1

Tema: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

Sveikos,

Tiesa, kad arbatą geriama dažnai. Šiais laikais jų rūšių ir skonių tiek daug... Pasidalinkite savo mėgstamiausios arbatos rūšimi/pavadinimu, visi liks dėkingi!

2

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

asmeniskai,beveik visos su kaktusu ziedais yra megstamos arbatos,visada nusiperku.

3

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

o man labai patinka angliška earl grey - nuostabus aromatas smile ir dar lietuviškos žolelių arbatos - sušildo, nuramina mintis smile

4 (redagavo Antivalentinas 2014-04-09 15:14)

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

Labiau kava geriu,bet is arbatų zalia ir juoda smile    
Žalioji arbata gerina atmintį

Bazelio universiteto mokslininkai pateikia įrodymų, kad žaliosios arbatos ekstraktas pagerina atmintį.

5

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

Dilmah gaminama Earl Grey ir dar kita misiniu ir augaliuku derinys ,kartais primena parfume del stipriu kvapu Maharani. siaip pirmenybe teikiu Dilmah del kokybes ir kitu priezasciu. bet nesu pries ir pries  paprastu augalu gerimus. kai kurie skaniau gerti salta ,negu karsta.

6

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

Citrinų, mėtų be cukraus. Dar yra tokia juodoji, kurios pavadinimo nepasakysiu, bet tikrai skani

7

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

aš mėgstu savus derinius , dabar mane veža raudonoji pekino rožė (hibiskus, rūgštūs džiovinti kinrožės lapeliai) + kardamonas (geriau susitrinti piestoje) + medus

8

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

Ta zalia kaip kava kas per daug tas nesveika

9

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

metine,jazminu,baltoji,prieskonine su cinamonais ir saldymedziu ,,moters pradas'' smile

10

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

Ismeginau tokia Masala - jogu arbata. Ja rekomenduojama gerti is ryto - suteikia jegu, tonizuoja ir skatina. Nutariau ismeginti ir as. Prisipirkau visu ingridientu. Laukiau tinkamo momento issivirimui. Biskiuka apsirgau, tai sakau issivirsiu vakare pagurksnot. Visgi karstimas, plius ieina medus. Procesas uztruko pusvalandi. Ikaliau pries miega pora puodeliu. Ir ka jus galvojat - pora valandu akys ne klapt smile Galiausiai uzmigau. Rezultate - tokiu ryskumo ir ivairumo sapnu nesu sapnaves per visa gyvenima big_smile Reiskias arbatines zoleles ir visokie ingridientai nera tik siaip sau del skonio... big_smile

11

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

kadangi arbata geriu be cukraus, tai bus vaisine/raudonoji smile

12

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

Kavos negeriu,tik bekofeine arbata Tulsi Brahmi,be cukraus (su baziliku).

13

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

Žalia ir mėtų. smile

14

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

Aš taip pat labiausiai mėgstu natūralių, kątik nuskintų mėtų :))))

15

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

Kinroziu, hibiscus.

16

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

Nieko mandro - liepziedziu su medumi smile

17

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

mano earl grey su medumi smile
vaikams patinka lietuviska arbatele su oboliukais, nepamenu pavadinimo

18

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

jogu nagu... kuo tik zmones nesuserga... (mano megiamiausia, su bergamotu).

19

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

dar neatsigeriau tiek kad isirinkt megstamiausia tad dar bandau,,,dazniausiai zalia,arba vaisine retkarciais juoda,,,

20 (redagavo Rellax 2015-11-10 00:47)

Re: Kokia Jūsų mėgiamiausia arbata?

Tik žalia, neapdirbta arbata ir be jokių ten...
Medus yra gerai ligos atveju, bet piktnaudžiauti nevertėtų...
Visi tik kalba, kad medus yra sveika. Kuo daugiau suvalgysite, tuo būsite sveikesni...bet!!!
Bet,..meduje esantis vaškas, papuolęs į kraują neišsivalo. Jis ten lieka ir tirština kraują.
Apie tai nieks nešneka,nes anksčiau būvo manoma,kad vaškas pasišalina iš kraujo.
Jei jūs - prekiautumėt medumi,sakytumėte: net labai -sveika. smile
Skaitykite daugiau ir būsit sveikesni.