301

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Arturas parašė:

Ar kas yra buves Vokietojoje viesnamyje?

smile

302

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

OLA parašė:
tinsanis parašė:
OLA parašė:

Bet vizgi atsakyk i viena vieninteli klausima, kodel esi toks durnas?

parasyk teisingai be klaidu ,,ar neismoke taves rasyt:)

As imu pavyzdi is "geriausiu":::012

tai is kokio gyvuno isvaizda paemiai?

303

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

na jai save laikai gyvunu tai is taves:::012

304

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

beabejo naudojames..juk tai nesibaigiantis biznis...kas cia blogo?

305

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

OLA parašė:

na jai save laikai gyvunu tai is taves:::012

na zmogus ir yra gyvunas,,,

306

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Konstantinas parašė:
Arturas parašė:

Ar kas yra buves Vokietojoje viesnamyje?

nea tik Belgijoj viesnamyje)

Ir koks ten paslaugu lygis, skiriasi nuo lietuvaiciu dirbanciu butuose?

307

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Konstantinas parašė:
Arturas parašė:
Konstantinas parašė:

nea tik Belgijoj viesnamyje)

Ir koks ten paslaugu lygis, skiriasi nuo lietuvaiciu dirbanciu butuose?

oi cia galeciau pasakoti ir pasakoti) vis tiek nera ka prarasti ir siam tinklapyje mazai kas atraso tai kad nebaisu sugadinti savo ivaizdi)
visu pirma del Vokietijos. ten yra toks dalykas kaip gatves prostitucija kai merginos stovi tiesiog gatveje. yra atskira siaura gatvele arba tam tikras kvartalas kokiam nors rajone kuriam stovi merginos. uzmiescio keliose bet ne autobanuose kelkrastyje stovi kemperiai ten irgi dirba merginos. dazniausiai jos stovi isvaziavimuose is autobanu prie degaliniu autohofu ir kituose vietuose kur didelis masinu srautas ir darbuojasi jos tik diena. ir kai kuriuose miestuose yra taip vadinami pufai arba viesnamiai arba bordeliai. tai as vertinciau tas gatvines merginas ir tas kur kemperiuose kaip zemesni lygi o jau bordelyje kaip aukstesnio lygio. Toliau del Belgijos. Ten visiskai nera tokio dalyko kaip gatves prostitucija yra tik du raudonuju zibintu kvartalai: didziausias Antwerpene kuris vadinasi Villa Tinto ir daug mazesnis Briuselyje. Ir isvis Belgijoje Olandijoj ir Danijoj yra geriausi ir didziausi raudonuju zibintu kvartalai.
paslaugu lygis ten daug aukstesnis negu lietuvaiciu nes cia tik lietuvaites lauzia is saves super elitines o is tikruju net bendrauti nemoka. visu pirma pas mus si paslauga yra iki siol nelegali ir yra pusiau kriminaliniam lygyje. Eidamas pas lietuvaite i toki buta tu nezinai ant ko uzsirausi: ar ant kokios narkomanes ar ant jos savadautoju gali ir ant policijos reido uzsirauti ir paskui dar buti nubaustas ar siaip ant kokios durnes uzsirausi kuri paskui prades tave santazuoti kad tu ja isprievartavai arba kd jinai nescia nuo taves. Tai kad Lietuvoje pirkdamas sia paslauga tu visiskai nesijauti saugus. Tai pirmas esminis skirtumas nuo uzsienio viesnamiu. Antras skirtumas tai kaip ir sakiau lietuvaites visiskai nemoka bendrauti su klientu o sioje paslaugoje vyras yra klientas. Kai skambini jos net neatsiliepia i skambuti o paskui tik atsiuncia zinute: "ko nori is manes?" arba "kada nori?" man toks bendravimas yra visiskai nemandagus. Trecias skirtumas tai merginu kainodara. Uzsienyje siuo metu tarifai 50 eur uz 20 min arba 100 eur uz 40 min arba 150 eur/val tai yra ir su 50 euru kiseneje tave aptarnaus ir tik lietuvaites iesko "vyro galincio dosniai remti" ir kai kurios  lauzia ikainius nuo 700 litu ir dar nustatineja kruva savu salygu kad gali susitikti tik tam tikra diena ir tam tikrom valandom nes yra vedusios. Nors as manau kad salygas turi nustatineti klientas nes jis moka pinigus. Ketvirtas skirtumas: viesnamyje tu gali rinktis mergina gyvai matydamas is karto koki simta merginu ir su malonumu gali vaikstineti nuo vienos prie kitos kol neisrinksi sau tinkama o pas mus tu geriausiu atveju matai neaiskias nuotraukas o kartais ir isvis be nuotrauku.
Uzsienyje eidamas i viesnami tu jautiesi visiskai saugus nes raudonuju zibintu kvartala saugo policija. Ten labai daug graziu merginu ir jos tikrai grazios kartais ziuredamas i jas pagalvoju kad su tokia isvaizda galima ir geresni darba susirasti. Dauguma ten dirba merginu is neturtingu Europos saliu daug merginu is Ispanijos Portugalijos Rumunijos ir pan. Su mergina ten gali ne tik gyvuliskai dulkintis bet ir siaip pasikalbeti pajuokauti pasipasakuoti kaip diena praejo ir pan. Visos merginos moka uzsienio kalba ir maziausiai dvieju rusiu masaza ir jei perki paslauga ne maziau kaip uz 100 eur tai tau pries seksa dar ir dvieju rusiu masaza padarys ir tikrai profesionaliai daro labai atpalaiduoja po sunkios darbo dienos. O dabar atsakykit kiek procentu lietuvaiciu moka nors masaza normaliai padaryti?. Bendravimo pabaigoje su tavim visada graziai atsisveikins pabuciuos i zanduka ir visada pakvies sugrizti vel. Ir cia as suprantu normalus bendravimo lygis.Nuejus ten nakti ten didziausias judesys daugybe zmoniu vaiksto gatvemis gali nueiti siaip pasizmoneti.  Tai kad pas lietuvaites jau tikrai nesinori eiti geriau pakentesiu ir i Belgija nuleksiu.


O dabar merginos galit pulti mane. Taip as krusuosi su prostitutem ir ka jus man padarysit?

As nebandes uzsieni bet norisi isbandyti kada. Lietuve esu nusipirkes viena karta, bet ji buvo visai nebloga.

308

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Nebandęs, bet žadu išbandyti kadangi kaip matau gauti meilės nemokamai nėra šansų. Plaštakes bent gerbiu, nes jos savo pareiga vykdo ir stengtis dėl jų daug nereikia.

309

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Tą jos įsivaizduojama nėštumą galima susitikus patikrinti lengvai. Aš visai norėčiau būti kam nors įsipareigojęs. Tik man nėra šansu nemokamai meilei, nes va daugumai merginų nepatinku. sad Arba nemoku su jomis bendrauti taip, kad atsiduotu. smile

310

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

tai gal kazka reikia keisti savyje?

311

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

Andrius parašė:

tai gal kazka reikia keisti savyje?


Jo užsiauginti daugiau raumenų ir sužinoti daugiau vulgarių kabinimo frazių. Tada katranors turėtų nemokamai atsiduoti.

312

Re: Ar naudojatės plaštakių paslaugomis?

sveiki, jus cia diskutuojat verta ar ne.. as esu su negalia kaip man ieskot ir aplamai imanoma ju rasti?!