1

Tema: Kabrioletas

Vasarai noriu nusipirkti kabrioletą :::024 Senai apie tai svarsčiau, bet vis atidėdavau arba persigalvodavau... Bet dabar tikrai noriu. Taigi, gal turite kokių pasiūlymų, kokie modeliai geresni ir t.t.

2

Re: Kabrioletas

cia kaip is dainos: jei nori, tai reikia...  big_smile

3

Re: Kabrioletas

o ka veiksi ziema su tuo kabrioletu? arba jeigu bus salta vasara juk oras daznai keiciasi

4 (redagavo Alina 2015-03-28 16:47)

Re: Kabrioletas

Na po vasaros parduosiu iš kart, o visa vasara tikėkimės, kad labai šalta nebus. Gi pranašauja karštą liepą/rūgpjūtį :::001

5

Re: Kabrioletas

profesoriux parašė:

cia kaip is dainos: jei nori, tai reikia...  big_smile

Jei kažko nori, ir leidžia galimybės - tai kodėl ne :::608

6

Re: Kabrioletas

a ne paprasciau butu issinuomuot? jei tik vasarai ar atostogoms big_smile

7

Re: Kabrioletas

kur pirksi? pagal skelbimus ar is turgaus?

8 (redagavo Alina 2015-03-28 22:07)

Re: Kabrioletas

Ne, negeriau. Mano ir yra mano, o nuomotas ir yra nuomotas.
Manau pagal skelbimus

9

Re: Kabrioletas

pestute vaikscioti ir labiau ekologiska ir kunui labiau sveika. o tai islepinti zmones priprato su masinom vaziuoti) reikia propaguoti minimalizma atsisakima nuo materialiniu vertybiu ir mazinti vartojima

10

Re: Kabrioletas

tai pavezesi kai nupirksi?)

11

Re: Kabrioletas

Tai nei vienas vyras nieko konkretaus ir nepatarė. O mergaitė taigi klausia patarimo. Kabrioletas tik vėjavaikėms. Manau, kad reiktų rimtesnės mašinytės. :::028:::028.

12

Re: Kabrioletas

o ka jai patarti? is kur as zinau koks modelis jai patinka?) nori kabrioleto tai tegu perka. o tai patarsiu paskui uzpuls mane kad prasta masina nupirko pagal mano patarima. nea tegu pati renkasi

13

Re: Kabrioletas

Ninada lia lia parašė:

Kabrioletas tik vėjavaikėms. Manau, kad reiktų rimtesnės mašinytės. :::028:::028.

as tai pirkciau krovinini arba keleivini busa. arba traliuka su priekaba. o jeigu lengvaja masina tai uzsideciau geltonus numerius pasodinciau vairuotoja ir paleisciau taksauti. masina turi nesti pelna kitaip tai tik islaidu saltinis

14

Re: Kabrioletas

Konstantinas parašė:

tai pavezesi kai nupirksi?)

ne, taigi tau vaikščiot patinka :::920

15

Re: Kabrioletas

Ninada lia lia parašė:

Tai nei vienas vyras nieko konkretaus ir nepatarė. O mergaitė taigi klausia patarimo. Kabrioletas tik vėjavaikėms. Manau, kad reiktų rimtesnės mašinytės. :::028:::028.

Turiu aš tą ''rimtesnę'' mašiną su kuria dabar ir važinėju. Tiesiog vasarai noriu ir kabrioleto, o po vasaros parduosiu ir tiek :::920

16

Re: Kabrioletas

o jeigu nesugebesi greitai rasti pirkeja ir masinos pardavimas uzsites ka tada veiksi?) dabar ir taip rinka yra perpildyta masinom nemanau kad taip lengva bus parduoti

17

Re: Kabrioletas

Klausimas panašaus lygio, kaip "kuris hečbekas yra geriausias?"
Pasižiūri, kokių kabrioletų apskritai yra pardavime, ir renkiesi.

18

Re: Kabrioletas

Rinktis reikia su kietu stogu, del n priežasčių.... aišku jei namas, garažas...
O jei vasarai vienai tik tai pagal kišenę ir akis rinktis ir viskas.

19 (redagavo Alina 2015-03-29 20:48)

Re: Kabrioletas

Konstantinas parašė:

o jeigu nesugebesi greitai rasti pirkeja ir masinos pardavimas uzsites ka tada veiksi?) dabar ir taip rinka yra perpildyta masinom nemanau kad taip lengva bus parduoti

Nu tai pastovės palauks pardavimo ilgiau, o jei ne tai sulauks ir kitos vasaros bei mano dėmesio :::037