1

Tema: Paieskos

"Bunant lt yra lengviau susirasti antraja puse" ,siandien tokia zinute gavau. Tai rimti vyrukai, kurie yra vienisi ir darbuojasi ne tevyneje, pasmerkti likti vieni? big_smile  arba ieskotis atostoginiu variantu , o tokiu cia tikrai daug. Bet kazkaip nesinori merkt pinigus ir laika vien tik del fizinio malonumo. Ka jus manot?

2

Re: Paieskos

taigi kabink makaronus, kviesk emigruot pas save, turetu atsirast norinciu..

3

Re: Paieskos

profesoriux parašė:

taigi kabink makaronus, kviesk emigruot pas save, turetu atsirast norinciu..

Makaronu tikrai kabint nesiruosiu,  o ir nemates zmogaus juk nesikviesi pas save. Pats, manau, supranti. Beto ne del saves kuriau tema,norisi suzinoti nuomone

4

Re: Paieskos

Laika tik tusciai sugaisi

5

Re: Paieskos

vitalijus parašė:

"Bunant lt yra lengviau susirasti antraja puse" ,siandien tokia zinute gavau. Tai rimti vyrukai, kurie yra vienisi ir darbuojasi ne tevyneje, pasmerkti likti vieni? big_smile  arba ieskotis atostoginiu variantu , o tokiu cia tikrai daug. Bet kazkaip nesinori merkt pinigus ir laika vien tik del fizinio malonumo. Ka jus manot?

Teisinga zinute, jai neturi laiko ir noro ilgiems ir beprasmiskiems susirasinejimams su emigrantais, tai geriau antros puses ieskoti tam paciam mieste, keleta zinuciu, vienas skambutis ir vua lia pasimatymas. O su emigrantais tu pasimatymu nebus, nes jie cia tik laisvalaiki leidzia, toje katargoje kitokiu pramogu sau leist negali tai linksminasi makaronus kabinedami.:::001
Jai butum rimtas ir demesio vertas tai seniai moteri butum susirades jai ne LT tai uzsieni, to gerio visur pilna, o jai nesusiradai reiskias nieko ten su tavim gero, gal tik laikiniems pasilinksminimui pats te tinki.

6

Re: Paieskos

OLA parašė:
vitalijus parašė:

"Bunant lt yra lengviau susirasti antraja puse" ,siandien tokia zinute gavau. Tai rimti vyrukai, kurie yra vienisi ir darbuojasi ne tevyneje, pasmerkti likti vieni? big_smile  arba ieskotis atostoginiu variantu , o tokiu cia tikrai daug. Bet kazkaip nesinori merkt pinigus ir laika vien tik del fizinio malonumo. Ka jus manot?

Teisinga zinute, jai neturi laiko ir noro ilgiems ir beprasmiskiems susirasinejimams su emigrantais, tai geriau antros puses ieskoti tam paciam mieste, keleta zinuciu, vienas skambutis ir vua lia pasimatymas. O su emigrantais tu pasimatymu nebus, nes jie cia tik laisvalaiki leidzia, toje katargoje kitokiu pramogu sau leist negali tai linksminasi makaronus kabinedami.:::001
Jai butum rimtas ir demesio vertas tai seniai moteri butum susirades jai ne LT tai uzsieni, to gerio visur pilna, o jai nesusiradai reiskias nieko ten su tavim gero, gal tik laikiniems pasilinksminimui pats te tinki.

Man labai keisti zmones, kai ju klausi nuomones, 0 jie nepazinodami zmogaus iskart kritika pila. Nei penki nei devyni.

7

Re: Paieskos

Nezinosi,kur ir kada gali sutikti savo isrinktaja. Tik nenuleisk ranku.

8 (redagavo mp 2015-06-09 21:22)

Re: Paieskos

vitalijus parašė:

"Bunant lt yra lengviau susirasti antraja puse" ,siandien tokia zinute gavau. Tai rimti vyrukai, kurie yra vienisi ir darbuojasi ne tevyneje, pasmerkti likti vieni? big_smile  arba ieskotis atostoginiu variantu , o tokiu cia tikrai daug. Bet kazkaip nesinori merkt pinigus ir laika vien tik del fizinio malonumo. Ka jus manot?

Is dalies sutinku. Dauguma LT susiranda ta puse, o po to isvaziuoja. Bet ir vietoj juk ju yra, nebent nemoki nei vietines kalbos, nei lenku, pvz. mano pazistamas lenkas ilgai krimtosi po skyrybu su lenke. Veliau suzinojau, kad jis susituoke su filipiniete smile

9

Re: Paieskos

Ne ieskokit ten kur saule nesviecia:::021

10

Re: Paieskos

mp parašė:
vitalijus parašė:

"Bunant lt yra lengviau susirasti antraja puse" ,siandien tokia zinute gavau. Tai rimti vyrukai, kurie yra vienisi ir darbuojasi ne tevyneje, pasmerkti likti vieni? big_smile  arba ieskotis atostoginiu variantu , o tokiu cia tikrai daug. Bet kazkaip nesinori merkt pinigus ir laika vien tik del fizinio malonumo. Ka jus manot?

