21

Re: Pamąstymui

Dovile, o kodel taip teigi, kad vaikinams tik pasidaziusios patinka? Negali kalbeti uz visus nepazinodama visu.

22

Re: Pamąstymui

Mano draugų tarpe yra labai daug vaikinų, tikrai žinau, ką jie kalbą ir kokiais įspūdžiais dalinasi. Visi kaip susitarę sako, kad natūrali mergina pati gražiausia, bet parodžius pasidažiusios ir ne merginos foto, visada pasirenka pasidažiusią, nes ji, jų žodžiais, gražesnė.

23 (redagavo V alda S 2015-04-01 17:57)

Re: Pamąstymui

Man netinka pasidažiusios kalbant apie pirmą merginos, moters apžiūrą tinkamumui matyti. Tai trukdo. Man turi matytis kokia mergina, moteris yra. Niekas neturi būti dažyta. O tada gali dažytis ką tik nori smile

24

Re: Pamąstymui

reikia taip pasidazyt, kad nesimatytu kad pasidazius.. o jei matosi, reiskias per daug.. big_smile

25

Re: Pamąstymui

big_smile čia man priminė vieną posakį iš serijos:
Visi vyrai nori gražios, tačiau nesidažančios merginos, su patirtim, tačiau nekaltos, išsilavinusios, tačiau iki 25 - erių smile

26 (redagavo V alda S 2015-04-02 08:23)

Re: Pamąstymui

Tai nepasidažiusi ir yra graži. Jei ji graži smile Kam dažytis, jei yra graži smile

Protingo vyro neišdursi dažais, nes jis pasižiūri į ką reikia - kas susiję su poravimusi ir dauginimusi - ir tai turi būti be dažų smile O dažai - tai buka kaukė smile Kaukių baliui ir kitiems spektakliams tinka, bet ne protingam poravimuisi smile

27

Re: Pamąstymui

Dovile parašė:

Mano draugų tarpe yra labai daug vaikinų, tikrai žinau, ką jie kalbą ir kokiais įspūdžiais dalinasi. Visi kaip susitarę sako, kad natūrali mergina pati gražiausia, bet parodžius pasidažiusios ir ne merginos foto, visada pasirenka pasidažiusią, nes ji, jų žodžiais, gražesnė.

Man visada mergina graziau atrodo, kai nepasidaziusi. Kiek tekdavo susitikinet, tai visada geriau ziuret i tikraja isvaizda, nei i ta spakliu.

28

Re: Pamąstymui

Be to, cia tik tavo draugu tarpe tokie, o tai nereiskia, kad tokia yra vaikinu visuma.

29

Re: Pamąstymui

V alda S parašė:

Tai nepasidažiusi ir yra graži. Jei ji graži smile Kam dažytis, jei yra graži smile

Protingo vyro neišdursi dažais, nes jis pasižiūri į ką reikia - kas susiję su poravimusi ir dauginimusi - ir tai turi būti be dažų smile O dažai - tai buka kaukė smile Kaukių baliui ir kitiems spektakliams tinka, bet ne protingam poravimuisi smile


Šneki nesąmones smile Duodu 100 proc., kad ir pats mieliau rinktumeisi pasidažiusią merginą, nei nepasidažiusią smile

30

Re: Pamąstymui

Ponaitissss parašė:
Dovile parašė:

Mano draugų tarpe yra labai daug vaikinų, tikrai žinau, ką jie kalbą ir kokiais įspūdžiais dalinasi. Visi kaip susitarę sako, kad natūrali mergina pati gražiausia, bet parodžius pasidažiusios ir ne merginos foto, visada pasirenka pasidažiusią, nes ji, jų žodžiais, gražesnė.

Man visada mergina graziau atrodo, kai nepasidaziusi. Kiek tekdavo susitikinet, tai visada geriau ziuret i tikraja isvaizda, nei i ta spakliu.


Aš labai norėčiau pamatyti, jei sustatytume kelias merginas, vieną šalia kitos ir kelios būtų pasidažiusios ir kelios ne, ką tu pasirinktum smile

31

Re: Pamąstymui

Dovile parašė:
Ponaitissss parašė:
Dovile parašė:

Mano draugų tarpe yra labai daug vaikinų, tikrai žinau, ką jie kalbą ir kokiais įspūdžiais dalinasi. Visi kaip susitarę sako, kad natūrali mergina pati gražiausia, bet parodžius pasidažiusios ir ne merginos foto, visada pasirenka pasidažiusią, nes ji, jų žodžiais, gražesnė.

