1

Tema: Kysiai

Ar kada nors yra teke duoti kysi? kam davete? ka apie tai manote?

2

Re: Kysiai

Yra teke:) policininkui:D negeras dalykas...bet kartais naudingas...man policininkas sutaupe apie 1000 lt:)

3

Re: Kysiai

nedaug vairuotoju yra turbut kurie nebutu dave kysio policininkui:) na seksualios blondines naivi bet grazi sypsena irgi kysis;)

4

Re: Kysiai

Teko kad pas mum Lietuvoje beto neapsieinama...tenka tiek policininkams tiek del geresnes darbo vietos tiek ligonineje....

5

Re: Kysiai

neteko duoti ir su baisumu laukiu, kada ateis ta akimirka, kai teks.. nezinau, ar tam rysiuosi big_smile

6

Re: Kysiai

teko smile bet ti kaip pirma syki daviau, tai baimes kiek buvo...o jei apkaltins, kad badau papirkt smile ar dar kasnors panasaus smile bet viskas baiges gerai ir dar sutaupyti litai liko big_smile

7

Re: Kysiai

be kysio dabar niekur:V visur reikia

8

Re: Kysiai

as kysi daviau policininkams, gydytojams....... bet idomiausias davimas buvo uz duobe kapinese.....:)

9

Re: Kysiai

Algirdas, 24 parašė:

Yra teke:) policininkui:D negeras dalykas...bet kartais naudingas...man policininkas sutaupe apie 1000 lt:)


girtas uz vairo sedai?

10

Re: Kysiai

kazi ar pats isedo ar kas nors ji isodino? hehe...:)

11

Re: Kysiai

as tai medicinine kai praeidinejiau daviau 50lt ir del armijos kad atsikratyti vos ne vos 200ikisau.

12

Re: Kysiai

tai kad kysi tenka net kunigams duoti kad i namus atvaziuotu padaryt paskutini patepima zmogui o ka kalbeti apie krikstynas uima kas netingi....

13

Re: Kysiai

as irgi imciau...bet nieks neduoda...hehe...juokauju...:)

14

Re: Kysiai

o sokolado nesi gavusi.???tai irgi kysis..as esu gavusi ir is klasiokku kad jiem snupiesciau dailes pamokai darbus..hi hi....

15

Re: Kysiai

Viktorija, 24 parašė:

o sokolado nesi gavusi.???tai irgi kysis..as esu gavusi ir is klasiokku kad jiem snupiesciau dailes pamokai darbus..hi hi....

tai ne kysis - tai dovana. Kodel skiriasi? Nes tu neprivalai to darbo atlikti uz juos. O tarkime KP privalo atlikti darba, o taip priverciama neatlikti savo pareigu

16

Re: Kysiai

na esu gavusi...bet niekad ne[agalvojau kad tai galetu buti kysis...hmm...tada kysiu esu gavusi daug...:)