121

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

Ponaitissss parašė:
Marius parašė:

Konstantinai,bet matai jeigu klube mažai geri tik viena bokalą ir eini ir pašoki ir gauni numeriuką gyvai,o vėliau sekančią dieną tu jai pats pasuki ir siūlai susitikti yra daug lengviau negu per netą bendrauti smile.Plius jinai jaučiau tavo vyriška energija smile.

Arba kita diena - kas cia raso? Nepamirsk, kad i klubus merginos buna ateina kurios turi vaikinus, o gal su draugem ateina i klubus, nes vaikinai dirba ar dar ka. Nejau prasidetum su uzimta?

dideliam mieste kokiam vilniuje prasideciau o mazam mieste vieni kitus pazista ir jau kita diena visi zino kas su kuo soko kas su kuo pasilaize kas su kuo i kluba atejo ir isejo tai pas save isvis neprasidedu tik pagerti ateinu

122

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

Konstantinas parašė:
Ponaitissss parašė:
Marius parašė:

Konstantinai,bet matai jeigu klube mažai geri tik viena bokalą ir eini ir pašoki ir gauni numeriuką gyvai,o vėliau sekančią dieną tu jai pats pasuki ir siūlai susitikti yra daug lengviau negu per netą bendrauti smile.Plius jinai jaučiau tavo vyriška energija smile.

Arba kita diena - kas cia raso? Nepamirsk, kad i klubus merginos buna ateina kurios turi vaikinus, o gal su draugem ateina i klubus, nes vaikinai dirba ar dar ka. Nejau prasidetum su uzimta?

dideliam mieste kokiam vilniuje prasideciau o mazam mieste vieni kitus pazista ir jau kita diena visi zino kas su kuo soko kas su kuo pasilaize kas su kuo i kluba atejo ir isejo tai pas save isvis neprasidedu tik pagerti ateinu

Na man zema prasideti su uzimtom, net negrazu zlugdyt gyvenimus. Nors jei mergina pati elgiasi kaip kurva, tai su ja atitinkamai ir elgiamasi.

123

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

Juokingai atrodytu bandymas gyvai pakalbint mergina ir gauti atsakyma, na zinai, mes turim vaikinus, arba as savo vaikino laukiu, tuo po keliu minuciu ateis. Kam save taip zemint. Duotas portalas pazintims, pazindinkites. Pabendraukit ir supraskit ar verta tiktis ar ne, nes realybeje susipazint su durne galit, kuri pradzioje pasirode gera ir sventa.

124 (redagavo Marius 2014-12-27 15:15)

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

ponaitis kas tau sakė,kad aš neturiu draugės ? big_smile big_smile.Aš pats ateiniu čia po darbo pasilsėti,o klube juk gali pakviesti šokti tiesiog ,o po šokio eini ir pakalbi su ja ar laisva ar ne smile.O tavo atveji buvo žiaurius Konstantinai kam tu jas bandei suvilioti gėrimais ir gelėm klube ? big_smile.Ir šiaip mokėti reikia sekančia dieną po klubo kalbėti smile.Ir dar turi klube  medžioti perkeltine prasme žiūrėti ar jinai dažnai būna su tuo pačiu vaikinu juk jeigu pana su vaikinu tai jinai tikrai bus prie jo šaliai.O gatvėj kitokios taisykles galioja.Jeigu bus užimta tai tiesiog palinki geros dienos ir viskas wink.Aišku jeigu į kluba ateini girtas,kaip tapke tai aišku tau nepavyks reikia max vieną bokalą išgerti ir viskas smile.Panos tai atkreipia demėsį smile.

125

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

Tai taip ir lakstai su numautom kelnem?

