81

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Niekad iš jokio vaikino negavau gėlių pirmojo pasimatymo metu ir kažkaip, jei būčiau gavusi, manau, būčiau pasijautusi nejaukiai. Nors, gal dėl to, kad amžius- ne 30, ne 40 ir ne daugiau.

82

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

:::034 šiais laikais iš vyro anei nuvytusios gėlės gausi anei nieko. Dėl to tiek senbernių ir yra. :::012. O žodžio pasimatymas reikšmės, turbūt, 98 procentai vyrų net nežino. :::012. Pasimatymas  tiems senberniams  tolygu pasibarškinimas. :::037.

83

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Ninada lia lia parašė:

:::034 šiais laikais iš vyro anei nuvytusios gėlės gausi anei nieko. Dėl to tiek senbernių ir yra. :::012. O žodžio pasimatymas reikšmės, turbūt, 98 procentai vyrų net nežino. :::012. Pasimatymas  tiems senberniams  tolygu pasibarškinimas. :::037.

Siais laikais? Tai tu egzistavai pries 200 metu? Oho.Turbut visus vyrus pazisti, kad rasai - visi. O gal pati esi senmerge, kad cia sedi?

84

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Nepatinka man jie. galiu persistengti ir itikti merginai, bet tai nemoralu. galiu apsimesti senais pazistamais, bet ko man ten eiti tuomet? Buti savimi, tai merginoms netinka, sakys banalus. kartais pasijauciu merginoms i pirma pasimatyma CV reikia nunest...

85

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

gauti gėlių visada yra malonu. Tie, kurie mano,kad nešokinėję aplink turės normalią moterį, lai galvoja iš naujo. O jei šokinėjate apie bet ką, tai irgi šį tą apie jus pasako. Saiką jauskite visur ir visada. Šokinėjime aplink - taip pat.

86

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Nesuprantu ko taip sureiksminamos geles, geliu kai man ju reikia as nueinu i geliu turgeli ir  nusiperku, o vat auksas, platina, deimantai, rubynai, briliantai, pagarba, rupestis tai visai kas kita. Kas tos geles jos nuvys o taurieji metalai bei brangakmeniai, zmogaus rupestis bei meile liks.:::001

87

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

OLA parašė:

Nesuprantu ko taip sureiksminamos geles, geliu kai man ju reikia as nueinu i geliu turgeli ir  nusiperku, o vat auksas, platina, deimantai, rubynai, briliantai, pagarba, rupestis tai visai kas kita. Kas tos geles jos nuvys o taurieji metalai bei brangakmeniai, zmogaus rupestis bei meile liks.:::001


www.youtube.com/watch?v=ehcVomMexkY

:::012:::012:::012:::012:::012:::012:::012


kokie dar brilikai šitoje ubagų karalystėje - ieškoke :::037


kai kurie net intiko neturi, o eina į viešąsias bibliotekas, kad, kaip kokie pensininkai, turėtų galimybę prisijungti prie ieškoko :::b32:::b32:::b32:::b32.

88

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Ninada lia lia parašė:
OLA parašė:

Nesuprantu ko taip sureiksminamos geles, geliu kai man ju reikia as nueinu i geliu turgeli ir  nusiperku, o vat auksas, platina, deimantai, rubynai, briliantai, pagarba, rupestis tai visai kas kita. Kas tos geles jos nuvys o taurieji metalai bei brangakmeniai, zmogaus rupestis bei meile liks.:::001


www.youtube.com/watch?v=ehcVomMexkY

:::012:::012:::012:::012:::012:::012:::012


kokie dar brilikai šitoje ubagų karalystėje - ieškoke :::037


kai kurie net intiko neturi, o eina į viešąsias bibliotekas, kad, kaip kokie pensininkai, turėtų galimybę prisijungti prie ieškoko :::b32:::b32:::b32:::b32.

Nekalbek uz visus karalaite save tituluojanti. Tu net nematei bibliotekos savo gyvenime. Atsirado pati teisingiausia "ne ubage".

89

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

:::b40:::b40:::b40:::b40:::b40:::b40


iš kur tu žinai ? ....o gal aš bibliotekoje dirbu :::840.

...kadangi su manimi elgiasi kaip su princese-karalaite....tai ir jaučiuosi tokia :::016.

90

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Ninada lia lia parašė:

:::b40:::b40:::b40:::b40:::b40:::b40


iš kur tu žinai ? ....o gal aš bibliotekoje dirbu :::840.

...kadangi su manimi elgiasi kaip su princese-karalaite....tai ir jaučiuosi tokia :::016.

Pamaiva su nepilnavertiskumo kompleksu. Tau dar toli iki princeses ir karalaites.

91 (redagavo Teo 2021-04-01 13:28)

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

ieškotojas parašė:

Labas vakaras.Norėčiau jūsų užklausti,kaip elgtis per pirmajį pasimatymą su mergina ?.Esu 21metų jaunuolis,bet išsiskyriau būdamas 18 metų ir nuo tada neturęs jokių rimtų pasimatymą,bet šitas bus geras nes tą  jaučiu,nes turime bendrų pomėgių.Norėčiau patarimų,kaip elgtis,kad nepapulti į tą vadinamajį draugų ratą,kur panos tiesiog lauko vaikina ,tik draugu smile.Norėčiau normalių patarų,bet nestuminų smile.

jei megina eina su tavim i pasimatima tu jei patiknki kitaip rastu 100 priezasciu tau atsakyti. db reikia visko nep**ti ,
kad nemanytu kad triniesi i drauga :
  1 Fiziski komplimentai drabuziai ir tt .Pora ne daugiau pradzioje ,kai pasisveikini ir dar viena kai kalbat apie kazka. Paskui reikia diskusijije ideti kadzka kas risasi su seksu.
- O tikrai aciu:::138
-  taip taip ypac tavo legis kaip sedi ant uodegytes:::520
ir tik ji nespaja parasusti tu iskardo keiti tema pradedi kalbetii ir ziureti i akis ... tema kita o mintis eina..
cia zinai reikia elgtis kaip tu kalbiesi su savo draugais tik be izeidinejimu ir kazkokiu sexgaslumu ir neakcentuoti tik i seksa.

