61

Re: Vyriškumas

VYRAS-jis gali buti : 1.labai vyriskas vyras ir tai yra ramus ,tylus,kantrus ir t.t. iki tol kol sutiks tokia moteri,kuri ji isves is pusiausvyros. Tada jis taps dar ir nepatiklus,nors gal ieskantis meiles ,vienisius.( arba laimingai vedes,tuo atveju jei moteris sumani)
2.maziau vyriskas vyras. Na toks vyras jau labiau panaseja i moteri.
3. Ir toks visai ne vyriskas vyras,kuris yra puiki drauge moteriai.
Zinoma,kad yra ir kitokiu vyro variantu cia tik pagrindiniai.
Klausimas pamastymui vyrams,o koks vyras tu ?
Klausimas moterims,o koks patiktu tau?
  O atsakymas itin netiketas :vyriskas vyras nesusikalba su moteriska moterim. O priesingybes traukia. Tad vyrui nereikia moteri suprasti. Jam ja uztenka myleti!
Bet tai jau kita tema.☺

62

Re: Vyriškumas

Dalija kuom vyras panašėja į moterį kad jis negali vadintis vyrišku:::b37:::a46

63

Re: Vyriškumas

Ananda parašė:

o siaip pasakecia is patirties:
einame su vadovu link masinos - o ji - uzstatyta. ir dar tokioj nuosalioj vietoj, bet kazkas pasistate tik apie save galvodamas. Na, manau sau, dabar prades nervintis, keiktis. Ne, paziurejo, ivertino tyli. As moteriskai neiskenciau ir klausiu - tai ka dabar darysime, lia lia lia. O jis taip ramiai sako - kaip ka - lauksime, o kai ateis, as turesiu ka jam pasakyti. Po kiek laiko ateina vyrukas - paziurejo i mus, paziurejo i masina, vadovas patylejo, anas isvaziavo, ne vieno zodzio nebuvo istarta. Zinoma, as vel moteriskai neiskenciau ir po kiek laiko klausiu - tai kodel jus nieko nesaket? ir atsakymas buvo vyriskas - 'o kam be reikalo kabeti? is akiu matesi, kad zmogus suprato savo klaida ir daugiau taip nedarys. o jei matytusi, ka dnesuprato, tada buciau ir pasakes'. Ir jokiu pasipiktinimu, isvedziojimu, moralu, nes cia jau butu moteriska, dazna moteris su viskuo sutiktu, bet pridurtu 'bet juk galejo bent atsiprasyti'. Taigi...

tai nuo zmogaus nuotaikos priklauso. ta diena tavo vadovui tiesiog buvo gera nuotaika turbut puikiai sekesi pardavimai ar dar kitokiu priezasciu buvo. bet jeigu butu blogesne diena ir prastesne nuotaika gal tavo vadovas ir pradetu konfliktuoti su tuo vairuotoju. ir turbut tavo vadovas niekur labai neskubejo ir turejo laiko palaukti. tai labai smagu megautis ramybe. ir dar vyrai geriau supranta kitus vairuotojus 

Ananda parašė:

As moteriskai neiskenciau ir klausiu - tai ka dabar darysime

Ananda parašė:

Zinoma, as vel moteriskai neiskenciau

va tame ir esme kad moterims truksta kantrybes ir jos kelia konfliktus lygioj vietoj. tokioj paprastoj ir kasdieniskoj situacijoj net du kartus neiskentei)

64

Re: Vyriškumas

dalija parašė:

VYRAS-jis gali buti : 1.labai vyriskas vyras ir tai yra ramus ,tylus,kantrus ir t.t. iki tol kol sutiks tokia moteri,kuri ji isves is pusiausvyros. Tada jis taps dar ir nepatiklus,nors gal ieskantis meiles ,vienisius.( arba laimingai vedes,tuo atveju jei moteris sumani)

o kam jus stengiates isvesti vyra is pusiausvyros? kam trukdote jo dvasine ramybe? pacios nuolat konfliktuojate ir dar vyro ramybe stengiates isbalansuoti

dalija parašė:

Klausimas pamastymui vyrams,o koks vyras tu ?

i si klausima paciam vyrui neimanoma atsakyti. tam reikia apklausti maziausiai 10 moteru pazistanciu ta vyra realybeje. ir ju nuomones vidurkis ir bus atsakymas ar tas vyras yra vyriskas. nes vieno zmogaus nuomone yra subjektyvi

dalija parašė:

  O atsakymas itin netiketas :vyriskas vyras nesusikalba su moteriska moterim. O priesingybes traukia.

va sitas pasisakymas arciau tiesos

65

Re: Vyriškumas

gedukas parašė:

