1

Tema: bendravimas

Ar galima laiminga pora, kurioje vienas sveikas, o kitas turintis fizinę negalią, kuriam reikalinga kito žmogaus pagalba?

2

Re: bendravimas

O kodėl ne? Tokių istorijų yra ne viena. Gal sunkiau rasti porą jei turi negalią, tačiau ir sveiki, gražūs, protingi čia sėdi po 5 metus ar net daugiau ir nieko neranda. Dažniau koją pakiša blogi charakterio bruožai ar gyvenimo būdas.

3 (redagavo OLA 2016-03-28 19:13)

Re: bendravimas

Ka tu cia gali susirasti jai uzsiregistrave vyrai yra apsileide, smirdintys arba jai tvarkingesni tai chamavoti ir visai nemoka bendrauti gal is 100 1 ir susiranda sau pora, bet tai greiciau isimtys. Kiek pastebejau tokiu pazinciu svetainiu tikslas uzsidirbti is reklamu ir vip paslaugu, zmones cia jiems nelabai rupi nebent tiek kiek is ju galima "ismelzti" naudos, to pasekoje ir yra tiek daug nusivylusiu, o zmones "uzstringa" ilgam, kuo daugiau tokiu "uzstrigusiu" tuo svetaine pelningesne.:::001

4

Re: bendravimas

Šiaip sutinku su tavim OLA šimtu procentų. Tik viskas tinka ir moterims big_smile Visai nemoka bendrauti. Parašyk šimtą moterų, tai pusė neatrašys, o kita pusė beveik visos dviem trim žodžiais atrašinės ir nieko neklaus. Šiaip pagrinde visos čia suluošintos gyvenimo, kompleksuotos, tinginės ir princesės sėdi smile Be sekso daugiau nieko pasiūlyti nesugebančios smile Aš nesiskundžiu, tik faktą konstatuoju smile Įdomu ar yra čia rimtų moterų 20 -32 metų amžiaus? Pats dėl smalsumo čia pasėdžiu smile

5

Re: bendravimas

Cha cha cha:) įdomu ką vyrai pasiuliti gali:) nes pas dauguma tokia išsilavinimo  ( aš kalbu apie pasaulini) stoka, kad net ir dviejų žodžių žinutė jau per daug.... Nei kultūros, nei išsilavinimo... Daugumos čia kalbeles tik apie seksą, draugus ir baliukus... Tai nematau reikalo gaišti laiko ir savęs bukinti.... Per 5 metus  (tiek esu ieškok portale) tai susipažinau su 3 tikrai vertais dėmesio vaikinais... Graudinantis skaičiai...

6

Re: bendravimas

Aliesia parašė:

Cha cha cha:) įdomu ką vyrai pasiuliti gali:) nes pas dauguma tokia išsilavinimo  ( aš kalbu apie pasaulini) stoka, kad net ir dviejų žodžių žinutė jau per daug.... Nei kultūros, nei išsilavinimo... Daugumos čia kalbeles tik apie seksą, draugus ir baliukus... Tai nematau reikalo gaišti laiko ir savęs bukinti.... Per 5 metus  (tiek esu ieškok portale) tai susipažinau su 3 tikrai vertais dėmesio vaikinais... Graudinantis skaičiai...

sunku tikriausiai gyventi su tokiu pesimistisku mastymu.

7

Re: bendravimas

Tikiu, kad galima jei tik yra abipusis noras vienas kitą suprasti ir žvelgti viena kryptimi...

8

Re: bendravimas

Aliesia parašė:

Cha cha cha:) įdomu ką vyrai pasiuliti gali:) nes pas dauguma tokia išsilavinimo  ( aš kalbu apie pasaulini) stoka, kad net ir dviejų žodžių žinutė jau per daug.... Nei kultūros, nei išsilavinimo... Daugumos čia kalbeles tik apie seksą, draugus ir baliukus... Tai nematau reikalo gaišti laiko ir savęs bukinti.... Per 5 metus  (tiek esu ieškok portale) tai susipažinau su 3 tikrai vertais dėmesio vaikinais... Graudinantis skaičiai...

