21 (redagavo Vincas 2016-03-10 20:54)

Re: Vilniaus homoseksualai -__-

Antanas Patamsis parašė:

Klysti, vyriskumas, tai savybe, nuo laikmecio ir mados nepriklausanti. Ir is nuotraukos puikiausiai matosi. Yra atitinkami veido bruozai, kuriuos formuoja tie patys genai, kurie ir psichologija. Ir jeigu zmogus nera gejus, tai jam nepatiks gejiskos mados, sukuosenos, elgesys, ir jis vengs tokiu dalyku pasamones lygyje.

wow you just went full retard.

Zmogus savo genu nepasirinks ir gejiskumas nera perduodamas per gedus, daune...


Pirma, astrios zandikauliu ir skruosto linijos yra gerai. Modeliu bruozas. Geriau nei lasiniai ant zandu... Tu matei kad kas antras vaiksto su macklemore sukuosena ar hipsteriai atrodo kaip samurajai ar su manbuns?

ar pagal tave visi turi buti kazkokie skinheadai

Grinai gyvai nemates, zmones vakare gatveje lenkia po du metrus i sonus kai praeina aukstas, raumeningas, placiu peciu; vyriskas vaikinas, kause tu XD

pamate originalia sukuosena ir viskas, saukia ''****''. Tokiems kaip tu snuki reikia isvanoti kad liezuvio nesugeba laikyti kur reikia. Klaviaturos karys kazkoks


pirma karta matau kad isvis kas mane palaikytu ne tos orientacijos, tau tik pavydeti kiek moteru demesio turejes as XD

O jeigu tu nemoki prisitaikyti kad gautum to demesio (aka vyriskumas nes niekam nereikia verkslenancio ir baisaus, vieniso seno diedo, jie  yra moteriski nes niekam neaktualus ir tegul maukia alu, ziuri su piktomis akimis per foto i lai buna ''vyriski''), tai toliau ir kimarink cia anonimu.




zodziu, gavai ko norejai. Sunervinai mane, tik savo kvailumu :DDDDD

22

Re: Vilniaus homoseksualai -__-

geriau atsakyk ar homo pasiulytu i snuki uz smeista smile

Duosiu jam bobiskas >_>

23

Re: Vilniaus homoseksualai -__-

''Tokiems kaip tu snuki reikia isvanoti kad liezuvio nesugeba laikyti kur reikia''
smile net linksma pasidare, galim pabandyti smile
'''pirma karta matau kad isvis kas mane palaikytu ne tos orientacijos''... taigi tema pats uzvedei paverkslenimu, kad tave jie kabina, o dabar as vienas tave tokiu palaikiau..
nelysk i akis ir nebus vargo. beje, protiniai sugebejimai taip pat persiduoda per genus

24

Re: Vilniaus homoseksualai -__-

o dieve. Internete ir taip bezdzioniu pilna bet kai pasiklausai ka lietuvos kaimieciai raso tai graudu darosi, bukina grynai. Naikina IQ labiau nei garsas didelis.

kitaip tariant, eilini karta kazkas issiliejo, prisitrolino, ar siaip debilizmais pasidalijo; nors geriau jauciasi. Taciau tik eilini karta primine kad zoologijos sodas linksmas pirma karta pasiziurejus big_smile

25

Re: Vilniaus homoseksualai -__-

Ninada lia lia o tu skaitai kad tu grazuole? visos merginos tuom kad ju vidus slykstus kuo grazesne tuo kvailesnes , ir dar  tu galvoji jos grazios dabar as paziziuressiu kai jom sueis 30 metu tos grazuoles bus nukaruseis pilvais . beje puse siu ieskok .lt merginu eskos del paramos arba sex uzpinigus , tos grazuoles kurios yra cia tai man daukas pasako apie jias ir as su tokiom net nebendrauju . sutokiom nera apieka kalbet, jos man tuscia vieta :::b14

26

Re: Vilniaus homoseksualai -__-

Sveikas atvykias i moteru pasauli, tai ka tu aprasei tai patiria kiekviena virtualioje pazinciu svetainele esanti moteris, tai slykstu ir uzknisa. Galiu tik patarti ignoruoti tokius laiskus o ikirius siuntejus blokuoti, o jai ir tai nepadeda, nes yra tokiu aktivistu kurie su vogtom foto prisikuria kruva anketu ir toliau persekioja, kreiptis i adminus, kad jie pasalintu juos is svetaines.
Ir nereikia cia pries juos teisintis gejus ne gejus, ne ju reikalas, jai asilai nemoka skaityti kas parasyta tai ne tavo problemos, ignoras ir viso gero, is vis uzdeti filtra, kad vyrai nerasynetu ir bus ramu. As irgi buvau paskelbus, kad ne ieskau nuotykiu tai tycia pradejo siulyti nesamones, tiesiog yra piktybisku zmoniu ne butinai gejai kuriu gyvenimas labai skurdus, kad kitokiu pramogu nesusigalvoja.