181

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

gedukas parašė:
Konstantinas parašė:

masinos reikia. nebutinai prabangios bet reikia. nes labai daug sekso buna masinoje o be masinos tau mergina gal ir neatsiduos juk nesimylesi su ja gatveje o taip i miskeli nuvaziuoji ir mergina pati priekabiauti pradeda

mat kaip kaip jums viskas paprasta.tai reiks iš kart busiko septynviečio kad paprasčiau ir patogiau būtu kažin tik ar su juom norinčiu pasivėžinti bus.:::920

busike isvis gali puikiai uzsiimti seksu) vietos daug langus uztamsinti jeigu sedines islankstomos ir dar koki ciuzini patiesti tai galima orgijas rengti. seksui tinkamiausios masinos busikai ir dideli sedanai nes galine sedine didele ir vietos daug gali issitiesti pilnu ugiu beveik kaip lovoj. o mazose masinytese jau nelabai patogu

182

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Cia jau tikrai, kad rasite, tai ko ieskote:::034:::034:::034:::034:::034:::034

183

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Emilija parašė:

Ieškau rimtų pažinčių, susitinku. Bet nesurandu nieko kol kas ir manau, kad galbūt ne čia reikia ieškoti žmogaus, ir tiesiog palikti tą online dating dalyką, bet vis dar čia lūkuriuoju ir pabendrauju.
Anyway, grįžtant prie temos --- taip, ieškau rimtų pažinčių.

taip cia labai daug nusivylusiu moteru ir visos verkia kad vyru nera. tuo metu vyru tiesiog pilna. as nesistengiu teisintis pries nusyvilusias moteris ir jas raminti. tuo metu normalios ir paprastos merginos be problemu suranda sau su kuo pabendrauti ir su kuo i pasimatyma nueiti. o vienisos lieka per daug rimtos moterys jau tokios rimtos kad pacios nebezino ko reikalauti is vyru. gal paprasciau reikia ziureti i pazintis kaip i zaidima kaip i pramoga arba kaip i avantiura

184

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Ir vieni ir kiti ieško. Problema dažnai yra ta, kad sau linkime pačio geriausio (kaip ir neskamba, lyg problema), tačiau neturėtume pamiršti, kad linkėdami sau geriausio, turime ir patys geriausi būti. Jeigu žmonės būtų paprastesni, ir ne "deimančiukų" ieškotų, tai visai kitokia situacija būtų..

185

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

mane tai kviecia i pasimatymus arba vede,arba 20 m jaunesni,tai jei pult i tokias avantiuras ,mazai nepasirodys,per ta laika gal isteket speciau

186

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

groja parašė:

mane tai kviecia i pasimatymus arba vede,arba 20 m jaunesni,tai jei pult i tokias avantiuras ,mazai nepasirodys,per ta laika gal isteket speciau

su jaunesniais galetum ir nueiti) blogiau nebus o gal patiks

187

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Saulius parašė:

Ir vieni ir kiti ieško. Problema dažnai yra ta, kad sau linkime pačio geriausio (kaip ir neskamba, lyg problema), tačiau neturėtume pamiršti, kad linkėdami sau geriausio, turime ir patys geriausi būti. Jeigu žmonės būtų paprastesni, ir ne "deimančiukų" ieškotų, tai visai kitokia situacija būtų..

tu kai eini i parduotuve irgi ieskai geriausios prekes uz pigiausia kaina. tai ir pazintyse panasiai

188

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Panašiai ir yra big_smile Kažkaip prisiminiau komiko M.Katlerio merginų vertinimą dešimtbalėje sistemoje, ironiška, bet yra tiesos tame, jeigu nesi "dešimkė", tai tikrai dešimkės ir negausi, nors vistiek tokios ieškai. Na ir dar savo prideda čia įsišaknijęs mąstymas "Ką kiti pagalvos", jei apie tai niekas negalvotų, tiesiog džiaugtųsi buvimu kartu, kad ir ten nosis labiau riesta, ar užpakaliukas mažiau riesas, nes niekas dėl to galvos nebesuktų.. Na dagyvensim gal kada iki tokių laikų big_smile

189

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Konstantinas parašė:
VortexWind parašė:
gedukas parašė:

pasirodo kiek nedaug reikia tik geresnės mašinos ir santykiai iškart mezgasi.Tik ar tais santykiais mašinos vairuotojas bus patenkintas.Aš tokiu santykiu tikrai nenorėčiau.man geriau tada jau vienam.
iš principo statusas visuomenėje patrauklus kol jo neturi kai jau jis yra iš jo daugiau nepatogumu nei naudos.