Tai gerai bent, kad susiradai as tai cia nieko nerandu sugaisau kruva laiko ir nieko.

9

Re: bendravimas

Kiek jums normalių vaikinų parašo, nebutinai  - la babas, ką veiki? O, kad ir biški kitaip. Bet pačios keliat save auksčiau visko. Po to neatrašius į šimtus laiškų verkiat. Gal nustokit gyventi pasakom ir rašyiti tik tą pasiteisinimą, kas jums tik seksus ir labas ką veiki rašo? Ieškot supermenų, o pačios ką pasiūlyti galit? Išmokt rašyiti jums reikia bent po keturis sakynius vietoj vieno. Tikrai rusaitės yra žymiai parastenės už tas sugadintas nubukėjusias lietuvaites.

10

Re: bendravimas

uz dyka gaut milijona imanoma tik loterijoj, mokekit pinigus ir gal kas nors jums suras, juk yra visokie parinkimai pagal DNR, fenotipologijos ir astropsichologijos pagalba ir dar velniai zino kiek visokiausiu psicho-astro-meta testu smile

11

Re: bendravimas

Aisku,kad galima  jai vienm kitam padeda myli vienas kita tai viskas galima reik tik ,kad myletu vienas kita,o ne del uzuojautos

12 (redagavo Vidmantas 2016-03-29 21:08)

Re: bendravimas

Paklausė žmogus "ar gali žmonės būti pora, jei vienas iš jų turi negalią". Tada atėjo amžinai nepatenkinta forumo karalienė OLA bei nuskriaustasis forumo liūtas Ponaitissss ir pavertė dar vieną temą eiline blevyzgų "visi vyrai - kiaulės" ir "visos jos pasikėlusios princesės" mišraine.

Bliamba, jūs gal susimeskit ar kažką... Būsit pora - kaip tvora, abu amžinai visais/visom nepatenkinti. Nes dabar panašu, kad abu nepasimėtę akmenimis , tiek į vyrų, tiek į moterų, pusę negalit. Tiesiog ieškot progos, kur čia savo nuoskaudas išliet. Susitikit, pasiguoskit kokie visi/visos blogi, gal rasit dar ką be nuoskaudų bendro. Ir jūs būsit laimingi ir kitiems nereiks skaityt jūsų pezalų.

O kalbant į temą. Manau, kad gali. Yra tokių porų ant svieto.

13

Re: bendravimas

kad gali bendrauti pora, kur vienas su negalia, tai faktas, kuri galiu atsakingai patvirtinti. teko kazkada tokius mokslus krimsti, tai pasirode, kad ten beveik visa grupe buvo su tais vezimeliais vazinejanciu. susipazinom, tada daug laiko po ''pamoku'' leidom, tai maciau daug ju sveiku antru pusiu ir gyvenanciu ne vienus metus kartu ir vaikus auginanciu, ir viskas pas juos OK.
OLA su Dalija yra vienos kieciausiu forumo mergicku, prasom ju nekeikti ir savo teisiu i jas nereiksti. jos mano!! aisku, nekreipia demesio kol kas i mane ir laiko mane nukvakusiu zanuda, bet vistiek kada nors prisikalbinsiu smile

14

Re: bendravimas

Jega. Pasirodo turiu slapta gerbeja! O ,kad taip atsirastu dar ir drasus vyras...net ir vezimelyje,kuris dziaugtusi gyvenimu!

15

Re: bendravimas

Kanojus parašė:
Aliesia parašė:

Cha cha cha:) įdomu ką vyrai pasiuliti gali:) nes pas dauguma tokia išsilavinimo  ( aš kalbu apie pasaulini) stoka, kad net ir dviejų žodžių žinutė jau per daug.... Nei kultūros, nei išsilavinimo... Daugumos čia kalbeles tik apie seksą, draugus ir baliukus... Tai nematau reikalo gaišti laiko ir savęs bukinti.... Per 5 metus  (tiek esu ieškok portale) tai susipažinau su 3 tikrai vertais dėmesio vaikinais... Graudinantis skaičiai...

sunku tikriausiai gyventi su tokiu pesimistisku mastymu.

