1

Tema: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

tiesiog atsipalaiduokit ir isliekit savo fantazijas.....sexas su vyresnem yra super....mane vezha vyresnes moterys,taip,kad nesidrovekit ir rasykit smile

2

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

deja, netinku pagal amziaus kriteriju ;D

3

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

Viktorija parašė:

deja, netinku pagal amziaus kriteriju ;D

tai juk paaugsi dar ir tiksi big_smile

4

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

Esme ne lietuviu drovume, o proporcingai didesniame iskrypeliu kiekyje vakaru salyse is kuriu ir atejo visi sie dalykai. Ir aciu Dievui, kad musu ta maza tautele dar nera tokia degradavusi, Siuo atveju drovuma laikyciau kaip komplimenta smile

5

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

Idomu...vyrai,kuriems patinka jaunutes yra smerkiami o ,tie vyrai,kuriems patinka mociutes yra normalus???o moterys prasidedancios su jaunikliais irgi neturi jokios etiketes...

6

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

Arminas parašė:
Viktorija parašė:

deja, netinku pagal amziaus kriteriju ;D

tai juk paaugsi dar ir tiksi big_smile

tai jisai irgi paaugs biskuti ir vyresne as niekaip uz ji nebusiu:D

7

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

dalija parašė:

Idomu...vyrai,kuriems patinka jaunutes yra smerkiami o ,tie vyrai,kuriems patinka mociutes yra normalus???o moterys prasidedancios su jaunikliais irgi neturi jokios etiketes...

Tos moteraites lipancios ant jaunikliu vadinamos pumomis (angl. cougar). Ar daznai tenka girdeti kriminala, kad moteris seksui gauti naudotu smurta? Vyrai visada labiau smerkiami, uz tai, kad ju elgesys su jaunutemis pasamoneje daugeliui asocijuojasi su pedofilija, prostitucija, vienvaldyste, brutaliu vyriskos aistros tenkinimu ir kitais dalykais kuriu pagrindas yra finansine ar fizine priklausomybe stipresniam, kad ir kaip graziai istikruju butu su jomis elgiamasi visiems tai yra iauge is to kas dedasi kasdien aplinkui.

8

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

labai cia idomiai diskusija pakrypo....matau,kad protingi zmones diskutuoja....didele pagarba jums....na as siaip nieko smerktino nematau,jeigu viskas yra abipusiu noru tai tegul juda kas nori su jaunesnem,kas nori su vyresnem....kaip sakant jeigu viskas normos ribose ir be iskrypimu,juk nesakiau ,kad man patinka su mociutem,sakiau su vyresnem,o vyresnem reiskia kazkiek vyresne uz mane,o tai logiskai jau gali buti ir tik metais vyresne....nemetu i sona ir jaunesniu,tik man reciau tenka su jom bendrauti ir tiek....viskas priklauso nuo poziurio tashko,nuo vertybiu,pomegiu ir galbut pacio auklejimo....

9

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

Čia gal ne drovume esmė...kad nelabai jie turi ką pasakyti šiomis temomis:D tam, kad pasakyti, reiktų išbandyti..o bandymo prasme mūsų Marijos žemelės piliečiai yra kaip bananų respublikos gyventojai..:) kiekvienam savo, pasirinkimo laisvė, brangieji. Bet vėl gi, aš kalbu apie didžiąją daugumą. Nes yra tokia mažuma, kuri yra atradusi save, realizavusi savo seksualinius troškimus ir gali drąsiai tuo pasidalinti.

10

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

Faina parašė:

Čia gal ne drovume esmė...kad nelabai jie turi ką pasakyti šiomis temomis:D tam, kad pasakyti, reiktų išbandyti..o bandymo prasme mūsų Marijos žemelės piliečiai yra kaip bananų respublikos gyventojai..:) kiekvienam savo, pasirinkimo laisvė, brangieji. Bet vėl gi, aš kalbu apie didžiąją daugumą. Nes yra tokia mažuma, kuri yra atradusi save, realizavusi savo seksualinius troškimus ir gali drąsiai tuo pasidalinti.

rasai lyg butum ir tu is mazumos big_smile

11

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

Arminas parašė:
Faina parašė:

Čia gal ne drovume esmė...kad nelabai jie turi ką pasakyti šiomis temomis:D tam, kad pasakyti, reiktų išbandyti..o bandymo prasme mūsų Marijos žemelės piliečiai yra kaip bananų respublikos gyventojai..:) kiekvienam savo, pasirinkimo laisvė, brangieji. Bet vėl gi, aš kalbu apie didžiąją daugumą. Nes yra tokia mažuma, kuri yra atradusi save, realizavusi savo seksualinius troškimus ir gali drąsiai tuo pasidalinti.

rasai lyg butum ir tu is mazumos big_smile

Arminai, nekomentuoju... big_smile

12

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

Faina parašė:
Arminas parašė:
Faina parašė:

Čia gal ne drovume esmė...kad nelabai jie turi ką pasakyti šiomis temomis:D tam, kad pasakyti, reiktų išbandyti..o bandymo prasme mūsų Marijos žemelės piliečiai yra kaip bananų respublikos gyventojai..:) kiekvienam savo, pasirinkimo laisvė, brangieji. Bet vėl gi, aš kalbu apie didžiąją daugumą. Nes yra tokia mažuma, kuri yra atradusi save, realizavusi savo seksualinius troškimus ir gali drąsiai tuo pasidalinti.

rasai lyg butum ir tu is mazumos big_smile

Arminai, nekomentuoju... big_smile

o as galvojau, kad tu drasesne big_smile

13

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

O kodėl negalima su jūsų vadinamom močiūtėmis? Jei tai ne tavo močiūtė tai kas blogo? Net jeigu ir 30 metų skirtumas?

14

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

Jonas parašė:

O kodėl negalima su jūsų vadinamom močiūtėmis? Jei tai ne tavo močiūtė tai kas blogo? Net jeigu ir 30 metų skirtumas?

niekas nesake kad negalima wink

15

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

Aš mielai kažką išbandyčiau naujo sekse, kad ir su vyresne dama pasimylėčiau ar kažką panašaus padaryčiau wink

16

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

Jei zmonem abipusiai gera, koks skirtumas, kiek ten jiems metuku smile... Juk tai tik ju reikalas, jei abu to nori.

17

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

As drovumo jausmo neturiu visai ir kaip rasau ir riailei susitikes ta pasakau

18

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

tu nesugebi nusikabint jaunesniu,arba bent jau bendraamziu..va del ko tave veza.

19

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

alekmak parašė:

tu nesugebi nusikabint jaunesniu,arba bent jau bendraamziu..va del ko tave veza.

Na bet ir vyresniom liurbiai irgi yra ne reikalingi. Bet yra toks isklypimas kai zavi zenkliai vyresni.:::001

20

Re: kodel lietuviai tokie drovus ta tema?milfs,bdsm,fetish.golden rain :D

hey sveiki visi drovuoliai ir nedrovuoliai....kalbant ta tea apie jaunesnius vaikinus/vyus su vyresnem moterim,taiasmeiskai man nera viska s paremta per sexualine prizme....visu pirma mane vyresnes traukia savo elegancija,orumu,uztikrintumu....jos tiesiog zino kaip uzvesti....neimanoma joms atsispirti.....zinoma sneku apie adekvaciai legeniskas ir zavias vyresnes moteris nors ir 30 metu skirtumas smile