61

Re: Pamąstymui

Konstantinas parašė:
OLA parašė:
V alda S parašė:

Tai nepasidažiusi ir yra graži. Jei ji graži smile Kam dažytis, jei yra graži smile

Protingo vyro neišdursi dažais, nes jis pasižiūri į ką reikia - kas susiję su poravimusi ir dauginimusi - ir tai turi būti be dažų smile O dažai - tai buka kaukė smile Kaukių baliui ir kitiems spektakliams tinka, bet ne protingam poravimuisi smile

Protingi vyrai suvokia, kad moterys dazosi del ju tam, kad butu grazios ir patrauklios. Bukaprociai to nesuvokia ir nesuvoks todel iesko problemu ten kur ju nera.
As is vis nesuvokiu is kur vyrai traukia, kad panos labai daug dekoratyvines kosmetikos naudoja, kiek gatveje paziuriu panos, moterys arba is vis nepasidziusios arba pasidaziusios labai minimaliai, isskyrus Rozyte (pinigu kaulytoja) ir ivairios Oksanos is olia pupyciu ir dar viena kita scenos "zvaigzde" na ten is tiesu veidas tiesiog nupaisytas pudros ir atrodo kaip anoreksijos aukos, bet kita vertus jos ryskios labai issiskiria is minios, itariu tokie labai pasipiktinia vyriokai tik ir pastebi ryskiai dirbtinas grazuoles o i blankias, nepasidziuses net neatkreikia demesio.

o man olia lia pupytes grazios)  ar mergina pasidazusi ar jos grozis naturalus man neturi reiksmes) svarbiausia kad graziai atrodytu o kokiom priemonem tas grozis pasiekiamas visiskai nesvarbu) geriau anoreksine mergina negu apkuni) nemegstu apkuniu)

Man tai nesvarbu kas tau patinka kas ne, bet matyt ne esi mates olia lia pupyciu realybeje, per TV tai jos atrodo graziai, bet dienos sviesoje tai baisu, atrodo kaip paugles su nupaisytu moters veidu, ju veidus dengia storas,storas sluoksnis dekoratyvines kosmetikos, blakstienos priklijuotos, antakiu nera jie nupaisyti, vietoj plauku perukas, nagai plastikas, jai ne silikoniniai papai tai jas nesunku butu supainioti su 12-14m. pauglem. Jos yra ant tiek nualintos ir nusilpusios tu dietu, kad net nesugeba pastumti pustuscio parduotuves vezimelio, tokie leisgyviai tranvestitai, manau jos nepajegia lytiskai santykiauti o ju vyrai arba gejai arba laksto pas kitas. As nezinau, gal kazkam tai grazu bet as kai tas olia lia pupytes pamaciau realybei likau sokiruota ir pasibaisejus, matyt ir vaikinai sutikia olia. lia pupyciu pasekejas lieka sokiruoti:::001

62

Re: Pamąstymui

Dovile, o kas pagal tave yra mentalitetas?  smile))))

63

Re: Pamąstymui

is muses daro drambli eilini karta big_smile

64

Re: Pamąstymui

OLA parašė:
Vytautas parašė:

SOS! „Ieškoma bendraujanti, neabejinga atrašinėjimui į žinutes, noras rodyti nuotrauką privalumas“

O prie ko daba merginos, reiks pretendzija admin. vat kai raide kainuos 1 eura tada gal atsiras azartas atrasinet kiekvienam balvonui i rodyt fotkes:::012

Hmmm, o iš ko nusprendi, kad jis balvonas jei nei nešnekėjai nieko su juo?