Oiiiiii ne mano mastymas net per daug optimistiškas, aš žiuredama į bukejanti pasaulį vis duodu antra šansą savo mastisenai ir vis tikiuosi geriausio.... kaip tuo tarpu pasaulis dar labiau būkeja... bet ko noreti kai žmonės daugiau nieko išskyrus tai kas panosi nemato , tik žliumbia, žliumbia ir žliumbia iš šudo daro globalinę problemą, o iš globalinės problemos padaro šudą teisindami kaip atrankos dėsnį. Ju šudinos problemos visada turi būti aukščiau visko kai tuo tarpu pasaulis pilnas badaujančiu vaikų, mirštančiu... aš jau nekalbu apie saviarializaciją, aš ne kalbų apie tobulėjimą apie pasaulio pažinimą. A joooo... mūsų šiu laikų tobulėjimas atrodo maždaug šitaip,, niekada gyvenime nesportavės žmogus vos numetęs pirma kilogramą (pabrėžiu kad pagautas mados gusio) pradeda aiškinti visiems kokie jie nevikeliai, kad nesportuoja, o va jis koks **** šaunuolis brolis, ir kiek gyvenime db jau pasiekė'' ir taip jis sulaukia 40,50, 60 nieko ne nuveikęs nepamates.... ir vis dar su tokių požiūrių, žliumbia,,oi manęs niekas nemyli... Kam tokiai visuomenei reikia skirti dėmesį. Ir va dabar sėdim ir aptarinėjam nesąmonės. Žmogus neina, ne bando, o laukia kol jo pagailes ir patys ateis... nes jo gi problemą ,,globalinio masto,, .... big_smile bet aišku kiekvienam savo.

16

Re: bendravimas

Aliesia parašė:
Kanojus parašė:
Aliesia parašė:

Cha cha cha:) įdomu ką vyrai pasiuliti gali:) nes pas dauguma tokia išsilavinimo  ( aš kalbu apie pasaulini) stoka, kad net ir dviejų žodžių žinutė jau per daug.... Nei kultūros, nei išsilavinimo... Daugumos čia kalbeles tik apie seksą, draugus ir baliukus... Tai nematau reikalo gaišti laiko ir savęs bukinti.... Per 5 metus  (tiek esu ieškok portale) tai susipažinau su 3 tikrai vertais dėmesio vaikinais... Graudinantis skaičiai...

sunku tikriausiai gyventi su tokiu pesimistisku mastymu.

Oiiiiii ne mano mastymas net per daug optimistiškas, aš žiuredama į bukejanti pasaulį vis duodu antra šansą savo mastisenai ir vis tikiuosi geriausio.... kaip tuo tarpu pasaulis dar labiau būkeja... bet ko noreti kai žmonės daugiau nieko išskyrus tai kas panosi nemato , tik žliumbia, žliumbia ir žliumbia iš šudo daro globalinę problemą, o iš globalinės problemos padaro šudą teisindami kaip atrankos dėsnį. Ju šudinos problemos visada turi būti aukščiau visko kai tuo tarpu pasaulis pilnas badaujančiu vaikų, mirštančiu... aš jau nekalbu apie saviarializaciją, aš ne kalbų apie tobulėjimą apie pasaulio pažinimą. A joooo... mūsų šiu laikų tobulėjimas atrodo maždaug šitaip,, niekada gyvenime nesportavės žmogus vos numetęs pirma kilogramą (pabrėžiu kad pagautas mados gusio) pradeda aiškinti visiems kokie jie nevikeliai, kad nesportuoja, o va jis koks **** šaunuolis brolis, ir kiek gyvenime db jau pasiekė'' ir taip jis sulaukia 40,50, 60 nieko ne nuveikęs nepamates.... ir vis dar su tokių požiūrių, žliumbia,,oi manęs niekas nemyli... Kam tokiai visuomenei reikia skirti dėmesį. Ir va dabar sėdim ir aptarinėjam nesąmonės. Žmogus neina, ne bando, o laukia kol jo pagailes ir patys ateis... nes jo gi problemą ,,globalinio masto,, .... big_smile bet aišku kiekvienam savo.


