1

Tema: Ka man su juo drayti?

Man 20 metu , gyvenu Voketijoj darau praktika vienoj firmoj kur pardavineja masinu dalis, viskas lig ir gerai sefas visai geras zmogus kolektyvas irgi taciau sefo sunus gadina man visus nervus, visalaika stebi ka as darau, neduok dieve isitrauksiu telefona iskart pamatys ir prades komentuoti pastoviai erzina kai as turiu pauze uzeina i kambareli pasiziuri ir iseina, del rukimo turiu klausyt moralus tipo "turi mest rukit" ir pan. jei eina kokia nors kalba butinai prikis mane ir pasieps jau pradejo vadint mane mazybiniu vardu bet pasakiau kad man tai nepatinka aciu dievui nustojo, pasakiau kad gimtadieniui noriu tatuskes vel moralas ir sake kad uzdazys ka tai galetu reiks?

2

Re: Ka man su juo drayti?

Pati kalta, kad dasileidi. Kas tau tas jo sunus, sakyk neaiskink ir rupinkis savo reikalais. Cia vokiecio kabinimo budas big_smile

3

Re: Ka man su juo drayti?

Pirma tai vokieciai jau tokie... Maloniais zmonemis ju nepavadinciau. Pabandyk pasakyti jam tiesiai sviesiai kad atsoktu ir kaip Audrius sake saves o ne kitu ziuretu. Gali su sefu pasneketi  apie tai jog jo darbuotojas (jei jis ten dirba tai ) per daug sau leidzia ir tau tas nepatinka.
Jei nepades ar  prades per daug sau leisti tiesiog uz seksualini priekabiavima I teisma paduok, teismai pas juos antra religija... Tik tokiu atveju patarciau draudima del advokato paslaugu pasidaryti. Na ir tada jau ruoskis su darbu atsisveikinti..

4 (redagavo mokytojas 2013-05-22 20:06)

Re: Ka man su juo drayti?

Jie šitaip su visom iš trčiųjų šalių, permėgok su juo ir atstos pati pamatysi :::b18

5

Re: Ka man su juo drayti?

mokytojas parašė:

Jie šitaip su visom iš trčiųjų šalių, permėgok su juo ir atstos pati pamatysi :::b18

labai originalus pasiulymas smile ...Taip ir savai merginai pasiulytum big_smile ?

6

Re: Ka man su juo drayti?

rasha parašė:
mokytojas parašė:

Jie šitaip su visom iš trčiųjų šalių, permėgok su juo ir atstos pati pamatysi :::b18

labai originalus pasiulymas smile ...Taip ir savai merginai pasiulytum big_smile ?

Ne jis taip pats elgesi:::012

7

Re: Ka man su juo drayti?

Gal praeityje buvo negerumu,ir jis tai mate,tad nebenori kad tai pasikartotu,tik savaip ikyriai tai isreiskia.

8

Re: Ka man su juo drayti?

seksualini priekabiavima primink arba persekiojima darbe:) jai jau istikro persekioja,,,

9

Re: Ka man su juo drayti?

OLA parašė:
tinsanis parašė:

seksualini priekabiavima primink arba persekiojima darbe:) jai jau istikro persekioja,,,

Ka tu cia rasineji kiaule nesamones, dink is cia kai normalus zmones diskutuoja, kailes vieta tvarte

Kaip tu cia dabar kalbi ? Ar negeda

10

Re: Ka man su juo drayti?

Kabina taip savotiskai big_smile Mesk ignora ir nekreipk i ji demesio. Sunys loja o karavanas toliau eina big_smile Palos, palos ir nustos, kai pamatys kad tau visiskai da lampacki

11 (redagavo kristina 2015-06-17 16:53)

Re: Ka man su juo drayti?

turiu klausima:
ka daryti jeigu isimylėjau savo klasioka bet bijau jam prisipažinti ka jam jaučiu?

12

Re: Ka man su juo drayti?

kristina parašė:

turiu klausima:
ka daryti jeigu isimylėjau savo klasioka bet bijau jam prisipažinti ka jam jaučiu?

daryk nieko. bijai? neik į mišką.