Dalija kuom vyras panašėja į moterį kad jis negali vadintis vyrišku:::b37:::a46

Nei zodeliu neuzsiminiau,kad vyras negali vadintis vyru. Visokiu yra ir visokiu reikia. O koks jis nori buti priklauso irgi nuo daugelio dalyku,kurie veikia zmogu nuo gimimo.
Mano supratimu moterisku vyru daro tos moterys,kurios pacios yra gana vyriskos moterys ir to net nenoredamos pamazu uzima vyro vaidmeni seimoje. Tai kas vyrui belieka?☺

66

Re: Vyriškumas

Konstantinas parašė:
dalija parašė:

VYRAS-jis gali buti : 1.labai vyriskas vyras ir tai yra ramus ,tylus,kantrus ir t.t. iki tol kol sutiks tokia moteri,kuri ji isves is pusiausvyros. Tada jis taps dar ir nepatiklus,nors gal ieskantis meiles ,vienisius.( arba laimingai vedes,tuo atveju jei moteris sumani)

o kam jus stengiates isvesti vyra is pusiausvyros? kam trukdote jo dvasine ramybe? pacios nuolat konfliktuojate ir dar vyro ramybe stengiates isbalansuoti

dalija parašė:

Klausimas pamastymui vyrams,o koks vyras tu ?

i si klausima paciam vyrui neimanoma atsakyti. tam reikia apklausti maziausiai 10 moteru pazistanciu ta vyra realybeje. ir ju nuomones vidurkis ir bus atsakymas ar tas vyras yra vyriskas. nes vieno zmogaus nuomone yra subjektyvi

dalija parašė:

  O atsakymas itin netiketas :vyriskas vyras nesusikalba su moteriska moterim. O priesingybes traukia.

va sitas pasisakymas arciau tiesos

Nera nei vienos moters zemeje ,kuri savo vyra ima engti ta aiskiai suvokdama. Nebent nori kersto.
Kaip vyrui zinoti ar jis vyriskas tai tikrai ne moteru reikalas. Moterys tik, kaip indikatorius ,siuo klausimu gali suveikti. Juolab ,kas vienai atrodo vyriska ,kitai gal ne visai.

67

Re: Vyriškumas

Konstantinai,

jis toks žmogus, kiek pamenu, skubėjom. Tik kitas dalykas - kadangi jis vyriškas, absoliučiai neįsivaizduoju kaip su tokiu žmogumi reiktų bendrauti... kaip su vadovu - viskas aišku, o šiaip... nesuvokiama...

aha, aš dažniausiai labai nekantri, kai noriu ką nors išsiaiškinti, nepraleidžiu progos paklausti - kodėl, jei sakė vienaip, padarė kitaip, kodėl, jei buvo planuota taip, padaryta priešingai. man tiesiog įdomu, nes iš to galima kažko pasimokyti, įgyti gyvenimiškos išminties ir patirties smile gal kam nors gali pasirodyti, kad tai kontroliavimas, bet tai čia jau jų problemos, jei neskiria motyvų smile

68

Re: Vyriškumas

Konstantinas parašė:
Ananda parašė:

o siaip pasakecia is patirties:
einame su vadovu link masinos - o ji - uzstatyta. ir dar tokioj nuosalioj vietoj, bet kazkas pasistate tik apie save galvodamas. Na, manau sau, dabar prades nervintis, keiktis. Ne, paziurejo, ivertino tyli. As moteriskai neiskenciau ir klausiu - tai ka dabar darysime, lia lia lia. O jis taip ramiai sako - kaip ka - lauksime, o kai ateis, as turesiu ka jam pasakyti. Po kiek laiko ateina vyrukas - paziurejo i mus, paziurejo i masina, vadovas patylejo, anas isvaziavo, ne vieno zodzio nebuvo istarta. Zinoma, as vel moteriskai neiskenciau ir po kiek laiko klausiu - tai kodel jus nieko nesaket? ir atsakymas buvo vyriskas - 'o kam be reikalo kabeti? is akiu matesi, kad zmogus suprato savo klaida ir daugiau taip nedarys. o jei matytusi, ka dnesuprato, tada buciau ir pasakes'. Ir jokiu pasipiktinimu, isvedziojimu, moralu, nes cia jau butu moteriska, dazna moteris su viskuo sutiktu, bet pridurtu 'bet juk galejo bent atsiprasyti'. Taigi...

tai nuo zmogaus nuotaikos priklauso. ta diena tavo vadovui tiesiog buvo gera nuotaika turbut puikiai sekesi pardavimai ar dar kitokiu priezasciu buvo. bet jeigu butu blogesne diena ir prastesne nuotaika gal tavo vadovas ir pradetu konfliktuoti su tuo vairuotoju. ir turbut tavo vadovas niekur labai neskubejo ir turejo laiko palaukti. tai labai smagu megautis ramybe. ir dar vyrai geriau supranta kitus vairuotojus 

Ananda parašė:

As moteriskai neiskenciau ir klausiu - tai ka dabar darysime

Ananda parašė:

Zinoma, as vel moteriskai neiskenciau

va tame ir esme kad moterims truksta kantrybes ir jos kelia konfliktus lygioj vietoj. tokioj paprastoj ir kasdieniskoj situacijoj net du kartus neiskentei)

siaip kazin ar cia priklauso nuo to ar moteris ar vyras. Buna ir vyru labiau nekantriu, piktu, kurie kelia problema, keikias. Ir jo, priklauso dar nuo to to ar jau susinervines pries tai ar ne.

