1

Tema: Beraščiai..

Būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę apie žmones, kurie labai stipriai susipykę su gramatika. Bendraujate su jais, ar tiesiog ignoruojate? smile

2

Re: Beraščiai..

Tie, kurie LABAI smarkiai susipykę su gramatika, dažniausiai aplamai neturi ką pasakyti, todėl ir bendraut su jais nėra apie ką ir dėl ko.
Jeigu žmogus turi ką pasakyti ir galima su juo kalbėtis, gramatika, varnelės ar nosinės esmės nesudaro -į raides klaviatūroje ir raštingiausi būdami kartais nepataikom.:::045
Bet.. taisyklingai rašantis žmogus sudaro geresnį įspūdį apie save.:::001

3

Re: Beraščiai..

rasau labai nerastingai ir tai puikiai zinau. niekad nededu lietuvisku raidziu nes ju tiesiog nenaudoju taip pat nededu kableliu maisau i ir y raides ir panasiai. lietuviu kalba sekmingai uzmirsau kai islaikiau kalbos kulturos egza o daugiau gramatikos prisiminti nebuvo poreikio. na kartais jeigu bendrauju su kokia gryna lietuve ir labai noriu jai sudaryti ispudi tai jau pasiziuriu googleje kaip teisingai rasosi vienas ar kitas zodis visais kitais atvejais man vienodai. net oficialius laiskus su klaidom rasau

4

Re: Beraščiai..

Jeigu pastoviai ir daug rašo su klaidom tai ignoruoju arba blokuoju.

5

Re: Beraščiai..

Tie, kurie LABAI smarkiai susipykę su gramatika, dažniausiai aplamai neturi ką pasakyti, todėl ir bendraut su jais nėra apie ką ir dėl ko.

man ir taip pasirode. Neskaitau as tu kurie ten nosines neuzdeda. Pabendrauju, matau kad ner ka sneket ir nustoju. Butu ka sneket, bendrauciau smile bet kur tokias absurdiskas klaidas daro, tai atrodo neprotingi biski.

O nosiniu nededu is tingejimo perjunginet pastoviai klaviatura. Man kad ir skaicius dazniau patogiau su nosiniu raidziu eilute rasyt nei pekelt ranka i klaviaturos desine puse smile

6

Re: Beraščiai..

Paulliuz parašė:

Būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę apie žmones, kurie labai stipriai susipykę su gramatika. Bendraujate su jais, ar tiesiog ignoruojate? smile

Jie tik lietuviu kalboj susipyke su gramatika, kituose kalbuose, jie nedaro klaidu. Apie tai nepagalvojei? Ar lt kalba jau tokia reikalinga pasaulyj, ar ogogo kokia ji itaka daro visatai? big_smile

7

Re: Beraščiai..

šiaušk velniop į runetą, ten galėsi daryti įtaką visatai

8

Re: Beraščiai..

Helicopterdick parašė:

šiaušk velniop į runetą, ten galėsi daryti įtaką visatai

**** man tavo runetas, jei as vokietis wink

9

Re: Beraščiai..

man tai dzin, svarbu, galiu suprast ka nori pasakyti...

10

Re: Beraščiai..

man nepatinka kai painioja raides ir daro daug klaidu, bet kazkiek bendrauju.

11

Re: Beraščiai..

Jei retkarčiais sumaišo raides, nieko blogo tame nematau, juk skubėdami atrašyti galima paspausti ne tą klavišą kokį kartais derėtų. Šiek tiek keistai atrodo sakiniai be kablelių, o kurie nesugeba sumąstyti, kada reikia naudoti "ei", kada "iai" ir pan., tuomet visiškai apgailėtina. Kaip ir Serena sako, taisyklingai rašantis, palieka žymiai geresnį įspūdį apie save. Užtenka pabendrauti su "susipykusiuoju", ir iš karto pastebi jo intelekto lygį, kur neretai anketoje apie išsilavinimą, būna parašyta "Profesinis".... smile

12

Re: Beraščiai..

Paulliuz parašė:

taisyklingai rašantis, palieka žymiai geresnį įspūdį apie save. Užtenka pabendrauti su "susipykusiuoju", ir iš karto pastebi jo intelekto lygį, kur neretai anketoje apie išsilavinimą, būna parašyta "Profesinis".... smile

pritariu smile kartais tik labai sunku pasakyti, kad bent jau kablelius padeliotu, kad butu aiskiau, ka sako smile arba paprasai, o atsauna, kad klaviaturoje nera kableliu...  kai patiems truksta smegenu, mano, kad ir kitiems ju trukumas smile

13

Re: Beraščiai..

