41

Re: kaip susirasti

vat vo:::035 nuomonė.Aš irgi jos prisilaikau kad reikia ieškot o ne ant mazuoliu lipti tiek savu tiek svetimu.Šaunuolė Rima.

42

Re: kaip susirasti

reik nesiot marskinelius su uzrasu "ieskau panos".. aj nors jau ruduo..  netinka sitas..:(

43

Re: kaip susirasti

bliamba,cia kalba ne apie Artura,o apie pagyvenusia moteriske,....:::044

44

Re: kaip susirasti

o ka, pagyvenusiai moteriskei marskineliai su uzrasu ''ieskau panos'' netinka?

45

Re: kaip susirasti

Daiva parašė:
Arturas parašė:

aš nieko nedemonstruoju nepatinku ir išvaizdus nesu.

Ponas Artūrai, Jūs kiekvienu savo pasisakymu demonstruojate tai, kas priverčia su Jumis nebendrauti.
Pakeiskite savo kalbėjimo stilių (visų pirma pakeiskite mintis apie save ir Jus supantį pasaulį) ir...

P.S. Nerandu aiškesnių žodžių. Ėt, normaliai kalbėt nebemoku...

Vertimas i lietuviu kalba vyrams: Mieli vyrai!
Kai nustosit save esti,o vietoj to pradesite dziaugtis gyvenimu( cia visiems tiems,kaip Arturas) tapsite geidziamais,simpatiskais,patikimais... vyrais!

46

Re: kaip susirasti

Esme ne tame kad pagyvenusi ar pan, esme ta kad laikai kitokie dabar, negu tada kaip jum buvo apie 20m hmm tad nzn kaip cia kas kam ir patart galma hmm

47

Re: kaip susirasti

Neieskok, tavo zmogus nuo taves nepabegs. Uzimk savo galva kitomis mintimis, nesiciklink.
Gyvenime daug idomiu dalyku. Keisk save, daugiau optimizmo. Psihologai tvirtina, kad vyrams ne amzius svarbus (nors instinktas yra instinktas), bet moters emocionali bukle.
Sekmes!

48

Re: kaip susirasti

Anžela parašė:

Neieskok, tavo zmogus nuo taves nepabegs. Uzimk savo galva kitomis mintimis, nesiciklink.
Gyvenime daug idomiu dalyku. Keisk save, daugiau optimizmo. Psihologai tvirtina, kad vyrams ne amzius svarbus (nors instinktas yra instinktas), bet moters emocionali bukle.
Sekmes!

49

Re: kaip susirasti

maziau psichologu klausyk.

50

Re: kaip susirasti

einu ir džiaugiuosi gyvenimu, galvoji gyvenimas pasikeis. moterys niekada nepasikeis norės turtingu.

51

Re: kaip susirasti

cia kaune ir vilniuje vyksta pazintys uz  pinigus ,tai didesnis sansas susirasti sau tinkama mergina ar vaikina ,manes cia esancios merginos neklausia kiek uzdirbu ar turtingas esu;) tiesiog galbut jos iesko labai grazaus o tik tada raso ir klausineja nei pas mane atvirksciai;)

52

Re: kaip susirasti

dalija parašė:
Daiva parašė:
Arturas parašė:

aš nieko nedemonstruoju nepatinku ir išvaizdus nesu.

Ponas Artūrai, Jūs kiekvienu savo pasisakymu demonstruojate tai, kas priverčia su Jumis nebendrauti.
Pakeiskite savo kalbėjimo stilių (visų pirma pakeiskite mintis apie save ir Jus supantį pasaulį) ir...

P.S. Nerandu aiškesnių žodžių. Ėt, normaliai kalbėt nebemoku...

Vertimas i lietuviu kalba vyrams: Mieli vyrai!
Kai nustosit save esti,o vietoj to pradesite dziaugtis gyvenimu( cia visiems tiems,kaip Arturas) tapsite geidziamais,simpatiskais,patikimais... vyrais!

kai nustosite...blablabla...ir tapsite geidziamais ir simpatiskais vyrais, pastebesite, kad ****  jums nereikalingos tos moterys, nes jos vel jusu psichologine busena nores sugrazinti i buvusia smile