121

Re: merginos pirmos?

ninada lia lia, o kur tokių inicaityvių ir entuziastingų merginų rasti galima? ;D esi įsitikinus, jog čia ne kokio filmo ar serialo scenarijus? ;D

122

Re: merginos pirmos?

Kristina parašė:
Ponaitissss parašė:
Kristina parašė:

Mano nuomone apie tave yra blogiau negu blogai ir žemiau negu žemai. Ačiū už dėmesį smile

Klausyk tu filosofe, tu jei klausi manes tokiu dalyku, tai ka? Tevu neturi? Nori buti ivaikinta smile ??? Kaip virssvoris beje?

Vat vat vat, to ir laukiau, kada pasimatys tavo tikrasis veidas. Nieko kito ir nesitikėjau. Sėkmės darbe big_smile

Taip, o tu veltede smile

123

Re: merginos pirmos?

Ponaitissss parašė:
Kristina parašė:
Ponaitissss parašė:

Klausyk tu filosofe, tu jei klausi manes tokiu dalyku, tai ka? Tevu neturi? Nori buti ivaikinta smile ??? Kaip virssvoris beje?

Vat vat vat, to ir laukiau, kada pasimatys tavo tikrasis veidas. Nieko kito ir nesitikėjau. Sėkmės darbe big_smile

Taip, o tu veltede smile

Nepamatuotas teiginys wink

124

Re: merginos pirmos?

pykstatės kaip sena sutuoktinių pora ;DD jei jau pykstatės, tai darykit tai efektingai ;DD

125

Re: merginos pirmos?

Ponaitissss parašė:
OLA parašė:
Ponaitissss parašė:

Nepyk ant tiesos. Taves tik ieskok.lt visada ir laukia. Vyrai tik bega nuo taves.

Zinai tu cia viska:::810, as ir nepykstu, cia tu matyt labai piktas ant manes ir kt. merginu, kad neatsako i tavo zinutes, jau toks pasimetes, kad nebezinai kam rasyti ir ko griebtis, kad sulaukt demesio toks nelaimingas suvedziotojas:::044

Tu sex bomba isvis cia elitine pana. Tau iki pensijos niekas neitiks.

Nu ka cia as, nereikia spresti pagal save...

126

Re: merginos pirmos?

Mergina parašo pirmą? Taip dar būna?

Bet ištikruju kai gaunu laiška kuris yra adekvatus visai malonu.bet ir linksma tuos keistus žiūrėt.

127

Re: merginos pirmos?

na ar išsisprendė šio portalo dilema, kamuojanti vyrus kone kokį dešimtmetį čia? wink ar parašo visgi tos mergaitės pirmos? big_smile

128 (redagavo blab bla bla 2017-02-22 12:37)

Re: merginos pirmos?

Abigailė parašė:
Evaldas parašė:
indre parašė:

rsme tokia kad viskas ok ka paraso ane? bet kitamedaliopusr kad mergina visgi yrafMa ir ji tiesiog tada nlogai jauciasi viduje,kad turi iniciatyva rodyti,nes visgi stipri pradzia turi padaryti. aikinas manau tongue

Pasiskaityk ką parašei, įdomu ar pati sugebėsi suprasti šį raidžių žaismą big_smile Lėčiau rašyk big_smile

Išvertus į lietuvių kalbą: kita medalio pusė sako, kad mergina, būdama pirma, jaučiasi blogai viduje, nes ji turi rodyti iniciatyvą, kai tuo tarpu vaikinas turi padaryti stiprią pradžią.
Kažkas panašaus big_smile


Kazkokia nesamone, kad mergina negali parodyti iniciatyvos. Visi kovoja uz lygias teises, feminizmas, partneryste ir t.t. Jei merginos sugeba issakyti savo nuomone, tai kodel turi negaleti ir parodyti iniciatyva. Ar kam naudingi dvigubi standartai? Iniciatyvos parodymas nera nusizeminimas, silpno charakterio ar beviltiskumo pozymis. Priesingai, tai drasu ir sveikintina.

129

Re: merginos pirmos?

Nematau skirtumo, kas turi buti pirmas... Jeigu man zmogus patinka, visada uzkalbinu pirma. Cia tam ir esam, kad susipazinti. Jeigu vyras storzievis ir neisaukletas, iskarto pasijaucia is reakcijos. Mandagus paraso, pvz.malonu, kad pakalbinot, bet man ....arba vystom pokalbi toliau ir pns.
Kadangi mano tikslas cia daugiau bendrauti ir diskutuoti, tai  rezultatais esu parenkinta. :::008

130

Re: merginos pirmos?

Marina I parašė:

Nematau skirtumo, kas turi buti pirmas... Jeigu man zmogus patinka, visada uzkalbinu pirma. Cia tam ir esam, kad susipazinti. Jeigu vyras storzievis ir neisaukletas, iskarto pasijaucia is reakcijos. Mandagus paraso, pvz.malonu, kad pakalbinot, bet man ....arba vystom pokalbi toliau ir pns.
Kadangi mano tikslas cia daugiau bendrauti ir diskutuoti, tai  rezultatais esu parenkinta. :::008

Pritariu dėl pirmumo... smile Man kartais užtenka pamatyti moters nuotrauką, o ji daug pasako, bet tikrai nespjaunu, jeigu ką. smile

131

Re: merginos pirmos?

Jus, Kestai, tikras saunuolis. Buciau jauna, tai mielai pabendrautume. Pavydziu jusu draugem...:::008

132

Re: merginos pirmos?

Marina I parašė:

Jus, Kestai, tikras saunuolis. Buciau jauna, tai mielai pabendrautume. Pavydziu jusu draugem...:::008

Mes juk bendraujame... smile :::407 wink

133

Re: merginos pirmos?

Kaip miela...Zinoma, bendraujame, bet siek tiek kitaip...Kita vertus, puiku, kad yra tokiu jaunuoliu kaip jus. :::400

134

Re: merginos pirmos?

Ačiū. Nebūtina - jūs, gerai ir - tu. smile Tas "jūs" labai sureikšmina. smile

135

Re: merginos pirmos?

Toks jau mano bendravimo stilius...:::008