vyrai" verkia, tai taip juokinga labai pragiedrina nuotaika tokie lepsiai, dar papasakoju pazistamom, draugem tai jas irgi pralinksmina, kai kurios net temu prikurdavo atseit kaip tai seksualu verkiantys vyras:::745

kada nors ir tu verksi

24 (redagavo Arvydas 2015-03-27 16:11)

Re: pas mane depresija

Buvo vienas tyrimas, dėl verkimo. Tai tai buvo nustatyta kaip viena iš priežasčių, kodėl moterys gyvena ilgiau. Per ašaras, tiesiog pasišalina visokios nuodingos medžiagos. Aišku jos taip pat pasišalina ir per prakaitą. Tai visumoje prakaituoti sveika bent kartą per dieną, vien tik, kad visokius nuodus pašalinti. O jeigu tenka rečiau, tai galima nueiti į pirtį, kad gerai išprakaituoti. Vėjas stipriai papučia, tai visko pasitaiko, arba pjaustant cibulius. smile

Beje, moterų lūpdažiai, skaitosi irgi kancerogenai. Jeigu vyrai bučiuojasi su moterimis ir lūpdažių po to nenusivalo, suvalgo... Tai taip moterys gaunasi, kad juos nuodija. Nors ir pačios jos nuo to kenčia. Irgi vienas iš gyvenimą trumpinančių dalykų...

25

Re: pas mane depresija

Arvydas parašė:

Buvo vienas tyrimas, dėl verkimo. Tai tai buvo nustatyta kaip viena iš priežasčių, kodėl moterys gyvena ilgiau. Per ašaras, tiesiog pasišalina visokios nuodingos medžiagos. Aišku jos taip pat pasišalina ir per prakaitą. Tai visumoje prakaituoti sveika bent kartą per dieną, vien tik, kad visokius nuodus pašalinti. O jeigu tenka rečiau, tai galima nueiti į pirtį, kad gerai išprakaituoti. Vėjas stipriai papučia, tai visko pasitaiko, arba pjaustant cibulius. smile

Beje, moterų lūpdažiai, skaitosi irgi kancerogenai. Jeigu vyrai bučiuojasi su moterimis ir lūpdažių po to nenusivalo, suvalgo... Tai taip moterys gaunasi, kad juos nuodija. Nors ir pačios jos nuo to kenčia. Irgi vienas iš gyvenimą trumpinančių dalykų...

nea cia nesamone) vyrai gyvena trumpiau tikrai ne del to) nors jeigu labai noresi gali surasti koreliacija tarp dvieju visiskai nesusijusiu faktu tokia jau ta statistika)

26

Re: pas mane depresija

Konstantinas parašė:
Arvydas parašė:

Buvo vienas tyrimas, dėl verkimo. Tai tai buvo nustatyta kaip viena iš priežasčių, kodėl moterys gyvena ilgiau. Per ašaras, tiesiog pasišalina visokios nuodingos medžiagos. Aišku jos taip pat pasišalina ir per prakaitą. Tai visumoje prakaituoti sveika bent kartą per dieną, vien tik, kad visokius nuodus pašalinti. O jeigu tenka rečiau, tai galima nueiti į pirtį, kad gerai išprakaituoti. Vėjas stipriai papučia, tai visko pasitaiko, arba pjaustant cibulius. smile

Beje, moterų lūpdažiai, skaitosi irgi kancerogenai. Jeigu vyrai bučiuojasi su moterimis ir lūpdažių po to nenusivalo, suvalgo... Tai taip moterys gaunasi, kad juos nuodija. Nors ir pačios jos nuo to kenčia. Irgi vienas iš gyvenimą trumpinančių dalykų...

nea cia nesamone) vyrai gyvena trumpiau tikrai ne del to) nors jeigu labai noresi gali surasti koreliacija tarp dvieju visiskai nesusijusiu faktu tokia jau ta statistika)

Aš čia nieko pats neieškojau, papasakojau tik tai ką tekę skaityti kažkur ar girdėti per TV ar tai radiją. Ta prasme ne iš žmonių, bet iš žiniasklaidos.

