21

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

Erika parašė:

Man +- 40, galima sutikti savaitgalio zygiuose, Neries krantijeje, begioju arba antis maitinu, kavineje, kelionese, Bernardinu sode, senamiestije and suoliuko kartais ten knyga skaitau, miske, paskaitose, seminaruose ir t.t.

Labai jau plati geografija,labai jau veikli moteriske...Sveikatos ir laiko daug reikia kol tokia sugaudysi....

22

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

Gyti,gal taip tik sveikata atsistatys ! kol gaudysi ir pasportuot spesi ir akyrati praplest smile

23

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

kelinta valanda begioja, kurioj kevinej, kokia knyga skaito.. bent kokia uzuomina duotu, jeigu tikrai kazko noretu. Taip kad, Gyti, imk buteli viskio, sesk prie TV ir ramiai leisk vakara. seiles nevarvines smile

24

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

Antanai, koks viskis!
Vilniuje organizuojami zygiai daznai - vilneles sleniai, verkiu parkas ir t.t. jei ne mane tai kokia kita ras ir grynam ore pabus ir moket nereikia.

Dar yra tiks zveris kaip atviros VU paskaitos ar seminarai, ten irgi moteriskiu pilna

O kai oras geras mane galima rast ant treniruokliu prie zveryno pesciuju tilto i vingio parka, nuo 17 val, dabar tiesa nesezonas jau.

25

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

o pas mane visada sezonas, tik  begioju ryte apie 8, konkreciai Marina Puerto America SL. dar kokia savaite cia begiosiu, skubekit ieskoti smile

26

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

Na taip,supratau-pasiimti viskio ir ieti i zygi.Per slenius,upes,parkus,paskaitas bei seminarus.O jau ant kurio tilto ar po juo mane laime suras-cia kaip dievas duos...Ir moterys taps visos grazios...

27 (redagavo Erika 2015-12-22 18:39)

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

gytis parašė:

Na taip,supratau-pasiimti viskio ir ieti i zygi.Per slenius,upes,parkus,paskaitas bei seminarus.O jau ant kurio tilto ar po juo mane laime suras-cia kaip dievas duos...Ir moterys taps visos grazios...

Irgi variantas.

28

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

Antanas Patamsis parašė:

o pas mane visada sezonas, tik  begioju ryte apie 8, konkreciai Marina Puerto America SL. dar kokia savaite cia begiosiu, skubekit ieskoti smile


svarbiausia kad begioji, o zeme apvali, kur nors susitiksim!

29

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

Erika parašė:
Antanas Patamsis parašė:

o pas mane visada sezonas, tik  begioju ryte apie 8, konkreciai Marina Puerto America SL. dar kokia savaite cia begiosiu, skubekit ieskoti smile


svarbiausia kad begioji, o zeme apvali, kur nors susitiksim!

prasyciau be grasinimu smile

30

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

Erika taip vat visur begioja, taip teisingai kalba, bet... begioja tai viena...

31

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

Donatas parašė:

Erika taip vat visur begioja, taip teisingai kalba, bet... begioja tai viena...

Na,gal dar neissilakciusi,arba antras kvepavimas...?

32

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

Donatas parašė:

Erika taip vat visur begioja, taip teisingai kalba, bet... begioja tai viena...

Gal tamsta noretu pakelt uzpakali nuo sofos ir palaikyti kompanija?

33

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

labas. o as nebegioju. bet nerukau alkoholio nevartoju ir vistiek be zmonos. cia neatsiliepsiu smile

34

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

alfa parašė:

labas. o as nebegioju. bet nerukau alkoholio nevartoju ir vistiek be zmonos. cia neatsiliepsiu smile

Cia praso parasyti kur buni jei kartais ieskos butent tokio.

35

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

Sveiki šnekučiai... Smagu paskaitelioti ir net susimąstyti, o kurgi mes dažniausiai 40+ leidžiame laiką... ir klausmas filosofinis. Žmonės skirtingos, tad skirtingai ir elgiasi. Vienos sėdi namuose tarp keturių sienų ir dejuoja koks sunkus gyvenimas, kitos plėšosi pasimatymų morotone ir nerando draugo nei sielai, nei kūnui. Prekybos centre stovėdama eilėje nenorėčiau būt nužiūrėta, galiu ir ne taip suprasti... Nors, jei žmogaus veide švyti dvi smalsos akys ir puošia šypsena, gal ir nusišypsočiau... mirktelėjimas nuspalvintų skruostus raudoniu. Bet vis tik manau, kad dažniausiai mus gali sutikti prekybos centr, bare geriant kava ar arbatą, besišnekučiuojančias su draugėmis, kino teatre ar teatre... Visur yra žmonių, tad reikia tik dairytis... jei skirta susitikti, tai ir susitiksit, nesvarbu kur ir nesvarbu kaip smile

36

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

idomu, jei kokia grazesne moteris parasytu konkreciai, kad tokia valanda busiu pvz prie centrinio pasto... koks burys norinciu susitikti susirinktu? gal pagal sio saito tradicija susikurti moteriska profili, idet nuotrauka is playbojaus ir pabandyt?

37

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

Antanas Patamsis parašė:

idomu, jei kokia grazesne moteris parasytu konkreciai, kad tokia valanda busiu pvz prie centrinio pasto... koks burys norinciu susitikti susirinktu? gal pagal sio saito tradicija susikurti moteriska profili, idet nuotrauka is playbojaus ir pabandyt?

o nuotrauka is pleybojaus kam?

38

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

einam i "Kaziuka" ?

39

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

po tokio kvietimo kaziuko lankytoju gerokai padauges.. gal dirbi reklamos srity?

40

Re: moterims +-40, Vilnius ir aplink

Antanas Patamsis parašė:

po tokio kvietimo kaziuko lankytoju gerokai padauges.. gal dirbi reklamos srity?

Cia tiesiog pasiulymas be jokiu isipareigojimu, slaptu keslu ir reklamos smile