Taip, didžiajai daugumai merginų rūpi tokie paprasti materialiniai dalykai. Bet vat štai ir kabliukas - o ką jei prarandi darbą ar sudaužai mašiną ir reik po to remontuot? Mergina išgaruos nepalikdama pėdsakų. big_smile
Vat kuom galiu džiaugtis - auto senas ir neprabangus, BET žiemos nematęs, rida maža, variklis dirba kaip laikrodukas, taupus (tik gaila retas modelis ir Lietuvoje jų vos kelios liko), o ir piniginė stora.
Turint merginą piniginė suplonėtų, mašinai prižiūrėti lėšų nėra, auto nebevažiuotų, irrr.... merginos nelieka.
Štai ir atsakymas, gyveni vienas - WIN, gyveni su mergina - anksčiau ar vėliau bus FAIL. big_smile

jei prarandi darba atsistoji ant koju ir ieskai kito. sudauzei masina perki nauja ir vezioji jau kita mergina o buvusioji tegu stoteleje autobuso laukia. darbai surandami o pinigai uzdirbami

Na matai, gerai apmokamą darbą jau sunku rasti gyvenant didmiestyje. O dėl mašinos, tai man bent jau paliktas mažai naudotas automobilis kaip tokių metų, o ir ją paliko žmogus, kurį labiausiai gerbiu ir gerbiau visą gyvenimą, tad tikslas yra tą automobilį išsaugoti kaip įmanoma ilgiau.. Bet kad nelengva, jis labai retas ir dar gamintas ne europos rinkai.. vidaus detalių yra, o vat išorės nėra.. dabar kaip tik ratą ir sparna išmušė man, tai rato taisymas 50eur max, o vat sparnas keliaus iš užsienio ir kaina bus atitinkama (150-200eur)... Butų pigiau auto pakeist, bet tikslai yra kiti.. smile

190

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Saulius parašė:

Panašiai ir yra big_smile Kažkaip prisiminiau komiko M.Katlerio merginų vertinimą dešimtbalėje sistemoje, ironiška, bet yra tiesos tame, jeigu nesi "dešimkė", tai tikrai dešimkės ir negausi, nors vistiek tokios ieškai. Na ir dar savo prideda čia įsišaknijęs mąstymas "Ką kiti pagalvos", jei apie tai niekas negalvotų, tiesiog džiaugtųsi buvimu kartu, kad ir ten nosis labiau riesta, ar užpakaliukas mažiau riesas, nes niekas dėl to galvos nebesuktų.. Na dagyvensim gal kada iki tokių laikų big_smile

jeigu pagal 10 bale sistema tai man uztektu merginos vertos 7 is 10 balu. jeigu daugiau balu 8;9;10 tai dar geriau bet tokios jau ne mano nosiai bet ir visiskai prastu irgi nereikia

191

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

VortexWind parašė:

Na matai, gerai apmokamą darbą jau sunku rasti gyvenant didmiestyje. O dėl mašinos, tai man bent jau paliktas mažai naudotas automobilis kaip tokių metų, o ir ją paliko žmogus, kurį labiausiai gerbiu ir gerbiau visą gyvenimą, tad tikslas yra tą automobilį išsaugoti kaip įmanoma ilgiau.. Bet kad nelengva, jis labai retas ir dar gamintas ne europos rinkai.. vidaus detalių yra, o vat išorės nėra.. dabar kaip tik ratą ir sparna išmušė man, tai rato taisymas 50eur max, o vat sparnas keliaus iš užsienio ir kaina bus atitinkama (150-200eur)... Butų pigiau auto pakeist, bet tikslai yra kiti.. smile

man irgi panasiai savo masina esu uzkonservaves iki geresniu laiku nes su ja irgi daug prisiminimu susije. net garaza jai issinuomavau kad stovetu sausa ir nesusaltu ziema. karta per savaite ateinu uzkuriu varikli bei pavaziuoju metra pirmyn ir metra atgal kad kaladeles nebutu prirudyje. o merginos kritikuoja jos nori vaikino su visiskai nauja masina. paskui pravarysiu technikine uzdesiu istorinius numerius nes jau tuoj bus 30 metu masinai ir vazinesiu istoriniais numeriais ir nereikia man jokiu nauju masinu man ir su senienom puikiai vaziuojasi

