81

Re: Vyriškumas

Ana Konda parašė:

Vyras turi žinoti, ko reikia moteriai iš vyro, ir turi duoti jai tai, kai jai to reikia. Ar kai reikia - labai.

To rezultatas - meilė.

Svajok toliau. Vyras niekam neturi ir neprivalo duoti.

82

Re: Vyriškumas

Ana Konda parašė:

Vyras turi žinoti, ko reikia moteriai iš vyro, ir turi duoti jai tai, kai jai to reikia. Ar kai reikia - labai.

To rezultatas - meilė.

o kodel vyras kazka turi ir privalo duoti nepazistamai moteriai? nieko vyras neprivalo. tai vyksta savo noru. jeigu nori duoda o jeigu moteris tokia kad nieko nesinori jai duoti tada neduoda. arba moteris kvaila ir nesugeba tinkamai paveikti vyro kad jis jai kazka duotu

83

Re: Vyriškumas

dalija parašė:

Cia daugiau reikia tureti galvoje ne apie darbu skirstyma i vyriskus,moteriskus. O pozicija. Vyriska moteris tiesiog orientuota ne i vyra. O vyra tai zeidzia. Ir ilgainiui vyrui rankos nusvyra.

Gerai kad tik rankos nusvyra su tuo gali abu susitaikyti.......:::010:::010:::010

84

Re: Vyriškumas

Mindaugas parašė:
Ananda parašė:

tai štai, vakar pažiūrėjau 90-ų ar kelintų rusų filmą Brolis. Ir pagal mano pateiktą aprašymą jis atitinka visus kriterijus smile
ir kas galėtų pasakyti, kad pagrindinis veikėjas Danila (akt. Bodrov) yra po moters padu, skuduras ir pan. )

Ten jis isvis moters neturi

tai žinoma, kad ne - nes jis puikiai suvokia, kad dar yra nepasiruošęs vienai moteriai ir vaikams (jam tik dvidešimt su trupučiu), todėl jis nė vienai nieko nežada. nors, kiek pamenu, visgi gal ir linko link tos nelabai gražios tramvajaus vairuotojos, kuri jam išgelbėjo gyvybę, itin ja rūpinosi ir tik jos primygtinai išvarytas paliko ją su tuo... jos sutuoktiniu (moters pasirinkimas, lyg ir racionalus, bet... aš jos vietoj būčiau kitaip pasielgusi).
ir atkreipkite dėmesį, kaip jis padėjo moterims net ir materialiai be jokių jų prašymų smile tiesiog - jei reikia, tai ir pasidalina, ir neakcentuoja, kad kažkas kažką privalo daryti.
ir man tai iš tiesų patiko, kad jei šauna, tai be joki ten isterikų prieš tai - pasakyk bent vieną, kuri snebuvo vertas to nušovimo? žiauru iš mano pusės, bet... tiesiog jis turėjo savo suvokimą ir jo laikėsi.

85 (redagavo Mindaugas 2015-07-10 18:11)

Re: Vyriškumas

Tai tipo 20-ies metų čiuvas turi gyvent be sekso kol bus pasiruošęs šeimai ir vaikams? :DDD Na na, pasakok daugiau. O kaip su Brat 2, kur jis su jį partrenkusia juodaode permiega, o po to prostitutę išgelbsti ir parsiveža ją į Motiną Rusiją. Čia jau mažiau vyriška, nes nesiperša?

86

Re: Vyriškumas

Mindaugai,
kas tu per žmogus - naivesnis už mane??? smile
ar tu tikrai esi itin, nežinau kaip čia pavadinti, retenybe šių laikų tarp vaikinų, kuris brandžiai suvokia vertybes ir, kuriam rimti santykiai = vestuvės (piršlybos) = seksas?

jei ne, tai kur aš rašiau apie piršlybas? jauno vyro susilaikymą nuo sekso? ir pan.?

būtų mano valia, tai arba prievarta apvesdinčiau visus aštuoniolikmečius, arba įteisinčiau prostituciją, bet prostitutęs turėtų būti kažkas panašaus į senovės Graikijos heteras.
o tai - laksto su tokiom pat jaunuolėm, merginom tai yra itin blogai, vaikinam irgi ne ką geriau...
vienu žodžiu, jokio tikro lavinimo - nei vaikinams, nei merginoms... praktiškai, beveik visi - darželinukų lygio i rmano, kad kažką išmano ir mokytis nenori, o paskui pyksta, skiriasi ir taip toliau.

o tame filme - jauno vaikino santykiai su moterimis, mano galva, kaip tik tokie. dėl kurių jam nėra ko prikišti. itin nemalonu kažkokie keisti vyrų pažadai, sukeliamos (tyčia) iliuzijos, neišsipildžiusios viltys ir pan. tai - itin negarbinga ir vyrui netinka prie veido.