65 (redagavo Vytautas 2015-04-12 20:25)

Re: Pamąstymui

O apie olia lia pupytes, ta pati mergina realybėj:
https://www.youtube.com/watch?v=9Ie0Kt9dKgs (Gaila LT tokių video nėr ar nežinau)
Ir scenoj:
https://www.youtube.com/watch?v=U0JikY8MRCY

66

Re: Pamąstymui

Vytautas parašė:

O apie olia lia pupytes, ta pati mergina realybėj:
https://www.youtube.com/watch?v=9Ie0Kt9dKgs (Gaila LT tokių video nėr ar nežinau)
Ir scenoj:
https://www.youtube.com/watch?v=U0JikY8MRCY

Piaras yra ir  afrikoje tik piaras.

67

Re: Pamąstymui

Vytautas parašė:
OLA parašė:
Vytautas parašė:

SOS! „Ieškoma bendraujanti, neabejinga atrašinėjimui į žinutes, noras rodyti nuotrauką privalumas“

O prie ko daba merginos, reiks pretendzija admin. vat kai raide kainuos 1 eura tada gal atsiras azartas atrasinet kiekvienam balvonui i rodyt fotkes:::012

Hmmm, o iš ko nusprendi, kad jis balvonas jei nei nešnekėjai nieko su juo?

Hmmm, o kodel as turiu su juo bendrauti jai jis man jokio ispudzio nedaro?:::044

68

Re: Pamąstymui

esu genijus ieskau idiotes.. pliusas minusa, kaip ten?

69

Re: Pamąstymui

baikim cia pestis kaip kates ir sunis yra geras posakis is animacino filmuko REBETA DAVAITE ZIT DRUZNA smile)

70

Re: Pamąstymui

ally lorel parašė:

esu genijus ieskau idiotes.. pliusas minusa, kaip ten?

tik elektriniai prietaisai turi viena dideli minusa ir viena dideli pliusa.Pas žmogus to nėra.

71

Re: Pamąstymui

man tai plius minus teisingas autores postas atrodo smile zinoma nu kodel prisiziurinti, sportuojanti mergina turi susidet su kokiu uzsiauginusiu pilva nuo alaus?

Tik sitas keistai:

Bet jei vyras turi šalia savęs nesidažančia merginą, anksčiau ar vėliau pabunda šalia tos fuuu „pandos“. Liūdna.

O vyrai visada fuu pandos? Juk vyrai nesidazo. Jei vyrai ne fuu, tai kodel moteris turi but fuu smile

As nesu taip visiskai pries dazymasi, buna kad graziai pasidazo. Bet siaip geriau kad neperdaug.

Dovile, ne taip supratai ka reiskia: protinga, linksma, bendraujanti, sportuojanti:::001.
Tokio lygio vaikinai protingomis laiko tas merginas kurios priima ju demesi ir zavisi jais, cia nieko bendro nera su issilavinimu, profenisiu pasiekimu ir pan. Linksmos ir bendraujancios tai cia tos kurios pasiryzusios kvatoti be perstojo is ju nesvankiu juokeliu, kartu su jais gertu, rukytu, leistusi grabinejamos ir jai reikia voliotusi toje pacioje purvinoje baloje. Sportas pagal juos tai yra stikliuko kilnojimas ir litrabolas (girtuoklevimas ir lakstymas i larioka cigareciu-"tauriuju gerimu") bei seksas ir jie iesko lygiai taip pat "besportuojanciu" merginu, grozis jiems nera svarbu nes jis matuojamas pagal isgertu buteliu kieki, o jai ten i paburnoja toksai "grazuolis" tai reiskia, kad nera pakankamai girtas.:::001

teisingai smile

72

Re: Pamąstymui

OLA parašė:
Vytautas parašė:
OLA parašė:

O prie ko daba merginos, reiks pretendzija admin. vat kai raide kainuos 1 eura tada gal atsiras azartas atrasinet kiekvienam balvonui i rodyt fotkes:::012

Hmmm, o iš ko nusprendi, kad jis balvonas jei nei nešnekėjai nieko su juo?

Hmmm, o kodel as turiu su juo bendrauti jai jis man jokio ispudzio nedaro?:::044

jis galetu tau padaryt ispudi, bet kad net neleidi jam jo parodyt... smile