1

Tema: Reikia jusu nuomones !

Sveiki , noreciau pasidalinti savo istorija ir galbut padesit man apsisprest .
Gyvenu Londone ir pries pusantru metu susipazinau su mergina ji gyvena 70 myliu nuo manes kitame mieste . Susipazinom vakarelyje , kita diena ji mane susirado per facebook'a ir pradejome bendraut . Paaiskejo , kad ji gyvena labai toli , bet tuo metu atrode , kad tai tiesiog atstumas ir nieko daugiau . Pradejau pas ja vazineti is pradziu keleta kartu i menesi paskui vis daugiau ir daugiau .. Pastaruosius 8 menesius kiekviena savaitgali praleisdavau pas ja , net pasiligdavau sekmadieniais ir pirmadieniais is pacio ryto vaziuodavau tiesiai i darba . Tiesiog man taip gera budavo su ja , apie nieka negalvodavau .. Viskas atrode tobula nors ir draugavom per atstuma , bet pastoviai snekedavom , susirasinedavom visur keliaudavom ir planavom ateiti kartu . Siuliau as jai daugybe kartu atsikraustyti pas mane , bet ji vis kazko bijodavo . Sakydavo , kad bijo mesti darba , nes jai jis labai patinka , nors as finansiskai galejau pasirupint mumis abiem kad ir kiek laiko butu jai prireike susirast toki darba koki nori . Gaudavosi taip , kad viska atideliodavom . Na , o dabar geriausia dalis . Ji nebuvo ilgai gryzus i Lietuva ir uzsimane vaziuoti atostogu keletai dienu , nepatiko man si mintis , bet as ja puikiai supratau ir nusprendziau palaikyt savo nuomone sau ir leist jai vaziuoti . Kol ji buvo isvaziavus ta laika mes visada susirasinejom ir viskas atrode puiku , rasydavo kaip mane myli , kaip manes pasiilgo ir kaip laukia kol vel gales mane pamatyti . Pirmadienio ryta sulaukiu jos skambucio : Labas , as jau cia ! Labai taves pasiilgau tuoj pasimatysim . Ir man ji popietu paraso , kad jai reikia laiko , kad jai depresija po Keliones ir t.t . Galvojau gerai ir man taip buna viskas praeis .. Bet kita diena sulaukiau zinutes kad ji viska nori nutraukti ir gavau BLOCK per visur . Buvau tokiam dideliam soke , nes nezinojau kas vyksta ir kodel taip nusprende . Visa savaite bandziau susisiekt su ja , suzinot kas leme jos toki sprendima , buvo labai sunku .. Na ir po savaites siaip ne taip mum pavyko pasikalbet , ji man pasake , kad nesijaucia taip lyg turetu mane salia , kad viskas ko jai reikia tai yra mylimas zmogus salia kiekviena diena .. As pasisiulau atvaziuoti pas ja 3 savaitem ir pabandyt gyvent kartu , paziuret kaip seksis . O jei viskas gerai pasakiau , kad mesiu savo darba ir atvaziuosiu pas ja , susirasiu ten darba ir pradesim toki gyvenima kokio visada abu norejom . Viskas ka ji atsake , kad tai yra labai didelis zingsnis , kad ji ir nori ir bijo . Likau nieko nesuprates . Pasiuliau vaziuot i kelione pailset kartu , ji sutiko ir pasake , kad gal kazkas pasikeis , gal vel kazka man PAJAUS . Isvaziuojam kita savaite , bet as nebezinau ka daryti ? Atrodo noriu ja pamatyti ir paziuret jai i akis , galbut kazkas vel iseis , bet tuo paciu ir labai bijau , kad liksiu iskaudintas dar labiau . Pats jauciuosi jau geriau ir nebegalvoju tiek daug .. Yra vis dar noras , bet baisu !
Ka jus darytumet tokiu atveju ? O gal ir jum taip buvo ?
Sorry uz bloga skiryba ir gramatines klaidas , rasau telefonu smile

2

Re: Reikia jusu nuomones !

kad mums taipat buti tai tikrai negali . Kiekviena situacija buna unikali. Bet daugmaz visos situacijos veda prie to pacio - kad panele klaidzioja savo jausmuose. O priezastis kodel, tai dazniausiai perdaug lepinama ir jinai pradeda nebevertinti to nes zino kad nera baimes kad jinai tave gali prarasti

Ar bandei analizuoti kodel jinai tau davus blocka buvo ? Ka reiskia tas pasakymas kad jai reikia zmogaus kuris butu karrtu su ja per dienas, bet kai siulai tokius santykius sako kad toks zingsnis perdidelis.

