1

Tema: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Sunku butu padaryti statistika, bet kiek pastebiu, tai vaikinai tikrai iesko ir rimciau i tai ziuri. Nes nevengia susitikimu, argumentuotai isdesto savo nuomone apie kitos lyties atstoves ir zino ko nori.
Jusu nuomone?

2

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Jei zinociau ko noriu, cia nesedeciau.. big_smile
nieko as cia neieskau, tiesiog manau, pfliurtuoti, padiskutuoti, prastumti laika nenuobodziai, norisi.
o jeigu ispuls koks pasimatymas, kodel ne?

3

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

aišku rimtai ieškom , o merginos ne rimtai. toks pastebėjimas, tas liūdniausia. žinau ko ieškau, normalios paprastos merginos, jei nėra tai nėra.

4

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

vargu kad cia kazka rimto galima rasti, ateinu cia laika prastumti laika

5

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Ieskot galima pinigines, kauli, buteliu, kojiniu. O zmogu- reik sutikt. Cia randa tik laikina lovos partneri, nors ir 2 metam, bet laikina. Cia kaip prekistaliai parduotuviu, renkies akimis, ir tt. O isimylet- visai kita. Tad cia iesko tik vieno. O jei jum ko kito- liskit lauk smile

6

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

reikia ismokt i tai ziuret nerimtai... susipazint, padraugaut ir tada bus matyt... nors tikriausiai yra ir merginu ieskanciu rimtai... big_smile

7 (redagavo ally lorel 2015-04-22 14:56)

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Ne nu, akivaizdu, bet neminesiu vardu.. jus nesveikuojat su tokiu mastymu big_smile

8 (redagavo VortexWind 2015-04-24 00:23)

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Šiaip panaši tema jau buvo.. Pasiskaityk atsakymus, niekas čia nieko neieško, apart su kažkuom papliurpt.. Ieškoti antros (kai kam gal ir trečios) pusės internetu yra nesamonė. Užtenka pažvelgti į šiuolaikinius žmones - mergos stumia ant bernų, o bernai ant mergų, ir kaip dar Lietuvoj egzistuoja šeimos...??? big_smile

9

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Užtenka pažvelgti į šiuolaikinius žmones - mergos stumia ant bernų, o bernai ant mergų, ir kaip dar Lietuvoj egzistuoja šeimos...???

seimose irgi stumia big_smile

10

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Forumas geras dalykas paskaityt ką mąsto kiti ir pasidaryt išvadas, kartais net nepradėt bendraut su kai kuriais asmenimis, o su tais kurie savo mąstysenos dėka sukelia ''gerų'' minčių galima pradėt pažintį...Didelė dalis čia esančių vedę ieškantys nuotykių arba nusivylę..Ypač juoką sukelia viešoj erdvėj ieškantys ''rimtų'' moterų ,o privačiai rašantys tik apie seksą..Netik moterys, bet ir dauguma vyrų nežino ko nori arba taip savim pasitiki, kad keliami reikalavimai moteriai kartais papiktina arba vėlgi prajuokina, nes  vaizdas toks, kad žmogus namie neturi veidrodžio įsivaizduoja esąs vienintelis nepakartojamai gražus ir tobulas. Va paskaitau ir patyliu, jei žmogus pasirodo įdomus pati užkalbinu man tai ne problema ir jei neatrašo vėlgi neverkiu ir neisterikuoju viešoj erdvėj wink

11

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Iratspėk parašė:

Forumas geras dalykas paskaityt ką mąsto kiti ir pasidaryt išvadas, kartais net nepradėt bendraut su kai kuriais asmenimis, o su tais kurie savo mąstysenos dėka sukelia ''gerų'' minčių galima pradėt pažintį...Didelė dalis čia esančių vedę ieškantys nuotykių arba nusivylę..Ypač juoką sukelia viešoj erdvėj ieškantys ''rimtų'' moterų ,o privačiai rašantys tik apie seksą..Netik moterys, bet ir dauguma vyrų nežino ko nori arba taip savim pasitiki, kad keliami reikalavimai moteriai kartais papiktina arba vėlgi prajuokina, nes  vaizdas toks, kad žmogus namie neturi veidrodžio įsivaizduoja esąs vienintelis nepakartojamai gražus ir tobulas. Va paskaitau ir patyliu, jei žmogus pasirodo įdomus pati užkalbinu man tai ne problema ir jei neatrašo vėlgi neverkiu ir neisterikuoju viešoj erdvėj wink

1. Tai jei vaikinas kalbina mergina ir iesko cia pazinciu, tai jis turi i veidrodi pasiziuret net jei ir gerai atrodo? Kam? Gal vertetu maziau vaidint princeses?

2. Na nemanau, kad visi cia raso sex. Yra cia daug ir rimtu. Jau kiek teko pazindintis, tai pacios merginos ir pradeda sias temas.

12

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Ir visgi... Kiek žmonių, tiek nuomonių smile Vieni ateina prastumt laiką, kiti rimtai įsikniaubę ieško antros pusės, o tretiems reikia nedaug - tik sekso ir glamonių. Aš asmeniškai iš tų, kur "stumia laiką" neatmesdama galimybės, kad jei netyčia atrasčiau labai jau man artimos sielos žmogų, nenumočiau į jį ranka ir tikrai galėčiau tęsti santykius realybėje. Bet aš toli gražu nesusitikinėčiau su kiekvienu man parašiusiu, taipogi ir numerio nedalinu. Bet tai nereiškia, jog "eik pasižiūrėk į veidrodį dabar, vaikine". smile

13

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Indrė parašė:

... Bet aš toli gražu nesusitikinėčiau su kiekvienu man parašiusiu, taipogi ir numerio nedalinu...