13

Re: Ka man su juo drayti?

kristina parašė:

turiu klausima:
ka daryti jeigu isimylėjau savo klasioka bet bijau jam prisipažinti ka jam jaučiu?

nueik i tualeta, palengves..

14

Re: Ka man su juo drayti?

maziau kreipk demesi. praktika praeis anksciau ar veliau. o siaip manau aukleja tave, nes neatrodai labai ismintinga.

15

Re: Ka man su juo drayti?

Panašu į savotišką kabinimo metodą. Beveik tikras, kad tai ir yra. Tiksliau, savotiškai bando prisijaukinti. Prilaikant ant pavadžio, išlaikant atstumą, kad jis tipo aukštesnio luomo jo suvokiamoje hierarchijoje, ar kažkas tokio. Valdingas, gal tas pas jį pasireiškia ir sekso metu. Tai net gali būti seksualinis ritualas, o ne kabinimo. Na aš su juo būčiau atsargiau.

Apsiklausinėčiau jeigu yra savų bendradarbių ar jau jis nepridirbo ko nors seniau. Bet atsargiai, nes neaišku kokia tenai fauna. Gal visi jam padlyzina...

16

Re: Ka man su juo drayti?

Idomiausia  tai, jog tema pradeta 2013.05 men, o jus iki siol patarimus dalinat??? LOL right in your face big_smile

17

Re: Ka man su juo drayti?

Leta parašė:

Man 20 metu , gyvenu Voketijoj darau praktika vienoj firmoj kur pardavineja masinu dalis, viskas lig ir gerai sefas visai geras zmogus kolektyvas irgi taciau sefo sunus gadina man visus nervus, visalaika stebi ka as darau, neduok dieve isitrauksiu telefona iskart pamatys ir prades komentuoti pastoviai erzina kai as turiu pauze uzeina i kambareli pasiziuri ir iseina, del rukimo turiu klausyt moralus tipo "turi mest rukit" ir pan. jei eina kokia nors kalba butinai prikis mane ir pasieps jau pradejo vadint mane mazybiniu vardu bet pasakiau kad man tai nepatinka aciu dievui nustojo, pasakiau kad gimtadieniui noriu tatuskes vel moralas ir sake kad uzdazys ka tai galetu reiks?

Kai prisikabins paklausk ar nori tave p!sti dabar ar po darbo ! KLAUSK prie viso kolektyvo svarbu kad koks virsininkas girdetu tavo klausima AISKAI IR GARSIAI  .Sakyk tu cia BAHURAS taip stengiesi kad man jau mize suslapo sudreko nuo jo pastovaus demesio tu LETA net i toleta nusisikti negali nueiti negalvodama apie jo pastovu visagali dievo sunaus demesi. Paskyk kad atsistu pastu foto jo pimpalo parametrus ir jpg faila tiesiai pas tavo advokata !
Nu nesikuklink Leta ir nesigedik juk esam protingi zmones juk mes suprantame ir kiti supras kat kad ten bicuj bY!bi$ smegfenys spaudzia . Jei jau reikia palikti darba palik ji su klase ir pakelta galva ir nepamirs atplesti bapkiu matosi kad tau darbas patinka gali tai pasakyti tavo virsininkui jei protingas zmogus turetu suprasti . Ir dar darbo metu negalima skambinti mailinti ir tt uztat rukyti galima kai yra tam skirtas laikas zinau kad galetum rukyti ir maziau jei maziau ant taves nevaziuotu . Zodziu mintis  kur ?iaiskink kad tau darbas patinka bet jei reikes ji palikti ji uzvalkiosi po teisnmais uz seksualini priekabiavima .

18

Re: Ka man su juo drayti?

kalbek su virsininku realiu, vokietijoj tvarka yra ir nebebus jokiu ''nesikabinejimu''

19 (redagavo Rimanttas 2016-01-29 23:44)

Re: Ka man su juo drayti?

Teisingai sako mesk rūkyt klausyk šito patarimo smile

20

Re: Ka man su juo drayti?

jie jau vestuves iskele ir vaika pasigimde tongue big_smile big_smile