1

Tema: Pamąstymui

SOS! „Ieškoma protinga linksma bendraujanti graži žaliaakė šviesiaplaukė, neabejinga sportui“ rašo socialiniame tinkle pilietis Paulius. Ir tokių Paulių ne vienas ir ne du. Atsidarius nario anketą matau žmogų. Tiesiog paprastą žmogų. Kuris sakosi neskaitąs knygų, filmai patinka koviniai, profesinis išsilavinimas, ir prierašas „tikiuosi rasti savęs vertos merginos“.
Niekad nedrįsčiau teigti, kad profesinis išsilavinimas reiškia, kad žmogus nėra išprususios sielos. BET kai vien cituodama jo rašytus žodžius pirmame sakinyje, man teko ištaisyti vos ne kiekviename žodyje esančias klaidas (neskaitant amneziją, kuri sunaikino žinias apie lietuviškas raides). Ir tada iškilo klausimas, ką reiškia sąvoka „protinga mergina“. Neisiu į svečius pas išminčių (japonų išminčių „patarlės“ mini jį GOOGLE vardu), ieškoti atsakymų ir nesiimsiu analizuot, ką tai turėtų reikšti. Bet manyčiau, kad vaikinas (nors rašydama šį žodį, ir prisiminus, kad „vaikinui“ 28 metai, imu abejoti žodžio vartojimu pagal paskirtį), norintis turėti šalia protingą partnerę, turėtų būti perskaitęs bent vieną knygą, be „Kamasutros“.
Antras reikalavimas atrodo logiškas. Linksma mergina. Lakios vaizduotės dėka matau tą linksmą merginą besijuokiančią šalia mūsų Pauliaus, kuris savo „nuotaiką“ nurodo kaip „ieškau merginos, kuri išgydytų skaudžias buvusios merginos paliktas žaizdas“… Hm. Gerai, tikiuosi, kad jis ras savo „daktarę“. „Graži“ žaliaakė šviesiaplaukė, neabejinga sportui“- taip ir niežti sudėti kablelius… Ir vėl mano fantazijos lenda galvon: mergina, kokius tris kartus per savaitę eina į sporto klubą, kad palaikytų tobulas formas. Ji prieš suvalgant keksiuką, su ant galiuko besipuikuojančia razina, save kankina abejonėmis, ar galima. Viskas vardan tobulos figūros. Ir štai šalia jos stovi Paulius. Su cigarete rankoje (antra nuotrauka) ir „alaus pilvuku“( pagrindinė nuotrauka). Ar tiek į save investavusi (išsilavinusi, graži, sportuojanti) mergina, norės būti šalia Elo Bandžio jaunesniojo?
Reikalavimai, reikalavimai, reikalavimai. Šių laikų vyrai primena išpaikintas princeses, kurios pačios neapsisprendžia kokių nori. Štai, kad ir nemirštanti tema vyrų tarpe „makiažas“ (nesuklydau, būtent vyrų). Visi eskaluoja, kaip jie už natūralų grožį, ir kaip baisu užmigti šalia merginos o pabust šalia pandos. Bet jei vyras turi šalia savęs nesidažančia merginą, anksčiau ar vėliau pabunda šalia tos fuuu „pandos“. Liūdna. „Tai kodėl taip nutiko, Pauliau?“- paklausčiau aš eilinio piliečio. „Norėjosi ryškesnės merginos, su saiku pasidažančios“- atsakys nuomonę AGAIN pakeitęs pilietis. O kiek purvo jis sviedė į dabar šalia savęs esančios merginos grupę?
Taigi brangieji, pasistenkime gyventi draugiškai, neužmiršti, prieš vertinant kitus, pasižvalgyti ir į veidrodį, ir į sieną nuklotą diplomais (o gal ten vien gėlytės). Na o ieškantiems savo antrosios pusės, neskubėti dažytis plaukų ar kolekcionuoti skirtingų spalvų lęšių (na žinot, „o jei jam patiks rudakė?“). NES ne kiekvienas princas, kas žirgu „kvepia“. smile