Tik tiek galite parasyti rastingieji? Ar daug laiko uzima, kol parasot 20 zodziu?:::021 Ar smegenu trukumas:::021

14

Re: Beraščiai..

Sakyčiau, kad inteligencija ir erudicija su diplomo pavadinimu neturi nieko bendro. Esu gyvenime sutikus ne vieną žmogų tik su tuo "profesiniu" išsilavinimu ir tai -apsiskaitę, mandagūs, draugiški žmonės. Bet teko matyt ir ne vieną su daktaro laipsniu, bet buką kaip kažin kas ir patenkintą tik savimi pačiu..
Nenurašau žmogaus dėl to, kad jo išsilavinimas ne universitetinis - pabendravus iškart matosi, kas yra kas..

15

Re: Beraščiai..

Viska tiek matai ir tiek supranti...... o gal tik gramatikoje supranti.... o gal gyvenime ne kas....
Kas nori, tas supranta viska. Ir gramatikoje ir gyvenime.....

16

Re: Beraščiai..

Sergio parašė:
Paulliuz parašė:

Būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę apie žmones, kurie labai stipriai susipykę su gramatika. Bendraujate su jais, ar tiesiog ignoruojate? smile

Jie tik lietuviu kalboj susipyke su gramatika, kituose kalbuose, jie nedaro klaidu. Apie tai nepagalvojei? Ar lt kalba jau tokia reikalinga pasaulyj, ar ogogo kokia ji itaka daro visatai? big_smile

Visiskai uz smile

17

Re: Beraščiai..

Sergio parašė:
Paulliuz parašė:

Būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę apie žmones, kurie labai stipriai susipykę su gramatika. Bendraujate su jais, ar tiesiog ignoruojate? smile

Jie tik lietuviu kalboj susipyke su gramatika, kituose kalbuose, jie nedaro klaidu. Apie tai nepagalvojei? Ar lt kalba jau tokia reikalinga pasaulyj, ar ogogo kokia ji itaka daro visatai? big_smile

pasauly gal nereikalinga. Uzsienieciai jei daro klaidas tai aisku nieko cia stebetina. Bet jei lietuviai, kurie visa gyvenima naudoja ta kalba tokias absurdiskas daro pastoviai, tai keista, ir mano nuomone parodo ju prota dalinai bent.

18

Re: Beraščiai..

Labai myliu savo sali ir savo kalba. Negaliu ziureti, kaip is jos tyciojamasi. Mes baigiame nutauteti. Tai labai skaudi ir opi problema, nes "tauta be kalbos - tauta be ateities". Suprantu, kad galima suklysti karta ar kita, bet, kai viename zodyje net 3 klaidos - tai jau nerastingumas. I zinues, kuriose daug klaidu, net neatsakineju. Gal ir negerai, kad susidarau isankstine nuomone apie zmogu, bet rastingumas nusako zmogaus mentaliteta. Dazniausiai buna: kokia kalba - tokia ir kultura.

19

Re: Beraščiai..

Serena parašė:

Sakyčiau, kad inteligencija ir erudicija su diplomo pavadinimu neturi nieko bendro. Esu gyvenime sutikus ne vieną žmogų tik su tuo "profesiniu" išsilavinimu ir tai -apsiskaitę, mandagūs, draugiški žmonės. Bet teko matyt ir ne vieną su daktaro laipsniu, bet buką kaip kažin kas ir patenkintą tik savimi pačiu..
Nenurašau žmogaus dėl to, kad jo išsilavinimas ne universitetinis - pabendravus iškart matosi, kas yra kas..

ka pati baigusi?)

20

Re: Beraščiai..

Žiūrint koks žmogus, ką jis gero pasakoja. Visiškai nesvarbu ar jis rašo su klaidomis ar be... Visi mes kažkokiose savo srityse žinovai ir nereikėtų kitų dėl to teisti. Gal žmogui daug metų nieko rašyti nereikėjo... Nors aišku, šansų daug, kad jis ypatingu intelektu nepasižymės. Tačiau, nelinkęs turėti išankstinį nusistatymą apie tai.

Paprastai yra rezonansas, traukos dėsnis, pagal kurį žmonės pritraukia tokius pat, apie ką ir patys galvoja, kaip jaučiasi... Pvz. būsi piktas, pritrauksi tokius pačius piktus žmones... Būsi laimingas ar turtingas pritrauksi, būsi rezonanse su tokiais pat... Aš dėl to daug rašau, kad pritraukti tik tuos, kurių sąmonė pakankamai aukšta, tai perskaityti. Savotiškas IQ testas smile