1

Tema: pagalbos, merginos

Sveikos merginos, norėčiau ir iš jūsų pusės sužinot ar sulaukt patarimų, turiu problemą. Su mergina esam pažįstami ilgą laiką, o kartu esame pusė metų. Nuo rugsėjo ji išvažiavo iš Jonavos studijuoti į Kauną ir nuo tada kuo toliau, tuo blogiau.
Pati mergina neturi daug merginų draugių, bet turi nemažai draugų vaikinų, kas manę labai ir erzina ir dėl to buvo tikrai nemažų pykčių.
Nuo rugsėjo dar nebuvo tokios dienos kad mes nesipyktume ir kuo toliau, tuo labiau jaučiu kad mes vienas nuo kito tolstam. Ir ypač jaučiu kad jei **** darosi, nes nebebūna tiek moralų ir mažiau dėmesio reikalauja.+ nebeturiu jau ir ką per sms su ja susirašinėt. big_smile
Todėl prašau kokių patarimų kaip man pačiam palaipsniui atsiribot nuo jos, kad nebūtų sunku išsiskirti, nes tai tikrai jau ateina ir nieko nebei šeina jau taisyti.
Žodžiu norėčiau tiesiog viską švelniai nutraukt arba viską grąžint š tą stadiją kaip dar nebebuvome kartu.
Svarbiausia dabar man yra kaip nors ją ištraukt iš galvos, kad man pačiam **** jau būtų.
Ačiū.

2

Re: pagalbos, merginos

Aš pati esu studentė ir galiu pasakyti,kad visų pirma,tu mąstai blogai.
Nu ir kas kad turi nemažai vaikinų draugų,c'mon,gi mes visi norim laisvės ir kad ir esame santykiuose bet vis tiek norim pabūti ir su draugais ir pnš. Ar ji tau irgi priekaištauja,kad tu pvz turi merginų draugių ar pnš? Yra didelis absurdas uždrausti kitam žmogui turėti draugų vien dėl to,jog bijai,jog ji pabėgs pas kitą,o tai veda iki to,kad tu ja nepasitiki ir TAI veda link klausimo,tai kad tada iš vis vėleisi su ja į santykius,jeigu nėra ar nebuvo pasitikėjimo pilno tuo žmogumi?
Suprask,studijos yra sunkus reikalas ir kaip aš pati sakiau,kadangi esu studentė jau žinau,jog studijos ir mokslai atima didžiąją laiko dalį,taip kad suprask tu ją ir pats dramų nedaryk,nes aš tikrai ją suprantu,jeigu tu jai vis dėl ko priekaištauji,o ji dar ir moksliais apsikrovusi,tai tada tuo labiau ji tavęs nenorės matyti.
Patarimų daug negaliu duoti,bet kurį savaitgalį susitikite ir apie visą tai rimtai pakalbėkite. Pabandyk pasiteirauti,ar ne mokslai jai laiką atimą ir tada bus aiškiau. Nes dabar tai man matosi,jog tu net nebandai jos suprasti,o iš kart skubi kaltinti ir pnš.

3

Re: pagalbos, merginos

Nustosi galvoti apie ja,kai liausies bijoti likti be jos. Paleisk ja jei nebematai prasmes del jos kovoti. Gal ir neverta stengtis,jei  ji nebesirupina jusu santykiais. Pamegink gyventi savo gyvenima. Santykiai gyvi tol kol dirba del ju Dviese!

4

Re: pagalbos, merginos

Nerasyk jai koki menesi ir paziurek. Jei per ta laika pati tau neparasys, reiskia viso gero jai sakyk.

5

Re: pagalbos, merginos

Ponaitissss parašė:

Nerasyk jai koki menesi ir paziurek. Jei per ta laika pati tau neparasys, reiskia viso gero jai sakyk.

