21

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

ką čia įdomaus sugalvojus negi, aš toks prastas, reikia protingų visokių tokiu .

22

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

atsakymas i klausima ar verta: neprisimenu kiek metu ieskoke sedziu bet cia susiradau is viso 3 normalias merginas su dviem is ju iki siol bendrauju. nezinau gal ju ir daugiau yra reikia tik gerai paieskoti

23

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

man taip neatsirado gal toks likimas. greit Vilniuj galbūt apsigyvensiu viskas pasikeis.

24

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

Aš moterį padaryčiau laiminga, jei ji atsiras ir nebus per daug nagla.. paprastesnė, laisvesnė, žinanti savo vieta, o aš savo.. dalintumės savais rūpesčiais ir vargais tokios trokštu atvirai, sakau ir vienintelį kartą pamatysi, tai parašyk jei tiki.

25

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

mylimava parašė:
Arturas parašė:

chemija kaip prisikviesti mergina kad tai butų

as tai noreciau, kad kablelius sudeliotum, kad suprasciau, ka cia parasei... kitos, matyt, irgi...  nesupranta, tai ir nekreipia demesio... o tu blaskykis nesiblaskes - ner kableliu, ner moteru...  be kableliu jos visos nerimtos, be kableliu nei meiles reikai, nei jausmu...  o apie chemija net issizioti nereikia... geriau jau eiti sakleiu Velykoms prisiskinti - jau sutemo, galima medelius palauzyti - gal nieks nepamatys...

jo, ne juokas su filologem... pavojinga prasidet

26

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

Ateini cia paverkslenti ir galvoji, kad kuri nors tokiu susizaves? Nevykeliu niekam nereikia, manau, net tau paciam. Is pradziu pasidaryk vyras, tada ir moteru bus lengviau ieskoti

27

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

pavojinga:::b16:::248

28

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

negi verkiu nematai velniop:::922aš nuomone reiškiu ir tiek klausiu ar verta  jei neverta tai neverta

29

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

profesoriux parašė:

   jo, ne juokas su filologem... pavojinga prasidet

pasijuok ir praeis noras

30

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

labai rimta pana, kableliai kliūna ką dar pasakysi.

31

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

yra ir daugiau pazintiniu svetainiu, vienu metu gali bandyti laime keliose  ... :::045
taip busi labiau uzsiemes, gal liudesiui laiko nebeliks...

32

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

nebeliūdžiu atsirado su kuo bendraut smile  tingiu visose būt.. čia įdomu :::413

33

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

Ieskot galima- condomu spintelei, pulto nuo teliko, raktu, kojiniu po lova, bomzai bonkiu ieskos, sunys kaulu. O antra puse zmones- sutinka wink ir tikrai ne cia smile

34

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

ziek rado.. tu mataj.. blem viens ant ledo likau.. sad

35

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

nelikai juk nedaug bendraujančiu:::001 užtenka bent tiek

36

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

visas ledas tavo... :::001

37

Re: ar verta čia ieškoti antros pusės?

aj tu tik laiskuciais.. as jau maniau.. big_smile