O kad paklause ten ka darysim - as nieko blogo nematau. Cia tik informacijos apsikeitimas, kam sedet nezinioje.

69

Re: Vyriškumas

dalija parašė:

Mano supratimu moterisku vyru daro tos moterys,kurios pacios yra gana vyriskos moterys ir to net nenoredamos pamazu uzima vyro vaidmeni seimoje. Tai kas vyrui belieka?

Logiškai mastant toks vyras turėtu gimdyti ir auginti vaikus.:::629

70

Re: Vyriškumas

gedukas parašė:
dalija parašė:

Mano supratimu moterisku vyru daro tos moterys,kurios pacios yra gana vyriskos moterys ir to net nenoredamos pamazu uzima vyro vaidmeni seimoje. Tai kas vyrui belieka?

Logiškai mastant toks vyras turėtu gimdyti ir auginti vaikus.:::629

Šmaikštu smile

mano manymu niekas nieko nedaro, iš kantrybės neišveda. Jei aš nekantri, tai čia joks kitas žmogus nekaltas, nei vyras, nei moteris. Ir tuo pačiu, jei esu moteriška, vyro neveikimas nepadarys manęs vyriška. Taip, galiu imtis kažkokių vyriškų darbų, galiu ramiai (ar piktai)  žiūrėti į betvarkę, bet tai mano pasirinkimas, ne vyro, kuris šalia.  smile

71

Re: Vyriškumas

jus skirstotes vyriskus ir moteriskus darbus. Taip ir tesuprantat vyro ir moters vaidmenius gyvenime. Susimastykit, nes gyvenimas, ne tik siukslem pribarstytas, kurias reikia rinkt ir paskui galvot tai vyrisk, ar moteriska.. Apmaudu

72

Re: Vyriškumas

ko čia parinies jai nori tu vyrišku darbu tegu dirba vyras alaus atsigers kol ji vyriškus darbus dirbs.:::010

73

Re: Vyriškumas

Ai, tai vis dar tebegyvenam senuoju vyriškų, moteriškų darbų skirstymu. Tik kad dabartinės moterys verda ne ką geriau nei aš klozeto bakelį taisau. Kaip tada?

74

Re: Vyriškumas

Cia daugiau reikia tureti galvoje ne apie darbu skirstyma i vyriskus,moteriskus. O pozicija. Vyriska moteris tiesiog orientuota ne i vyra. O vyra tai zeidzia. Ir ilgainiui vyrui rankos nusvyra.

75

Re: Vyriškumas

Nesutinku. Nebent vyras yra ne vyras, o meme, kuri zeidzia, kad moteris pati sugeba rata pasikeisti. Man netrukdo. As galiu kad ir delfio naujienas perzvelgt tuo metu.

76

Re: Vyriškumas

tai štai, vakar pažiūrėjau 90-ų ar kelintų rusų filmą Brolis. Ir pagal mano pateiktą aprašymą jis atitinka visus kriterijus smile
ir kas galėtų pasakyti, kad pagrindinis veikėjas Danila (akt. Bodrov) yra po moters padu, skuduras ir pan. )

77

Re: Vyriškumas

Ananda parašė:

tai štai, vakar pažiūrėjau 90-ų ar kelintų rusų filmą Brolis. Ir pagal mano pateiktą aprašymą jis atitinka visus kriterijus smile
ir kas galėtų pasakyti, kad pagrindinis veikėjas Danila (akt. Bodrov) yra po moters padu, skuduras ir pan. )

nupjautavamzdi tik svarbu niekada nepamirst,kam tie zodziai,nudejai vietoj ir baigta.:::034

78

Re: Vyriškumas

vyriskumas, tai kai moteris pastatyta i savo vieta ir dirba kas priklauso namuose big_smile

79

Re: Vyriškumas

Ananda parašė:

tai štai, vakar pažiūrėjau 90-ų ar kelintų rusų filmą Brolis. Ir pagal mano pateiktą aprašymą jis atitinka visus kriterijus smile
ir kas galėtų pasakyti, kad pagrindinis veikėjas Danila (akt. Bodrov) yra po moters padu, skuduras ir pan. )

Ten jis isvis moters neturi

80 (redagavo Ana Konda 2015-07-10 15:11)

Re: Vyriškumas

Vyras turi žinoti, ko reikia moteriai iš vyro, ir turi duoti jai tai, kai jai to reikia. Ar kai reikia - labai.

To rezultatas - meilė.