61

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

labai retam vyrui barzda tinka.... tai mano nuomone ir tikrai nieko nenoriu izeisti wink

62 (redagavo Petras 2015-10-13 17:13)

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Moterų elgesio kontrolei ir nedominavimui prieš vyrą - būtina.

63

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Priklauso nuo ąsmens. Vieniems tinka, kitiems ne. Aš pvz taikyčiaus prie merginos, jeigu ji mano kad tinka, tada tinka.

64

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

O man barzda netrukdo... Jei žmogus man mielas, tai koks skirtumas su barzda jis ar be jos, svarbu, kad jis ją prisižiūrėtų...

65

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Turejau didele barzda tai labai nepatogu, kai valgai dziuvesius i ja pribyra trupiniu. Karta ikrito makaronas-  vos issikrapsciau...

66

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

cia tas pats, kaip paklausti, ar tinka moteriai apzelusios kojos...

67

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Yra tikrai kam labai tinka :::242:::242 grazu kai buna savaites laiko :::104

68

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

priklausomai nuo situacijos wink

69

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

keliu dienu barzdele man visai graziai ziurisi smile ilgos barzdos realiai man nepatinka:)

70

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

labai grazu kam tinka:)

71

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

barzdos gerai! vyriska!

72

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Man nepatinka dabartinė didelių barzdų mada. Bent man gražiai su barzda gali atrodyti tik tamsiaplaukiai – šviesiaplaukiams barzda atrodo kaip kažkokios sausos samanos ant veido, nes ji tokios pačios spalvos, kaip oda. O tie nelaimingieji, kuriems auga ryža barzda, nors plaukai tamsūs, išvis galėtų pagailėti aplinkinių akių ir atsisakyti barzdų – bent man žiauriai baisiai atrodo, kai barzda šviesesnė už plaukus.

73

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

matau, kad visu supratimas, kas yra barzda  -skirtingas..:)

74

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Barzdos nepatinka, nebent kelių dienų kartais visai nieko žiūrisi. Ir tik tamsiaplaukiams smile

75

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Nepatinka barzdoti

76 (redagavo Valdas 2021-01-26 21:18)

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Nesvarbu, kad čia moterims, todėl galiu pasakyti, kad barzdos yra blogai. Aišku, tik žydai gražiai atrodo su barzdom, bet stipriausi pasaulyje žydai yra be barzdų. Neevoliucionavusių elgesys. Gerai yra taip, kaip šioje nuotraukoje, ir negerai daryti viską, ko norisi.
https://erandarothschild.org/images/dynamic/59.jpg

77

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Kai durns tai iki galo

78 (redagavo Valdas 2021-01-28 01:04)

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Nieko nesupranti apie barzdas, nes esi kempinė, o Rotšildai, kurie yra turtingiausia žydų šeima, supranta.

79

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

"nieko nesupranti apie barzdas" nesuprantu ko? Kad testosteronas skatina didesni plaukuotuma ir vyrams auga barzda? "Barzdos yra blogai" xD. Idiotas nu visiskas lopas. Nu lopu lopas. Ploksciazemietis xD.

80

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Beždžionės būna su barzdom. O Rotšildas tau dėtų testosterono. big_smile