Is dalies sutinku. Dauguma LT susiranda ta puse, o po to isvaziuoja. Bet ir vietoj juk ju yra, nebent nemoki nei vietines kalbos, nei lenku, pvz. mano pazistamas lenkas ilgai krimtosi po skyrybu su lenke. Veliau suzinojau, kad jis susituoke su filipiniete smile

Ko jau ko, bet lenku kalbos niekada nesimokiau ir nesimokysiu, olandes praktiskai visos baisios, o be lietuvaites kitokios ir nereikia smile

11

Re: Paieskos

Vitalijau šiaip yra facebooko grupės Olandijos lietuviai tai ten gali paieškoti smile.O čia,tik laiko švaistymas švaistymas sedėti smile.

12

Re: Paieskos

Zmones atsibuskit, as juk nuomoniu klausiu jusu, o ne prasau patarimo kaip mergina susirast.....

13

Re: Paieskos

Tau nuomone ir paraso o tai, kad tu nesugebi info primti ir suprastii tai tik tavo beda, net nesistebiu, kad tau su mergom nesiseka, o emigrantu makaronais lietuvaites yra persisotinusios, taip, kad teks tik LT atvykus merkt pinigus ir laika jai jau taip nori lietuvaiciu.:::001

14

Re: Paieskos

vitalijus parašė:

Ko jau ko, bet lenku kalbos niekada nesimokiau ir nesimokysiu, olandes praktiskai visos baisios, o be lietuvaites kitokios ir nereikia smile

Tai tu vienakart apsispersk, rinkis arba gyvenima LT su grazesne nei olande lietuvaite, arba didesni atlyginima svetur. Ir nekvarsink kitiems galvos jei tau niekas negerai.

15

Re: Paieskos

OLA parašė:

Tau nuomone ir paraso o tai, kad tu nesugebi info primti ir suprastii tai tik tavo beda, net nesistebiu, kad tau su mergom nesiseka, o emigrantu makaronais lietuvaites yra persisotinusios, taip, kad teks tik LT atvykus merkt pinigus ir laika jai jau taip nori lietuvaiciu.:::001

Sorry uz grubuma, bet pati tamsta ka gyvenime veikei jei tau 37, o tu guli tik katina apsikabinusi?

16

Re: Paieskos

Ir kodel man cia negerai niekas?  Jei zmones jus nesugebat idemiai perskaityti temos,  ir isisavinti informacijos, tai kodel man negerai niekas? Gal jums kazkas blogai jei logikos nesugebat isijungti tose puodynese, kurias galvomis vadinate?

17

Re: Paieskos

Reik ne ieskot, o sutikt. Ieskot tik bomzai gali bonkiu, arba suo kaulo. O antra puse- sutinkama. O cia- cirkas. Tad kelkites nuotaikas, uzteks verkslent, nusisypsom, ir spoksom shou big_smile

18

Re: Paieskos

vitalijus parašė:
OLA parašė:

Tau nuomone ir paraso o tai, kad tu nesugebi info primti ir suprastii tai tik tavo beda, net nesistebiu, kad tau su mergom nesiseka, o emigrantu makaronais lietuvaites yra persisotinusios, taip, kad teks tik LT atvykus merkt pinigus ir laika jai jau taip nori lietuvaiciu.:::001

Sorry uz grubuma, bet pati tamsta ka gyvenime veikei jei tau 37, o tu guli tik katina apsikabinusi?

Nesuprantu kodel visiems cia tie katinai vaidenasi, jai mergina turi savo nuomone ir nebijo parasyt tai jau butinai kaip kokia iskrypele turi miegot su gyvunais.

19

Re: Paieskos

Tiesiog kilo mintis temai, diskusijai. Bet kaip visada laido riteriai ir princeses iki galo neisisavinat patys temos esmes. Kaip tu gali rasyti nuomone apie mane jei tu manes net nepazysti, nezinai kas per zmogus istikro esu, kuo kvepuoju ir kaip gyvenu. Klykauji kad emigrantai neturi ka veikt, tik cia sedeti ir makaronus kabinti. Jei uzsirovei ant panasaus tipelio, nereiskia kad visi tokie. Beje, kazka minejai apie katorga uzsienyje? Kiekvienas randa pagal save ar ne? Man mano darbas patinka, nei sunkus nei varginantis. Ir nesiskundziu tuo, esu laimingas ir patenkintas smile pagal tave, OLA, is Lt isvaziuoja tik degradai ir **** su mintim uzkalt kuo daugiau euriuku. Deja, isvaziuoja ir normalus vienisi vyrai. Taip, kad nustok reiksti savo klaidinga nuomone apie mane smile as tuo paciu neitarinesiu taves miegant su katinais smile

20 (redagavo Valdas 2015-06-11 17:31)

Re: Paieskos

Sergio parašė:

Reik ne ieskot, o sutikt. Ieskot tik bomzai gali bonkiu, arba suo kaulo. O antra puse- sutinkama. O cia- cirkas. Tad kelkites nuotaikas, uzteks verkslent, nusisypsom, ir spoksom shou big_smile