2 (redagavo Vidmantas 2015-03-30 13:17)

Re: Pamąstymui

Keliu kepurę! smile Tiesa, visa tai puikiai tinka ir merginoms. Aišku, su atitinkamais pataisymais smile

3

Re: Pamąstymui

Vidmantai tikrai tikiu, kad visa tai galima pritaikyti ir merginoms smile apie tai galite papasakoti būtent jūs, vaikinai (vyrai) smile

4

Re: Pamąstymui

Works both ways.

5

Re: Pamąstymui

Dovile  ka pati baigusi? o jeigu vaikinas tures dar geresni issilavinima negu tu tai pati pasijausi salia tokio vaikino kaip profkine) visada yra zmoniu dar labiau prisiinvestavusiu i save negu tu ir jeigu tokie zmones prades tave zeminti ar tau butu malonu?)  atsirado cia prisiinvestavusi) esme ne kiek prisinvestavusi o kokia tu investiciju rinkos verte. eilines fyfos sapaliones ir tiek atsieit as prisiinvestavusi rodykit man demesi

6

Re: Pamąstymui

Pritariu :::035

7

Re: Pamąstymui

Alina parašė:

Pritariu :::035

dar viena prisiinvestavusi

8

Re: Pamąstymui

Dovile parašė:

Vidmantai tikrai tikiu, kad visa tai galima pritaikyti ir merginoms smile apie tai galite papasakoti būtent jūs, vaikinai (vyrai) smile

Pritariu, tinka visiems, bet cia aprasyta apie vyrus.

9

Re: Pamąstymui

nepritariu Dovilei, visiskas briedas, jei ne briedis... pas bernus reikalavimu praktiskai nera, nors as aisku vaikinu anketu ir neziurineju, gal ir yra kazkiek... bet kad jus visos protingos ir grazios...

o vat daugelio merginu anketos puikuojasi tokiais zodeliais kaip:  "jei ne... geriau praeik pro sali", "pries rasydamas is pradziu paziurek i veidrodi", "... neeikvok nei savo nei mano laiko", ".. jau apsirupinusio, rimtai ziurincio i gyvenima".   skaitai ir prie kiekvienos anketos kaip skuduru i veida: "ko ziuri?" "kas nepatinka?" "eik von".. cia musu kulturingos merginos filtrus apsistato..   bet kaip sakant vis tiek nepataiko, ziurint i skyrybu statistika... smile

10

Re: Pamąstymui

o vien tai kad Petras parase "zaliaakes" tai turejo buti aisku, kad cia jis rase ant BAJERIO, o ne kele reikalavimus..

11

Re: Pamąstymui

profesoriux parašė:

nepritariu Dovilei, visiskas briedas, jei ne briedis... pas bernus reikalavimu praktiskai nera, nors as aisku vaikinu anketu ir neziurineju, gal ir yra kazkiek... bet kad jus visos protingos ir grazios...

o vat daugelio merginu anketos puikuojasi tokiais zodeliais kaip:  "jei ne... geriau praeik pro sali", "pries rasydamas is pradziu paziurek i veidrodi", "... neeikvok nei savo nei mano laiko", ".. jau apsirupinusio, rimtai ziurincio i gyvenima".   skaitai ir prie kiekvienos anketos kaip skuduru i veida: "ko ziuri?" "kas nepatinka?" "eik von".. cia musu kulturingos merginos filtrus apsistato..   bet kaip sakant vis tiek nepataiko, ziurint i skyrybu statistika... smile

skyrybos vyksta del abieju zmoniu kaltes ir niekada vieno.

