41 (redagavo Arvydas 2015-03-27 15:55)

Re: Religija

Kristus reiškia saulę ir jau praėjusią žuvų epochą. Jo ženklas buvo žuvies simbolis (http://en.wikipedia.org/wiki/Ichthys ). Pats jis, kiek dabartiniai mokslo atradimai ir įvairių raštų tyrinėjimas rodo, iš viso buvo gnostikas, o ne krikščionis. Tačiau, po to, bažnyčia jo simbolį pakeitė į kryžių, paėmę egiptietišką kryžių anką (http://en.wikipedia.org/wiki/Ankh ), kuris reiškia nemirtingumą. Tikslas buvo visai žemiškas, Kristaus, žuvų simbolis buvo ir vienos iš karalių dinastijos simbolių, o bažnyčia norėjo išvengti to, kad kristų rištų su šia dinastija. Nors, kiek mokslininkai mano, tai jis buvo būtent šios dinastijos atstovas.

Pastatas, kur vyko paskutinė vakarienė, dar dabar stovi. Tai kas tyrinėja žydų kultūrą pasakė, kad į jį patekti galėdavo tik kilmingi žmonės. Kilminga buvo ir Marija Magdalena, nors tuo pačiu ir ne visai geros reputacijos moteris... Tai paneigia visą tą istoriją, kad jis ten buvo kažkoks valstietis, iš valstiečių šeimos. Beje kaip ir tai, kad jis neturėjo palikuonių. Davinčio kodas iš dalies teisingas, nors į tai daug nesigilinau.

Bažnyčia pripažįsta ne visus raštus ir evangelijas būtent dėl to, kadangi jos nupasakoja Kristų, kaip labai žemišką žmogų, jo vaikystę, kuri buvo paprasta, kaip ir visų ir t.t... Be to ar tai buvo tikrasis jo vardas čia klausimas. Labai panašu, kad tai buvo tiesiog būdvardis, o ne vardas... 

Biblijoje daugelis Kristaus savybių yra dalinama tarp jo ir jeigu gerai pamenu šventojo Jono ar kažkurio iš apaštalų, kurių istorijos yra labai panašios. Judas pagal vienus šaltinius buvo jo brolis, pagal kitus jo sūnus... O pats kristus, nors ir manoma, kad jį paminėjo keli istorikai, bet realiai jie tik panaudojo abstrakciją, būdvardį, kažką tokio kaip "šventintas". Jokių tiesioginių įrodymų apie jo egzistavimą nėra...

Jeigu kristus tai saulė, tai visi esame matę ne kartą, kaip jis vaikščioja vandens paviršiumi.

42

Re: Religija

Dar yra tokia abejonė ir dėl žodžių Jėzus ir Kristus, ar tai buvo vienas ir tas pats. Ar tai buvo asmens vardas, ar tik būdvardis. Nes kai kuriomis kalbomis, jeigu gerai pamenu, kažkas panašaus į "christ" reiškia tiesiog šventintą...

43

Re: Religija

o gal kristus- magas smile ? Magai irgi vaiksto vandens pavirsiumi wink ...

44

Re: Religija

rysio su paraleliniu pasauliu uzmegzti nepavyko, greitintuvas vel sugedo.. big_smile  trumpas jungimas big_smile

http://www.alfa.lt/straipsnis/49823538/ … a-problema

45 (redagavo Arvydas 2015-03-27 21:02)

Re: Religija

Rasa parašė:

o gal kristus- magas smile ? Magai irgi vaiksto vandens pavirsiumi wink ...

Pagal visa tai, kaip jis apibūdintas, jam tinka pavadinimas magas. Nors pavadinimai tai tik etiketės, be kurių taip negali gyventi mainstreamas/sociumas ar visuomenė. Etiketės dažnai naudojasi informacinėse spekuliacijose. Ne žmogus, bet teroristas ar ne žmogus, bet ten dar kažkoks ir t.t... Nors už etiketės yra žmonės... Norint pamatyti tiesą, geriau ignoruoti etiketes.

