1

Tema: Dailusis čiuožimas

Sveiki, įdomu sužinoti, ar kas nors tuo užsiima Vilniuje pvz??? smile)

2

Re: Dailusis čiuožimas

Ar užsieme ar norėtų užsiimti? smile ką apie tai manote? smile

3

Re: Dailusis čiuožimas

Aš moku dailiai nudribt ant ledo. Tiek pakanka?

4

Re: Dailusis čiuožimas

Man apskritai čiuožinėt patinka. smile Kol nepabandžiau, sakiau, kad niekada gyvenime nelipsiu ant ledo. Kai pabandžiau, atradau malonų užsiėmimą. smile

https://www.youtube.com/watch?v=ciOo9ynVoiQ

5

Re: Dailusis čiuožimas

Siaip ciuozineti visai smagu big_smile

6

Re: Dailusis čiuožimas

Geras parašė:

Siaip ciuozineti visai smagu big_smile

Joo... Dažnai čiuožinėji?

7

Re: Dailusis čiuožimas

Sveiki,faina tema,as tik karta tebuvau akropolyje ant ledo,bet ziauriai patiko,tik noreciau profesionaliai ismokti ciuozti,o ne tik siaip malonumui.

8

Re: Dailusis čiuožimas

Irma parašė:

Sveiki,faina tema,as tik karta tebuvau akropolyje ant ledo,bet ziauriai patiko,tik noreciau profesionaliai ismokti ciuozti,o ne tik siaip malonumui.

Apie kurio miesto Akropolį kalbi? Kauno Akropolyje yra dailiojo čiuožimo mokymai...

9

Re: Dailusis čiuožimas

Kauno

10

Re: Dailusis čiuožimas

Na tai kai būsi Kaune, gali pranešti, pačiuožinėsim. smile

Aš pats figūrų nemoku ir nedarau, bet norėčiau išmokti meniškai čiuožti. Trenerių pagalbos neprašau, savęs neskubinu, čiuožinėju man įprastu tempu. Kai jau viduje jaučiu, kad noriu išbandyti kažką naujo, tada bandau kažką truputį kitaip. smile

Pradžiai, manau, reikia įprasti prie pačio ledo. Aš pastebėjau, kad kai čiuoždavau 3-4 seansus tą pačią dieną iš eilės, tai per pirmus seansus tiesiog apsiprasdavau, o per vėlesnius seansus pamažu jau dingsta vidinis susivaržymas ir atsiranda ryžto ir noro pabandyti kažką naujo. smile

11

Re: Dailusis čiuožimas

Ant ledo ne taip paprasta visokie suktukai ore,tam reikia daug treniruociu.