Tu pasikėlus, eik iš čia :DDD

14

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Priimsiu kaip tavo juokelį :} Vargu ar tu pats šitiek laiko turėtum ir gaištum kiekvienam tau parašiusiam žmogui. Na, nebent tu itin ieškantis pažinčių ir neturintis jokios veiklos?

15

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Ponaitissss parašė:
Iratspėk parašė:

Forumas geras dalykas paskaityt ką mąsto kiti ir pasidaryt išvadas, kartais net nepradėt bendraut su kai kuriais asmenimis, o su tais kurie savo mąstysenos dėka sukelia ''gerų'' minčių galima pradėt pažintį...Didelė dalis čia esančių vedę ieškantys nuotykių arba nusivylę..Ypač juoką sukelia viešoj erdvėj ieškantys ''rimtų'' moterų ,o privačiai rašantys tik apie seksą..Netik moterys, bet ir dauguma vyrų nežino ko nori arba taip savim pasitiki, kad keliami reikalavimai moteriai kartais papiktina arba vėlgi prajuokina, nes  vaizdas toks, kad žmogus namie neturi veidrodžio įsivaizduoja esąs vienintelis nepakartojamai gražus ir tobulas. Va paskaitau ir patyliu, jei žmogus pasirodo įdomus pati užkalbinu man tai ne problema ir jei neatrašo vėlgi neverkiu ir neisterikuoju viešoj erdvėj wink

1. Tai jei vaikinas kalbina mergina ir iesko cia pazinciu, tai jis turi i veidrodi pasiziuret net jei ir gerai atrodo? Kam? Gal vertetu maziau vaidint princeses?

2. Na nemanau, kad visi cia raso sex. Yra cia daug ir rimtu. Jau kiek teko pazindintis, tai pacios merginos ir pradeda sias temas.



Nereikia kibti prie frazės ištrauktos iš konteksto-visą sakinį skaityt reikia-sakiau apie KELIAMUS  REIKALAVIMUS -kai pavyzdį dabar paminėsiu grožį-tą ir turėjau mintį sakydama kad žmogus į save veidrodyje nepasižiūrėjo wink pastebėjau tendenciją-''paskaitau ir užsikabinu tada kritikuoju''..tema aš baigiu pasakiau savo nuomonę-gero bendravimo wink

16 (redagavo Modestas 2015-04-26 21:37)

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Indrė parašė:

Priimsiu kaip tavo juokelį :} Vargu ar tu pats šitiek laiko turėtum ir gaištum kiekvienam tau parašiusiam žmogui. Na, nebent tu itin ieškantis pažinčių ir neturintis jokios veiklos?

tai žinoma, kad gyvenime niekuo neužsiemu ir prižiūriu ieškok.lt big_smile nežinau koks gaišimas, bet Tu ne vaikinas ir niekada juo nebūsi, tad ir nesuprasi, jog jie negauna tiek laiškų, jog reiktų vargti, stengtis, dejuot, kad laiko nėra atrašinėjant į kiekvieną ir t.t wink) o šiaip iš 2-3os žinutės labai puikiai matosi ar nori "vargti" su pašnekovu ar ne.

17

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Ponaitissss parašė:

Sunku butu padaryti statistika, bet kiek pastebiu, tai vaikinai tikrai iesko ir rimciau i tai ziuri. Nes nevengia susitikimu, argumentuotai isdesto savo nuomone apie kitos lyties atstoves ir zino ko nori.
Jusu nuomone?

Sian. as gera, tai tau paporinsiu. Blemba tu labai uzkinisi savo viesais pasriubavimais ir stumimais ant dailiosios lyties, be to as atidziai panagrinejau tavo anketa ji praktiskai tuscia tik ne pacios geriausios foto ikeltos, isvaizda tavo ant megejos t.y. esi patrauklus tik labai siauram ir specifiniu poreikiu merginoms, jai taikai i platesne auditorija tai reikia eit sportuoti, kilnot svarmenys diena, nakti, valgyt daug koloringo maisto reikia priaugti raumenu ir svorio, kad bent kaz kiek but panasiam i vyra o ne i paliegeli kuri bet kas net mergina gali nuskriausti ir kieki supratau tave ir skriaudzia, bunant 27m bernui ir dar nesusirast mergos LT kur panu perteklius yra didziule geda, tai rodo, kad tu esi niekam tikes o tai, kad dar sukurei tokia tema tai parodo, kad dar ir beviltiskas.:::010
Mano nuomone yra tokia reikia nusipelnyt to demesio o jai net pats i save rimtai neziuri tai ku tada tikiesi is merginu.:::001

18

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Man tai tokiu klausimu nekyla, uztenka pasiziuret i Karstaja linija. Kieno zinutes labiausiai mirguliuoja? Vyru. Na dar siek tiek merginu iki 21-23. Ir viskas. Bet keisciausia kad tu vyru sostineja smarkiai sumazeje.

19

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

mp parašė:

Man tai tokiu klausimu nekyla, uztenka pasiziuret i Karstaja linija. Kieno zinutes labiausiai mirguliuoja? Vyru. Na dar siek tiek merginu iki 21-23. Ir viskas. Bet keisciausia kad tu vyru sostineja smarkiai sumazeje.

Emigravo matyt, bet jai nakti nueisi i koki kaboka tai tu bernu daug bet visi zieduoti.

20

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Neseniai čia esu, bet įspūdis kad čia kažkoks sutenerių klubas arba nelaimingų vaikėzų psichoterapinis centras. Gal rimtai kai kurie vyrukai ir ieško,bet tikrai ne gyvenimo meilės, o pigios prekės. Vienžo čia žmonių Gariūnai, kiek supratau, neverta gaišti laiko.