101

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Arturai, atsakykit nuosirdziai, ar geriau butumet isabortintas buves nes be tecio, nei gimes aplamai?
noriu zinot, kaip vertinate savo gyvenima.
juk, jei jusu mama butu masciusi taip, kaip mastot jus, neturedama jums tinkamo tevo, jusu tiesiog nebutu buve aplamai- tokio nuostabaus ir protingo:)

102

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Daiva parašė:

Arturai, atsakykit nuosirdziai, ar geriau butumet isabortintas buves nes be tecio, nei gimes aplamai?
noriu zinot, kaip vertinate savo gyvenima.
juk, jei jusu mama butu masciusi taip, kaip mastot jus, neturedama jums tinkamo tevo, jusu tiesiog nebutu buve aplamai- tokio nuostabaus ir protingo:)

Pasakysiu atvirai kai as gimiau as turejau ir teti ir mama. Ir niekas nezino kas gali atsitikti po 10 metu. Bet galiu pasakyti atvirai geriau jau mama man butu padarius valima ir as buciau negimes. Nes tecio trukuma jauciu ir dabar, o kai buvau vaikas jo truko is vis labai daug.

103

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

neteisingas atsakymas

104

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Artūrai,jeigu atejom i sita pasauli tai ir nugyvenkim :)Taip likimas gali but negailestingas,bet kitiems zmonem dar sunkiau buna,be tevu ,ar anksti praranda ,ar tik su vienu is ju auga,netektys ,praradimai mes nuo ju neapsaugoti .visi iseisime kai bus laikas ,mes ca tik sveciai,Artūrai uzauginsi sunu,anukus pamatysi kad gerai kad gimei ne be reikalo .

105

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Arturas parašė:
Daiva parašė:

Arturai, atsakykit nuosirdziai, ar geriau butumet isabortintas buves nes be tecio, nei gimes aplamai?
noriu zinot, kaip vertinate savo gyvenima.
juk, jei jusu mama butu masciusi taip, kaip mastot jus, neturedama jums tinkamo tevo, jusu tiesiog nebutu buve aplamai- tokio nuostabaus ir protingo:)

Pasakysiu atvirai kai as gimiau as turejau ir teti ir mama. Ir niekas nezino kas gali atsitikti po 10 metu. Bet galiu pasakyti atvirai geriau jau mama man butu padarius valima ir as buciau negimes. Nes tecio trukuma jauciu ir dabar, o kai buvau vaikas jo truko is vis labai daug.

Pagal tokia logika pasaulyje apskritai neturetu gimti ne vienas vaikas, o moterys turetu darytis valyma kiekviena karta pastojusios, nes kiek man zinoma ne vienas pasaulyje neesame sudare sutarties su mirtimi, kada butent ji musu ateis...

106

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

idomu koks butu pasaulis, jei nebutu seimos, o vaikai butu tik pagimdzius atiduodami auginti lopseliuose, darzeliuose, mokyklose.  ir niekas nezinotu kas jo tevas ar mama. o suauge gyventu visai be vaiku.  blemba kazkaip nuobodziai skamba big_smile

107

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Įdomiau butu ,zemeje karaliautu dinozaurai,moterys Veneroje ,vyrai Marse o ieškok.lt neegzistuotu big_smile liūdnoka butu sad :::044

108 (redagavo Daiva 2015-01-21 20:08)

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

tai ko jus norite?
norit sekso, bet nenorit atsakomybes
norit vaiku, bet nenorit ju auginti
visos moterys- paleistuves jums, isskyrus jusu paciu motinas...
norit, kad jus myletu /tokius, kokie esate/, bet nenorit myleti moteru tokiu, kokios jos yra...
ir is viso- ka mes cia veikiam?:)

109 (redagavo GeraširdisSvolačius 2015-01-21 20:20)

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Neteko zodzio paleistuve ištarti  smile ir neteks nelabai gražus big_smile

110

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Vilma parašė:
Arturas parašė:
Daiva parašė:

Arturai, atsakykit nuosirdziai, ar geriau butumet isabortintas buves nes be tecio, nei gimes aplamai?
noriu zinot, kaip vertinate savo gyvenima.
juk, jei jusu mama butu masciusi taip, kaip mastot jus, neturedama jums tinkamo tevo, jusu tiesiog nebutu buve aplamai- tokio nuostabaus ir protingo:)

Pasakysiu atvirai kai as gimiau as turejau ir teti ir mama. Ir niekas nezino kas gali atsitikti po 10 metu. Bet galiu pasakyti atvirai geriau jau mama man butu padarius valima ir as buciau negimes. Nes tecio trukuma jauciu ir dabar, o kai buvau vaikas jo truko is vis labai daug.

