1

Tema: Netikros anketos

Juokingiausias reiskinis, kai pora iesko malonumu, arba vienas is poros atstovu. Visada sis reiskinys sliapisi uz merginos nuotrauka. Ir jos galima apitikti, kai Mergina iesko merginos.
Atrodo sio atveju geriausia poroms suteikti statusa "Pora" ir baigti netikruju anketu egzistavima.
Yra ir kitas reiskinis, kai vaikinas slepiasi uz merginos nuotrauka. Nesuprantu, ar transvetitu padaugejo, ar netadicionalios pakraipos padaugejo, bet gal tada jau ivesti laikas statusa Seksualine orientacija? smile

2

Re: Netikros anketos

Ce koki 30proc. netikru anketu ir panasiai tiek mulkiu durniu volioj....

3

Re: Netikros anketos

Nesuprantu Tavo parasymo ,,netikra anketa,,Po kiekviena anketa slepiasi realus zmogus.Tiesa,vienas zmogus gali tureti 2,3,,,,anketas.Gali klonuoti save:::911

4

Re: Netikros anketos

as tokiu dalyku nepastebejau dar.

5

Re: Netikros anketos

Tai ko tu nori demokratija kas ka nori tas ta raso ir viesina, kai igauni igudzius gali pastebeti kuris is tiesu ko tikisi o kuris tik suda pamalt ir paerzint prisiregistruoja:::001.
O del anketu kur uz merginu nuotrauku slepesi vaikinai manau tokiu budu siekiama suvylioti koki naivuoli ir is jo pasipelnyti arba tai psichiskai nesveiki ar sunku gyvenimo etapa isgyvenantys zmones.:::001

6

Re: Netikros anketos

Keisčiausia, kai jaunuoliai rašo amžių 70, 80, 90...O sėdi čia tik tam, kad išmanusisi telefonas, visas jų gyvenimo tikslas.  Ir iš viso, kaip jauni žmonės nesugeba kitokiu būdu susipažinti?  merginos, būkite atsargios.

7

Re: Netikros anketos

Tai  kad ir ta paty raso moterys savo amziu ,daugiausei 80 metu.nori ieiti i ju anketa perziura draudzema.tai kam jos tada figurojasi is vis merginu puslapiose.tik tam kad parodytu save kad,as esu tokia.ir daranketas pradejo akupuoti anonimai kitaip tarent neprisiregistrave narei,ko jiems cia reikia.kodel ju neblokoja.ar neimanoma ju uzblokoti.

8

Re: Netikros anketos

Pritariu

9

Re: Netikros anketos

romas parašė:

Tai  kad ir ta paty raso moterys savo amziu ,daugiausei 80 metu.nori ieiti i ju anketa perziura draudzema.tai kam jos tada figurojasi is vis merginu puslapiose.tik tam kad parodytu save kad,as esu tokia.ir daranketas pradejo akupuoti anonimai kitaip tarent neprisiregistrave narei,ko jiems cia reikia.kodel ju neblokoja.ar neimanoma ju uzblokoti.

Keliaujate į nustatymus, pasirenkate "Anketos nustatymai" ir privatumo dalyje pažymite "Prisijungę nariai". Ir žinoma nepamirštate išsaugoti pakeitimų. Daugiau jokių anonimų wink

10

Re: Netikros anketos

Kad yra netikrų anketų aš pastebėjau irgi. Jauna mergina prašo susipažinti ir pabendrauti, esą jai reikia suaugusios moters patarimo, tačiau realiai prasideda kažkoks nesveikas pokalbis intymia tema - maždaug teta kaip reikia daryti tą ir tą, kad jam būtų malonu, nes aš dar mergaitė ir pan. . Po tokio keisto pirmo pasikalbėjimo, kurio ilgai netęsiau, nes pajutau, kad tai greičiausiai vaikinas ar vaikinai linksminasi, panaudoję jaunos merginos nuotrauką, sulaukiau dar keleto prašymų susipažinti ir pasikalbėti iš profiių su jaunų ir naiviai  atrodančių panelių nuotraukomis