Man visada mergina graziau atrodo, kai nepasidaziusi. Kiek tekdavo susitikinet, tai visada geriau ziuret i tikraja isvaizda, nei i ta spakliu.


Aš labai norėčiau pamatyti, jei sustatytume kelias merginas, vieną šalia kitos ir kelios būtų pasidažiusios ir kelios ne, ką tu pasirinktum smile

tai sustatyk man 10 merginu ir as kokia nors pasirinksiu)

32 (redagavo V alda S 2015-04-02 12:51)

Re: Pamąstymui

Tai tu šneki nesąmones, ir nesupranti. Net nesupratai ką aš parašiau.

Pavyzdžiui, man į porą ir dauginimuisi reikia, kad moteris būtų rudų plaukų. Kiti netinka. Būtum nusidažiusi geltonai, baltai, raudonai, juodai - man atrodytum kaip cirko klounas.

Man patinka tai, kas tikra, tai, kas yra, tiesa. Dėl to man reikia matyti kokia yra tikra moters plaukų spalva, ir nepatinka dažai, kurie slepia tikrą spalvą. Taip pat man daug gražesnė juodaplaukė, kurios juoda plaukų spalva tikra, nei ta, kuri nusidažiusi juodai. Taip pat man nepatinka dažytos lūpos, nes aš atskiriu kas tai yra ir kam tai yra, ir man nepatinka bučiuotis ir laižytis su lūpdažiais, blizgalais ir taip toliau. Taip pat man nepatinka špaklius ant veido. Durna bjaurastis. Padažyti antakiai, padažytos blakstienos man yra juokingas šūdo gabalas. Matai man reikia visko kaip yra. Aš nieko prieš jei ji pasidažo kartais, kai jai to reikia. Aš žinau, kad jai to reikia. Bet kalbant apie tai, ko man reikia - tai niekaip nepasidažiusios moters, kurios visos vietos man yra gražios, seksualios ir patrauklios - kokios jos yra.

Jeigu mano mergina, moteris manęs paklaustų, ar ji gražesnė pasidažiusi, aš atsakyčiau, kad ne.

Ar man labiau patinka žiūrėti į dažus ant moters rankų, kojų nagų, ar į moters rankų, kojų nagus?

Žinoma, kad į rankų, kojų nagus.

Ar man labiau patinka žiūrėti į dažus ant moters lūpų, ar į moters lūpas, jų tikrą spalvą?

Žinoma, kad į lūpas ir į jų tikrą spalvą.

Ar man labiau patinka žiūrėti į špaklių ant moters veido, ar į moters veido odą?

Žinoma, kad į veido odą.

Kam man tie dažai? Ar aš ieškojau dažų, ar moters? 

Dažai Senukuose.

Taip kad nerėkauk tų nesąmonių aklai. *ochui kad tu skorpionė. Nėra tokio dalyko kaip viskas arba nieko, visiems arba niekam.

33

Re: Pamąstymui

a prie ko cia skorpionai? big_smile

34

Re: Pamąstymui

Skorpionai dažnai matuoja pasaulį pagal viskas arba nieko, visi arba niekas. Ji buvo įsitikinusi, kad visiems reikia taip, patinka taip, kai taip nėra. Ir ji skorpionė, jei teisingai pasirašiusi anketoje.

35

Re: Pamąstymui

Dovile, tau kazkokie kompleksai ar neapykanta vyrams? Gal tave kazkada mete, nes nebuvai pasidaziusi ir pabego pas pasidaziusia, tai nereiskia, kad visi taip elgiasi. Merginos, gal gana visada ieskoti shudo ten, kur jo nera? Nes taip ir busit vienom ieskodamos visur problemu ir metysit pagalius i ratus, kai del jusu kazka daro, o po to sedesit sau vienisos ir nelaimingos kaltinancios gyvenima.

