61

Re: Myli- lieki įskaudintas?

Kas cia per nesamone is kur tiek **** priviso ant lietuvos lyg ir konservatoriai turetumem buti bet kad nepanasu big_smile verkslena del kazkokiu nieku jomajo, nu paliko nu iskaudino tai ka del to dabar reikai kartis ar ka? big_smile visai suskystejo bernai kazkokie myzniai pasidare ir kas tokius aukleja sad

62

Re: Myli- lieki įskaudintas?

meile yra tik ja reikia puoseleti abiems, kitaip ji miršta ir lieka iskaudinti abu ar vienas

63

Re: Myli- lieki įskaudintas?

myliu jus visus!

64

Re: Myli- lieki įskaudintas?

Tokia išdavystė atsitiko mano seseriai pacituosiu ją.
Aš kartą užtikau savo motina besimylinčia mano kambaryje. Man buvo didelis šokas nes ji mylėjosi su mano vaikinu. Dar ta pačia diena aš palikau savo vaikiną, nes jis mylėjosi su mano mama. Nuo dabar aš nekenčiu savo mamos ir visų seksualių vaikinų tokių kaip mano buvęs vaikinas. Nuo dabar aš manau visi vyrai - kiaulės. Čia man buvo pamoka, nepasitikėk vyrais jie yra išdavikai ir žudikai, dėlto nuo dabar aš ieškau gražių moterų su kuriom būtu gera žaisti su prezervatyvais, sekso žaisliukais ir nuogomis kūno vietomis kaip makštis ir papai.

Matot, net taip būna.

65

Re: Myli- lieki įskaudintas?

Na Geriau ieskok kito Vyro .,,arba saves ..,,ne lovoje meile yra...,

66

Re: Myli- lieki įskaudintas?

ir lovoje yra meiles big_smile

67

Re: Myli- lieki įskaudintas?

vyrai tai kiaules, suprantama, bet kaip pavadinti justo sesers motina sioj situacijoj? tiek to, supratau, vistiek vyrai kiaules..

68

Re: Myli- lieki įskaudintas?

Yra ta meile, vieniems skaudi kitiem laime. Tik ne visi matyt supranta to zodzio prasme. Kai myli, nori kad tavo mylimasis butu laimingas. Tau rupi juo skausmas, bedos, sventes. Ir sutinki su tuo kad jis myli kita, nes jam ten gera. Skaudu? Aisku kad skaudu. Mazai zmoniu kurie aukotusi del kito zmigaus labo. Egoizmas stumia kerstauti, koliuoti kitus tos pacios lyties atstovus uz savo nevykusia meile. Myleti nera lengva. Tai ne silpniems.

69 (redagavo Juozas 2016-04-03 10:07)

Re: Myli- lieki įskaudintas?

Tikrai yra laimingu santuokų mano tevu pavydziui laiminga santuoka, o tai kad pasitaiko taip kad gali likti įskaudintas tai nereiškia, kad visa laika kai įsimylėsi visada tave įskaudins. Čia tiesiog kaip loterija ieškot antros puse prieš draugaujant dar reikia tą žmogų labai gerai pažinti, ir tai dar visokių dalykų galiausia išlenda kurių nežinai, čia kaip sakant, kad santuoka pasisektų reikia ir abiejų žmonių pastangų ir reikia nepasiduot visokiom pagundom abiem.