161

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

daznai.

162

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Retai.

163

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

man isvis nieks neraso, ko cia skundziates dar?..

164

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

isvis nieks neraso big_smile

165

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Man dauguma žmonių negražūs, tiek čia, tiek gatvėje ir visur kitur. Gal tik kas dešimtas man gražus. Bet pati žinau, kad nesveikai išranki esu.

166

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Vik parašė:

Man dauguma žmonių negražūs, tiek čia, tiek gatvėje ir visur kitur. Gal tik kas dešimtas man gražus. Bet pati žinau, kad nesveikai išranki esu.

Su tokiu saves isaukstinimu ir poziuriu vientave garantuota. Pati gi neatrodai tokia super zavi.

167

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Deividas, 20 parašė:

Ar daznai paraso jums tokie zmones kuriems jus net nenorit atrasyt...Kitaip skaant jie jums nepatiko is isvaizdos...

as visumoje nesuvokiu kam foto reikalingos, tokem puslapyje, reikai ne foto o video pokalbius daryti, nes foto ideda net ne savo arba n metu senumo, tai koks tolkas kad foto patraukli o susitikus visas noras praeiona net bendrauti su jomis big_smile

168

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Geras parašė:

as visumoje nesuvokiu kam foto reikalingos, tokem puslapyje, reikai ne foto o video pokalbius daryti

Na taip ir skambinėsi aklai visoms iš eilės – nebesvaik big_smile. O kas tau trukdo pačiam susiorganizuoti video pokalbį prieš susitinkant? Visi žmonės turi skype, tad jei pana atsisakys, žinosi, kad turbūt nuotraukos neatitinka realybės.

169

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Ponaitissss parašė:
Vik parašė:

Man dauguma žmonių negražūs, tiek čia, tiek gatvėje ir visur kitur. Gal tik kas dešimtas man gražus. Bet pati žinau, kad nesveikai išranki esu.

Su tokiu saves isaukstinimu ir poziuriu vientave garantuota. Pati gi neatrodai tokia super zavi.

nemanau, kad Vik renkiesi zmogu pagal grozi, todel tau jie ir negrazus wink yra kitu kriteriju, kas suteikia zmogui etikete. Tad pamatai pirmiausiai ta etikete, o daugiau ir neziuri, grazus, negrazus - nebera skirtumo.
ponaitis, kaip visada, nebeverta ka besakyt - nepatenkintas savo vienatve.

170

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Geras parašė:

as visumoje nesuvokiu kam foto reikalingos, tokem puslapyje, reikai ne foto o video pokalbius daryti, nes foto ideda net ne savo arba n metu senumo, tai koks tolkas kad foto patraukli o susitikus visas noras praeiona net bendrauti su jomis big_smile

nevisi tokie isrankus kaip Vik smile gali fotke buti ir n metu senumo. Neziuriu vien i vaizda. Man svarbu pvz kad krastutinumu nebutu isvaizdoje smile toliau ziuriu mastyma, vertybes, kaip zmogus gyvena, kuo vadovaujasi. Mano fotke irgi n metu senumo bet realiai as geriau atrodau. Daug kas keitesi per ta n metu. Man nereikia kad cia lab zinotu mane ir atpazintu smile

171

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Timonas parašė:

Mano fotke irgi n metu senumo bet realiai as geriau atrodau.

Bet gal vertėtų pasikeisti, nes atrodai joje kaip šimtaprocentinis forsas big_smile (nebent taip ir yra big_smile)

172 (redagavo Timonas 2015-12-13 22:35)

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Vik parašė:

Bet gal vertėtų pasikeisti, nes atrodai joje kaip šimtaprocentinis forsas big_smile (nebent taip ir yra big_smile)

nznau istikro kaip tu isivaizduoji Forsa smile gal tau visi forsai aplink
jei buciau su svarku ir dzinsais prie +30 karscio nemanau kad protingai atrodyciau o ir paciam nepatogu ne pagal ora but apsirengusiam smile
Galeciau ir as sugalvoti i ka tu man is vienos ar kitos savo  fotkes panasi smile be as susilaikysiu, vardan mandagumo smile

173 (redagavo ally lorel 2015-12-14 02:49)

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

va ir pasimate grozio kriterijai big_smile  cia tas pats kaip as ateisiu paliesiu merginos suknele ir sakysiu - ne silkas, tu negrazi big_smile  Timonas aisku su kostiumu grazus butum big_smile ne lygis maike, o jei dar ne puma, tai lysk is kur atejes baidykle:D ne asmeniskai cia.. tiesiog zvelgiu moters akimis big_smile jos tokios kiauros...

174 (redagavo Vik 2015-12-14 14:24)

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Ne apie maikę kalbu (net nepastebėjau aprangos), bet apie pozą ir išraišką big_smile. Jei su kostiumu taip pozuotum, vis tiek kvailai atrodytum, gal net kvailiau.

175

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

eik tu sau big_smile tai ka man verkti kad i Palanga vaziuoju pasitoosint su draugais ? big_smile
jei komplesuociau del pozu, israisku ir galvociau kaip cia as atrodysiu kai mane fotkina tai nafik big_smile gyvenciau taip niuriai kaip tu
Atsipalaidok bsk panele

176

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Kas ta isvaizda! Niekas.