481

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Pasiimk visus vaikus- ir mylek big_smile wink

482

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

jos pačios kaltos, nereikia vyrų kaltinti. aš tai laiku ištraukiu va.

483

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Neturiu nieko blogo pries jas smile)

484

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Arturas parašė:

jos pačios kaltos, nereikia vyrų kaltinti. aš tai laiku ištraukiu va.

Tu dar nekaltas juks esi,kodėl meluoji?ar negeda ,paziurek i savo snukuti  big_smile

485

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

aš senai kaltas jeigu ką.. snukutis ne prie ko, nemeluoju ką patyriau tas liko praeity ir viskas

486

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

jei niekam nepatinku ne mano problemos, o jūsų.. kas nori bendrauti bendrauja, o kas ne, laiko negaišiu, su kuria neverta. esu toks koks esu

487

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

cia gi priklauso nuo amziaus.. kol tau iki 30 tada atrodo, kokie dar vaikai?  o kai jau virs 30, pamatai, kad neber moteru be vaiku..  aisku tai sunku, bet imanoma..  pagal mane visa problema, kad merginos per greit skiriasi.. nepagalvojusios kas bus po to..

488

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

O kaipjos gali galvot smegenim, jei jom tuo laiku putkes kasas?

489 (redagavo ворюга 2015-04-21 00:19)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

niekada gyvenime nieko pries jas neturejau

490

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Poziuris nesikeicia, o apie santykius su ''mamyte'' tai galiu pasakyti, nemanau, kad tai man. Nemanau, kad galeciau auginti svetima vaika, tik del to sakau ne.

491

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Egidijus parašė:

O man tai vaikai visai netrugdo, manau jei įsimyli ją tai turi ir jos vaiką pamilti smile

Prikelsiu temą, nes man visai aktualu... susipažinau su mergina, nuėjom į kelis pasimatymus ir tada ji man lyg kokį ultimatumą pasakė, kad turi 5 metų dukrelę ir jeigu aš turiu ką nors prieš vienišas mamas, tai galim dabar išsiskirstyti. Tiesą sakant, net neturėjau jai ką atsakyti. Jeigu ji man tiesiog būtų pasakiusi, kad turi vaiką, be jokių kaltinimų, aš būčiau sureagavęs ramiai, nes aš net nematau tame jokios problemos. Bet esmė buvo tame, kaip ji tai pasakė. Ar nebus taip, kad vėliau santykių eigoje prasidės visokie ultimatumai ar visgi reikia suprasti ją, kad ji nori apsidrausti? Kaip jums atrodo?

492

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Man tai toks pasakymas neskamba kaip ultimatumas
Labai realistiška ir protinga iš jos pusės. Kam gaišti laiką abiems, jei dėl dukters vistiek nieko būtų nesigavę. Keista, kad ne iškarto pasakė, o tik po kelių pasimatymų. Ar aš neteisingai supratau?

493

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Aš manau, kad turėjo pasakyti prieš visus pasimatymus.

494

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

poziuris neigiamas

495

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Jei moteris apsivaikavusi tai yra didelis didelis ne.
1. Moterys turincios vaikus iesko vyro ne seimai kurti o jai islaikyti tai tu jai busi tik pajamu saltinis.
2. Visom prasmem geriau moteris be vaiku kuriu yra milijonai tiesiogine to zodzio prasme. Tai kam augint svetima vaika? nebent zinai kad nevaisingas esi. Labai skystakiausiskas poelgis imt moteri su vaikais butu.

496

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Best in The World parašė:

Jei moteris apsivaikavusi tai yra didelis didelis ne.
1. Moterys turincios vaikus iesko vyro ne seimai kurti o jai islaikyti tai tu jai busi tik pajamu saltinis.
2. Visom prasmem geriau moteris be vaiku kuriu yra milijonai tiesiogine to zodzio prasme. Tai kam augint svetima vaika? nebent zinai kad nevaisingas esi. Labai skystakiausiskas poelgis imt moteri su vaikais butu.

Primytivus urvinio žmogaus su užaštrintu išlikimo ir egoizmo instinktu požiūris.

497

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ieva parašė:

Primytivus urvinio žmogaus su užaštrintu išlikimo ir egoizmo instinktu požiūris.

tai daugumos vyru poziuris. paskaitykit bet koki vyru foruma visur poziuris tas pats

498

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Konstantinas parašė:
Ieva parašė:

Primytivus urvinio žmogaus su užaštrintu išlikimo ir egoizmo instinktu požiūris.

tai daugumos vyru poziuris. paskaitykit bet koki vyru foruma visur poziuris tas pats

Išvada peršasi pati savaime.

499

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

vienisos mamytes,man labai patinka.as noreciau buti,juju seimininku.

500

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Laimutė parašė:

Man tai toks pasakymas neskamba kaip ultimatumas
Labai realistiška ir protinga iš jos pusės. Kam gaišti laiką abiems, jei dėl dukters vistiek nieko būtų nesigavę. Keista, kad ne iškarto pasakė, o tik po kelių pasimatymų. Ar aš neteisingai supratau?

ne visai teisingai supratai. moteris i pirma pasimatyma ejo apsizvalgyti. jei vyras butu netinkamas tai stumtu raga ir apie vaika net nieko nesakytu. taciau vyras pasirode tinkamas nes ivyko net keli pasimatymai is eiles. tada bobelka pradejo galvoti kaip cia testi santykius toliau. juk po kazkokio n-tojo pasimatymo vis tiek reikes prisipazint. tai ir pradejo reiksti ultimatimus nes suprato kad slepiant vaiko turejima jos padetis yra strategiskai nepatogi