41

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

OLA parašė:
Žibutė parašė:

Svarbiausia vyrą puošia LAIMINGA moteris šalia   smile . O tai retai pasitaiko....

Taip retas atvejis, nes lietuvaiciai mazai uzdirba, o ir ta ka gauna prageria, o tokiam nei gerai apmokamo darbo nei moters nereikia svarbiause, kad pachmelui uztektu.:::012

as laaabai retai pasireiskiu forumuose bet sikart pasakysiu. per visas tas susiktas tv pagalbas ir visokias 24 valandas toks mitas ir sudarytas. turiu desimtis draugu kurie nedaug uzdirba bet negeria ir negalvoja apie pachmiela. taip kad tokius pasisakymus susi**te ten kur saule nesviecia smile peace

42

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

Vilmantas parašė:
OLA parašė:
Žibutė parašė:

Svarbiausia vyrą puošia LAIMINGA moteris šalia   smile . O tai retai pasitaiko....

Taip retas atvejis, nes lietuvaiciai mazai uzdirba, o ir ta ka gauna prageria, o tokiam nei gerai apmokamo darbo nei moters nereikia svarbiause, kad pachmelui uztektu.:::012

as laaabai retai pasireiskiu forumuose bet sikart pasakysiu. per visas tas susiktas tv pagalbas ir visokias 24 valandas toks mitas ir sudarytas. turiu desimtis draugu kurie nedaug uzdirba bet negeria ir negalvoja apie pachmiela. taip kad tokius pasisakymus susi**te ten kur saule nesviecia smile peace

Tai gal pats pasinaudok savo puikiu pasiulymu peace:::001, keli tavo draugai tai ne visa LT.

43

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

Žibutė parašė:

Svarbiausia vyrą puošia LAIMINGA moteris šalia   smile . O tai retai pasitaiko....

nu jo, amzinai tos moterys del visko nelaimingos smile

44

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

Kadangi temos autorius klausė moterų ir dar šiame pažinčių turgelyje, tai jo klausimas turėtų skambėti maždaug taip: "Kuriose vietose man reiktų save "patempti", kad aš Jus lengviau paimčiau". smile)
Pirmas dalykas, visada yra šypsena. Jeigu jos nėra, tau bus daug sunkiau. Tik nereikia dirbtinai išsiviepti, nes tada tai truputį kvailai atrodo. Šypsena turi būti ne tik lūpose, bet ir akyse, balse ir visoje kūno kalboje. To neįmanoma suvaidinti.
Antras dalykas po šypsenos, pasitikėjimas savimi. Tai jau savaime kabina bent truputį pasikalbėti. Tu jau turi šansą išvystyti pokalbį į daugiau. Pasitikintis vyras yra jau asmenybė, nebe koks plevėsa, tai suteikia patiniškumo, net jeigu ir fiziologiniai parametrai nėra įspūdingi (žemas ūgis, kūdas kūno sudėjimas ir pan.).
Ir sekantis, trečiasis žingsnis, kuris ateina po dviejų pirmų, tai geras humoro jausmas. Juokas nuginkluoja viską. Atsiminkit tai.
Aišku, puošia ir Rolex laikrodis, Versace kostiumas ar kokie Calvin Clein niekučiai, bet čia tik blizgučiai varnoms. Nelygu kokiam tykslui moteris yra reikalinga wink big_smile

45

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

Vel klaunada! Klausia moteru, tai dar kazkokios neaiskios lities atstovai komentuoja big_smile

46

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

Sergio parašė:

Vel klaunada! Klausia moteru, tai dar kazkokios neaiskios lities atstovai komentuoja big_smile

Kaip suprantu, nelabai mano išvardintų sąvybių esi turintis, todėl biški pyktelėjai, ir nepasitenkinimo vedinas viešai pavadinai mane neaiškios lyties atstovu big_smile Mano prielaidas patvirtina labai jau rimto veido nuotraukytės, kas iš esmės rodo, jog su šypsena nesi draugaujantis. Na ką padarysi, kiekvienas pasirenka savo kančios kelią wink

47

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

protas, jausmingumas ir veikiantis agregatas

48

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

Barzda
Pypke
Alaus bokalas :-)

49

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

vyra puosia:

- svari oda
- isvalyti batai
- geles rankoj

50

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

Kurturingumas,vyriskumas,aisku visur,patrauklumas.

51

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

a kaip suprast svari oda?

52

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

protas, jei jo nera, nebepades jokie dalykai.

53

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

Tomas parašė:

a kaip suprast svari oda?

cia turejo minty priziureta oda be spuogu, inkstiru.

54

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

Tomas parašė:

a kaip suprast svari oda?


Nusiprauses, nusiskutes ir be alkoholizmo ir narkomanijos pedsaku.

55

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

dauguma turbut neprisimena, bet as pacituosiu sovietines armijos statuta: kareivis turi buti tvarkingai apsirenges, svariai nusiskutes ir lengvai girtas. o moterims kareivukai visada patikdavo
moteru nuomones klause, bet gal bus man atleista..

56

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

Mane zavi zmogus:
1.giliai mastantis.
2.suvokiantis esminius dalykus.
3.neismusamas is pusiausvyros.

57

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

Žibutė parašė:

Svarbiausia vyrą puošia LAIMINGA moteris šalia   smile . O tai retai pasitaiko....

čia tikra tiesa ,kai kas viską vertina pinigais ,jų visada galima uždirbti,o santarvės ne

58

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

dalija parašė:

Mane zavi zmogus:
1.giliai mastantis.
2.suvokiantis esminius dalykus.
3.neismusamas is pusiausvyros.

Tokius vyrus moterys vadina zanudom ir istveria juos neilgai. Nors pradzioj butent tokie jom patinka.

59

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

Antanas Patamsis parašė:
dalija parašė:

Mane zavi zmogus:
1.giliai mastantis.
2.suvokiantis esminius dalykus.
3.neismusamas is pusiausvyros.

Tokius vyrus moterys vadina zanudom ir istveria juos neilgai. Nors pradzioj butent tokie jom patinka.

Zanuda?  Jau geriau tada zanuda nei pasiputes egoistas.

60

Re: Mielosios, įvardinkite trys dalykus, kurie turi puošti vyrą?

visaip gerai