41

Re: Pamąstymui

Dovile parašė:
Konstantinas parašė:
Dovile parašė:

Vyrai, jūs labai susiasmeninę smile Pirma mano šį pasakymą, jūs brangieji, supratote savaip, bet iš esmės tai ne mano problema, aš pateikiau savo nuomonę, jūs turite savo nuomonę ir tai natūralu, nes mes visi skirtingi. Skirtingai mąstome, skirtingai gyvename.
Manęs niekas nemetė, esu savo gyvenimo kalvis ir tą gyvenimą kaluosi labai gerai. Dėl nieko kas buvo nesigailiu ir tikiuosi, kad viskas bus taip kaip aš suplanavau smile
Tad paprastumo, mielieji ir viskas bus gerai smile

P.s. Aš dažausi ir man nesvarbi kitų nuomonė, nes dėmesio gaunu tiek pasidažiusi, tiek nepasidažiusi wink

jeigu gautum demesio nesedetum ieskoke)

Na tai klausyk pagal tave, čia sėdi tik žmonės kurie negauna dėmesio? big_smile čia žmonės sėdi tam, kad tarkim rastų antrą pusę, kad tiesiog šiaip laiką praleistų, kad užmuštų nuobodulį ir begalė kitų priežasčių. Manau, kad klysti taip teigdamas smile arba tiesiog viską suasmenini ir derini prie kitų smile Vaikine, jei tu sėdi čia, nes negauni dėmesio, tai atsipekėk, nes ne visi, kas sėdi čia skundžiasi dėmesio trūkumu smile

as irgi skorpionas big_smile  viskas arba nieko.. big_smile

42

Re: Pamąstymui

V alda S parašė:

Tai nepasidažiusi ir yra graži. Jei ji graži smile Kam dažytis, jei yra graži smile

Protingo vyro neišdursi dažais, nes jis pasižiūri į ką reikia - kas susiję su poravimusi ir dauginimusi - ir tai turi būti be dažų smile O dažai - tai buka kaukė smile Kaukių baliui ir kitiems spektakliams tinka, bet ne protingam poravimuisi smile

Protingi vyrai suvokia, kad moterys dazosi del ju tam, kad butu grazios ir patrauklios. Bukaprociai to nesuvokia ir nesuvoks todel iesko problemu ten kur ju nera.
As is vis nesuvokiu is kur vyrai traukia, kad panos labai daug dekoratyvines kosmetikos naudoja, kiek gatveje paziuriu panos, moterys arba is vis nepasidziusios arba pasidaziusios labai minimaliai, isskyrus Rozyte (pinigu kaulytoja) ir ivairios Oksanos is olia pupyciu ir dar viena kita scenos "zvaigzde" na ten is tiesu veidas tiesiog nupaisytas pudros ir atrodo kaip anoreksijos aukos, bet kita vertus jos ryskios labai issiskiria is minios, itariu tokie labai pasipiktinia vyriokai tik ir pastebi ryskiai dirbtinas grazuoles o i blankias, nepasidziuses net neatkreikia demesio.

43

Re: Pamąstymui

OLA parašė:

Dovile, ne taip supratai ka reiskia: protinga, linksma, bendraujanti, sportuojanti:::001.
Tokio lygio vaikinai protingomis laiko tas merginas kurios priima ju demesi ir zavisi jais, cia nieko bendro nera su issilavinimu, profenisiu pasiekimu ir pan. Linksmos ir bendraujancios tai cia tos kurios pasiryzusios kvatoti be perstojo is ju nesvankiu juokeliu, kartu su jais gertu, rukytu, leistusi grabinejamos ir jai reikia voliotusi toje pacioje purvinoje baloje. Sportas pagal juos tai yra stikliuko kilnojimas ir litrabolas (girtuoklevimas ir lakstymas i larioka cigareciu-"tauriuju gerimu") bei seksas ir jie iesko lygiai taip pat "besportuojanciu" merginu, grozis jiems nera svarbu nes jis matuojamas pagal isgertu buteliu kieki, o jai ten i paburnoja toksai "grazuolis" tai reiskia, kad nera pakankamai girtas.:::001

:::854 pritariu

44

Re: Pamąstymui

OLA parašė:
V alda S parašė:

Tai nepasidažiusi ir yra graži. Jei ji graži smile Kam dažytis, jei yra graži smile