Magu, jį pamenu kažkas buvo pavadinę. Pats aš jį laikau angeliška siela. Visi tokiomis tapsime vieną dieną, tik dar ne itin greitai, tai kažkur 7-12 matmuo, iš kurio jis atėjo. Kaip sakoma apie jį ezoterikoje, jis ne žmogus ir niekada juo nebuvo, tik priėmė žmogaus pavidalą. Bet ir mūsų įsikūnijimai yra tik laikinas pavidalas. Gimti žmogumi, tai pasiekti paskutinę materialią evoliucijos stadiją. Po to, kada visas pamokas paruošime, atliksime visas užduotis, taip žmogus sukuria pats save ir pakilsime virš materijos, prasidės nemateriali mūsų evoliucija, ketvirtas (sakralinės geometrijos realizavimas vibraciniame lygyje), po to penktas (sakralinės geometrijos suvokimas), po to šeštas (savos sakralinės geometrijos kūrimas, būtis panaši kaip autisto smegenyse, kur galima bus kurti bet kokią materiją, tik pagalvojus) ir visi kiti matmenys.

Nuo 7 matmens kažkur prasideda vedliai ar angelai. Pvz. indigo vaikai daugumoje yra atėję iš 7 matmens, atlikti transformaciją, kadangi dabar keičiasi žemės vibracijos ir pati žemė, kartu su mumis, bei mūsų žvaigždė pereina į aukštesnį materialų egzistencijos lygį...

Jeigu siela šioje evoliucijoje kur nors neužstringa, na galima viską mesti ir netobulėti, ją tada palieka ramybėje, specialiai jos to daryti neverčia, tai ji tai irgi pasiekia. Iš esmės, kuo seniau gyvenę žmonės, tuo didesnė tikimybė, kad jie dabar didesniame matmenyje. O materialių mokyklų yra ne viena, ne viena planeta ir t.t.. Tai pvz. kita siela, gal vystėsi kitur ir po to joms būna duodamos vedlių misijos, aukštesniuose matavimuose, kad vesti pvz. žmogų ar žmones. Tai ir yra angelai sargai. Jais kiekvienas mūsų galės vėliau tapti, jeigu evoliucionuos ir jeigu norės jais būti. Kiek supratau, bus duota pasirinkti iš kažkokių kelių veiklų...

Pačios mūsų planetos sukūrimas, kiek teko skaityti irgi ėjo nuo angeliško lygmens. O kaip rašo pvz. apie drakonus, kad jie seniau gyveno žemėje, o šiuo metu jau per daug protingi, kad čia sugrįžti ir dabar randasi kažkur 14 matavime... smile

Šiaip, jeigu įdomu susidaryti žalią supratimą apie tai, čia nebloga medžiaga pradžiai:
https://www.youtube.com/watch?v=64COePnfon0

Tai studijuoju jau ilgokai ir prie daugelio iš šių žinių teko užaugti, kad jas suprasti, priimti ir t.t... Taip nieko nežinančiam ir neišmanančiam žmogui, šios žinios ir neturi atrodyti priimtinos. Viskam yra savo laikas ir kiekvienam yra savas kelias, savas kelias evoliucionuoti, savas kelias tobulėti ir savi tempai...

46

Re: Religija

Kultūringas parašė:
Ričardas parašė:

Dėl broliu ir seserų, juk ir draugus bei pažystamus broliais vadiname, todėl tai nereiškia nei tikrų brolių ar seserų. Biblija to neteisina. Be to dabar mokslas yra pripažystamas. Žinok medicina kaip mokslas yra vertinamas, kaip svarbus. O kalbant apie madas, tikrai yra žmonių, kuriems tai padėjo ir padeda. Pvz. Čia apie pažįstamą žmogų rašau, ne interneto pavyzdys. Pažįstu mergaitę, kuri nuo gimimo vaikščiot, gydytojai tik gūsčiojo pečiais. Tai va tavo geroji medicina. Tačiau pasimeldus, nuėjus į bažnyčią ir pan. Kažkaip pradėjo vaikščiot. Medicinė išvada buvo tik tokia, kad kaulai staiga sustiprėjo ir visi sanariai susijungė. Daugiau neturėjo ką pasakyt. Taigi iš šios istorijos matyt, kad visai ne medicinos pasiekimai išgelbėjo.