87 (redagavo OLA 2015-07-10 18:47)

Re: Vyriškumas

Konstantinas parašė:
Ana Konda parašė:

Vyras turi žinoti, ko reikia moteriai iš vyro, ir turi duoti jai tai, kai jai to reikia. Ar kai reikia - labai.

To rezultatas - meilė.

o kodel vyras kazka turi ir privalo duoti nepazistamai moteriai? nieko vyras neprivalo. tai vyksta savo noru. jeigu nori duoda o jeigu moteris tokia kad nieko nesinori jai duoti tada neduoda. arba moteris kvaila ir nesugeba tinkamai paveikti vyro kad jis jai kazka duotu

Tiek vyrai, tiek moterys nieko neprivalo duoti, tiesiog jai vyras nelabai domina arba jis per daug isivaizdina tada moteriai parankiau apsimesti kvaisa, kad vyriskis atsiknistu, geriau paglostyti kvailio trape savimeile, kad jis dingtu visiems laikams, nei kesti jo idijotiskus svaiciojimus.:::001

88 (redagavo Konstantinas 2015-07-10 18:49)

Re: Vyriškumas

OLA parašė:

Tiek vyrai, tiek moterys nieko neprivalo duoti, tiesiog jai vyras nelabai domina arba jis per daug isivaizdina tada moteriai parankiau apsimesti kvaisa, kad vyriskis atsiknistu, geriau paglostyti kvailio trape savimeile, kad jis dingtu visiems laikams, nei kesti jo idijotisku svaiciojimu.:::001

bet lygiai taip pat gali pasielgti ir vyras jei moteris jo nesudomino. cia labiau klausimas kaip sudominti priesingos lyties atstova kad jis noretu tau duoti. moterims net ir apsimetineti nereikia jos paskutiniu metu ir taip neprotingai atrodo

89

Re: Vyriškumas

Ana Konda parašė:

Vyras turi žinoti, ko reikia moteriai iš vyro, ir turi duoti jai tai, kai jai to reikia. Ar kai reikia - labai.

To rezultatas - meilė.

Tipiniai nevyriski zodziai, jau kokiu skuduru reikia buti. Kai tavo drauge pasakys duok milijona arba nebusiu tavo drauge, kas tada?

90

Re: Vyriškumas

Ananda parašė:

Mindaugai,
kas tu per žmogus - naivesnis už mane??? smile
ar tu tikrai esi itin, nežinau kaip čia pavadinti, retenybe šių laikų tarp vaikinų, kuris brandžiai suvokia vertybes ir, kuriam rimti santykiai = vestuvės (piršlybos) = seksas?

jei ne, tai kur aš rašiau apie piršlybas? jauno vyro susilaikymą nuo sekso? ir pan.?

būtų mano valia, tai arba prievarta apvesdinčiau visus aštuoniolikmečius, arba įteisinčiau prostituciją, bet prostitutęs turėtų būti kažkas panašaus į senovės Graikijos heteras.
o tai - laksto su tokiom pat jaunuolėm, merginom tai yra itin blogai, vaikinam irgi ne ką geriau...
vienu žodžiu, jokio tikro lavinimo - nei vaikinams, nei merginoms... praktiškai, beveik visi - darželinukų lygio i rmano, kad kažką išmano ir mokytis nenori, o paskui pyksta, skiriasi ir taip toliau.

o tame filme - jauno vaikino santykiai su moterimis, mano galva, kaip tik tokie. dėl kurių jam nėra ko prikišti. itin nemalonu kažkokie keisti vyrų pažadai, sukeliamos (tyčia) iliuzijos, neišsipildžiusios viltys ir pan. tai - itin negarbinga ir vyrui netinka prie veido.


Nėra prikišti? Jis gi išdavė sao merginą dainininkę, plius tuom parodė jog jam yra geriau trumpalaikiai nei ilgalaikiai santykiai. Tiesiog tame filme Bodrovas vaidina tokį paprastą nieko nemačiusį bernelį kuriam viską norisi išbandyti.

91

Re: Vyriškumas

Ananda parašė:

Mindaugai,
kas tu per žmogus - naivesnis už mane??? smile
ar tu tikrai esi itin, nežinau kaip čia pavadinti, retenybe šių laikų tarp vaikinų, kuris brandžiai suvokia vertybes ir, kuriam rimti santykiai = vestuvės (piršlybos) = seksas?

jei ne, tai kur aš rašiau apie piršlybas? jauno vyro susilaikymą nuo sekso? ir pan.?

būtų mano valia, tai arba prievarta apvesdinčiau visus aštuoniolikmečius, arba įteisinčiau prostituciją, bet prostitutęs turėtų būti kažkas panašaus į senovės Graikijos heteras.
o tai - laksto su tokiom pat jaunuolėm, merginom tai yra itin blogai, vaikinam irgi ne ką geriau...
vienu žodžiu, jokio tikro lavinimo - nei vaikinams, nei merginoms... praktiškai, beveik visi - darželinukų lygio i rmano, kad kažką išmano ir mokytis nenori, o paskui pyksta, skiriasi ir taip toliau.

o tame filme - jauno vaikino santykiai su moterimis, mano galva, kaip tik tokie. dėl kurių jam nėra ko prikišti. itin nemalonu kažkokie keisti vyrų pažadai, sukeliamos (tyčia) iliuzijos, neišsipildžiusios viltys ir pan. tai - itin negarbinga ir vyrui netinka prie veido.