Pagal tokia logika pasaulyje apskritai neturetu gimti ne vienas vaikas, o moterys turetu darytis valyma kiekviena karta pastojusios, nes kiek man zinoma ne vienas pasaulyje neesame sudare sutarties su mirtimi, kada butent ji musu ateis...

as to ir nesakau, kad visais atvejais reiktu ta daryti. Bet kai pastoja kokia "nuspista" mergiote visu is eiles ir dar gimdo vaika kur net nezino kas tevas tai. Ka apie tokius zmones sneketi.

111

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Daiva parašė:

tai ko jus norite?
norit sekso, bet nenorit atsakomybes
norit vaiku, bet nenorit ju auginti
visos moterys- paleistuves jums, isskyrus jusu paciu motinas...
norit, kad jus myletu /tokius, kokie esate/, bet nenorit myleti moteru tokiu, kokios jos yra...
ir is viso- ka mes cia veikiam?:)

Cia kaip ir kiekviena lazda turi du galus.
O ko jus moterys norit.
Jei turit gera vyra tai jis turi tapti supermenu ar kokiu nors princu.
Buti dailiai sudetu, bet neskirti laiko sportui o tik mylimajai.
Buti grazus ir tvarkingas, bet skirti visus pinigus tik moteriai ir vaikam.
daugelis moteru is vis masto kad turtas tai yra vaikai, o vyras pakeiciaman detale.
Ir is viso ka cia mes veikia?

112

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Vyras, kuris turi vaikų,  mano vyru, manau, tapti negalėtų. Draugu tik.

113

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Su vyru, auginančiu nepilnametį vaiką/us, susidėčiau tik vieninteliu atveju- jeigu jis yra našlys. Visi kiti variantai nieko gero nežada.

114

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

jei vyras augina vaika, net jei ir nebudamas nasliu, tai rodo kad jis atsakingas ir rupestingas... Aisku, pacios skyrybos jau yra blogai, taciau siais laikais jos tapo beveik madingos... Tai kuom gi blogesnis issituokes vyrukas, auginantis vaika, nei naslys su vaiku :::001 ?

115

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Rasa parašė:

jei vyras augina vaika, net jei ir nebudamas nasliu, tai rodo kad jis atsakingas ir rupestingas... Aisku, pacios skyrybos jau yra blogai, taciau siais laikais jos tapo beveik madingos... Tai kuom gi blogesnis issituokes vyrukas, auginantis vaika, nei naslys su vaiku :::001 ?

Iškart kyla klausimas kodėl jis augina vaiką, o ne motina?

116

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

profesoriux parašė:

bet taip dazniausiai nebuna...  nebent naslys, arba jo buvusi - narkomane, bomze ir pan...  kitu variantu nesugalvoju big_smile

Buna jei tai tavo brolio vaikas . Dar buna kai ima svetimus vaikus bet cia labai reti atvejai .Taip daro gerai pasiturintys asmenys arba kai sitie zmones ir patys buvo kazkada ivaikinti. Ir cia nebutinai del geros sirdies bet tai nereiskia kad vaikas nera mylimas .

117

Re: Koks poziuris i vyra kuris augina vaika

Daiva parašė:

atsakingumas- vienas is pagrindiniu vyro bruozu. Jei nesugebi mylimos ar nemylimos moters apsaugoti nuo nepageidaujamo nestumo, buk pasirenges prisiimti atsakomybe uz pasekmes, gerbdamas moters pasirinkima- gimdyti ar negimdyti.

Daiva, tu kokiam amziuj gyveni? net mokyklon eit nereikia, nei mamos klausyt, kad suprastum kas ir kaip saugo moteri nuo nepageidajamo nestumo ir kad vyras gali kiek nori stengtis, bet nestumo buvimas ar ne priklauso TIK nuo moters. (nekalbu apie kriminala, tai policijos forumu tema)
Ne, netikiu zmonijos ateitim...jeigu toks zioplas jaunimas auga. Suprantu, nemandagu taip kalbet, bet tai jums turetu geda buti, kad jus ziopli, man tai tik baisu.