92

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Pirmas pasimatymas, antras , trecias.... Jokio skirtumo. Jei patikai, tai tramparam ir viskas is karto. O jei ne siurbs dovanas smile

93

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

ieškotojas parašė:

Labas vakaras.Norėčiau jūsų užklausti,kaip elgtis per pirmajį pasimatymą su mergina ?.Esu 21metų jaunuolis,bet išsiskyriau būdamas 18 metų ir nuo tada neturęs jokių rimtų pasimatymą,bet šitas bus geras nes tą  jaučiu,nes turime bendrų pomėgių.Norėčiau patarimų,kaip elgtis,kad nepapulti į tą vadinamajį draugų ratą,kur panos tiesiog lauko vaikina ,tik draugu smile.Norėčiau normalių patarų,bet nestuminų smile.

Atejai, pamatei, patvarkei...  Jokiu kitokiu variantu...

94

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Aira parašė:

Nesokinesi -negausi

:::131
davai as laukiu :::150

95

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

geliu nedovanoju pirmame pasimatyme ,esu savimi ,man rupi susipazinti su zmogumi ,pakalbeti apie tai kas yra svarbu ir ideti kitos chumuristines kalbos ,kad nebutu tardymas o malonus bendravimas ,esu gana drasus taip man kiti sako, tik siuo metu nelabai ka eina pakviesti ,jai kuri noretu ir nebijotu tu virusu galim susitikti ,nes tik apmaskes varo siuo metu.

96

Re: Pirmasis pasimatymas su mergina

Arvydas parašė:

Kažin ar išeis išvengti to. Tokios tos moterys, nors ir skaitosi, kad vyrai valdo pasaulį, bet vyrus valdo jos. O priešingu atveju greičiausiai teks pyktis arba būti vienam smile Patarčiau nesitikėti nieko iš anksto, tai padeda vėliau, nepatirti streso, kai lūkesčiai nepasiteisina...  O šiaip, kaip lemta taip ir bus. Aš pamenu kartą ėjau į pasimatymą ir po nosimi paskutinis troleibusas nuvažiavo, kuris būtų laiku mane atvežęs, priėmiau tai kaip ženklą, kad mums su ja nelemta susitikti. Parašiau SMS, kad sorry negaliu atvykti, ji baisiausiais žodžiais mane pradėjo plūsti, čiut ne kalėjimo terminologija rašyti. Taip gerai parodė savo tikrąjį veidą, kas tik patvirtino, kad ženklas buvo teisingas. Jeigu nelemta, nepriversi vistiek...

Einu paprastai be jokių lūkesčių ir kaip bus taip bus, taip tekę visko patirti...  Bet jeigu nepavyksta, užtai po to nebūna dėl ko graužtis, nes vistiek nieko nesitikėjai... Jeigu per daug sau sureikšmini ryšį su ja, tas tik į blogą. Nes jeigu ji jus, kad esi lengvai pasiekiamas, tas darys tave neįdomiu taikiniu. Aišku tas ne visada pasitvirtina, bet dažniausiai. Tiesiog žmonės mėgsta iššūkius, šiek tiek nepasiekiamus tikslus...

Auksniai žodžiai, @Arvydai. Mes, ypač moterys, dar prieš pirmą pasimatymą jau ten prisisvaigstam, ką veiksim penkis metus į priekį su šitu žmogumi, kurio dar nė karto nesame matę. Tikriausiai, daugelis einam į pasimatymus keldami sau didelius reikalavimus ir lūkesčius, ir baisiausia, tą klausimą "o gal čia tas vienintelis". Kai pradedi kažko tikėtis, norėti, svaigti, tada atsiranda visi expectations, kurie pradeda stresuoti tave, "o kas jei ne tą pasakysiu", "o kas jei ne taip padėsiu ranką", o kas jei tas ir anas bus. Visa tai sukelia stresą ir pasimatymo metu mes bandome apsimesti kažkuo kitu, nei esame iš tikrųjų ir visas linksmumas date'ų išnyksta. Aš dabar praktikuojuosi naują startegiją ir požiūrį į pasimatymus eiti tiesiog praleisti gerai laiką, ką nors kartu naujo pamatyti, atrasti, pažinti kitą žmogų, išgirsti jo perspektyvą įvairiomis temomis ir tiesiog klausyti kito žmogaus. Šitoje tokioje self-centered, self-focused visuomenėje mes nebemokame išgirsti ir išklausyti kito žmogaus, o juk tai visų santykių pagrindas.

@Arvydai, pavydžiu jums, jus bent jau kažkas apsaugojo nuo nepavykusio date'o. Man vieną kartą nebuvo jokių ženklų ir į pasimatymą atėjau laiku, tik kad žmogus, kurio laukiau, pasirodė visiškai kitoks nei nuotraukose. Ir nors jaučiausi totaliai apgauta, visgi stengiausi tiesiog pasimėgauti pokalbiu ir pasivaikščiojimu. Bent jau užteršto Vilniaus oro pakvėpavau. ;-)