36

Re: Pamąstymui

Vyrai, jūs labai susiasmeninę smile Pirma mano šį pasakymą, jūs brangieji, supratote savaip, bet iš esmės tai ne mano problema, aš pateikiau savo nuomonę, jūs turite savo nuomonę ir tai natūralu, nes mes visi skirtingi. Skirtingai mąstome, skirtingai gyvename.
Manęs niekas nemetė, esu savo gyvenimo kalvis ir tą gyvenimą kaluosi labai gerai. Dėl nieko kas buvo nesigailiu ir tikiuosi, kad viskas bus taip kaip aš suplanavau smile
Tad paprastumo, mielieji ir viskas bus gerai smile

P.s. Aš dažausi ir man nesvarbi kitų nuomonė, nes dėmesio gaunu tiek pasidažiusi, tiek nepasidažiusi wink

37

Re: Pamąstymui

Taip pat nelabai suprantu, kodėl čia kišami tie zodiako ženklai? Tai kad aš esu gimusi po skorpiono ženklu, dar nieko nepasako apie mano charakterį. Sugebu ir nusileisti ir prieiti kompromisų, tad spręsti apie žmogų vien dėl zodiako ženklo, mažų mažiausiai yra vaikiška wink it's jus my oppinion big_smile

38

Re: Pamąstymui

Dovile parašė:

Vyrai, jūs labai susiasmeninę smile Pirma mano šį pasakymą, jūs brangieji, supratote savaip, bet iš esmės tai ne mano problema, aš pateikiau savo nuomonę, jūs turite savo nuomonę ir tai natūralu, nes mes visi skirtingi. Skirtingai mąstome, skirtingai gyvename.
Manęs niekas nemetė, esu savo gyvenimo kalvis ir tą gyvenimą kaluosi labai gerai. Dėl nieko kas buvo nesigailiu ir tikiuosi, kad viskas bus taip kaip aš suplanavau smile
Tad paprastumo, mielieji ir viskas bus gerai smile

P.s. Aš dažausi ir man nesvarbi kitų nuomonė, nes dėmesio gaunu tiek pasidažiusi, tiek nepasidažiusi wink

jeigu gautum demesio nesedetum ieskoke)

39

Re: Pamąstymui

Konstantinas parašė:
Dovile parašė:
Ponaitissss parašė:

Man visada mergina graziau atrodo, kai nepasidaziusi. Kiek tekdavo susitikinet, tai visada geriau ziuret i tikraja isvaizda, nei i ta spakliu.


Aš labai norėčiau pamatyti, jei sustatytume kelias merginas, vieną šalia kitos ir kelios būtų pasidažiusios ir kelios ne, ką tu pasirinktum smile

tai sustatyk man 10 merginu ir as kokia nors pasirinksiu)

arba... pasirinksi visas :::010

40

Re: Pamąstymui

Konstantinas parašė:
Dovile parašė:

Vyrai, jūs labai susiasmeninę smile Pirma mano šį pasakymą, jūs brangieji, supratote savaip, bet iš esmės tai ne mano problema, aš pateikiau savo nuomonę, jūs turite savo nuomonę ir tai natūralu, nes mes visi skirtingi. Skirtingai mąstome, skirtingai gyvename.
Manęs niekas nemetė, esu savo gyvenimo kalvis ir tą gyvenimą kaluosi labai gerai. Dėl nieko kas buvo nesigailiu ir tikiuosi, kad viskas bus taip kaip aš suplanavau smile
Tad paprastumo, mielieji ir viskas bus gerai smile

P.s. Aš dažausi ir man nesvarbi kitų nuomonė, nes dėmesio gaunu tiek pasidažiusi, tiek nepasidažiusi wink

jeigu gautum demesio nesedetum ieskoke)

Na tai klausyk pagal tave, čia sėdi tik žmonės kurie negauna dėmesio? big_smile čia žmonės sėdi tam, kad tarkim rastų antrą pusę, kad tiesiog šiaip laiką praleistų, kad užmuštų nuobodulį ir begalė kitų priežasčių. Manau, kad klysti taip teigdamas smile arba tiesiog viską suasmenini ir derini prie kitų smile Vaikine, jei tu sėdi čia, nes negauni dėmesio, tai atsipekėk, nes ne visi, kas sėdi čia skundžiasi dėmesio trūkumu smile