192

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Konstantinas parašė:

busike isvis gali puikiai uzsiimti seksu) vietos daug langus uztamsinti jeigu sedines islankstomos ir dar koki ciuzini patiesti tai galima orgijas rengti. seksui tinkamiausios masinos busikai ir dideli sedanai nes galine sedine didele ir vietos daug gali issitiesti pilnu ugiu beveik kaip lovoj. o mazose masinytese jau nelabai patogu

nežinau ar tu rimtai ta tema bet aš tai tikrai nerimtai i visa tai žiuriu.mano manymu mašina skirta iš taško A i taška B nuvykti kad ir su ta pačia pana bet jokiu budu automobilis neturi virsti sexsodromu kad ir kaip to norėtusi .:::045

193

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Truputi pasiskaičiau čia jūsų žinutes, tai gal jums tiesiog tokios merginos limpa kurios nori auksu ir lelijom nukloto kelio, įsėst į kokį rolsiką ir būt vežiojamai kaip karalienei. Būtent tokios dažniausiai pagal išorę gal ir "dešimkės", bet pagal smegenų ir kūno santykį smarkiai atsilieka nuo vidurkio. Niekada nesakau kiek uždirbu nepažįstamam žmogui, jeigu jam ne tas bus svarbu tai ir negaila investuoti pinigus ne tik į hobius, tokius kaip mašinos, bet ir į patį žmogų. Pinigų su savim nenusineši į kapą. O šiaip kiekvienas žmogus kažkokio lygio savanaudis, todėl idealą vargu ar sutiksi, o dar vargiau internetinėje erdvėje. Yra fainų merginų aplinkui, ir tų "dešimkių" fainų yra, svarbu atrasti savo "dešimkę" ir viskas bus čiki, to ir linkiu smile

194 (redagavo Darius 2015-07-14 18:14)

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Konstantinas parašė:
VortexWind parašė:

Na matai, gerai apmokamą darbą jau sunku rasti gyvenant didmiestyje. O dėl mašinos, tai man bent jau paliktas mažai naudotas automobilis kaip tokių metų, o ir ją paliko žmogus, kurį labiausiai gerbiu ir gerbiau visą gyvenimą, tad tikslas yra tą automobilį išsaugoti kaip įmanoma ilgiau.. Bet kad nelengva, jis labai retas ir dar gamintas ne europos rinkai.. vidaus detalių yra, o vat išorės nėra.. dabar kaip tik ratą ir sparna išmušė man, tai rato taisymas 50eur max, o vat sparnas keliaus iš užsienio ir kaina bus atitinkama (150-200eur)... Butų pigiau auto pakeist, bet tikslai yra kiti.. smile

man irgi panasiai savo masina esu uzkonservaves iki geresniu laiku nes su ja irgi daug prisiminimu susije. net garaza jai issinuomavau kad stovetu sausa ir nesusaltu ziema. karta per savaite ateinu uzkuriu varikli bei pavaziuoju metra pirmyn ir metra atgal kad kaladeles nebutu prirudyje. o merginos kritikuoja jos nori vaikino su visiskai nauja masina. paskui pravarysiu technikine uzdesiu istorinius numerius nes jau tuoj bus 30 metu masinai ir vazinesiu istoriniais numeriais ir nereikia man jokiu nauju masinu man ir su senienom puikiai vaziuojasi

kokia ta masina, gal foto pamesi?:) man kartais irgi atrodo, kad su masinom kai kuriem reik ziema nevazinet. Su nissannais, opeliais, hondom. Rudyja kaip velniai. Atrodo butu puikios masinos jei ne rudys.

