81

Re: Kur Rimtos Moterys?

''Mes paskaitėme, supratome ir komentuojame, -  vien pagal vyrišką logikos modelį irgi nei viena sėkminga pažintis neįvyks realybėje. Moterys ne koks nors vyrų pabandymų poligonas. Taigi matyt teks ieškotis kompromisų. A, ponas Patamsi?''

Perskaitet, bet taip ir nesupratot. As noriu islikti mandagus, todel pirstu klaidu nerodysiu ir vardu neminesiu. sita neilga diskusija aiskiai parode, kad su jumis nei susitikt, nei kalbetis man neidomu, apie sexa klausimui net eile nedaejo. nors atrodot jus gal ir kaip pasaulines grazuoles.
Linkiu sekmes medziojant sexo istroskusius paauglius!

82

Re: Kur Rimtos Moterys?

Pikti ir istvirke jaunikiai - kaip nepazaboti jauciai. Ganyk, glostyk juos, gal tada ims vaga arti... Antanai, pikciurna, parasyk man i pm, gal pavyks kartu pafilosofuoti. Nors man zomnes, kurie juokauja mielesni smile

83

Re: Kur Rimtos Moterys?

Gal ir butu idomu pafilosofuoti, bet moterys (gerai, kad ne visos) lyg ir skaito kas parasyta, bet kol jom iki smegenu daeina, mintis vistiek pasivercia i ka jos pacios galvoja. diskusija kaip ir beprasmiska darosi. mieliau bendrauju su zmonemis, kurie supranta, kad nesu piktas ir su tokiais, kurie JEIGU isvadintu mane buku, labai atkreipciau i tai demesi.

84 (redagavo Raudonplaukė 2015-06-08 20:16)

Re: Kur Rimtos Moterys?

Antanas Patamsis parašė:

Mielos moterys, pirmiau perskaitykit ka parasiau, tada supraskit, o tik tada komentuokit.
Nei viena sekminga pazintis pagal moteru logikos modeli neivyko ir neivyks ateity, tai yra realybe.
Raudonplaukei aciu uz komplimenta. juo labai daug pasakei apie save. dabar tikiesi, kad bent vienas normalus vyras nores su tavim kalbeti? net ir apie sexa?

Drasiai galiu kalbeti visomis temomis:) ir ne tik kalbetis. Seksas aktualus tiek vyrams, tiek moterims:) gal ir per pirma pasimatyma galima i lova, bet tikrai ne su bet kuo;)
Antanai, argi paciam idomu su pirma paditaikiusia? Netikiu....:)

85

Re: Kur Rimtos Moterys?

tema uždarom su pasitaikusia nebuvo ir nebus.

86

Re: Kur Rimtos Moterys?

Raudonplauke, kad man neidomu su pirma pasitaikiusia (kompromisas, kaip sakai) , matosi is absoliuciai visu mano postu. Man pirmiausias kriterijus, kad skaityt moketu, ne tik ziuret i raides. cia mazai tokiu..

87

Re: Kur Rimtos Moterys?

Jėzus ir Judė parašė:

Moterys maitina vyrus moterišku maistu, kuriame dvigubai, trigubai per daug (kiaulių, vištų, kitų) riebalų nei reikia vyrams, ir tada nori, kad vyrai būtų rimti vyrai. Taip nebūna smile


ale ir vyrai kokie - ima i burna beleka...

88

Re: Kur Rimtos Moterys?

Antanas Patamsis parašė:

Raudonplauke, kad man neidomu su pirma pasitaikiusia (kompromisas, kaip sakai) , matosi is absoliuciai visu mano postu. Man pirmiausias kriterijus, kad skaityt moketu, ne tik ziuret i raides. cia mazai tokiu..


Kadangi pirmiausia ziurit i papus ir sikna, tai zinoma, tokios gal ir nemoka skaityt. Daugeliui ir tokiu uztenka, kai supranta su kuo susidejo, tada jau aliarmas - kur rimtos moterys?!?

89

Re: Kur Rimtos Moterys?

Kristina parašė:

Kadangi pirmiausia ziurit i papus ir sikna, tai zinoma, tokios gal ir nemoka skaityt. Daugeliui ir tokiu uztenka, kai supranta su kuo susidejo, tada jau aliarmas - kur rimtos moterys?!?

Statistika sako kad ne šikna ir papai svarbiausi.

90

Re: Kur Rimtos Moterys?

ally lorel parašė:
dalija parašė:
profesoriux parašė:

vyro zvilgsnis - i krutine, ir uzpakaliuka
moters zvilgsnis - i pinigine, masiniuka, ir sviesia ateiti

Jei vyras iesko nakciai-jo pagrindinis vertinimas,kai nuziuri moteri, krutines ir sedynes. Jei gyvenimui -kreipia demesi pirmiausiai i moters akis ir klausosi jos o tada tik ir i apvalumus. Ir toks atsakymas yra butent vyru!!!
Aisku labai malonus moteriai yra apskritai vyro demesys,bet kai visi vyrai pradet santykius bando nuo vienos nakties nuotykio,tai uzknisa!

tikras vyras investuos laiko ir pinigu i moteri, kad islaikyti ilgalaikius santykius, tas kuris svaistysis del vienos nakties, tai dar nedagyvenes iki tikro reikalo..
viskam savas laikas, nematau nieko blogo, kad ir dieniniuose santykiuose.. viskas normalu, tik paranoja berniuku akyse, nes neturi net sudilusio skatiko... tikriausiai taip yra, manau, jo.. tiesa..

Pas tave kiekvienas atsakimas susijes su pinigais, kaip supratau, tu ant tiek niekam tykes, kad moterys su tavim tik del babkiu. Bet manau, kad ir nelabai tu ju turi, kas turi viesai nerekia smile

91

Re: Kur Rimtos Moterys?

Sergio parašė:
ally lorel parašė:
dalija parašė:

Jei vyras iesko nakciai-jo pagrindinis vertinimas,kai nuziuri moteri, krutines ir sedynes. Jei gyvenimui -kreipia demesi pirmiausiai i moters akis ir klausosi jos o tada tik ir i apvalumus. Ir toks atsakymas yra butent vyru!!!
Aisku labai malonus moteriai yra apskritai vyro demesys,bet kai visi vyrai pradet santykius bando nuo vienos nakties nuotykio,tai uzknisa!

tikras vyras investuos laiko ir pinigu i moteri, kad islaikyti ilgalaikius santykius, tas kuris svaistysis del vienos nakties, tai dar nedagyvenes iki tikro reikalo..
viskam savas laikas, nematau nieko blogo, kad ir dieniniuose santykiuose.. viskas normalu, tik paranoja berniuku akyse, nes neturi net sudilusio skatiko... tikriausiai taip yra, manau, jo.. tiesa..

Pas tave kiekvienas atsakimas susijes su pinigais, kaip supratau, tu ant tiek niekam tykes, kad moterys su tavim tik del babkiu. Bet manau, kad ir nelabai tu ju turi, kas turi viesai nerekia smile

O kodel, tamsta, toks greitas visus sukritikuoti?