21

Re: Kas nors buvo darę ilgas keliones?

o aš buvau nuvaręs nuo Zarasų iki iki Ignalinos ir atgal. čia reikia geros sveikatos ištvermės ir kantrybės. vandens nes burna išdžius.

22

Re: Kas nors buvo darę ilgas keliones?

Nuėjau nuo Vilniaus iki Ukmergės apie 75 kilometrus per 13 valandų.

23

Re: Kas nors buvo darę ilgas keliones?

darysiu ilgas kelionės iki Skališkio uolos šiemet ir Kėdainiai įtrauksiu keliaut, Kaišiadorys, Trakai.

24

Re: Kas nors buvo darę ilgas keliones?

Aleksandras, 21 parašė:
Robertas, 21 parašė:

tongue po kokiu  30 km vaziavimo dviraciu idomu kaip turetu zmogus vaiksciot na gal ta diena nieko bet kita turbut  toks biski issisketes nes sykna tai normaliai nutrins big_smile:D

sito vat nesuprantu, kodel naujiems dviraciams deda tokias siauras sedynes, gerai, kad pas mane senesnis dviratis, su placia sedyne, tai siknos taip neskauda ilgai vazinejant ;] Akradijau, kas tie asteroidai ?

nezinau kodel deda siauras sedynes bet jeigu sedine netinka gali ja nesunkiai pakeisti. nusiperki kokia tik nori ir pakeiti. subine maziau skaudes po ilgos keliones jei tinkamai sureguliuotas sedynes bei vairo aukstis pagal zmogaus ugi. dviracio remas irgi turi atitikti zmogaus ugi. dviratininkai dar naudoja tokias kaip dviracio kelnes arba sortus su paralonu tai minksciau sedi ir ne taip trintis jauciasi. o siaip jeigu iki 100 km per diena sportiniu dviraciu tai to skausmo beveik nesijaucia jeigu i tolesnius marsrutus virs simto km per diena jau subine pradeda skaudeti

25

Re: Kas nors buvo darę ilgas keliones?

daznai darau keliones ivairias budais. pesciomis, dviraciu, keliauju autostopu, darbo reikalais daznai su masina po uzsieni