Blem tu keistas, idomus ir durnas. jei mergina tau neparasys menesi laiko, tai cia ji tau pasake viso gero, o tavo zodziai jai jau nebeidomus.. big_smile

6

Re: pagalbos, merginos

ally lorel parašė:
Ponaitissss parašė:

Nerasyk jai koki menesi ir paziurek. Jei per ta laika pati tau neparasys, reiskia viso gero jai sakyk.

Blem tu keistas, idomus ir durnas. jei mergina tau neparasys menesi laiko, tai cia ji tau pasake viso gero, o tavo zodziai jai jau nebeidomus.. big_smile

Pats tu durnas keistuoli. Skaityt ismokt reiketu. Jei neparasys, tai reiskia neverta su tokia prasidet ir nereikia nieko rasyt, tiesiog mintyse pasiusti toli ir gyventi toliau.

7

Re: pagalbos, merginos

medus parašė:

Gerai -mastai. "Moterį,reik laikyti ant trumpo pavadėlio. Neturi -trumpo pavadėlio,nereik ir moters".
Kuo greičiau,..susirask kita ir viskas susinormalizuos.

Jei moteris mylės ,nereikės ir pavadėlio.Klystate.

8

Re: pagalbos, merginos

Ponaitissss parašė:
ally lorel parašė:
Ponaitissss parašė:

Nerasyk jai koki menesi ir paziurek. Jei per ta laika pati tau neparasys, reiskia viso gero jai sakyk.

Blem tu keistas, idomus ir durnas. jei mergina tau neparasys menesi laiko, tai cia ji tau pasake viso gero, o tavo zodziai jai jau nebeidomus.. big_smile

Pats tu durnas keistuoli. Skaityt ismokt reiketu. Jei neparasys, tai reiskia neverta su tokia prasidet ir nereikia nieko rasyt, tiesiog mintyse pasiusti toli ir gyventi toliau.

dar tai durnizmas laukti menesi.. big_smile paistai nesamones, nezinai ko nori is gyvenimo... dvi dienas nepasiteiravo kur dingai, eini pas kita..  vsio..

9

Re: pagalbos, merginos

ally lorel parašė:
Ponaitissss parašė:
ally lorel parašė:

Blem tu keistas, idomus ir durnas. jei mergina tau neparasys menesi laiko, tai cia ji tau pasake viso gero, o tavo zodziai jai jau nebeidomus.. big_smile

Pats tu durnas keistuoli. Skaityt ismokt reiketu. Jei neparasys, tai reiskia neverta su tokia prasidet ir nereikia nieko rasyt, tiesiog mintyse pasiusti toli ir gyventi toliau.

dar tai durnizmas laukti menesi.. big_smile paistai nesamones, nezinai ko nori is gyvenimo... dvi dienas nepasiteiravo kur dingai, eini pas kita..  vsio..

Su tokiu poziuriu vienatve garantuota:::001

10

Re: pagalbos, merginos

ally lorel parašė:
Ponaitissss parašė:
ally lorel parašė:

Blem tu keistas, idomus ir durnas. jei mergina tau neparasys menesi laiko, tai cia ji tau pasake viso gero, o tavo zodziai jai jau nebeidomus.. big_smile

Pats tu durnas keistuoli. Skaityt ismokt reiketu. Jei neparasys, tai reiskia neverta su tokia prasidet ir nereikia nieko rasyt, tiesiog mintyse pasiusti toli ir gyventi toliau.

dar tai durnizmas laukti menesi.. big_smile paistai nesamones, nezinai ko nori is gyvenimo... dvi dienas nepasiteiravo kur dingai, eini pas kita..  vsio..

Tai menesi palaukti yra normalu. Ne taip, kaip tau po dvieju dienu ieskot kitos big_smile Amzinybes gi nelauksi.

