1

Tema: Man JIS patinka, bet nebe suprantu JO

Sveiki smile Turiu beda.. Su JUO mes esame klasiokai , bet nebe suprantu jo jausmu.JIS man begalo be krasto patinka .. Zodziu , pasakoju smile Praitais metais buvo JO mergina , bet jin isvaziavo i kita miesta ir likome mes su drauge.. Mane pakerejo tiesiog JO prisilietimai ir tada as issilydidavau.. Siais metais JIS rode demesi 3 klasiokem ( tarp ju ir as) JIS apsikabindavo , su JUO begalo linksma.. ir viena syki kai kas nutiko .. JIS mane pabuciavo ir visa diena skyre man ir taip 2 kartus .. Pamergdavo aki man , apsikabindavo visada ir paksteledavo 3-4 kartus i skruosta ir viena syki i kakla, sakydavo kad esu tik JO .. Kagi ..as pasimetus smile) Kaip manot ar JIS man jaucia simpatija ar tik su manimi zaidzia?

2

Re: Man JIS patinka, bet nebe suprantu JO

Nu jeigu jis su dar 3 klasiokem ten taip pat elgiasi tai atsakymas aiskus.

3

Re: Man JIS patinka, bet nebe suprantu JO

Patikek, i mergaites, kurios daro tiek daug klaidu rasydamos, berniukai rimtai neziuri. Sesk prie knygu dar bent 5 metams, o ne lydykis.

4

Re: Man JIS patinka, bet nebe suprantu JO

O, jaunyste tas grazus metas!

5

Re: Man JIS patinka, bet nebe suprantu JO

Tas berniukas tau sakė, kad esi tiktai jo. Ir esi, nes svaigsti dėl jo. Tik esmė tame, kad jis ne tavo. Greičiausiai kažkurios gražesnės klasiokės ar tos, kur išvažiavo. (nors ir tuo abejoju) Aišku, siūlyčiau tau padaryti taip - ignoruok jį. Stenkis nekreipt dėmesio, atstumk porą kartų, neprisileisk arti - žaisk su juo. Jeigu sakys kad durna esi ar dar ką, tai pamiršk ir tiek. Jeigu toliau stengsis, kai kurį laiką neprisileisi - tai mirktelk jam. Tai nusišypsok. Pamatysi, nustos dėl kitų svaigt - pradės dėl tavęs. Bet visada turi truputį atstumo laikytis o tada vėl meškerę užmest.

6

Re: Man JIS patinka, bet nebe suprantu JO

Edvinas parašė:

Tas berniukas tau sakė, kad esi tiktai jo. Ir esi, nes svaigsti dėl jo. Tik esmė tame, kad jis ne tavo. Greičiausiai kažkurios gražesnės klasiokės ar tos, kur išvažiavo. (nors ir tuo abejoju) Aišku, siūlyčiau tau padaryti taip - ignoruok jį. Stenkis nekreipt dėmesio, atstumk porą kartų, neprisileisk arti - žaisk su juo. Jeigu sakys kad durna esi ar dar ką, tai pamiršk ir tiek. Jeigu toliau stengsis, kai kurį laiką neprisileisi - tai mirktelk jam. Tai nusišypsok. Pamatysi, nustos dėl kitų svaigt - pradės dėl tavęs. Bet visada turi truputį atstumo laikytis o tada vėl meškerę užmest.

va cia geras pasiulymas wink

7

Re: Man JIS patinka, bet nebe suprantu JO

Sitas va tai tikrai geras pasiulymas. smile Nes kitaip visa gyvenima teks tik joti.

Antanas Patamsis parašė:

Patikek, i mergaites, kurios daro tiek daug klaidu rasydamos, berniukai rimtai neziuri. Sesk prie knygu dar bent 5 metams, o ne lydykis.

8

Re: Man JIS patinka, bet nebe suprantu JO

va ka reiskia prastas paaugliu uzimtumas... Jei lankytum kanors uzklasinio, arba tikrai ilgiau sedetum prie knygu (mokykliniu), maziau galva kvarsintum del berniuku tokiame amziuje... Tegul berniukai ryja tave akimis, tegul kalbina, bet neleisk sau del to tirpti, nesigadink gyvenimo... Daznai paaugliams atrodo kad jie suauge(nes kunas subrendo) ir vienintelis budas buti pripazintiems tarp bendraamziu yra kuo greiciau susiporuoti ir apie tai visiems pranesti... Jaunutes mergaites, pradeje svaigti del berniuku, nesistebekit kad laikui begant jus viena po kitos uzklups nusivylimai del tu paciu berniuku, nes paaugliai berniukai tik pradeda susipazinti su savo naujom kuno funkcijom smile, jiems idomu ir daznai butina suzinoti kaip tai veikia kiekviena sutikta mergaite, o jus jau norit amzinos ir vieninteles meiles... Todel nesukit sau galvos del berniuku, tegul jie stengiasi del jusu demesio, tada tapsit jiems idomesnes, tikrai  wink

9

Re: Man JIS patinka, bet nebe suprantu JO

Ačiū visiems už nuomone smile Apgalvojau ir nusprendžiau , kad tikrai neverta man dėl JO vargintis..

10

Re: Man JIS patinka, bet nebe suprantu JO

Irena parašė:

Ačiū visiems už nuomone smile Apgalvojau ir nusprendžiau , kad tikrai neverta man dėl JO vargintis..

jei tikrai taip galvoji ir elgsiesi, kaip sakai, saunuole !

11

Re: Man JIS patinka, bet nebe suprantu JO

Irena parašė:

Ačiū visiems už nuomone smile Apgalvojau ir nusprendžiau , kad tikrai neverta man dėl JO vargintis..

jis tavo bet neilgam. prisilies dar karta padovanos gelyte ar nuves i kavine pamirkses akytem ir vel issilydisi paskui atsiduosi jam i staiga suprasi kad nescia paskui jis paliks tave o tu busi dar viena vienisa mamyte kokiu pilna pazintyse sedi.

12

Re: Man JIS patinka, bet nebe suprantu JO

Irena parašė:

Ačiū visiems už nuomone smile Apgalvojau ir nusprendžiau , kad tikrai neverta man dėl JO vargintis..

nu chebra suzlugdet mergaites svajones... big_smile  nors nepanasu kad pernelyg pergyventu.. big_smile

13

Re: Man JIS patinka, bet nebe suprantu JO

O kaip su kitomis? Irgi kažką šnibžda? Irgi į žandą pakšteli? Jeigu to nematai ar nežinai, paklausk jų pačių, pvz. tų kurioms skyrė jis dėmesį be tavęs. Jeigu su kitomis tas pats, tai tik manipuliuoja jumis, programuoja būti jo. Bus tada donžuanas arba kozanova. Tai du skirtingi tipai. Donžuanai paprastai grubūs ir jiems svarbu tik vieną kart su moterimis permiegot ir ją pamiršt. O kozanovos, jie paprastai turi daug moterų, santykiai nebūtinai vienkartiniai, bet be vienos moters jie turi jų daug...

14

Re: Man JIS patinka, bet nebe suprantu JO

mergyt, nebuk naivi.. ir negalvok nuolat apie ji, tada gal suprasi ir ji ir save pacia smile

15

Re: Man JIS patinka, bet nebe suprantu JO

Pasitaike busimas suteneris ir viskas, o jai to nesupranta mergina, tai kaip sakoma ateitis jos aiski bordelyje big_smile