27

Re: pas mane depresija

Konstantinas parašė:
OLA parašė:

o man labai patinka kai "vyrai" verkia, tai taip juokinga labai pragiedrina nuotaika tokie lepsiai, dar papasakoju pazistamom, draugem tai jas irgi pralinksmina, kai kurios net temu prikurdavo atseit kaip tai seksualu verkiantys vyras:::745

kada nors ir tu verksi

Jai ir verksiu tai tik is laimes, kad tokio kaip tu neissirinku. Ai tiesa as ir taip esu labi laiminga, mane linksmina tie pasriubavimai.:::028

28

Re: pas mane depresija

Vyrai jums deperesija, nes matote, bet to dar nesuvokiate, kad moterys kyla į aukštesnį lygį, o jūs kaip likote akmens amžiuje, taip ir tebesate jame.
Imkit gėlių :::228 , o servetėlę nosiai išsipūsti ir ašaroms nusišluostyti susiraskit patys.

29

Re: pas mane depresija

aleks parašė:

Sveiki gyvi pas mane dipresija nezinou kodel bet sako kad buna kai pavasaris

30

Re: pas mane depresija

issisnekek ir griauk sudu fabrika,kuri pasistatei per kazkiek metu..adrenalinas sukeltas organizmui pakelia sirdies tonusa ir pasitikejima..pvz as budama blogos nuotaikos sesdavau i masina ir lekdavau i miska tarp medziu,pasileisdavau muzika ir tiesiog issibudavau..tiesiog lengva sneket,ar patart,bet kad ir kaip sunku butu isklausyt,tai tikrai verta..kad ir kaip bebutu bijom pasirodyt silpnesni,prastesni..bet is esmes tai tik tai mus kelia ir veda tolyn...kuo toliau,tuo daugiau zmones serga depresija ir tai nera juokinga,gedinga..mes tiesiog bijom pasirodyt durnesni ir nusiimt tas prakeiktas kaukes..:)

31

Re: pas mane depresija

tiesiog snekekim smile vyrukai eidami i darbeli galetu ne pypsint pro masinos langa,o tiesiog nusisypsot ir palinket grazios ir turiningos dienos..o damutes eidamos gatve, nevaidint nepasiekiamu,o tiesiog nusisypsot vyrukui,kuris net nesitiketu tos sypsenos ir tiesiog nevaidint...kas baisiausia,kad mes kad ir labai noredami ta padaryt,mes negalim,nes musu psichika valdo pinigai,smutkes,masinu markes,maistas,pavydas ir t.t...kaip butu gera ta visa suda pakeist i nieka,nes jug tai ir yra niekas...tustybe ir tik per ja  mes egzistuojam smile

32

Re: pas mane depresija

Ninada lia lia parašė:

Vyrai jums deperesija, nes matote, bet to dar nesuvokiate, kad moterys kyla į aukštesnį lygį, o jūs kaip likote akmens amžiuje, taip ir tebesate jame.
Imkit gėlių :::228 , o servetėlę nosiai išsipūsti ir ašaroms nusišluostyti susiraskit patys.


:::024

33

Re: pas mane depresija

Ninada lia lia parašė:

Vyrai jums deperesija, nes matote, bet to dar nesuvokiate, kad moterys kyla į aukštesnį lygį, o jūs kaip likote akmens amžiuje, taip ir tebesate jame.
Imkit gėlių :::228 , o servetėlę nosiai išsipūsti ir ašaroms nusišluostyti susiraskit patys.

Žmogus ieško pagalbos, o tu jam keli dar didesnį stresą..  Geriau pasilaikytum savo kvailą nuomonę sau ir bobutės pasakas pasakotum savo artimiesiems. Tu turbūt vertini vyrus kurie limpa aplink tave, o žinai kaip sako, koks esi tokius ir trauki.  Jeigu nori jau ginčytis paskaityk bent keletą mokslinių straipsnių prieš rašydama(s) šūdą. Bent neatrodysi taip kvailai.

Manau depresiją dauguma išgyveno vienokia ar kitokia forma. Sutinku su Beatrice nuomone. Reikia kalbėtis ir nemaskuot savęs kuom nesi. Geriausias priešas stresui ir depresijai yra sportas, aktyvi veikla bei sveika mityba. Neretai organizmui kenkia vitaminų trūkumas. Nepamiršk maitint savo smegenis nauja informaciją, žiniomis, kuri praturtintų tavo gyvenimą :) Good luck

34

Re: pas mane depresija

Lietuviškas parašė:
Ninada lia lia parašė:

Vyrai jums deperesija, nes matote, bet to dar nesuvokiate, kad moterys kyla į aukštesnį lygį, o jūs kaip likote akmens amžiuje, taip ir tebesate jame.
Imkit gėlių :::228 , o servetėlę nosiai išsipūsti ir ašaroms nusišluostyti susiraskit patys.