ne ne, nemeluok prasau. Broliais, seserim vadint gali ka nori. Pagal biblija, vaikus gimde tikrieji broliai ir seserys (Adomo ir Ievos tiesiogianiai vaikai, nes tiesiog ne ju vaiku zemeje nebuvo). Nereikia bandyt kazko supainiot, ar pripint. Pripazink fakta, nuolankiai, nusilenk tam faktui ir negincyk jo. Faktas. Biblija teigia nedviprasmiskai, kad Adomo ir Ievos vaikai gimde kitus vaikus (broliai ir seserys tiesiogine to zodzio prasme dulkinosi). Tai faktas. Paneigt to negali is religinio aspekto, todel to net nebebandai daryt. Aciu.

Ir vis dėlto teigia dviprasmiškai. Nes pagal Bibliją visi esam Dievo vaikai. Tai **** pagal tą logiką, kad ir tu būtum man giminė, brolis, juk net vienuoliai vienas kitą broliais vadina dėl šito principo. Bet jie nėra kraujo broliai. Tačiau tavo logika tai neigia ir nori įrodyt, jog viskas klysta. Tai kaip tada gaunasi? Tu paneigi mano teiginį, kad nesam susįję jokiais ryšiais, tai tada tavo teiginys praranda bet kokią prasmę. Juolab Biblijoj aprašomas gyvybės atsiradimas, ir kad būtų papraščiau išaiškinti, žmogus naudojamas kaip pavyzdys. Ten gal ląstelės realybėj dalinosi, o tarp jų nėra brolių ar seserų. Aš manau, kad šis tekstas buvo skirtas tų laikų žmogui, todėl supaprastintas ir būtent todėl daug perkeltinės prasmės yra. Jei nesugebi jos įžvelgt, tai taip ir sakyk!

47

Re: Religija

Dievas man  bus tik vienas, t.y. mano Vyras. :::016:::016:::016:::016.

48

Re: Religija

Ninada lia lia parašė:

Dievas man  bus tik vienas, t.y. mano Vyras. :::016:::016:::016:::016.


:::021:::021 ir daznai pries ji klupai melsdmasi :::010 ???

49

Re: Religija

Rasa parašė:
Ninada lia lia parašė:

Dievas man  bus tik vienas, t.y. mano Vyras. :::016:::016:::016:::016.


:::021:::021 ir daznai pries ji klupai melsdmasi :::010 ???

Per moteriškų ligų periodą big_smile (atleiskit už pošlumą)...

50

Re: Religija

Ričardas parašė:
Kultūringas parašė:
Ričardas parašė:

Dėl broliu ir seserų, juk ir draugus bei pažystamus broliais vadiname, todėl tai nereiškia nei tikrų brolių ar seserų. Biblija to neteisina. Be to dabar mokslas yra pripažystamas. Žinok medicina kaip mokslas yra vertinamas, kaip svarbus. O kalbant apie madas, tikrai yra žmonių, kuriems tai padėjo ir padeda. Pvz. Čia apie pažįstamą žmogų rašau, ne interneto pavyzdys. Pažįstu mergaitę, kuri nuo gimimo vaikščiot, gydytojai tik gūsčiojo pečiais. Tai va tavo geroji medicina. Tačiau pasimeldus, nuėjus į bažnyčią ir pan. Kažkaip pradėjo vaikščiot. Medicinė išvada buvo tik tokia, kad kaulai staiga sustiprėjo ir visi sanariai susijungė. Daugiau neturėjo ką pasakyt. Taigi iš šios istorijos matyt, kad visai ne medicinos pasiekimai išgelbėjo.

ne ne, nemeluok prasau. Broliais, seserim vadint gali ka nori. Pagal biblija, vaikus gimde tikrieji broliai ir seserys (Adomo ir Ievos tiesiogianiai vaikai, nes tiesiog ne ju vaiku zemeje nebuvo). Nereikia bandyt kazko supainiot, ar pripint. Pripazink fakta, nuolankiai, nusilenk tam faktui ir negincyk jo. Faktas. Biblija teigia nedviprasmiskai, kad Adomo ir Ievos vaikai gimde kitus vaikus (broliai ir seserys tiesiogine to zodzio prasme dulkinosi). Tai faktas. Paneigt to negali is religinio aspekto, todel to net nebebandai daryt. Aciu.