Tikrai ne. Man (kaip ir daugumai vyru) vestuves ir seksas du skirtingi dalykai, todel ir sakau, kad tavo mintys prasilenkia su realybe. Todel metas baigti svajoti. Retas 20-metis nori vesti, bet retas nenori sekso. Tai pagalvok, kas is to plaukia. Ir isvis prie ko cia vyriskumas? Sekso nenorejimas iki vedybu pagal tave vyriskumas?

92

Re: Vyriškumas

Mindaugas parašė:

Tikrai ne. Man (kaip ir daugumai vyru) vestuves ir seksas du skirtingi dalykai, todel ir sakau, kad tavo mintys prasilenkia su realybe. Todel metas baigti svajoti. Retas 20-metis nori vesti, bet retas nenori sekso. Tai pagalvok, kas is to plaukia. Ir isvis prie ko cia vyriskumas? Sekso nenorejimas iki vedybu pagal tave vyriskumas?

jeigu vyras nori sekso tai reiskia kad pas ji viskas gerai su sveikata ir tai vienas vyriskumo pozymiu. sveikas vyras visada nori daugintis o jeigu jis nenori reiskia kazkas su juo negerai

93

Re: Vyriškumas

jei vyrui nezelia plaukai ant nugaros tai ar jis vyriskas??? big_smile

94

Re: Vyriškumas

Ponaitissss parašė:
Ana Konda parašė:

Vyras turi žinoti, ko reikia moteriai iš vyro, ir turi duoti jai tai, kai jai to reikia. Ar kai reikia - labai.

To rezultatas - meilė.

Tipiniai nevyriski zodziai, jau kokiu skuduru reikia buti. Kai tavo drauge pasakys duok milijona arba nebusiu tavo drauge, kas tada?

Tada, pasakai, kad tu ne esi milijonierius ir pakol kas tau likimas nesuteike galimybes uzsidirbti ar laimeti tokiu pinigu, taciau tu gali duoti daug daugiau nei milijona euru, tai ko negalima uz jokius pinigus nusipirkti t.y.: draugyste, pasitikejima, pagarba ir pan., taciau jai tau to maza, as nevertas taves o tu manes ir viso gero visiems laikams.:::001

95

Re: Vyriškumas

cia ne pazinciu forumas, atvirksciai. ilgiau paskaicius sustipreja noras gyventi vienam

96

Re: Vyriškumas

Konstantinas parašė:
OLA parašė:

Tiek vyrai, tiek moterys nieko neprivalo duoti, tiesiog jai vyras nelabai domina arba jis per daug isivaizdina tada moteriai parankiau apsimesti kvaisa, kad vyriskis atsiknistu, geriau paglostyti kvailio trape savimeile, kad jis dingtu visiems laikams, nei kesti jo idijotisku svaiciojimu.:::001

bet lygiai taip pat gali pasielgti ir vyras jei moteris jo nesudomino. cia labiau klausimas kaip sudominti priesingos lyties atstova kad jis noretu tau duoti. moterims net ir apsimetineti nereikia jos paskutiniu metu ir taip neprotingai atrodo

Visu pirma nereikia nusiteikti, kad tau kaz kas kazka skolingas-a ir jai pats esi kvailas tai ko tikiesi is neprotingu merginu juk renkiesi pagal savo lygi:::001

97

Re: Vyriškumas

Vyriškumas, moteriškumas kiek vienas mes piešiame savo paveikslą ir taip kaip norime ar norėtume, kad būtu. Ir jai būtų įmanoma sudėti tuos paveikslus vienas šalia kito, tai ypatingai didelių skirtumų nepamatytume. Spėju wink

98

Re: Vyriškumas

ally lorel parašė:
gedukas parašė:

ko čia parinies jai nori tu vyrišku darbu tegu dirba vyras alaus atsigers kol ji vyriškus darbus dirbs.:::010

tau tik alu ir tegert. nixuijnia nesupratai, ka as rasiau.

su tokiu gyvenimu neimanoma negerti

99 (redagavo Samurajus 2015-07-15 14:16)

Re: Vyriškumas

Vyrai (ir moterys) geria nuo per daug kiaulių, vištų, kitų mėsos riebalų. Valgyk liesą mėsą (raumenis), ir tik kiek būtinai reikia mėsos riebalų, ir pamatysi, kiek gersi.

Jei priežastis šita.

100

Re: Vyriškumas

Na ir kiek reikia mėsos pagal poreiki ir mėsos ruši statistiniam Lietuviui.Gal gali skaičiais.