161

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Ponaitissss parašė:
gedukas parašė:
Ponaitissss parašė:

Kas yra vyriskas vyras? Gal papasakokite smile

Tau juo būti tikrai negresia.

Na as bent nebijau isideti savo nuotrauka, o tu apsimyzes slepi savo veida, kad niekas gatveje neatpazintu big_smile


Ponaiti, iš kur tavyje tiek pykčio?...:)

162

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Eli parašė:

Tai gal, Ponaiti, apsispręskite, ar jums tikra moteris yra namų tvarkytoja, ar prostitutė, kuri "etiketė" jums priimtinesnė? big_smile
Vyras- medžiotojas yra  drąsus, pasitikintis savimi, atsakingas žmogus. Nuo senų senovės vyrai buvo atsakingi už savo šeimos gerovę smile

Isiskaitykit i klausima jei blogai isiskaitot. Man normali moteris nera prostitute ar virtuveje gyvenanti.
Nuo senu senoves sakot. Tai jus dar is akmens amziaus ka paminekit. Dabar belieka eiti i gatve ir medzioti gyvunus? Juk maisto gi reikia.
Nors vadovaujates logika kaip dabartines islepintos merginos - vyras dirba ir nesa pinigus, o as mergina, man tik namie sedeti prie puodu.  Ar ne?
Kazkodel paziurejus koki rusiska sena filma matai kaip ir vyrai ir moterys dirba kartu, o dabar bezdoriu karta.

163

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Eli parašė:
Ponaitissss parašė:
gedukas parašė:

Tau juo būti tikrai negresia.

Na as bent nebijau isideti savo nuotrauka, o tu apsimyzes slepi savo veida, kad niekas gatveje neatpazintu big_smile


Ponaiti, iš kur tavyje tiek pykčio?...:)

Paskaitykit kas pirmas pradejo. O ir be pykcio parasiau.

164

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Aha, o dabar nedirba nei vieni, nei kiti, tik sedi internete ir blevyzgoja big_smile big_smile

165

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Eli parašė:

Aha, o dabar nedirba nei vieni, nei kiti, tik sedi internete ir blevyzgoja big_smile big_smile

Ir del medziotoju, tai atrodo, kad dabar merginos medzioja labiau koki naivu uzsienieti ar turtuoli isnaudoti, ismelzti pinigeliu tongue

166

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

O tai tau ko labiau gaila : merginu ar užsieniečio pinigu ???

167

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Ponaitissss parašė:
Eli parašė:

Aha, o dabar nedirba nei vieni, nei kiti, tik sedi internete ir blevyzgoja big_smile big_smile

Ir del medziotoju, tai atrodo, kad dabar merginos medzioja labiau koki naivu uzsienieti ar turtuoli isnaudoti, ismelzti pinigeliu tongue

Pasižiūrėjau tavo anketą- toks simpatiškas vaikinas. Viskas dar prieš akis- bus tų merginų, tik pozityvo daugiau reik wink

168

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

gedukas parašė:

O tai tau ko labiau gaila : merginu ar užsieniečio pinigu ???

man nei vieno negaila) merginu nes jos isnaudotojos o uzsieneciu negaila nes turi jie tu pinigu. kazkiek mergos ismelzia bet jie dar daugiau uzdirbs

169

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Konstantinas parašė:
gedukas parašė:

O tai tau ko labiau gaila : merginu ar užsieniečio pinigu ???

man nei vieno negaila) merginu nes jos isnaudotojos o uzsieneciu negaila nes turi jie tu pinigu. kazkiek mergos ismelzia bet jie dar daugiau uzdirbs

Vyrai tinginiai, merginos išnaudotojos, užsieniečiai per daug turtingi... Fe, koks baisus tas pasaulis big_smile

170

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

gedukas parašė:

O tai tau ko labiau gaila : merginu ar užsieniečio pinigu ???

Butu gerai jei neklausinetum manes, nesikreiptum i mane ir necituotum mane. Aciu.

171

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

tai čia ir taip aišku kad ne patys kalti o aplinka kalta.

172

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Ponaitissss parašė:

Butu gerai jei neklausinetum manes, nesikreiptum i mane ir necituotum mane. Aciu.

Šiaip tai neraupsuotas esu aš  galiu pažymą parodyti be to ir per klaviatūra ši lyga nepersiduoda.o ir nuotraukos nesidedu todėl kad taves neužkrėsčiau.Taika broli,taika

173 (redagavo Rudaakė 2015-06-21 15:29)

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

neatsakau kai raso 10 ir daugiau metu uz mane jaunesni asmenys, siulantys seksa ar juodaodziai.

174

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Labai dažna situacija, kai vaikinai parašo laišką ir nesulaukia jokio atsakymo. Merginoms tai irgi pasitaiko, bet tikrai rečiau.