Ir vis dėlto teigia dviprasmiškai. Nes pagal Bibliją visi esam Dievo vaikai. Tai **** pagal tą logiką, kad ir tu būtum man giminė, brolis, juk net vienuoliai vienas kitą broliais vadina dėl šito principo. Bet jie nėra kraujo broliai. Tačiau tavo logika tai neigia ir nori įrodyt, jog viskas klysta. Tai kaip tada gaunasi? Tu paneigi mano teiginį, kad nesam susįję jokiais ryšiais, tai tada tavo teiginys praranda bet kokią prasmę. Juolab Biblijoj aprašomas gyvybės atsiradimas, ir kad būtų papraščiau išaiškinti, žmogus naudojamas kaip pavyzdys. Ten gal ląstelės realybėj dalinosi, o tarp jų nėra brolių ar seserų. Aš manau, kad šis tekstas buvo skirtas tų laikų žmogui, todėl supaprastintas ir būtent todėl daug perkeltinės prasmės yra. Jei nesugebi jos įžvelgt, tai taip ir sakyk!

Nemoki įtikinamai meluot. Biblija kategoriskai neigia evoliucija, vien savo egzistavimu. Tai kokios blyn ląsteles? As neteigiu, kad mes broliai ar seserys, tai teigi tu ir Biblija. Butent su ta dalim ir nesutinku ir butent ta dalis yra nesąmonė. Tai beje, viena is didžiules galybes Biblijos nesąmonių.

51

Re: Religija

Šventas petras pasikviečia jėzu kristu i golfo kluba golfo pažaisti.Kadangi jėzus kristus pirmą kartą tai šventas petras ji apsiėmė pamokyti.Pasideda kamuoliuka ant smaigo šventas petras ir ji muša.Kamuoliukas skrenda ir pataiko tiesiai i duobute.Jėzus kristus irgi pasideda kamuoliuka ant smaigo ir muša bet nepataiko iš pykčio netyčia užkliūdo ir kamuoliukas skrenda i priešinga puse. Bekrisdamas pataiko i zuiki ir ji užmuša.Skrenda erelis pro šali žiūri zuikis negyvas guli.Galvoja sau ir maisto paukščiukams parnešiu ir žaislą jie turės.Pačiupes skrenda namo iš meldu medžioklis nusitaiko ir pašauna ereli kadangi pašautam sunku skristi paleidžia ir grobi ir kamuoliuką.Kamuoliukas krisdamas pataiko tiesiai i duobutę.
Jėzus kristus pakelia  akis i dangu ir sako: Tėve nors kartą leisk ką nors padaryti ir man pačiam.

52

Re: Religija

Tingėjau visus komentarus skaityt. Visi čia sudėtingai labai rašo. Jei trumpai, tai religija atsirado be jokių blogų kėslų. Čia politeizmas ar monoteizmas nesvarbu. Kuriantis imperijom ir kitom didelėm socialinėm grupėm religija buvo pasitelkta valdyti masei, kuri tiki bet kuo. O jei atsiranda išsišokėlių tada pasitelkiama pvz. Inkvizicija. Dabar jau tai nyksta su interneto amžiumi, bet turės nemažai laiko praeit kol dinks šitas marazmas. Vienintelis dalykas, kuriuo ginasi religija yra pasakymas, kad nepaneigsi jog Dievo nėra. Bet čia tas pats kaip teigt jog pasaulį sukūrė sūrio žmogeliukai su dūršlikais ant galvų... Ir jie dabar gyvena nematomoj sūrio karalystėj su vyno ežerais žiurkėm drakonais....

53

Re: Religija

Berods suauge zmones, o pasakom, ir isgalvotais personazais tykit, taip, tiems kurie tyki- lengviau mirt, o tiems kas zino, kad po mirties nieko nera, lb noris gyvent. jei pamatyciau vaiduokli, neissigasciau, o nusizudyciau, ir tapciau vaiduokliu ; )

54

Re: Religija

Idomi tema . idomu tik ka šnekėsite po dvdešimties -trisdešimties metu kai reikės su dievu susitaikyti.:::008:::b49

55

Re: Religija

Kultūringas parašė:
Rasa parašė:
Ninada lia lia parašė:

Dievas man  bus tik vienas, t.y. mano Vyras. :::016:::016:::016:::016.