195

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Lukas parašė:

Truputi pasiskaičiau čia jūsų žinutes, tai gal jums tiesiog tokios merginos limpa kurios nori auksu ir lelijom nukloto kelio, įsėst į kokį rolsiką ir būt vežiojamai kaip karalienei. Būtent tokios dažniausiai pagal išorę gal ir "dešimkės", bet pagal smegenų ir kūno santykį smarkiai atsilieka nuo vidurkio. Niekada nesakau kiek uždirbu nepažįstamam žmogui, jeigu jam ne tas bus svarbu tai ir negaila investuoti pinigus ne tik į hobius, tokius kaip mašinos, bet ir į patį žmogų. Pinigų su savim nenusineši į kapą. O šiaip kiekvienas žmogus kažkokio lygio savanaudis, todėl idealą vargu ar sutiksi, o dar vargiau internetinėje erdvėje. Yra fainų merginų aplinkui, ir tų "dešimkių" fainų yra, svarbu atrasti savo "dešimkę" ir viskas bus čiki, to ir linkiu smile

visokios limpa. kokiu yra tokios ir limpa bet daugumoje kvailos mergos. jeigu surusiuoti jas tai gaunasi kazkas panasaus:
1) malalietkos. durnos kvailos mergos kurios raso 30 meciams diedams. is karto praso accaunto facebooke ir ziuri ar grazus tavo snukutis. jei snukutis grazus tada bendravimas tesiasi toliau. kai kurios siulosi atsiduoti is karto
2) vienisos mamos su 1,2,3 vaikais. daugumos is ju sunkus gyvenimas jas mete arba zuvo vyras jos turi daug finansiniu sunkumu niekuo nepasitiki bet dar kazko iesko
3) vienisos mamos ir dar is kaimu. ju gyvenimas dar sunkesnis
4) apkunios moteros. ju labai daug rasineja
5) karjeristes ir moksliukes. iki 30 metu sedejo prie mokslu ir paskui susiruose ieskoti vyro. pati tinkamiausia moteru kategorija nes turi daug privalumu
6) labai auksto lygio moteros. verslininkes, uzimancios geras pareigas, siaip labai grazios moteros, dar prie sios kategorijos priskiriu visokias dainininkes aktores ir pansiai. jos kartais sedi pazintyse bet tokias auksciausio lygio merginas labai sunku ir praktiskai neimanoma sudominti. kuo aukstesnio lygio mergina tuo labiau vyras pries ja kompleksuoja ir pradeda vaidinti tada moteris isvis nebendrauja. kartais kai rasai tokioms visiskai atsiputes siaip noredamas paprikolinti jos kartais atraso bet labai greitai dingsta arba nutraukia bendravima. toliau susirasinejimo su tokiom moterom reikalai nenuejo. ju yra tu desimtuko vertu merginu labai jaunam amziuje kai tau 15-18 metu dar gali tokia sudominti bet paskui jos labai pasikelia daug pasiekia ir jau prie tokiu neprieisi. dabar prie tokiu net nelendu

va tokios ir limpa bet dauguma is 1-4 punktu. ir manau kad limpancios mrginos ar moteros puikiai atspindi moteru socialine padeti tam tikroje amziaus grupeje. gali pagal atsiliepiancias i tavo skelbima merginas daryti socialini tyrima. tai kaip visos visuomenes pjuvis

196

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Darius parašė:

kokia ta masina, gal foto pamesi?:) man kartais irgi atrodo, kad su masinom kai kuriem reik ziema nevazinet. Su nissannais, opeliais, hondom. Rudyja kaip velniai. Atrodo butu puikios masinos jei ne rudys.

pas mane labai sena Audi 100 C3 tokiu dar daug vazineja. sostineje gal ir neliko bet provincijoje dar vazineja. merginoms cia ne lygis su tokiom vaziuoti. siaip nieko ipatingo istorines vertes neturi taip pat nera labai retas automobilis atsarginiu daliu ne problema surasti. bet as labai prisirisu prie daiktu ir naujesnes net neplanuoju pirkti. dar labiau apsimoka ja uzkoncervuoti siltam garaze negu parduoti. tai kad merginos jeigu ieskote vyro su prabangia masina apeikite mane pro sali nes as toliau riediesiu su savo seniena