11

Re: pagalbos, merginos

Algis parašė:

Sveikos merginos, norėčiau ir iš jūsų pusės sužinot ar sulaukt patarimų, turiu problemą. Su mergina esam pažįstami ilgą laiką, o kartu esame pusė metų. Nuo rugsėjo ji išvažiavo iš Jonavos studijuoti į Kauną ir nuo tada kuo toliau, tuo blogiau.
Pati mergina neturi daug merginų draugių, bet turi nemažai draugų vaikinų, kas manę labai ir erzina ir dėl to buvo tikrai nemažų pykčių.
Nuo rugsėjo dar nebuvo tokios dienos kad mes nesipyktume ir kuo toliau, tuo labiau jaučiu kad mes vienas nuo kito tolstam. Ir ypač jaučiu kad jei **** darosi, nes nebebūna tiek moralų ir mažiau dėmesio reikalauja.+ nebeturiu jau ir ką per sms su ja susirašinėt. big_smile
Todėl prašau kokių patarimų kaip man pačiam palaipsniui atsiribot nuo jos, kad nebūtų sunku išsiskirti, nes tai tikrai jau ateina ir nieko nebei šeina jau taisyti.
Žodžiu norėčiau tiesiog viską švelniai nutraukt arba viską grąžint š tą stadiją kaip dar nebebuvome kartu.
Svarbiausia dabar man yra kaip nors ją ištraukt iš galvos, kad man pačiam **** jau būtų.
Ačiū.

Turetu gautis savaaime nereikia traukti per prievaarta . Nesvarbu paliksi tu paliks tave koks skirtumas rezultatas skyrybos net jei apsizenysi .Jei nebutum tu, butu kitas vaikinas vistiek ta pati sitacija butu ...Tiesiog pana nesubrendo

12

Re: pagalbos, merginos

Labai paprasta, ieskokis kitos, kuri pades atsiribot

13

Re: pagalbos, merginos

Algis parašė:

Sveikos merginos, norėčiau ir iš jūsų pusės sužinot ar sulaukt patarimų, turiu problemą. Su mergina esam pažįstami ilgą laiką, o kartu esame pusė metų. Nuo rugsėjo ji išvažiavo iš Jonavos studijuoti į Kauną ir nuo tada kuo toliau, tuo blogiau.
Pati mergina neturi daug merginų draugių, bet turi nemažai draugų vaikinų, kas manę labai ir erzina ir dėl to buvo tikrai nemažų pykčių.
Nuo rugsėjo dar nebuvo tokios dienos kad mes nesipyktume ir kuo toliau, tuo labiau jaučiu kad mes vienas nuo kito tolstam. Ir ypač jaučiu kad jei **** darosi, nes nebebūna tiek moralų ir mažiau dėmesio reikalauja.+ nebeturiu jau ir ką per sms su ja susirašinėt. big_smile
Todėl prašau kokių patarimų kaip man pačiam palaipsniui atsiribot nuo jos, kad nebūtų sunku išsiskirti, nes tai tikrai jau ateina ir nieko nebei šeina jau taisyti.
Žodžiu norėčiau tiesiog viską švelniai nutraukt arba viską grąžint š tą stadiją kaip dar nebebuvome kartu.
Svarbiausia dabar man yra kaip nors ją ištraukt iš galvos, kad man pačiam **** jau būtų.
Ačiū.

Jai nenori dalintis isvis su tokiom neprasidek, nes kai pas tave bus ju kiek pas ja ji tau prades priekaistauti lygiai taip pat. Taip kad viskas paprasta ieskaisi kitos pas kuria ju nebus ir tau nesudarys konkurencijos

14

Re: pagalbos, merginos

tai ji studente, tarp jaunimo sukasi, o tu pavydus, savininkiskas ir visur izvelgi ko nera.

15

Re: pagalbos, merginos

Neieskok slieku asfalte ir bus gerai big_smile

16

Re: pagalbos, merginos

Mergaite atvaziavo is kaimo i miesta, o tai baigiasi tuo, kad ispindeja jos ir keliasi.

17

Re: pagalbos, merginos

Užknisai savo pavyduliavimu. Pats kaltas.

18

Re: pagalbos, merginos

Pavydas griauna santykius , jeigu tikrai myli turi pasitikėti ir neignoruoti vienas kito , ir dažniau bendrauti

19

Re: pagalbos, merginos

teisybe