41

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Meilužė parašė:
Ponaitissss parašė:
Meilužė parašė:

žinok tu tikrai neteisus,galbūt tu ir ieškai rimtai, bet kiti tai ne...patikėk, 90 procentu vyru čia ieeško vienos nakties nuotykiu

Vyrams svarbiausia rasti sau zmogu, o moterims dar reikia padejuoti. Be to, visiems skirtingai atrodo. Man atrodo, kad cia daug rimtu vaikinu, o kaltint visus del dalies idiotu butu kvaila. Be to, kaip gali tu kazko rimto tiketis pasivadinusi ''meiluze'' ir dar be nuotraukos?

čia tiesiog pseudonimas,bet aš taip ir kalvojau,kad prie šito prikibsi. Ašanksčiau turėjau normalia anketa su foto ir vardu savo- bet patikėk jokio rezultato. Ir kaip tu sakai,kad del vieno kaltinti visus. Patikėk ,čia tik 1 procentas vyrų gal ir ieško antros pusės, visi kiti tik sexo ir kuo skubiau. Aš su daug kuom čia susirašinėjau ir į pasimatymus vaikščiojau-tad nieko rimto , tik pošli pasiūlymai ir pasakojimai "ilgiau mėnesio nelauksiu- man po 3 savaičių pažinties duoda " ir tokiųųų begalėėė. tu tiesiog to nematai,nes bendrauji su panom

Ale istvermingi vyrai tau pasitaiko net 3 savaites pasiryze laukti sexo, man tai to neteko girdet, tik jiems rankos dreba, bamperiai luzta ai galvoju tiek to dar kokia dar avarija padarys, kaz kokie neistvermingi, silpni, jautrus tie vyrai pasidare, Ponaitissss tai itariu is vis pamates moteri gyvai ir dar pusnuoge nualptu o jai nuoga tai ir numirtu:::012:::012:::012 Del to ir pyksta, nikai, fotkes ne prie ko.

42

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Ponaitissss parašė:
Meilužė parašė:
Ponaitissss parašė:

Vyrams svarbiausia rasti sau zmogu, o moterims dar reikia padejuoti. Be to, visiems skirtingai atrodo. Man atrodo, kad cia daug rimtu vaikinu, o kaltint visus del dalies idiotu butu kvaila. Be to, kaip gali tu kazko rimto tiketis pasivadinusi ''meiluze'' ir dar be nuotraukos?

čia tiesiog pseudonimas,bet aš taip ir kalvojau,kad prie šito prikibsi. Ašanksčiau turėjau normalia anketa su foto ir vardu savo- bet patikėk jokio rezultato. Ir kaip tu sakai,kad del vieno kaltinti visus. Patikėk ,čia tik 1 procentas vyrų gal ir ieško antros pusės, visi kiti tik sexo ir kuo skubiau. Aš su daug kuom čia susirašinėjau ir į pasimatymus vaikščiojau-tad nieko rimto , tik pošli pasiūlymai ir pasakojimai "ilgiau mėnesio nelauksiu- man po 3 savaičių pažinties duoda " ir tokiųųų begalėėė. tu tiesiog to nematai,nes bendrauji su panom

Lygiai kaip ir kiauragalviu merginu begale. Siaip del sex, kaip save parodot viesoj erdvei, to ir sulaukiat (demesio is sekso istroskusiu). Tad susimastykit pries idedamos nuotraukas su papais visu vaizdu ar triusikus demostruodamos.

O koks skirtumas kaip save viesini yra pilna kvailu zmoniu kurie ras prie ko prisikabinti, papai, triusikai tik pretekstai uzgaulem.:::001

43

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Bernai iesko sekso, o merginos pacios nzn ko ieko, nes jos nezino realios situacijos gyvenime ir gyvena tik pasakomis kuriu prisiskaite vaikysteje, tokia realybe big_smile

44

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

n epasakyciau, kad bernai iesko vien sexo. Pokalbis su issilavinusia moterim irgi gali teikti dideli malonuma, gaila, bet kolkas tokiu neradau

45

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

paklausk kodel tada neradai jai tai teikia malonuma, na nzn man teikia malonuma orgazmas su moterimis bet ne snekos su jomis big_smile

46

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad vyrai cia tik pramogauja.

47

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

užsukau pasidairyti smile

48

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Rudaakė parašė:

kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad vyrai cia tik pramogauja.

butu cia rimtu merginu, tai nereiketu ir pramogaut.