12

Re: Pamąstymui

Alina parašė:
profesoriux parašė:

nepritariu Dovilei, visiskas briedas, jei ne briedis... pas bernus reikalavimu praktiskai nera, nors as aisku vaikinu anketu ir neziurineju, gal ir yra kazkiek... bet kad jus visos protingos ir grazios...

o vat daugelio merginu anketos puikuojasi tokiais zodeliais kaip:  "jei ne... geriau praeik pro sali", "pries rasydamas is pradziu paziurek i veidrodi", "... neeikvok nei savo nei mano laiko", ".. jau apsirupinusio, rimtai ziurincio i gyvenima".   skaitai ir prie kiekvienos anketos kaip skuduru i veida: "ko ziuri?" "kas nepatinka?" "eik von".. cia musu kulturingos merginos filtrus apsistato..   bet kaip sakant vis tiek nepataiko, ziurint i skyrybu statistika... smile

skyrybos vyksta del abieju zmoniu kaltes ir niekada vieno.

bet dazniausiai skyrybos vyksta moteru iniciatyva... neva del vyru kaltes... big_smile

13

Re: Pamąstymui

profesoriux parašė:

bet dazniausiai skyrybos vyksta moteru iniciatyva... neva del vyru kaltes... big_smile

tai tame ir esme kad nepasiduoti moteru provokacijoms) nes jos visa reikala apsuka taip kad pats vyras noretu skirtis ir kad moteris butu nukentejusi o vyras butu kaltininkas del skyrybu) tai moteroms labai patogi padetis ir svarbiausia neleisti kad tokia padetis susidarytu)

14

Re: Pamąstymui

Konstantinai, ar cia man tik vienam atrodo, ar kiekvienoj temoj loji tik tam, kad lotum? Nei vieno protingo atsakymo.

15

Re: Pamąstymui

Artūras parašė:

Konstantinai, ar cia man tik vienam atrodo, ar kiekvienoj temoj loji tik tam, kad lotum? Nei vieno protingo atsakymo.

moksliskai dar nera irodyta kad protas yra protingas...

16

Re: Pamąstymui

Konstantinas parašė:
Artūras parašė:

Konstantinai, ar cia man tik vienam atrodo, ar kiekvienoj temoj loji tik tam, kad lotum? Nei vieno protingo atsakymo.

moksliskai dar nera irodyta kad protas yra protingas...

10/10 kvailumo skalėje.

17

Re: Pamąstymui

Konstantinai, esu baigusi tiek kiek esu baigusi. Manau, kad tu mano šį postą supratai savaip. Taip pat negali teigti, kad aš esu fyfa, manęs visiškai nepažinodamas. Vienaip ar kitaip, ačiū tau, už tavo subjektyvią nuomonę smile

18

Re: Pamąstymui

Dovile, ne taip supratai ka reiskia: protinga, linksma, bendraujanti, sportuojanti:::001.
Tokio lygio vaikinai protingomis laiko tas merginas kurios priima ju demesi ir zavisi jais, cia nieko bendro nera su issilavinimu, profenisiu pasiekimu ir pan. Linksmos ir bendraujancios tai cia tos kurios pasiryzusios kvatoti be perstojo is ju nesvankiu juokeliu, kartu su jais gertu, rukytu, leistusi grabinejamos ir jai reikia voliotusi toje pacioje purvinoje baloje. Sportas pagal juos tai yra stikliuko kilnojimas ir litrabolas (girtuoklevimas ir lakstymas i larioka cigareciu-"tauriuju gerimu") bei seksas ir jie iesko lygiai taip pat "besportuojanciu" merginu, grozis jiems nera svarbu nes jis matuojamas pagal isgertu buteliu kieki, o jai ten i paburnoja toksai "grazuolis" tai reiskia, kad nera pakankamai girtas.:::001

19

Re: Pamąstymui

Visiskai sutinku su Doviles laisku.saunuole teisingai mastanti mergina.:)

20

Re: Pamąstymui

Ola šaunu, Jūs pažiūrėjote iš vienos pusės, aš iš kitos smile Iš esmės dėl visko pritariu Jums smile
eva, ačiū smile