Protingo vyro neišdursi dažais, nes jis pasižiūri į ką reikia - kas susiję su poravimusi ir dauginimusi - ir tai turi būti be dažų smile O dažai - tai buka kaukė smile Kaukių baliui ir kitiems spektakliams tinka, bet ne protingam poravimuisi smile

Protingi vyrai suvokia, kad moterys dazosi del ju tam, kad butu grazios ir patrauklios. Bukaprociai to nesuvokia ir nesuvoks todel iesko problemu ten kur ju nera.
As is vis nesuvokiu is kur vyrai traukia, kad panos labai daug dekoratyvines kosmetikos naudoja, kiek gatveje paziuriu panos, moterys arba is vis nepasidziusios arba pasidaziusios labai minimaliai, isskyrus Rozyte (pinigu kaulytoja) ir ivairios Oksanos is olia pupyciu ir dar viena kita scenos "zvaigzde" na ten is tiesu veidas tiesiog nupaisytas pudros ir atrodo kaip anoreksijos aukos, bet kita vertus jos ryskios labai issiskiria is minios, itariu tokie labai pasipiktinia vyriokai tik ir pastebi ryskiai dirbtinas grazuoles o i blankias, nepasidziuses net neatkreikia demesio.

o man olia lia pupytes grazios)  ar mergina pasidazusi ar jos grozis naturalus man neturi reiksmes) svarbiausia kad graziai atrodytu o kokiom priemonem tas grozis pasiekiamas visiskai nesvarbu) geriau anoreksine mergina negu apkuni) nemegstu apkuniu)

45

Re: Pamąstymui

Paskaiciau Doviles komentarus ir kokios ji kategoriskos nuomones, poziurio apie vaikinus.. Na ka galiu pasakyt, sekmes ir toliau bunant vienisa. Juk pagal ja mes visi vienodi.

46

Re: Pamąstymui

Ponaitissss parašė:

Paskaiciau Doviles komentarus ir kokios ji kategoriskos nuomones, poziurio apie vaikinus.. Na ka galiu pasakyt, sekmes ir toliau bunant vienisa. Juk pagal ja mes visi vienodi.

big_smile viena aš tikrai nebūsiu big_smile šitai žinau tikrai smile tu taip teigi dėl to, kad su tavimi nebebendrauju smile o nuomonės apie vyrus nesu vieningos ir jie tikrai ne visi vienodi smile pasikartosiu, kad tai ką aš parašau yra mano reikalas, o kaip tuos mano žodžius supras kitas žmogus, jau jo reikalas wink

47

Re: Pamąstymui

Dovile parašė:
Ponaitissss parašė:

Paskaiciau Doviles komentarus ir kokios ji kategoriskos nuomones, poziurio apie vaikinus.. Na ka galiu pasakyt, sekmes ir toliau bunant vienisa. Juk pagal ja mes visi vienodi.

big_smile viena aš tikrai nebūsiu big_smile šitai žinau tikrai smile tu taip teigi dėl to, kad su tavimi nebebendrauju smile o nuomonės apie vyrus nesu vieningos ir jie tikrai ne visi vienodi smile pasikartosiu, kad tai ką aš parašau yra mano reikalas, o kaip tuos mano žodžius supras kitas žmogus, jau jo reikalas wink

tu taip kategoriskai rasai kad viena nebusi) jau kazkur rasiau kad gyvenime visko gali buti. visas zmogaus gyvenimas tai bandymas pabegti nuo vienatves

48

Re: Pamąstymui

Tema pavadinta "Pamąstymui" - vaikinai, vyrai ! Dovilė parašė daug teisingų pastebėjimų, tad vietoj to, kad puolat ir gąsdinat vienišumu, verčiau iš tiesų pamąstykit apie tai, ką parašėt apie save (ir ar išvis ką nors parašėt) ir kaip save parodot, kaip užkalbinat, kaip bendraujat.. Forumuose - taip pat..:::001 Kaltinat merginas didelių reikalavimų kėlimu ir vieningai puolat bet kokią kritiką bet kokio vyro atžvilgiu - atrodo, kad sau asmeniškai ją prisitaikėt..?.Vadinasi, kritika  -į dešimtuką?...Visus mus yra už ką girt ir už ką kritikuot -čia abi lytys tikrai lygios.
Iš bet kokios temos forume kyla ginčas tarp lyčių (ginčų "liūtai",(-ės) ir "vanagai"(-ės) kaip taisyklė-tie patys:::001) - atrodo, kad pasiūlęs temą žmogus siekė sukelti karą, o jis tenorėjo patart, pasidalint pastebėjimais arba pasiklaust..Ne piktinkimės, o pasimokykim:::038 Netolerantiškumas, nemandagumas ir pasipūtimas - štai kas atbaido žmones vienus nuo kitų, o ne dažai, nuotraukos ar kableliai..