Pasiskaityk ka pati parasei bet atidziai.Matau vien nepasitenkinama abejinguma.Pasaulis visas ****? Man rodos cia Lietuva tik akmens amziui likusi begalo stipriai pas mus kulturos 0 visi pirstais tik bado niekad i save nepasiziuri ir savo minusus.Su tokiu poziuriu kalbant apie vyriska ir moteriska lyti neturesit antros puses.Cia faktas.Daugelis manau isivaizduoja kad pasaulis sukasi tik aplink juos.Tai kas su tokiais gali but su jeis skaitytis ir rodyti jam pagarba? Iseikit i visuomene i tikraji pasauli o ne sitam puslapi sedekit metu metus kad kazka "rast".Vieni ant kitu duodates graudu.Niekad Lietuva neislips is sito liuno.Godumas viska tik sau.Patarciau trynt anketas ir tikru pasauliu susipazint.Zmones tie kurie tik skundziasi kad nera normaliu "vyru ar moteru"niekad nepagalvoja i save paziuret ir tvarkyt savus minusus.Prapleskit akirat ir nesedekit tam supistam akmens amziui kiek galima.Nes ir liks gyvenimas su kate namuose smile

17

Re: bendravimas

Modestai, už šitą tavo sakinį: "Zmones tie kurie tik skundziasi kad nera normaliu "vyru ar moteru" niekad nepagalvoja i save paziuret ir tvarkyt savus minusus." tau 100 balų! wink

18

Re: bendravimas

Labai taiklus šio portalo moteriškosios auditorijos apibūdinimas big_smile Nei pridėsi, nei atimsi smile

Vėjas parašė:

Šiaip sutinku su tavim OLA šimtu procentų. Tik viskas tinka ir moterims big_smile Visai nemoka bendrauti. Parašyk šimtą moterų, tai pusė neatrašys, o kita pusė beveik visos dviem trim žodžiais atrašinės ir nieko neklaus. Šiaip pagrinde visos čia suluošintos gyvenimo, kompleksuotos, tinginės ir princesės sėdi smile Be sekso daugiau nieko pasiūlyti nesugebančios smile Aš nesiskundžiu, tik faktą konstatuoju smile Įdomu ar yra čia rimtų moterų 20 -32 metų amžiaus? Pats dėl smalsumo čia pasėdžiu smile

19

Re: bendravimas

Vidmantas parašė:

Paklausė žmogus "ar gali žmonės būti pora, jei vienas iš jų turi negalią". Tada atėjo amžinai nepatenkinta forumo karalienė OLA bei nuskriaustasis forumo liūtas Ponaitissss ir pavertė dar vieną temą eiline blevyzgų "visi vyrai - kiaulės" ir "visos jos pasikėlusios princesės" mišraine.

Bliamba, jūs gal susimeskit ar kažką... Būsit pora - kaip tvora, abu amžinai visais/visom nepatenkinti. Nes dabar panašu, kad abu nepasimėtę akmenimis , tiek į vyrų, tiek į moterų, pusę negalit. Tiesiog ieškot progos, kur čia savo nuoskaudas išliet. Susitikit, pasiguoskit kokie visi/visos blogi, gal rasit dar ką be nuoskaudų bendro. Ir jūs būsit laimingi ir kitiems nereiks skaityt jūsų pezalų.

O kalbant į temą. Manau, kad gali. Yra tokių porų ant svieto.

Pats tu nuskriaustasis. Geriau uz pats uz save kalbek.

20

Re: bendravimas

Saulutė parašė:

Modestai, už šitą tavo sakinį: "Zmones tie kurie tik skundziasi kad nera normaliu "vyru ar moteru" niekad nepagalvoja i save paziuret ir tvarkyt savus minusus." tau 100 balų! wink

Kai savo nuomone reiksti yra sunku, tai belieka tik pritarineti?