49

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

pirma reiktu kokius nors vertinimo kriterijus nusistatyti kas normalu o kas yra nenormalus.Nes jei patys save vertiname tai tokie ir rezultatai.

50

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

na kaip merginos sugeba vertinti vien i anketa pasiziurejusios ir net neisigilinusios i ja, tai mes irgi galime iskarto isvadas daryti pagal tai kaip norime o ne taip kaip yra big_smile

51

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

OLA parašė:
Meilužė parašė:
Ponaitissss parašė:

Vyrams svarbiausia rasti sau zmogu, o moterims dar reikia padejuoti. Be to, visiems skirtingai atrodo. Man atrodo, kad cia daug rimtu vaikinu, o kaltint visus del dalies idiotu butu kvaila. Be to, kaip gali tu kazko rimto tiketis pasivadinusi ''meiluze'' ir dar be nuotraukos?

čia tiesiog pseudonimas,bet aš taip ir kalvojau,kad prie šito prikibsi. Ašanksčiau turėjau normalia anketa su foto ir vardu savo- bet patikėk jokio rezultato. Ir kaip tu sakai,kad del vieno kaltinti visus. Patikėk ,čia tik 1 procentas vyrų gal ir ieško antros pusės, visi kiti tik sexo ir kuo skubiau. Aš su daug kuom čia susirašinėjau ir į pasimatymus vaikščiojau-tad nieko rimto , tik pošli pasiūlymai ir pasakojimai "ilgiau mėnesio nelauksiu- man po 3 savaičių pažinties duoda " ir tokiųųų begalėėė. tu tiesiog to nematai,nes bendrauji su panom

Ale istvermingi vyrai tau pasitaiko net 3 savaites pasiryze laukti sexo, man tai to neteko girdet, tik jiems rankos dreba, bamperiai luzta ai galvoju tiek to dar kokia dar avarija padarys, kaz kokie neistvermingi, silpni, jautrus tie vyrai pasidare, Ponaitissss tai itariu is vis pamates moteri gyvai ir dar pusnuoge nualptu o jai nuoga tai ir numirtu:::012:::012:::012 Del to ir pyksta, nikai, fotkes ne prie ko.


3 savaites?ištvermingumas jokaujate,va 3 metai be to..ir ****

52

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Čia iš serijos bukas ir bukesnis.
Susitiko du draugai ,sadistas ir mazochistas.Mazochistas sako sadistui :mušk mane!!!
Sadistas atsako:nemušiu!!!
matai jei į pirma pasimatymą eini kištuko kaišioti į rozete tai didelė tikimybė kad taip ir bus.Bet jei esi daugmaž padorus tetos marijos žemės pilietis tai per pirmą pasimatymą dažniausiai eini susipažinti su tave dominančiu objektu. Todėl ir gaunasi kas ko ieško tas ta ir randa.

53

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Normalus zmogus i pasimatyma akla nevaiksto siais laikais, o tai reiskia susipazinti jau nera prasmes yra prasme tik pamatyti ir jau arba patinki arba ne realiai susitikus big_smile. stai ir visa istorija, kodel negavus per pirma gali eiti toliau nes nieko daugiau ir nebuna kad ir kiek tu pasimatymu bebutu apart "likime draugais". Taip kad zmogai mielieji darykyte isvadas jai mergina atejo ir geria tik kava bei plepa vadinasi greiciausiai ir liks kava jai po jos neinate gerai issidulkenti big_smile o as tokiems niekams nematau prasmes gaisti laiko big_smile nes draugu as ir taip kai reikes susirasiu ir be tokiu "pasimatymu" va tokia realybe big_smile

54 (redagavo Troliaibus 2015-05-06 08:35)

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Ne visai tiesa, Gerieti smile Būna, kad kelis mėnesis pabendrauji su mergina ir tada pasimyli. Būna, kad po metų smile

55

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

nemnau kad siais laikais tai imanoma, nes jai taip tada ant kiek merginai turi igrysti kad ji sutiktu tai daryti po tiek laiko su tuo kas jai neidomus ir gal net netraukia kaip vyras big_smile

56 (redagavo gedukas 2015-05-06 15:51)

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Gerietis parašė:

Normalus zmogus i pasimatyma akla nevaiksto siais laikais, o tai reiskia susipazinti jau nera prasmes yra prasme tik pamatyti ir jau arba patinki arba ne realiai susitikus big_smile. stai ir visa istorija, kodel negavus per pirma gali eiti toliau nes nieko daugiau ir nebuna kad ir kiek tu pasimatymu bebutu apart "likime draugais". Taip kad zmogai mielieji darykyte isvadas jai mergina atejo ir geria tik kava bei plepa vadinasi greiciausiai ir liks kava jai po jos neinate gerai issidulkenti big_smile o as tokiems niekams nematau prasmes gaisti laiko big_smile nes draugu as ir taip kai reikes susirasiu ir be tokiu "pasimatymu" va tokia realybe big_smile

Turbūt jaunas esi ir po kol kas tik save matai ir girdi.Aplinka kolei kas tau neegzistuoja.Bet tai laikina.Kai išmoksi klausytis aplinkos tada aplinka išmoks klausytis taves.
Beje tu net nežinai kas yra tikras aklas pasimatymas.Jis dažniausiai labai ekstremalus ir abiems pusėms padeda sudėlioti atskaitos taškus.

57

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

gedukas parašė:
Gerietis parašė:

Normalus zmogus i pasimatyma akla nevaiksto siais laikais, o tai reiskia susipazinti jau nera prasmes yra prasme tik pamatyti ir jau arba patinki arba ne realiai susitikus big_smile. stai ir visa istorija, kodel negavus per pirma gali eiti toliau nes nieko daugiau ir nebuna kad ir kiek tu pasimatymu bebutu apart "likime draugais". Taip kad zmogai mielieji darykyte isvadas jai mergina atejo ir geria tik kava bei plepa vadinasi greiciausiai ir liks kava jai po jos neinate gerai issidulkenti big_smile o as tokiems niekams nematau prasmes gaisti laiko big_smile nes draugu as ir taip kai reikes susirasiu ir be tokiu "pasimatymu" va tokia realybe big_smile

Turbūt jaunas esi ir po kol kas tik save matai ir girdi.Aplinka kolei kas tau neegzistuoja.Bet tai laikina.Kai išmoksi klausytis aplinkos tada aplinka išmoks klausytis taves.
Beje tu net nežinai kas yra tikras aklas pasimatymas.Jis dažniausiai labai ekstremalus ir abiems pusėms padeda sudėlioti atskaitos taškus.

As manau, kad pasimatymai is pazinciu svetainiu ir yra akli bei ekstrimalus, nes tai kas viesinama anketose daznai neatitinka realybes, labai viskas pagrazinima, lyg fizionomija panasi bet tai visiskai kitas zmogus.
Deja dabar yra tokia tendencija labiau akcentuojami fiziniai poreikiai nei dvasiniai ko pasekoje daug nusivilimu, skyrybu ir nepilnavertisku seimu. Tam, kad to isvengt ir skiriami pasimatymai ilgi merginimosi laikotarpiai be imtym, kad pazint zmogu issiaiskit jo poreikius, poziuri ar tai tikrai yra tas zmogus su kuriuo nugyvensi ilga gyvenima.
Geriecio poziuris i moteris yra primityvus ir vartotojiskas, kaz kas panasaus i prekes pirkima internetu, tipo pamaciau, uzsisakiau, pristate ijungiau- isiungiau, apziurejau parametrus, tinka- pasilikau, netinka ismeciau arba apkeiciau, t.y. slykstu.

58

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Manau naturalu kad nudege zmones renkasi.Taip gal ir nepatinka o ir turi nepatikti kad būtent tave renkasi iš kažko tais ir labai skaudu kai taves dar neisirinko.toks tas gyvenimas.

59

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Gerietis parašė:

na kaip merginos sugeba vertinti vien i anketa pasiziurejusios ir net neisigilinusios i ja, tai mes irgi galime iskarto isvadas daryti pagal tai kaip norime o ne taip kaip yra big_smile

O is tamstos anketos tai NEREALIAI susidaryti ispudi itin paprasta.

60

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

dalija parašė:
Gerietis parašė:

na kaip merginos sugeba vertinti vien i anketa pasiziurejusios ir net neisigilinusios i ja, tai mes irgi galime iskarto isvadas daryti pagal tai kaip norime o ne taip kaip yra big_smile

O is tamstos anketos tai NEREALIAI susidaryti ispudi itin paprasta.

tai va tokioms ir skirta anketa kad atskirti kur masto zmogus kur tupas kaip bato aulas big_smile kam tas kaip big_smile