Manau depresiją dauguma išgyveno vienokia ar kitokia forma. Sutinku su Beatrice nuomone. Reikia kalbėtis ir nemaskuot savęs kuom nesi. Geriausias priešas stresui ir depresijai yra sportas, aktyvi veikla bei sveika mityba. Neretai organizmui kenkia vitaminų trūkumas. Nepamiršk maitint savo smegenis nauja informaciją, žiniomis, kuri praturtintų tavo gyvenimą smile Good luck

pakomentavai sena merginos zinute kuri jau issitryne savo anketa) del depresijos tai ji gali atsirasti ir del per daug gero gyvenimo) vieni depresuoja del to kad jiems viskas gerai viskuo apteke ir neturi ko siekti o kiti depresuoja kad jiems viskas blogai) sportas nelabai padeda nuo depresijos na kazkiek padeda bet ne iki galo. gal kazkur jau rasiau bet pasikartosiu kad geriausias vaistas nuod epresijos tai didele adrenalino doze. galit ekstrimu uzsiimti arba losti is dideliu pinigu sumu. adrenalinas savaime isvaro depresija

35 (redagavo Anna 2017-12-05 14:12)

Re: pas mane depresija

Konstantinas parašė:

geriausias vaistas nuod epresijos tai didele adrenalino doze. galit ekstrimu uzsiimti arba losti is dideliu pinigu sumu. adrenalinas savaime isvaro depresija

taip, ekstrymas ar lošimas iš didelių pinigų tikrai išvarys iš mažos depresijos. ir mielai nusvies į didžiąją depresiją smile

36 (redagavo Marina 2017-12-05 15:17)

Re: pas mane depresija

Kiek žinau, tai tikra depresija yra susirgimas susijęs su sumažėjusia serotonino gamyba smegenyse. Kartais eilinis tingumas ar liūdesys vad.depresija. Aktyvus, sveikas gyvenimo būdas, pabėgiojimas gryname ore visada prašviesina galvą...:::008
Šiaip jau lietuviškiau skambėtu : Man - depresija, arba, Aš turiu depresiją.

37

Re: pas mane depresija

XXI a. populiariausia liga. Tiesiog madinga ja sirgti. Kas per daug laisvo laiko turi ir nebeturi ko prsigalvoti ir serga.

38

Re: pas mane depresija

Marina parašė:

Kiek žinau, tai tikra depresija yra susirgimas susijęs su sumažėjusia serotonino gamyba smegenyse. Kartais eilinis tingumas ar liūdesys vad.depresija. Aktyvus, sveikas gyvenimo būdas, pabėgiojimas gryname ore visada prašviesina galvą...:::008
Šiaip jau lietuviškiau skambėtu : Man - depresija, arba, Aš turiu depresiją.

serotonino sumažėjusi gamyba - tai tik pasekmė. ir todėl antidepresantai negali iš tiesų išgydyti. o kas norės ieškoti priežasties? kas pripažins, kad depresija - pasekmė minčių, ketinimų, nesutikimo su realybe, nuoskaudų, liūdesio pasekmė... na, tai mano nuomonė... bet kas gali paneigti, kad depresija - pykčio pasekmė. teko girdėti, kad pyktis pasireiškia dvejopai: aktyviai - agresija aplinkinių atžvilgių įvairiomis formomis (fiziškai, psichologiškai arba... net ir kandžios pastabos čia forume, jau nekalbant apie keiksmus) ir pasyviai - agresija savęs atžvilgiu (liūdesys, savęs kaltinimas, menkinimas).

39

Re: pas mane depresija

Kiek žmonių, tiek ir patarimų, kaip gelbėtis iš depresijos. Vienas iš būdų, pagalba kitam! Kalėdos labai tinkamas metas tai daryti.

40

Re: pas mane depresija

Konstantinas parašė:

1) pradek sportuoti. fizine veikla labai nuima stresa
2) uzsiimk ekstrimu. adrenalinas irgi isvaro depresija
3) nueik pas psichiatra . gal antidepresantu israsys
4) emigruok i pietu salis ten kur silta ir daugiau saules.
5) nusizudyk

uztenka
1)biskis issukiu
2)komunikavimas su kitais
3)pradeti daryti tai ko niekada nedarei
Aisku jei uzsidares namie neiseina i viesuma tada biskis sunkiau