Galbut panele perdaug demesio gauna ir nebezino ko nori pati.
Galbut jai reikia poilsio, nutolti nuo jos.
Kartais net padeda pavydo kurstymas, uzmezgant bendravima su kitomis merginomis.
Bet visada turi zinoti kad tokie zingsniai gali viska dar labiau sugriauti
Anyway manau kad toliau ja lepinant perdetu demesiu su paneles jausmai niekas nepasikeis ir jinai toliau klaidzios savyje, nezinos ko nori.

bet mano parasymas tai tik 1 is nuomoniu

3

Re: Reikia jusu nuomones !

Važiuok nedvejodamas, jei nepasiseks ir viskas eis šuniui į vieną vietą, bent jau busi pabandęs smile Sėkmės smile

4

Re: Reikia jusu nuomones !

Vietoj taves as atsaukciau kelione, neivardines priezasciu. tokiu budu priversi ja susimastyti, kad viskas, kas vyksta nera aplink ja, pasakyk, kad yra neatideliotinu reikalu, pazadek kita kart kur nors nuvykti.
Esi padares savo didziausia klaida, kad kaskart 8men vazinejai pas ja. jai tapo monotoniska, o iskeliavus atostogu pamate, kad be taves jai dar smagiau. esme, ne tu, o monotonija.
Antra klaida, pasakei, mesi viska. Ne vyriskas poelgis. tuo paciu ji, kaip jau cia paminejo, nebeturi baimes taves prarasti, vos tik mostels rankele, jau zino, kad busi salia ir vykdysi jos norus.
siaip, sakau, atsauksciau kelione, parodyciau jai, kad yra man svarbiu reikalu ir be jos, merginoms patinka uzsieme, turintys ka veikti, o ne tik slampinejantys aplink sijona. veliau po kazkiek laiko, prasyk jos atvaziuoti, neva tau reikia jos pagalbos, kai atvaziuos, padaryk staigmena, merginoms patinka romantika, svarbiausia pasirupink dienotvarke, suplanuok pasimatyma. Tavo tikslas is naujo ja suvylioti,nes tu jau ja prarades, laiko tik prisirisimas. nekartok klaidu, parodyk, kad ji tau reikalinga, o ne tik sakyk myliu. nekartok to is vis. rodyk veiksmais. priprasyti, nepriprasysi, kad sugriztu.
kitas variantas, suplanuok pamesti bilietus, o paskui, ka nors tipo expromtu, bent jau ji taip galvos, tu buk taip pat suplanaves viska, nuo a iki z. nevaziuok tik i ta kelione. viskas ka ten jai parodysi, bus puiku, tam kartui pageres santykiai, kol grisit i realybe. atostogaukit, kai santykiai negriuna!!
didziausios sekmes

5

Re: Reikia jusu nuomones !

Nukatuu parašė:

... ji man pasake , kad nesijaucia taip lyg turetu mane salia , kad viskas ko jai reikia tai yra mylimas zmogus salia kiekviena diena ..

Eilinė savanaudė dėmėsio kekšė. Sorry man, bet taip yra. Ji kada nors domėjosi ko tau reikia, kas tau įdomu? Spėju, viskas sukasi vien apie jos poreikius? Todėl jai ir reikia "mylimo" žmogaus kiekvieną dieną. O jei tiksliau išsireiškus, jai reikia, kad ją "mylėtų" (fiziškai rodytų dėmesį ir visaip puoselėtų) kiekvieną dieną. Žaidimas į vienus vartus.