49

Re: Pamąstymui

ir kodel man teko ja sutikti sioje situacijoje sioje vietoje siose aplinkybese. maniau kad man reikia pagalbos, klydau. man truksta proto. apsaugok ja, ne mane. ji dar visai jauna ir ir.. ji turi dar gyventi, jos energija, kuria ji turi, man atvere duris, kurios man sukele sypsena. ji juokiasi, ji linksma, ji kitokia. jos kava buvo pati skaniausia, jos apkabinimas mane pazadino.  Nuostabi mergina, jos vardas Halal. Turkisko kraujo, uzaugusi Belgijoje ir traukianti link Ispanijos, be pinigu, be maisto, tik sirdimi ir pasitelkdama nuojauta. Duoti jai pinigu bilietui ir ja prarasti? Priglausti, nors jos troskimai kitokie? Nenoriu prarasti jos, nes ji nenaudoja jokiu komunikaciju. Bilietas, tai butu jos svajones ispildymas ir tuo paciu sudie jai. ka daryti...

50

Re: Pamąstymui

liks vieniša toks mąstymas protas o kam jei reikalingi vyrai ? pati sau atsakyk

51

Re: Pamąstymui

Dovile parašė:
Ponaitissss parašė:

Paskaiciau Doviles komentarus ir kokios ji kategoriskos nuomones, poziurio apie vaikinus.. Na ka galiu pasakyt, sekmes ir toliau bunant vienisa. Juk pagal ja mes visi vienodi.

big_smile viena aš tikrai nebūsiu big_smile šitai žinau tikrai smile tu taip teigi dėl to, kad su tavimi nebebendrauju smile o nuomonės apie vyrus nesu vieningos ir jie tikrai ne visi vienodi smile pasikartosiu, kad tai ką aš parašau yra mano reikalas, o kaip tuos mano žodžius supras kitas žmogus, jau jo reikalas wink

Niu taip, tju tokia karsta, kad man taip skaudu, kad nebendrauji,ajajaj, kaip jau verkiu mehehehe sad  O jei rimtai, tai man vienodai, kad nebendrauji su manim ar dar su kuo, o ir didelio noro bendrauti su tokio stereotipinio mastymo zmonemis nera. Tik sakau, kad rasai viena, o po to pati sau priestarauji. Pries mokydama kitus isiskaityti, pirmiau isiskaityk pati i savo rasliavas. Ka rasai, tai yra tavo reikalas, bet jei jau viesai tai rasai, tai gali buti ir kitu reikalas, nes cia ne privati erdve jeigu ka.

52

Re: Pamąstymui

Serena parašė:

Tema pavadinta "Pamąstymui" - vaikinai, vyrai ! Dovilė parašė daug teisingų pastebėjimų, tad vietoj to, kad puolat ir gąsdinat vienišumu, verčiau iš tiesų pamąstykit apie tai, ką parašėt apie save (ir ar išvis ką nors parašėt) ir kaip save parodot, kaip užkalbinat, kaip bendraujat.. Forumuose - taip pat..:::001 Kaltinat merginas didelių reikalavimų kėlimu ir vieningai puolat bet kokią kritiką bet kokio vyro atžvilgiu - atrodo, kad sau asmeniškai ją prisitaikėt..?.Vadinasi, kritika  -į dešimtuką?...Visus mus yra už ką girt ir už ką kritikuot -čia abi lytys tikrai lygios.
Iš bet kokios temos forume kyla ginčas tarp lyčių (ginčų "liūtai",(-ės) ir "vanagai"(-ės) kaip taisyklė-tie patys:::001) - atrodo, kad pasiūlęs temą žmogus siekė sukelti karą, o jis tenorėjo patart, pasidalint pastebėjimais arba pasiklaust..Ne piktinkimės, o pasimokykim:::038 Netolerantiškumas, nemandagumas ir pasipūtimas - štai kas atbaido žmones vienus nuo kitų, o ne dažai, nuotraukos ar kableliai..

