21

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

as tai kai buvau Luvre ir apejau visus tuos žymius dailininkus ir jų kūrinius, tai nusprendžiau kad man Nr. 1 - Van Gogas. Patiko jo potepiai, spalvos,paveikslu temos. Labiausiai nesupratau (neradau rakto) i tuos religinio pagrindo kupinus L. Da Vincio, Rafaelio ir kt. paveikslus. Jie man tiesiog per "sunkūs ir tamsūs" smile

22

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Antoni Tapies.

23

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Sunku isskirsti viena megstamiausia. Yra daug tapytoju, kuriu darbus karts nuo karto perziuriu.
Kas patrauke aki - M. Chagall 'white crucifixion' paveikslas. Buvau maloniai nustebintas, kad jame pastebejau Lietuvos veliava.  Idomu butu suzinot, ka cia tokio Chagall nori perteikti su ta veliava? Simpatija Lietuvai? O gal neveltui Vilnius vadinamas Naujaja Jeruzale, visgi Chagall zydas smile

24

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Salvadoras Felipas Žasintas Dali Domenekas.

25

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Patinka P. Kalpoko ir M. Vrubelio akvarelės - žavi ne tiek siužetai, kiek meistriškas technikos valdymas.
Gražūs visi A. Muchos darbai.:)

26 (redagavo Rūta 2015-10-27 00:19)

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

S. Dali smile

27

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Van Gogas smile

28

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Visi impresionistai..Claude Monet labiausiai smile kai visa harmonija atspindi tave - tobula.

29

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Valentinas Grigas smile Bet mano atveju tai labai subjektyvu big_smile

30

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

hitleris

31

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Raimondas Gailiūnas iš gyvųjų ir Mikalojus Konstantinas Čiurlionis iš mirusiųjų. O viršūnė yra Mone.

32

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

G.R. Norejau tureti pacia tapytoja. Gaila, bet turiu tik viena jos darba...

33

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Van Gogas.
https://www.google.com/search?q=Van+gogas&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwith_-LztHKAhUHEiwKHYTeAzQQ_AUIBygB&biw=1280&bih=689#imgrc=ZoC4UlK9zn5DEM%3A

Turejau si jo paveiksla ant vieno savo sasiuvinio,daznai patraukdavo mano aki, ziuredavau ir zavedavausi..kazkoks jaukumas,siluma is jo eina:)

34

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Gustav Klimt

35

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Rembrandt van Rijn!

36

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Visada mėgau dairytis į menininkus iš Lietuvos. Šarūnas Sauka

37

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Salvador Dali

38

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

man patinka ne konkretus tapytojas o pats paveikslas arba tiksliau sakant vaizdas nupaisytas ant paveikslo. kodel senu tapytoju paveikslai kabo muziejuose o dabartiniai tapytojai priversti pusvelciui pardavineti savo paveikslus senamiescio gatvese? juk dabartiniai tapytojai ne kiek ne prastesni uz senovinius tapytojus

39

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Claude Monet, vienas iš geriausių mano manymu smile

40

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Tai, ką  neseniai pamačiau ir nustebino tai Vatikano muziejai. Antra savaitė, kaip akyse stovi Rafaelis Santis, Mikelandželas, ir Karavadžo. Po jų, visi kiti šedevrai rodėsi nublankę.