21

Re: Praradau Motyvacija

Deividas parašė:

Sveiki, taigi sportuoju sporto klube gal apie pusantru metu, man 16 metu, ugis 175 sveriu apie 80 kg. Zodziu yra man tokia problema, dingo motyvacija, nezinau ko siekt, nezinau net kokios formos noriu, neina net valgyt normaliai kiek reiketu kad auktu svoris, tevalgau 2 sykius i diena. Kai pradejau sportuot sveriau tik 54 KG viskas puikei augo, bet viena diena dingo motyvacija, nezinau ko siekiu ir tiesa pasakius nebzinau kodel as sportuoju.  Gal galite patarti ka daryti ? del jegu savo nesiskundziu, neseniai Vasario 4 suejo 16, spaudziu nuo krutines 130-135 man to pokolkas uztenka, ranka 44 cm. Nevartoju jokiu papildu nes be maisto man nuo gaineriu ir tt svoris neauks, taigi yra tame dela, kad nezinau del ko sportuoju, ir apetito nera tokio, pries pora menesiu uzejo toks momentas kai valgiau daug, mityba laikiaus ir tt ranka 2 cm paaugo per 2 sav ir 3 kg priaugau, bet zodziu dabar vel sokineju tai zemyn tai aukstyn jau puse metu. big_smile

nusipirk gera pre-workout papilda ir bus tau motyvacija, i sale tiesiog atskrisi smile trustme