126

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

Marius parašė:

ponaitis kas tau sakė,kad aš neturiu draugės ? big_smile big_smile.Aš pats ateiniu čia po darbo pasilsėti,o klube juk gali pakviesti šokti tiesiog ,o po šokio eini ir pakalbi su ja ar laisva ar ne smile.O tavo atveji buvo žiaurius Konstantinai kam tu jas bandei suvilioti gėrimais ir gelėm klube ? big_smile.Ir šiaip mokėti reikia sekančia dieną po klubo kalbėti smile.Ir dar turi klube  medžioti perkeltine prasme žiūrėti ar jinai dažnai būna su tuo pačiu vaikinu juk jeigu pana su vaikinu tai jinai tikrai bus prie jo šaliai.O gatvėj kitokios taisykles galioja.Jeigu bus užimta tai tiesiog palinki geros dienos ir viskas wink.Aišku jeigu į kluba ateini girtas,kaip tapke tai aišku tau nepavyks reikia max vieną bokalą išgerti ir viskas smile.Panos tai atkreipia demėsį smile.

Na klubas nera skirtas rimtom pazintim. Ten uzsoksi ant barakudos, ant uzimtos, ant nesubrendusios. Kas isvis sugalvojo tokia nesamone, kad klube visos panos laisvos? Nepainiokit gyvunu haremu.

127

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

seip tik cia,laika prastumt...

128

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

Ponaitis įdomu į kokius klubus tu eini,kad ten vien tik barakūdos,kaip tu sakai wink.Yra normalių pvz Kaune yra mano megstamų,kur studentės vaikšto tikrai protingos iš universiteto ,tik va reikia galva pasukti,kaip užkalbinti o dieną naktį klaviatūra braškinti neapsimoka ateis kokia priedurnė kuri iš chatų atrodė kitoke wink.

129

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

Iq-club?

130

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

ieskot

131

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

Na akmens amžiuje  nereikėjo klubuose ieškot moters ar interneto pazinciu portaluose big_smile

132

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

Ieškoti. Bet, kad visiems susirašinėti internetu labiau apie niekus patinka.

133

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

nieko rimto tik nesąmones šnekėti

134 (redagavo Arvydas 2015-03-31 22:56)

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

Greičiausia yra tipai žmonių. Pvz. žmogus sėdi ieškoke iš darbo (tipiškai tai moterys ar merginos, dažnai ištekėję ar turėdamos draugą) - sėdi paprastai dažniausia tam, kad užmušt laiką, kad darbo laikas greičiau baigtųsi...  Matau čia ir tokių nuotraukų, anketose, kur tos pačios buvo dar prieš daugiau nei 10 metų pas jas įdėtos... Bet yra ir naujų žmonių. Na visokių... Per ieškoką esu daug kartų susitikęs, tai su šiuo puslapiu tikrai viskas ok dėl to. Nors susitikinėdavau daug seniau, kai buvau jaunesnis... Po to daug vandens nutekėjo.

Nors ieškoti, nelabai ieškau. Tikiu į likimą, kad viskas bus kaip lemta ir dėl to nieko nereik stengtis smile O jeigu nieko nerasi, matyt irgi taip lemta smile

135

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

Ieškojau vieno žmogelio. Išsitrynė kol suradau. Radus priminimą pašte užsukau po kelių mėnesių ir...
Smagu paskaitinėt žmonių mintis ir tiek.

136

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

Maniakai čia ieško savo aukų;
Šiaip ieškosi daug kas sekso partnerių;
Aš ateinu forume pasikoliot ir pasijuokt big_smile

137

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

as tai visur speju.. ir forume pasireikst, ir mergu paieskot, ir kameras paziuret.. :DD

138

Re: ieskok.lt ar jus cia kazko ieskot ar tik siaip ateinat papliurpti ?

Kristina parašė:

Maniakai čia ieško savo aukų;
Šiaip ieškosi daug kas sekso partnerių;
Aš ateinu forume pasikoliot ir pasijuokt big_smile

Esam realybeje pazistami, bet nesitikejau, kad ir mane jau turbut priskiri prie kazkokiu manjaku big_smile