Merginos niekad nerašo pirmos, jei jau parašė pirma tai lauk kokį kremą bandys parduoti ar dar kokios totoalios nesąmonės kurios neturėtų būti. Ir kitos išvis nesinaudoja anketa, o paskui dar gauna žinučių mėnesių mėnesius tikriausiai tai ir neatsako. Ir iš tikro tai labiausiai erzina kai atsako grynai tam, kad išsidirbinėtų visokias nesąmones, tarkim: ne kita žinutė ne paskui vėl ne, kol supranti, kad durniuoja ir tiek.

175

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Žinai moteriška jos žino geriau ko tau reikia.Jei nusprendė kad kremo reikia tai krema ir gausi.Tas pats su rašymu.

176

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Darius parašė:
gedukas parašė:
Vik parašė:

man dauguma vaikinų tiesiog negražūs, bet negi rašysi žmogui, kad tavo veidas per putlus/nosis per plati/akys per mažos, ir dėl to tu man nepatrauklus. Gi sugadinčiau nuotaiką.

Vyras ir neturi būti gražus. Kad truputėli gražesnis už beždžione ir viskas.:::045 svarbiausia pas mus ne grožis - patrauklus turime būti mes o ne gražus.

gera pana nores gaut viska turbut - iskaitant ir vyro grozi. Blogesne pana gali atsisakyt grozio vardan kokiu kitu savybiu.

Pirma karta girdziu, kad moteris ziuri i grozi vyro..  man tai jie visi baisaus veido, bet manau, cia normalu...

177 (redagavo Tomas 2015-06-23 12:29)

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Man patinka, kad vis daugiau merginų ir moterų žiūri į vyrų grožį. Taip jos kainuoja pigiau smile O gal ir nieko smile

Tai labai logiška programa smile

Todėl atsakyti į laiškus naudinga visiems.

178

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Na man paraso is 3 kokia viena simpatiska per metus big_smile bet tos nesimpatiskos tai netai kad tokios bet ir paraso Labas...wtf...ir ka cia reiktu atrasyt ? viso gero ? big_smile o tos simpatiskos kazkodel sugeba daugiau nei labas parasyti, ir as ju tikrai nelaikau pigiom ar kazkokiom pan. o kaip tik savimi pasitikinciomis ir turincios siekiu kazkokiu o ne tik sedeti ir laukti ko kazkas is dangaus nukris , nes daugumos cia ats paskaicius atrodo kad cia ieskotojai tik vyrai turetu buti ,o moterim tik lekstutes atnesa ir jos renkas big_smile tos kvailes kur noretu parasyt bet neraso vien del kazkokiu stereotipu tai ir liks kvailem senmergem arba su kokiu kiaule gyvens.

179 (redagavo Daiva 2015-07-24 16:58)

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Kaip suprast verta? Į sūnus tinkantis žmogus parašo "labuka :::001". Ką reikėtų atsakyti ir apie ką su žmogumi kalbėti? Rašant visų pirma reikia išdėstyti savo mintis, o tik tada tikėtis, kad pašnekovas sureaguos.

180

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Mindaugas parašė:

Na man paraso is 3 kokia viena simpatiska per metus big_smile bet tos nesimpatiskos tai netai kad tokios bet ir paraso Labas...wtf...ir ka cia reiktu atrasyt ? viso gero ? big_smile o tos simpatiskos kazkodel sugeba daugiau nei labas parasyti, ir as ju tikrai nelaikau pigiom ar kazkokiom pan. o kaip tik savimi pasitikinciomis ir turincios siekiu kazkokiu o ne tik sedeti ir laukti ko kazkas is dangaus nukris , nes daugumos cia ats paskaicius atrodo kad cia ieskotojai tik vyrai turetu buti ,o moterim tik lekstutes atnesa ir jos renkas big_smile tos kvailes kur noretu parasyt bet neraso vien del kazkokiu stereotipu tai ir liks kvailem senmergem arba su kokiu kiaule gyvens.

Mindaugai slepkis tu po pernyksciais puvanciais lapais ne esi tu universalaus grozio, proto ir kaz ko pasiekes bernas, kad tau kiekviena grazuole rasytu, eilinis gatvinis kokiu pilnas pakampes, dziaukis, kad bent kaz kas tau paraso, kaip padoriam bernui net butu geda rasyt tokias nesamones, lepsis ir tiek jai tau reikia agresyviu, suvyriskejusiu merginu, nes pats per daug sumoteriskejas, tai nera ko verkt, kad tiek mazai interesanciu, reikia tik pasidziaugti...:::001, kad Lt moterys yra pakankamai moteriskos ir ismintingos, nes islaiko savo saviverte.