:::021:::021 ir daznai pries ji klupai melsdmasi :::010 ???

Per moteriškų ligų periodą big_smile (atleiskit už pošlumą)...

o tu... jos asmeninis gydytojas, ar... vyras :::021 ?..

56

Re: Religija

gedukas parašė:

Idomi tema . idomu tik ka šnekėsite po dvdešimties -trisdešimties metu kai reikės su dievu susitaikyti.:::008:::b49

dievas yra sukurtas tam, kad naivius zmones baimeje laikyti ir valdyti, kaip marionetes... O valdo tave ir visus lengvatikius- baznycia ir valdzia... Nors kunigai yra lygiai tokie pat zmones kaip ir tu, jokio dievo nemato ir jie, visgi sugeba mulkinti tokius kaip tu kad islaikytum juos, kad parupintum jiems gera gyvenima ir be jokiu rupesciu  :::001 ...
Taikykis su kuo nori, ir kaip nori, bet mes numire tiesog numirsim, isnyksim, kaip ir kiekvienas gyvas padaras zemeje, todel kol esam gyvi ir cia privalom dziaugtis sia diena o ne kurti iliuzijas apie tai, ko neismanom, apie ka galima ti spelioti  is baimes drebant po kaldra:::045

57

Re: Religija

Rasa parašė:
Kultūringas parašė:
Rasa parašė:

:::021:::021 ir daznai pries ji klupai melsdmasi :::010 ???

Per moteriškų ligų periodą big_smile (atleiskit už pošlumą)...

o tu... jos asmeninis gydytojas, ar... vyras :::021 ?..

O tu is pavydo klausi, ar dėl ambicijų? (Tik nemeluok, kad dėl smalsumo, juk tuo sunkiau butu patikėt, negu Dievu)

58

Re: Religija

o as nieko nezadu itikineti, man nerupi niekieno nuomone :::001
bet nebuk zydas, I lausima klausimu neatsakinek

59

Re: Religija

Rasa parašė:

o as nieko nezadu itikineti, man nerupi niekieno nuomone :::001
bet nebuk zydas, I lausima klausimu neatsakinek

Ryšium su tuo, kad nesu niekam nieko skolingas, pasilieku teise i klausimus neatsakinet wink

60 (redagavo gedukas 2015-04-04 17:18)

Re: Religija

Rasa parašė:

dievas yra sukurtas tam, kad naivius zmones baimeje laikyti ir valdyti, kaip marionetes... O valdo tave ir visus lengvatikius- baznycia ir valdzia... Nors kunigai yra lygiai tokie pat zmones kaip ir tu, jokio dievo nemato ir jie, visgi sugeba mulkinti tokius kaip tu kad islaikytum juos, kad parupintum jiems gera gyvenima ir be jokiu rupesciu  :::001 ...
Taikykis su kuo nori, ir kaip nori, bet mes numire tiesog numirsim, isnyksim, kaip ir kiekvienas gyvas padaras zemeje, todel kol esam gyvi ir cia privalom dziaugtis sia diena o ne kurti iliuzijas apie tai, ko neismanom, apie ka galima ti spelioti  is baimes drebant po kaldra:::045

Neslėpsiu esu tikintis parmazonas bažnyčios nelankau bet remiu nes tai priimta ten kur aš gyvenu juk šalia tikinčiuju meka.Bet ne tai turėjau raumeni.Taip aš tikiu dievu tiksliau jo akimis žemėje savo kaimynu,broliu ,sese,geru prieteliu ir stengiuosi su jais nesielgti taip kaip kad man nepatiktu.Tai tiek to mano tikėjimo.Gyvenimo komforta mano manymu apsprendžia aplinka  nes ji yra dievas jie nusprendžia padėti tau ar ne kaip su ja elgsis taip ir ji su tavim elgsis padės arba pasmerks.Nesigilinu į visą ta marazma yra dievas ar ne nuo to mano gyvenimo kokybė nepasikeis jeigu aš žinosiu kad jis yra ar jo nėra.:::008:::045