1

Tema: koki automobili pirkt?

Sveiki,
reik antros masinos. Principe ji reikalinga del "pramogos", nes dabartine puikiai tarnauja, bet noriu kazko patogesnio, didesnio. Dabar turiu senuke audi A4 1,9TDI 81kw. lyg 1998metu smile
Ziuriu i pezo 607 FL, bmw E60 ar net E65, MB W211 ir panasiai...
Ka dalyviai rinktumetes uz ar iki ~5500e? Nesinori daugiau isleist, nes islaidu ir taip pakanka...
P.S. o gal senuka bmw X5? Nors vaziuoja jis man kaip "uazikas"...

Principe man cia butu antra masina... Gali but ji ne ekonomiska, nelabai praktiska, bet, kad teiktu kazkokiu teigiamu emociju... Nes i darba puikiai ir su savo ekonomiska aubi nulekiu big_smile

P.S. megstu automobilius, esu turejas visokiu pakankamai egzotisku modeliu... Kaip vw corado vr6, golf 4 R32, mb W210 430... Norisi ir dabar kazko....

2

Re: koki automobili pirkt?

apie e60 uz 5.5eur tai gali net nesvajot,apie  x5 uz tokia suma irgi ne,nes nupirksi paprasciausiai lavonus i kuriuos dar reikes ikist minimum 1tukst kad jie vaziuotu, e65 pirmieji modeliai turejo labai daug bedu su elektronika ir aplamai eksploatacija ju baisiai brangi.

3

Re: koki automobili pirkt?

Na tokio atsakymo as ir tikejausi smile Tai kaip ir nusiraminau del tu pigesniu modeliu is autopliuso....
O ka dar galima sugalvot be ju? Siulo viena audi S6 4,2 su dujom uz 5000e. Principe modelis smagus, bet senumo, kaip mano senoji aubi a4.....

4

Re: koki automobili pirkt?

nezinau,jei uzdirbi normalia alga tai pasitaupyk dar pora tukst euru ir tada jau uz 7-8tukst iseis geras e60,tas pats x5 arba audi a6 c6, o seip uz tokia suma tai mersa w211 galima paimt butu

5 (redagavo Rokas 2015-06-03 22:48)

Re: koki automobili pirkt?

Bet pasiziuriu i mersus, tai koks geresnes komplektacijos eina su "airmatiku". Kaip ir W220. O draugelis meistras masinu, prigazdines mane, kad ten remontas baisiai brangus, o ir nelaiko... Tai kazkokia paranoja jiems... O pirkt W211 su kokiu 2,2CDI butu labai jau "nuobodu" sad
Megciau kokia nissan maxima, bet, kad retokas modelis pas mus

P.S. o kas negerai su pezo 607 2,7HDI? Atrodo gan patraukliai, 2,7 dizelio 150kw lyg ir pakaktu (+galimybe chipuot)... Kas ten negerai su juo?

6

Re: koki automobili pirkt?

taupau ant maserati.. smile

7 (redagavo gedukas 2015-06-04 19:54)

Re: koki automobili pirkt?

Ir daug dar truksta evriku maseračiui.
P.s. Aš irgi taupau bet Teslai.Teko praeita savaite su nuomota pasivėžinti po vokietija kelias dienas tai ispudžiai nenusakomi po kol kas.kainavo bet negaila nei vieno evribadžio o partneriai iš vis akis išpute buvo.Galvojau kad sprogs iš pavydo.

8

Re: koki automobili pirkt?

Jeigu tik del smagumo tai iseitu impreza gt bet patogumo ten tiketis nereiketu. Na o is patogiu ir smagesniu omega 3.0 benzas, lexusa koki, ypac 430 smagus, uz panasia suma iseina. Tokios maziau girdetos gal bet verta paziuret, nebent kaip ir daugelis nori vw, audi ar bmw, tada savaime aisku mkes ir eskes big_smile

9

Re: koki automobili pirkt?

Visurėgi koki galingesni,  jeep granda4.0 ar  4.7  ir patogu ir pramoga i purva ilysti ir galingas....

10

Re: koki automobili pirkt?

Lexus GS serijos ziurek, tikrai fainas masiniukas.

11 (redagavo dalija 2015-06-06 19:25)

Re: koki automobili pirkt?

Elektromobili. Pav. Tesla☺...as vairuoju kuklesni elbili,bet Tesla nepakartojama masina.

12

Re: koki automobili pirkt?

gedukas parašė:

Ir daug dar truksta evriku maseračiui.
P.s. Aš irgi taupau bet Teslai.Teko praeita savaite su nuomota pasivėžinti po vokietija kelias dienas tai ispudžiai nenusakomi po kol kas.kainavo bet negaila nei vieno evribadžio o partneriai iš vis akis išpute buvo.Galvojau kad sprogs iš pavydo.

jo Tesla, gerai, bet man masetatis ''veza'' greit turesiu.. ir vaziuosiu i lietuva panu dulkint big_smile

13

Re: koki automobili pirkt?

Isigykite toki kuri galite islaikyti. Nusipirkti cia nera sudetinga. Bet islaikyti va kur beda. Prisiperka is paskutiniu guziku. O kai reikia remontuoti verkia. Perka pigiausias dalis. Arba net is sroto. Ir po to keikia, kad blogas auto. Arba nusiperka galingus automobilius ir iskarto deda dujas ir pasislepe nakti vaziuoja i kolonele duju prisipilti..... Artistai.....

14

Re: koki automobili pirkt?

Tiktais 4x4 technika pasiulysiu tongue smile

15

Re: koki automobili pirkt?

Traktoriu islaikyti irgi reikia:::034:::034:::034

16

Re: koki automobili pirkt?

golf gti 2006-2009, e46 coupe, subaru wrx, lancer, infiniti coupe, e39m, nissan 100-200.

17

Re: koki automobili pirkt?

o gal kas ka girdeja apie BMW E38 740d? Idomu, ar tas variklis M67 didelis baubas?.. Kad kuro rys daug, savaime aisku, bet V8 4,0 Biturbo dizelis atrodo idomiai smile

18

Re: koki automobili pirkt?

Tokį http://auto.plius.lt/skelbimai/peugeot- … 58023.html

19

Re: koki automobili pirkt?

Na, patarimu nelabai sulaukiau, bet paimtas BMW E65 745i.
Pakolkas patenkintas, nors ir senukas 03metu, bet vaziuoja patogiai smile Pakolkas apie eksplotacija nieko negaliu pasakyt, nes nuvaziavau dar tik vos ~1000km....
Bet siaip valyt neblogai, 245kw, nors ir svoris jo nemazas, visokios smulkmenos kaip logic7 garsas, saldytuvas ir t.t. dziugina

20

Re: koki automobili pirkt?

Rokas parašė:

Na, patarimu nelabai sulaukiau, bet paimtas BMW E65 745i.
Pakolkas patenkintas, nors ir senukas 03metu, bet vaziuoja patogiai smile Pakolkas apie eksplotacija nieko negaliu pasakyt, nes nuvaziavau dar tik vos ~1000km....
Bet siaip valyt neblogai, 245kw, nors ir svoris jo nemazas, visokios smulkmenos kaip logic7 garsas, saldytuvas ir t.t. dziugina

laukiam foto smile dzin tas senumas, jau geriau gerai atrodantis senukas su privalumais nei koks naujesnis ford fiesta be privalumu ir siaip toks eilinis