Spaudžiu 100 like smile

53

Re: Pamąstymui

Arturas parašė:

liks vieniša toks mąstymas protas o kam jei reikalingi vyrai ? pati sau atsakyk

Artūrai, viena neliksiu smile bet ačiū už Jūsų rūpestį smile aš žinau, kam man reikalingi vyrai ir kokie man reikalingi vyrai, bet kažkaip jau Jūs iš to rašto, išėjote už krašto smile mano pastebėjimai nebuvo apie vienišumą ar susiasmeninimą, žvelkite į viską kiek paprasčiau smile
O šiaip jeigu užgavau Jūsų, vaikinai, ego su savo pastebėjimais, tai aš turbūt atsiprašau big_smile

54

Re: Pamąstymui

Ponaitissss parašė:
Dovile parašė:
Ponaitissss parašė:

Paskaiciau Doviles komentarus ir kokios ji kategoriskos nuomones, poziurio apie vaikinus.. Na ka galiu pasakyt, sekmes ir toliau bunant vienisa. Juk pagal ja mes visi vienodi.

big_smile viena aš tikrai nebūsiu big_smile šitai žinau tikrai smile tu taip teigi dėl to, kad su tavimi nebebendrauju smile o nuomonės apie vyrus nesu vieningos ir jie tikrai ne visi vienodi smile pasikartosiu, kad tai ką aš parašau yra mano reikalas, o kaip tuos mano žodžius supras kitas žmogus, jau jo reikalas wink

Niu taip, tju tokia karsta, kad man taip skaudu, kad nebendrauji,ajajaj, kaip jau verkiu mehehehe sad  O jei rimtai, tai man vienodai, kad nebendrauji su manim ar dar su kuo, o ir didelio noro bendrauti su tokio stereotipinio mastymo zmonemis nera. Tik sakau, kad rasai viena, o po to pati sau priestarauji. Pries mokydama kitus isiskaityti, pirmiau isiskaityk pati i savo rasliavas. Ka rasai, tai yra tavo reikalas, bet jei jau viesai tai rasai, tai gali buti ir kitu reikalas, nes cia ne privati erdve jeigu ka.

Dar kartą kartoju, kad tai ką aš parašiau, jūs suasmeninot ir pritaikėt sau, dėl to ir kilo visi šie ginčai ir skausmai (kažkam). Kitas dalykas nesu aš karšta ir kokia tai kitokia smile dabar sakai, kad nėra noro bendrauti, o prieš tai buvo kitaip, na bet neesmė, yra kaip yra smile man tiesiog smagu pasiskaityti tai kaip vyrai parodo, kas jiems iš tikrųjų svarbu smile

55

Re: Pamąstymui

žvelgiu, tu tai ne:::001 manęs ne kiek neužgavai nei pažįstu nei rūpi jei vyrų nepažįsti ir nepažinsi visa gyvenimą čia nardysi o aš ne... jo jo aš rūpiniuosi  savo moterimi pasirūpinsiu. skaityk kiek nori, jokios naudos tau

56

Re: Pamąstymui

Jus geriau pamastykit, kad visi mirsim, ir lb trumpas gyvenimas, ne visi ir iki 60 ir 40 dagyvena smile O jus cia **** malat...! Prabegs- nebegris...

57

Re: Pamąstymui

gyvensiu šimta:::021

58

Re: Pamąstymui

SOS! „Ieškoma bendraujanti, neabejinga atrašinėjimui į žinutes, noras rodyti nuotrauką privalumas“

59

Re: Pamąstymui

Nu jo... nieko kito ir negalėjau tikėtis smile išties puikų mentalitetą rodot, vyrai smile

60

Re: Pamąstymui

Vytautas parašė:

SOS! „Ieškoma bendraujanti, neabejinga atrašinėjimui į žinutes, noras rodyti nuotrauką privalumas“

O prie ko daba merginos, reiks pretendzija admin. vat kai raide kainuos 1 eura tada gal atsiras azartas atrasinet kiekvienam balvonui i rodyt fotkes:::012